Captain_Not_Found

clanlogo
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 13.11.2021

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev10348000
Průměrný tier6,040,000,000,00
Vítězství475245,92%00,00%00,00%00,00%
Porážky546452,80%00,00%00,00%00,00%
Remízy1321,28%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev191618,52%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø62610,6100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,740,000,000,00
Detekováno tanků | Ø105901,0200,0000,0000,00
Průměrné poškození515,730,000,000,00
Obsazování báze | Ø72600,7000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø37930,3700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti427,540,000,000,00
WN7727,360,000,000,00
WN8671,100,000,000,00
Celkem
Bitev10348
Průměrný tier6,04
Vítězství475245,92%
Porážky546452,80%
Remízy1321,28%
Přežito bitev191618,52%
Zničeno tanků | Ø62610,61
Poměr zabití / smrtí0,74
Detekováno tanků | Ø105901,02
Průměrné poškození515,73
Obsazování báze | Ø72600,70
Obrana báze | Ø37930,37
Průměrné zkušenosti427,54
WN7727,36
WN8671,10
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev101000
Vítězství3534,65%00,00%00,00%00,00%
Porážky6261,39%00,00%00,00%00,00%
Remízy43,96%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2625,74%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø390,3900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,520,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1261,2500,0000,0000,00
Průměrné poškození960,790,000,000,00
Obsazování báze | Ø1311,3000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø810,8000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti433,070,000,000,00
Celkem
Bitev101
Vítězství3534,65%
Porážky6261,39%
Remízy43,96%
Přežito bitev2625,74%
Zničeno tanků | Ø390,39
Poměr zabití / smrtí0,52
Detekováno tanků | Ø1261,25
Průměrné poškození960,79
Obsazování báze | Ø1311,30
Obrana báze | Ø810,80
Průměrné zkušenosti433,07
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev27000
Vítězství1037,04%00,00%00,00%00,00%
Porážky1762,96%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1348,15%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø50,1900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,360,000,000,00
Detekováno tanků | Ø160,5900,0000,0000,00
Průměrné poškození435,070,000,000,00
Obsazování báze | Ø50,1900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø30,1100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti259,370,000,000,00
Celkem
Bitev27
Vítězství1037,04%
Porážky1762,96%
Remízy00,00%
Přežito bitev1348,15%
Zničeno tanků | Ø50,19
Poměr zabití / smrtí0,36
Detekováno tanků | Ø160,59
Průměrné poškození435,07
Obsazování báze | Ø50,19
Obrana báze | Ø30,11
Průměrné zkušenosti259,37
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev15000
Vítězství746,67%00,00%00,00%00,00%
Porážky853,33%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev213,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø40,2700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,310,000,000,00
Detekováno tanků | Ø342,2700,0000,0000,00
Průměrné poškození492,270,000,000,00
Obsazování báze | Ø664,4000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1006,6700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti304,130,000,000,00
Celkem
Bitev15
Vítězství746,67%
Porážky853,33%
Remízy00,00%
Přežito bitev213,33%
Zničeno tanků | Ø40,27
Poměr zabití / smrtí0,31
Detekováno tanků | Ø342,27
Průměrné poškození492,27
Obsazování báze | Ø664,40
Obrana báze | Ø1006,67
Průměrné zkušenosti304,13
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev36000
Vítězství616,67%00,00%00,00%00,00%
Porážky3083,33%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev12,78%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø120,3300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,340,000,000,00
Detekováno tanků | Ø320,8900,0000,0000,00
Průměrné poškození235,890,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø551,5300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti162,310,000,000,00
Celkem
Bitev36
Vítězství616,67%
