SALAMI_SIXTY9

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 27.07.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev6319051173
Průměrný tier8,220,009,538,35
Vítězství303848,08%00,00%3160,78%9554,91%
Porážky317850,29%00,00%2039,22%7543,35%
Remízy1031,63%00,00%00,00%31,73%
Přežito bitev185629,37%00,00%2345,10%5833,53%
Zničeno tanků | Ø38520,6100,00290,571310,76
Poměr zabití / smrtí0,860,001,041,14
Detekováno tanků | Ø47550,7500,00250,491190,69
Průměrné poškození1.034,560,001.263,801.249,03
Obsazování báze | Ø59430,9400,00781,531260,73
Obrana báze | Ø22490,3600,00100,201170,68
Průměrné zkušenosti655,800,00785,16744,40
WN7807,970,00878,131071,46
WN8928,570,00981,581238,41
Celkem
Bitev6319
Průměrný tier8,22
Vítězství303848,08%
Porážky317850,29%
Remízy1031,63%
Přežito bitev185629,37%
Zničeno tanků | Ø38520,61
Poměr zabití / smrtí0,86
Detekováno tanků | Ø47550,75
Průměrné poškození1.034,56
Obsazování báze | Ø59430,94
Obrana báze | Ø22490,36
Průměrné zkušenosti655,80
WN7807,97
WN8928,57
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev51
Průměrný tier9,53
Vítězství3160,78%
Porážky2039,22%
Remízy00,00%
Přežito bitev2345,10%
Zničeno tanků | Ø290,57
Poměr zabití / smrtí1,04
Detekováno tanků | Ø250,49
Průměrné poškození1.263,80
Obsazování báze | Ø781,53
Obrana báze | Ø100,20
Průměrné zkušenosti785,16
WN7878,13
WN8981,58
Posledních 30 dní
Bitev173
Průměrný tier8,35
Vítězství9554,91%
Porážky7543,35%
Remízy31,73%
Přežito bitev5833,53%
Zničeno tanků | Ø1310,76
Poměr zabití / smrtí1,14
Detekováno tanků | Ø1190,69
Průměrné poškození1.249,03
Obsazování báze | Ø1260,73
Obrana báze | Ø1170,68
Průměrné zkušenosti744,40
WN71071,46
WN81238,41
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev23302828
Vítězství12151,93%00,00%1967,86%1967,86%
Porážky11248,07%00,00%932,14%932,14%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev8335,62%00,00%1553,57%1553,57%
Zničeno tanků | Ø1300,5600,00170,61170,61
Poměr zabití / smrtí0,870,001,311,31
Detekováno tanků | Ø1730,7400,00170,61170,61
Průměrné poškození1.344,670,001.565,111.565,11
Obsazování báze | Ø6342,7200,001826,501826,50
Obrana báze | Ø5242,2500,00752,68752,68
Průměrné zkušenosti761,230,001.051,181.051,18
Celkem
Bitev233
Vítězství12151,93%
Porážky11248,07%
Remízy00,00%
Přežito bitev8335,62%
Zničeno tanků | Ø1300,56
Poměr zabití / smrtí0,87
Detekováno tanků | Ø1730,74
Průměrné poškození1.344,67
Obsazování báze | Ø6342,72
Obrana báze | Ø5242,25
Průměrné zkušenosti761,23
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev28
Vítězství1967,86%
Porážky932,14%
Remízy00,00%
Přežito bitev1553,57%
Zničeno tanků | Ø170,61
Poměr zabití / smrtí1,31
Detekováno tanků | Ø170,61
Průměrné poškození1.565,11
Obsazování báze | Ø1826,50
Obrana báze | Ø752,68
Průměrné zkušenosti1.051,18
Posledních 30 dní
Bitev28
Vítězství1967,86%
Porážky932,14%
Remízy00,00%
Přežito bitev1553,57%
Zničeno tanků | Ø170,61
