FireCap1

clanlogo
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 28.12.2022

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev682532154
Průměrný tier6,146,676,526,54
Vítězství313245,89%266,67%1152,38%2953,70%
Porážky357252,34%133,33%1047,62%2546,30%
Remízy1211,77%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev208430,53%266,67%838,10%2342,59%
Zničeno tanků | Ø36080,5362,00271,29541,00
Poměr zabití / smrtí0,766,002,081,74
Detekováno tanků | Ø26480,3931,00130,62290,54
Průměrné poškození491,141.100,00894,29806,46
Obsazování báze | Ø44270,6500,00271,291713,17
Obrana báze | Ø54040,7900,0000,00871,61
Průměrné zkušenosti369,98609,00462,71439,83
WN7634,331841,001230,301220,71
WN8579,002089,021314,001204,02
Celkem
Bitev6825
Průměrný tier6,14
Vítězství313245,89%
Porážky357252,34%
Remízy1211,77%
Přežito bitev208430,53%
Zničeno tanků | Ø36080,53
Poměr zabití / smrtí0,76
Detekováno tanků | Ø26480,39
Průměrné poškození491,14
Obsazování báze | Ø44270,65
Obrana báze | Ø54040,79
Průměrné zkušenosti369,98
WN7634,33
WN8579,00
Posledních 24 hodin
Bitev3
Průměrný tier6,67
Vítězství266,67%
Porážky133,33%
Remízy00,00%
Přežito bitev266,67%
Zničeno tanků | Ø62,00
Poměr zabití / smrtí6,00
Detekováno tanků | Ø31,00
Průměrné poškození1.100,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti609,00
WN71841,00
WN82089,02
Posledních 7 dní
Bitev21
Průměrný tier6,52
Vítězství1152,38%
Porážky1047,62%
Remízy00,00%
Přežito bitev838,10%
Zničeno tanků | Ø271,29
Poměr zabití / smrtí2,08
Detekováno tanků | Ø130,62
Průměrné poškození894,29
Obsazování báze | Ø271,29
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti462,71
WN71230,30
WN81314,00
Posledních 30 dní
Bitev54
Průměrný tier6,54
Vítězství2953,70%
Porážky2546,30%
Remízy00,00%
Přežito bitev2342,59%
Zničeno tanků | Ø541,00
Poměr zabití / smrtí1,74
Detekováno tanků | Ø290,54
Průměrné poškození806,46
Obsazování báze | Ø1713,17
Obrana báze | Ø871,61
Průměrné zkušenosti439,83
WN71220,71
WN81204,02
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3000
Vítězství133,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky266,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev133,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø41,3300,0000,0000,00
Průměrné poškození596,670,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø4715,6700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti335,670,000,000,00
Celkem
Bitev3
Vítězství133,33%
Porážky266,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev133,33%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø41,33
Průměrné poškození596,67
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø4715,67
Průměrné zkušenosti335,67
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (136)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T78 6652,77390135349,52%812,36
M18 Hellcat6548,3442738146,19%765,14
StuG III Ausf. B4306,8621529052,41%665,92
Semovente M43 Bassotto6612,8233223448,29%863,03
Type 586486,4143522242,34%744,89
Jagdpanther7659,9541319545,13%701,03
T25 AT7578,9743719543,08%541,95
Tiger (P)7624,5751119145,03%621,62
VK 30.02 (D)7580,7536618646,24%699,04
M36 Jackson6487,6137517443,10%602,99
T698618,4044515945,91%562,20
T288712,6952915541,29%492,61
Matilda4190,6118013548,89%337,17
M127440,9735711340,71%341,44
T25/27541,0244610447,12%573,22
AT 25157,8418210343,69%121,31
T6 Medium4229,7617910347,57%365,59
VK 100.01 (P)8573,9252610138,61%364,92
Comet7405,5041110034,00%329,93
VK 30.01 (P)6443,734279645,83%555,66
M10 Wolverine5291,182628750,57%488,27
VK 30.02 (M)6418,214088548,24%602,43
Jagdpanzer IV6510,724168240,24%721,63
M446408,302838149,38%542,91
T207482,654638043,75%482,91
T54E19500,503887833,33%134,59
StuG III Ausf. G5321,252377746,75%518,49
Panther II8449,424467138,03%280,24
Panther7413,195086756,72%537,77
Pz.Kpfw. III Ausf. J4106,001496645,45%57,61
T1 Heavy5205,521926035,00%119,98
Semovente M415351,342435952,54%636,83
Ferdinand8518,363625940,68%269,73
M4A3E8 Sherman6380,474335547,27%530,52
AMX 13 757223,094105545,45%241,01
KV-15564,215065358,49%1178,35