Porážky3083,33%
Remízy00,00%
Přežito bitev12,78%
Zničeno tanků | Ø120,33
Poměr zabití / smrtí0,34
Detekováno tanků | Ø320,89
Průměrné poškození235,89
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø551,53
Průměrné zkušenosti162,31
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev166000
Vítězství6237,35%00,00%00,00%00,00%
Porážky10060,24%00,00%00,00%00,00%
Remízy42,41%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev4426,51%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø640,3900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,520,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1270,7700,0000,0000,00
Průměrné poškození466,340,000,000,00
Obsazování báze | Ø2481,4900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1741,0500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti356,120,000,000,00
Celkem
Bitev166
Vítězství6237,35%
Porážky10060,24%
Remízy42,41%
Přežito bitev4426,51%
Zničeno tanků | Ø640,39
Poměr zabití / smrtí0,52
Detekováno tanků | Ø1270,77
Průměrné poškození466,34
Obsazování báze | Ø2481,49
Obrana báze | Ø1741,05
Průměrné zkušenosti356,12
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev124000
Vítězství4435,48%00,00%00,00%00,00%
Porážky7862,90%00,00%00,00%00,00%
Remízy21,61%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3326,61%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø500,4000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,550,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1301,0500,0000,0000,00
Průměrné poškození425,600,000,000,00
Obsazování báze | Ø1130,9100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1521,2300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti297,520,000,000,00
Celkem
Bitev124
Vítězství4435,48%
Porážky7862,90%
Remízy21,61%
Přežito bitev3326,61%
Zničeno tanků | Ø500,40
Poměr zabití / smrtí0,55
Detekováno tanků | Ø1301,05
Průměrné poškození425,60
Obsazování báze | Ø1130,91
Obrana báze | Ø1521,23
Průměrné zkušenosti297,52
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev9000
Vítězství333,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky666,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev444,44%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø30,3300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,600,000,000,00
Detekováno tanků | Ø40,4400,0000,0000,00
Průměrné poškození1.623,330,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø788,6700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti194,330,000,000,00
Celkem
Bitev9
Vítězství333,33%
Porážky666,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev444,44%
Zničeno tanků | Ø30,33
Poměr zabití / smrtí0,60
Detekováno tanků | Ø40,44
Průměrné poškození1.623,33
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø788,67
Průměrné zkušenosti194,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (132)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Churchill I5404,7744664248,44%762,40
Churchill Gun Carrier6440,1639058547,18%673,18
Conqueror9884,1953148438,43%539,64
Black Prince7567,9752843646,79%591,17
Churchill VII6452,3646141743,41%643,66
Caernarvon8523,2949436642,35%346,73
Churchill III 5362,5155130744,95%576,26
Centurion Mk. 7/191153,0559826839,55%963,92
TOG II* 6540,1647226843,28%772,15
Excelsior 5334,3543626444,32%494,55
T34 8855,7954126043,85%857,58
FV215b 101197,3354823740,51%774,62
Matilda4320,2039723554,89%892,83
G.W. Panther7653,2039422846,49%699,54
Centurion Mk. I8784,8159919850,51%933,85
FV380591277,4157617550,29%1373,61
Conqueror Gun Carriage101406,3449917045,88%1309,63
Cromwell6421,7147616552,73%733,66
Centurion Action X101128,8850115239,47%681,85
Comet7577,6860015050,67%833,41
AT 77575,7351014744,22%514,64
Hummel6449,8938314358,74%634,99
Loyd Gun Carriage2129,8619812545,60%795,17
Crusader6215,9234212149,59%504,50
Crusader 5.5-in. SP7656,0844911945,38%909,42
Löwe 8544,0849811641,38%364,13
Cruiser Mk. II2176,3932311560,87%824,13
FV3046462,4239111339,82%662,56
Cruiser Mk. III3163,3227311049,09%670,76
Covenanter5124,3627510947,71%209,34
Valentine AT4196,7031410758,88%526,75
Matilda Black Prince 5333,2734510443,27%643,38