Poměr zabití / smrtí1,31
Detekováno tanků | Ø170,61
Průměrné poškození1.565,11
Obsazování báze | Ø1826,50
Obrana báze | Ø752,68
Průměrné zkušenosti1.051,18

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (144)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Kpz. 3 GST Turm 8790,2758427549,09%599,57
Škoda T 509948,2060725643,75%640,57
TS-6 91133,5169319443,30%798,90
TNH T Vz. 5191037,4167018745,99%725,11
Vz. 55101548,7270215839,87%914,45
TVP T 50/51101058,3357915740,76%576,81
Rhm.-Borsig Waffenträger8998,0756514543,45%811,77
TVP VTU Koncept8458,4846213738,69%306,81
T110E5101368,4376213446,27%865,11
XM57 8993,0259013242,42%642,23
T207915,7673412458,06%1362,21
Grille 15101541,1066612450,00%1000,35
M48A5 Patton101295,6775211856,78%962,08
TS-54 8677,876499847,96%528,08
Bat.-Châtillon 25 t101397,397039046,67%974,04
Škoda T 256436,164948645,35%666,97
KR-1111574,818298648,84%846,53
IS-38853,716458543,53%751,00
E 65 Zwilling 81286,187878446,43%1023,83
IS-7101482,768568259,76%1159,85
Sturer Emil7658,464888145,68%721,89
FV230 Canopener101607,097688042,50%962,93
IS7727,036267748,05%831,61
Jagdtiger91297,216727652,63%969,63
TNH 105/10008574,055407443,24%458,11
SZDV Vz. 50 81106,156507347,95%950,85
Bat.-Châtillon 12 t8658,906917354,79%1202,75
Centurion Mk. I8807,256187244,44%865,15
M46 Patton91300,567717157,75%1214,64
T54E191219,257506955,07%1054,45
AMX 13 757582,235156636,36%1048,68
M26 Pershing81108,517316552,31%1400,98
Object 25791242,457976556,92%1145,13
Ares 8591169,587706549,23%997,25
Centurion Mk. 7/191471,917966456,25%1475,60
Stridsyxa 81138,476716245,16%975,53
Vz. 44-17678,566436154,10%810,98
Konštrukta T-34/1007374,984886051,67%401,74
T803111258,937566046,67%617,24
T6981142,837475848,28%1352,06
FV229 Contender91475,868975662,50%1376,33
Nashorn6634,824215540,00%889,69
ELC EVEN 90 8424,826595550,91%687,60
Bat.-Châtillon 25 t AP91573,157745455,56%1599,01
KV-1S6398,304405442,59%473,55
Ares 758947,267855459,26%1099,54
Versuchspanzer 5791525,647935345,28%1226,61
Waffenträger auf Pz. IV91268,736455255,77%933,86
AMBT 8851,295855238,46%655,60
FV227 Conceiver81162,548205058,00%1401,59
Jagdpanzer E 90 91153,506775048,00%775,46
Comet7915,936944650,00%1407,67
Sentinelle 91110,096624540,00%691,76
Kunze Panzer 91516,938344269,05%1503,54
ShPTK-TVP 100 81054,816764252,38%1000,58
Type 5 Heavy101995,908494148,78%1295,70
Pz.Kpfw. 5581743,0510094158,54%1891,70
Rheinmetall Skorpion 81036,125594139,02%807,69
CC-46 Pancernik 91492,987054040,00%1048,25
AMX ELC bis5188,103243948,72%478,46
Kpz. Erich Konzept I 91421,396603844,74%1030,20
Ares 90101228,437043745,95%731,66
StuG III Ausf. B4294,742843548,57%564,80
Škoda T 56 81537,608353551,43%1327,46
Cromwell6759,356193435,29%1413,88
Centurion Action X101109,506123438,24%655,87
FV224 Chopper71117,688293458,82%1465,57
Jagdpanzer IV61011,156513351,52%1860,72
AMX 12 t6463,345683256,25%1323,65