Centurion Mk. I8287,904465240,38%95,27
T26E3 Eagle 7 7700,424275050,00%871,48
Cromwell6267,843744946,94%300,41
Pz.Kpfw. III Ausf. E3198,981764841,67%441,91
M8A14318,211944850,00%688,40
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5252,682304436,36%377,64
Valentine3205,121773444,12%550,56
Strv S1 8694,765173455,88%572,77
T-34-85M 6360,353003452,94%426,14
P26/404208,731543336,36%295,53
Leo7634,274253046,67%764,79
Pz.Kpfw. II Luchs476,801613036,67%0,00
VK 45.02 (P) Ausf. A8441,303573030,00%187,38
AMX ELC bis5192,852762748,15%452,05
Löwe 8698,005652536,00%507,86
M3 Stuart3135,081472462,50%473,17
Valentine AT4191,001262450,00%363,34
TL-1 LPC 8379,303082035,00%154,04
M4A1 Sherman5294,582681936,84%465,89
T-1506355,053571931,58%283,32
A-447848,845991952,63%1232,29
FV4202 8459,444631838,89%327,13
VK 30.01 (H)5275,533321752,94%497,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G3153,001711735,29%359,44
Kanonenjagdpanzer 105 8623,075531553,33%526,71
Cavalier5327,643981457,14%688,93
Churchill I590,921811353,85%129,45
UDES 14 Alt 58590,235131353,85%562,05
T959320,332671225,00%0,70
T57 Heavy10562,363671127,27%89,64
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5256,453041163,64%540,41
Pz.Sfl. IC 4204,271581118,18%311,87
GSOR 1008 8682,644681136,36%375,77
T-54 first prototype 8286,823621145,45%140,78
WZ-120-1G FT 8486,004411154,55%366,28
Object 283 9310,105821060,00%222,57
Heavy Tank No. VI 6530,105411060,00%777,66
Object 4168388,22251922,22%165,55
M24E2 Super Chaffee 6178,11273933,33%192,42
Caernarvon Action X 8711,89491933,33%483,02
Strv 746482,88420850,00%733,05
AMX 12 t6177,75340837,50%180,14
GSOR the TANK 9644,50385837,50%290,73
T-50-2 6281,71318742,86%482,15
TS-5 8651,29441728,57%333,08
Super Hellcat 7370,57325742,86%281,43
AMX 383121,83230650,00%231,23
Strv 81 8552,50365616,67%408,08
M2 Light2172,40155540,00%484,03
AMX 404126,20182560,00%377,31
Type T-345192,40244540,00%233,76
Excelsior 5218,80417580,00%413,41
Pz.Kpfw. T 25 5375,20395560,00%942,73
T34 B 8445,0025350,00%197,33
Kampfpanzer 07 RH 8141,50407450,00%133,28
Patton the Tank 9571,50355450,00%387,92
CS-52 LIS 8804,2528940,00%599,70
Bofors Tornvagn 8977,75523425,00%804,48
M56 Scorpion 7315,0013240,00%122,97
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8731,75599450,00%723,81
Cruiser Mk. II2128,67147366,67%543,72
A-436733,67459366,67%1474,69
T26E4 SuperPershing 8549,33459366,67%640,80
FCM 362205,00170366,67%904,27
Gabler’s Destroyer 545,33214366,67%261,00
Black Prince II 7346,33270333,33%143,01
T-34 with L-11 4341,00407366,67%1258,53
Progetto M35 mod. 46 8380,00381333,33%109,42
Lansen C 8326,00370333,33%63,84
SU-100Y 6147,00213333,33%0,00
FCM 2C 3465,00336366,67%1389,46
AMX 13 (FL 11) 5274,00486333,33%714,08
ELC EVEN 90 8176,00551366,67%295,12
T-44-100 8562,00600366,67%590,70
Panzer 58 Mutz 8426,3329030,00%210,72
M15/42389,509020,00%0,00
T-284147,005062100,00%443,20
Pz.Kpfw. II26,0083250,00%85,14
UDES 169335,50369250,00%139,80
UDES 15/1610209,50298250,00%140,05
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6215,00306250,00%358,13
HWK 30 8314,50505250,00%352,80
Rheinmetall Skorpion G 8245,5026520,00%0,00
AT 15A 7655,50450250,00%778,88
Chrysler K 8449,5024020,00%178,01
M4A1 FL 10 6554,506542100,00%918,62
Lorraine 40 t 8423,00412250,00%301,49
T-34-3 81285,0047620,00%1342,29
WZ-111 Alpine Tiger 8379,00480250,00%242,26
Renault FT162,0010110,00%102,48
Renault NC-311186,0018910,00%843,71
M5A1 Stuart444,003331100,00%261,00
MS-1148,007210,00%0,00
Type 2597 Chi-Ha355,003571100,00%264,10
Cruiser Mk. I10,0001100,00%261,00
Panzerwagen 39 3440,004291100,00%2206,76
T3E2 Medium Tank 3292,0030610,00%901,05
AMX ELC 901 60,0014910,00%0,00
Bat.-Châtillon Bourrasque 869,0026410,00%0,00
112 8758,007591100,00%771,56

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 28.12.2022
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 28.12.2022
Pozice: Vojín
Přijat: 02.07.2021
Opustil klan: 07.07.2022
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 08.08.2022
Opustil klan: 27.12.2022