Valentine3199,142959846,94%577,21
Bishop5322,083219550,53%601,06
Vickers Medium Mk. I192,112009347,31%335,52
AMX 13 57 GF 7427,985239137,36%536,33
Universal Carrier 2-pdr2129,412269044,44%374,76
AT 1581141,236929048,89%1221,91
Sturmpanzer II4162,952218451,19%416,12
Grille5261,382317931,65%292,86
Valentine II 4327,454017841,03%1100,02
AT 15A 7606,125707857,69%797,02
FV2078773,265107651,32%825,82
G.W. Tiger (P)8621,573917634,21%454,39
FV215b (183) 101028,164147431,08%473,93
Cruiser Mk. IV4171,792917240,28%327,18
KV-220-2 5414,834566953,62%686,01
Jagdpanzer 38(t) Hetzer492,941976741,79%23,24
Matilda IV 5427,194936456,25%1068,72
Alecto4203,292966349,21%406,71
Cruiser Mk. I1135,682656256,45%669,70
Tetrarch 2181,633235961,02%1019,59
FV4202 8716,614625945,76%852,14
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6527,174884843,75%899,10
Pz.Kpfw. III Ausf. J489,892454738,30%2,30
Birch Gun4148,722304645,65%341,12
Sexton II3128,732204454,55%442,19
Pz.Kpfw. I Ausf. C377,362424240,48%116,82
AT 25303,654484055,00%690,33
KV-5 8613,134463935,90%381,10
Cromwell B 6474,773723928,21%683,37
Sexton I 3140,972503855,26%356,93
Vickers Medium Mk. II2100,001953652,78%359,91
Sturmpanzer I Bison3130,581503655,56%364,87
Pz.Kpfw. III Ausf. E341,941563638,89%0,00
Marder II340,331453641,67%4,85
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5336,803693545,71%770,21
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.433,122593441,18%11,34
T-345264,123113348,48%557,34
Vickers Medium Mk. III3129,362513363,64%458,70
Tortoise91111,245503345,45%730,96
Pz.Kpfw. T 25 5153,562603237,50%97,65
Pz.Kpfw. II297,102153036,67%166,73
Pz.Kpfw. 38 (t)389,332423053,33%173,30
Tiger (P)7676,474363056,67%821,79
Sherman Firefly6486,463502846,43%773,29
G.Pz. Mk. VI (e)259,191552642,31%123,53
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3138,462562657,69%375,06
Pz.Kpfw. II Luchs456,442722536,00%2,78
Sherman III5311,333312441,67%610,40
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4217,043152347,83%495,26
Pz.Kpfw. 35 (t)248,861452138,10%0,97
KV-856301,613581844,44%272,31
M22 Locust 380,182091741,18%53,00
SU-85I 5187,122661747,06%182,25
T1 Cunningham193,40145156,67%322,64
T7 Combat Car 244,401121526,67%1,62
Pz.Kpfw. II Ausf. G339,361671450,00%90,63
Vickers Mk. E Type B2135,152881369,23%654,58
Panzerjäger I270,621571361,54%180,81
Pz.Kpfw. I247,382061330,77%1,06
Light Mk. VIC 2111,921761225,00%340,83
AT 86637,11631955,56%1064,36
M3 Light 3159,00209933,33%519,95
T-28436,00223862,50%211,24
Archer5255,13224837,50%319,04
Pz.Kpfw. T 15 3101,13325862,50%374,63
KV-1S6652,57408742,86%999,76
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3125,57298785,71%332,91
43 M. Toldi III 387,00171757,14%352,17
Leichttraktor131,17111633,33%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2137,67362650,00%557,28
BT-7 artillery 348,83101616,67%0,85
Stuart I-IV3153,80263520,00%425,28
Grant4232,00326540,00%594,07
Type 97 Te-Ke 279,0074520,00%114,40
SU-18247,2065520,00%2,99
IS-3A 8850,60489560,00%890,47
Renault FT 75 BS2104,25173475,00%649,09
M3 Lee4386,75406450,00%1560,80
LTP 3123,00200450,00%427,20
M22125,67280333,33%392,17
BT-22167,67325333,33%717,47
M4A1 Sherman5157,67291333,33%126,19
T1 HMC28,33104366,67%260,01
T-26281,00270366,67%376,89
T1E6 294,00250366,67%446,01
A-20536,5018820,00%3,10
T-46376,002202100,00%303,27
MS-1136,5083250,00%79,07
Lorraine 39L AM378,008320,00%0,00
M2 Medium Tank3226,50234250,00%670,14
Pz.Kpfw. III/IV5118,5010720,00%29,13
Durchbruchswagen 24247,004792100,00%722,64
BT-7478,008110,00%0,00
M2 Light20,0014210,00%0,00
M7 Priest30,002410,00%0,00
Wespe30,001651100,00%261,00
Marder 38T40,004210,00%0,00
Super Conqueror100,005231100,00%261,00
FV217 Badger100,0011110,00%0,00
Panzer 58 Mutz 8486,0013710,00%279,23

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 13.11.2021
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 13.11.2021
Pozice: Vojín
Přijat: 03.01.2016
Opustil klan: 12.06.2016
Pozice: Rekrut
Přijat: 20.01.2017
Opustil klan: 09.06.2017
Pozice: Rekrut
Přijat: 29.12.2014
Opustil klan: 29.03.2015