Kampfpanzer 67101656,258233253,13%1141,61
EMIL 1951 8735,565683243,75%540,34
M4A3E8 Sherman6574,195663154,84%1012,92
StuG III Ausf. G5643,074603043,33%1376,89
Tiger I71271,598552948,28%1611,80
Churchill VII61041,447752748,15%1900,08
Coccodrillo 101584,627562646,15%978,62
Ferdinand8954,276222650,00%858,21
Hummel6613,645362548,00%736,10
T-34-2G FT7779,605802548,00%941,13
Predatore 91245,926812548,00%911,35
ST vz. 39496,751952437,50%25,34
Churchill I5800,885692450,00%1620,71
Jagdpanzer E 100101965,617142343,48%1260,51
E 77 91524,138372356,52%1238,05
Grille5418,003612245,45%700,92
M3 Stuart3229,053102055,00%840,99
Char Futur 4 91385,207412050,00%1083,54
Matilda4729,475111741,18%2220,59
FV215b (183) 10974,297031758,82%620,13
Cavalier5732,446101662,50%2006,52
Black Prince7954,406711540,00%1023,76
Pz.Kpfw. III Ausf. J4770,605311540,00%2610,89
WZ-131G FT61201,076981553,33%2200,49
Valentine AT4841,404621546,67%2698,00
AEC Armoured Car5605,474801560,00%1199,70
M4A1 Sherman5560,435811471,43%1675,61
VK 30.01 (H)5787,146561457,14%2475,03
Jagdpanther7889,146411457,14%1176,12
G.W. Panther7771,366051450,00%801,80
BZT-70 101208,935531421,43%424,19
Brennos 8834,466681346,15%814,16
Leox 91254,236511330,77%694,41
AMX 404231,253381258,33%838,65
Covenanter5709,585931241,67%2777,59
Vz. 60S Dravec 101745,839431266,67%1175,44
Pz.Kpfw. Neu111411,177891250,00%737,93
SU-76G FT4658,453681127,27%1576,06
Škoda T 245728,806661060,00%2521,59
VK 36.01 (H)6850,706961040,00%1312,53
T-1091395,708011060,00%1179,42
TBT 91019,507061050,00%662,63
Cruiser Mk. IV4809,67596944,44%2925,84
LT vz. 38351,88163850,00%114,92
AMX 383597,50578862,50%2517,76
60G FT5694,63550875,00%1718,31
Bat.-Châtillon Bourrasque 8778,50650850,00%777,74
Chi-Go 71363,88832837,50%1734,28
Type 97 Chi-Ha3706,71442714,29%3214,50
Valentine3562,00414742,86%2316,81
OCP Peacekeeper 91147,29677742,86%716,46
T1 Heavy5230,20309540,00%175,21
T328564,60714560,00%533,87
BT-53535,20442540,00%1314,38
XM69 Hacker111974,201072580,00%1416,46
Projet Louis 9729,60460520,00%625,38
Type 2597 Chi-Ha31219,75774450,00%6408,71
Pz.Kpfw. III Ausf. E3293,25325475,00%943,21
M8A14666,50482475,00%1809,21
LT vz. 352232,003403100,00%1098,70
TKS z n.k.m. 20 mm 2304,00735366,67%1971,19
BT-74876,338583100,00%4569,46
Kolohousenka195,00152250,00%288,08
10TP3253,0016020,00%705,47
Cruiser Mk. III3823,00643250,00%4225,82
Vz. 63P11968,5011692100,00%557,79
Somua S3531144,5010282100,00%5622,69
FV4025 Contriver111589,5011902100,00%929,88
Carro da Combattimento 45 t 10759,5037120,00%251,39
Cobra 91363,0010142100,00%1163,89
Cruiser Mk. I1130,0014910,00%498,75
Cruiser Mk. II2562,006301100,00%3574,40
T6 Medium40,007110,00%0,00
Windhund 8547,0022510,00%233,08
M4A3(76)W Sherman 6667,0034510,00%744,95

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 27.07.2026
Pozice: Vojín
Přijat: 08.06.2025
Opustil klan: 25.07.2026
Pozice: Vojín
Přijat: 06.06.2025
Opustil klan: 10.06.2025