Zxanth

clanlogo
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 13.07.2013

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev903081520
Průměrný tier6,039,889,939,35
Vítězství446749,47%225,00%640,00%840,00%
Porážky448449,66%675,00%853,33%1155,00%
Remízy790,87%00,00%16,67%15,00%
Přežito bitev244627,09%112,50%426,67%630,00%
Zničeno tanků | Ø79970,8950,63110,73160,80
Poměr zabití / smrtí1,210,711,001,14
Detekováno tanků | Ø95631,0640,5080,53120,60
Průměrné poškození737,321.424,251.394,471.348,60
Obsazování báze | Ø133131,4700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø64220,7100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti509,95568,88671,40671,95
WN71083,44508,61652,26727,14
WN81239,99796,21874,90939,67
Celkem
Bitev9030
Průměrný tier6,03
Vítězství446749,47%
Porážky448449,66%
Remízy790,87%
Přežito bitev244627,09%
Zničeno tanků | Ø79970,89
Poměr zabití / smrtí1,21
Detekováno tanků | Ø95631,06
Průměrné poškození737,32
Obsazování báze | Ø133131,47
Obrana báze | Ø64220,71
Průměrné zkušenosti509,95
WN71083,44
WN81239,99
Posledních 24 hodin
Bitev8
Průměrný tier9,88
Vítězství225,00%
Porážky675,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev112,50%
Zničeno tanků | Ø50,63
Poměr zabití / smrtí0,71
Detekováno tanků | Ø40,50
Průměrné poškození1.424,25
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti568,88
WN7508,61
WN8796,21
Posledních 7 dní
Bitev15
Průměrný tier9,93
Vítězství640,00%
Porážky853,33%
Remízy16,67%
Přežito bitev426,67%
Zničeno tanků | Ø110,73
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø80,53
Průměrné poškození1.394,47
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti671,40
WN7652,26
WN8874,90
Posledních 30 dní
Bitev20
Průměrný tier9,35
Vítězství840,00%
Porážky1155,00%
Remízy15,00%
Přežito bitev630,00%
Zničeno tanků | Ø160,80
Poměr zabití / smrtí1,14
Detekováno tanků | Ø120,60
Průměrné poškození1.348,60
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti671,95
WN7727,14
WN8939,67
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev6000
Vítězství233,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky350,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy116,67%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev350,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø20,3300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,670,000,000,00
Detekováno tanků | Ø40,6700,0000,0000,00
Průměrné poškození532,670,000,000,00
Obsazování báze | Ø12220,3300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti417,170,000,000,00
Celkem
Bitev6
Vítězství233,33%
Porážky350,00%
Remízy116,67%
Přežito bitev350,00%
Zničeno tanků | Ø20,33
Poměr zabití / smrtí0,67
Detekováno tanků | Ø40,67
Průměrné poškození532,67
Obsazování báze | Ø12220,33
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti417,17
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev126000
Vítězství4233,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky8466,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3225,40%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø640,5100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,680,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1100,8700,0000,0000,00
Průměrné poškození480,320,000,000,00
Obsazování báze | Ø600,4800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1901,5100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti241,270,000,000,00
Celkem
Bitev126
Vítězství4233,33%
Porážky8466,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev3225,40%
Zničeno tanků | Ø640,51
Poměr zabití / smrtí0,68
Detekováno tanků | Ø1100,87
Průměrné poškození480,32
Obsazování báze | Ø600,48
Obrana báze | Ø1901,51
Průměrné zkušenosti241,27
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev62000
Vítězství3454,84%00,00%00,00%00,00%
Porážky2845,16%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3251,61%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø410,6600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,370,000,000,00
Detekováno tanků | Ø610,9800,0000,0000,00
Průměrné poškození1.223,550,000,000,00
Obsazování báze | Ø2403,8700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2894,6600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti728,900,000,000,00
Celkem
Bitev62
Vítězství3454,84%
Porážky2845,16%
Remízy00,00%
Přežito bitev3251,61%
Zničeno tanků | Ø410,66
Poměr zabití / smrtí1,37
Detekováno tanků | Ø610,98
Průměrné poškození1.223,55
Obsazování báze | Ø2403,87
Obrana báze | Ø2894,66
Průměrné zkušenosti728,90
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev115000
Vítězství6253,91%00,00%00,00%00,00%
Porážky5144,35%00,00%00,00%00,00%
Remízy21,74%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev4841,74%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø790,6900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,180,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1151,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození870,620,000,000,00
Obsazování báze | Ø1981,7200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2191,9000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti550,770,000,000,00
Celkem
Bitev115
Vítězství6253,91%
Porážky5144,35%
Remízy21,74%
Přežito bitev4841,74%
Zničeno tanků | Ø790,69
Poměr zabití / smrtí1,18
Detekováno tanků | Ø1151,00
Průměrné poškození870,62
Obsazování báze | Ø1981,72
Obrana báze | Ø2191,90
Průměrné zkušenosti550,77
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (156)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
M36 Jackson6927,7260661056,89%2000,15
ST-I91473,4373557051,05%1414,28
SU-122-44 71101,9667642054,05%1750,53
KV-481079,9767336443,96%1302,17
KV-37916,4952929646,28%1161,13
M10 Wolverine5524,4634129544,07%1247,63
T-1506516,4932427441,97%687,56
IS-4101633,3771222644,25%1197,01
T404410,1639220053,50%1203,85
KV-15488,0436819645,92%976,13
T1 Heavy5612,8453716847,02%1455,56
AMX ELC bis5293,6537116546,06%848,79
M18 Hellcat6725,5052916151,55%1468,82
T25 AT7822,8856115855,06%1193,11
T-34-17767,2858914842,57%1124,07
AMX 12 t6292,5544814344,06%603,95
Pz.Kpfw. II Luchs4184,8424113153,44%614,05
IS71095,2776213053,08%1659,99
Type 586640,5263612347,97%1370,09
IS-381152,5969411853,39%1408,15
AMX 13 757466,4160011752,99%920,41
Pz.Kpfw. III/IV5310,3029011553,04%829,68
AMX Chasseur de chars 81114,8376611553,04%1653,05
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4240,5319611350,44%492,53
Ares 8591353,3476710745,79%1196,80
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5409,6232810638,68%1066,93
T2971106,458089556,84%1539,24
Tiger I71265,628169460,64%2084,78
Pz.Kpfw. III Ausf. J4157,642149442,55%202,86
VK 16.02 Leopard590,902079141,76%38,18
T25/27866,095419136,26%1113,45
Ares 90101717,487138838,64%1114,31
StuG III Ausf. G5387,262698444,05%794,85
T-284217,892218239,02%475,05
Jagdpanzer IV6539,833718047,50%898,93
T-34-28835,475987852,56%1074,62
Ares 7581246,098007846,15%1518,84
Pz.Kpfw. I Ausf. C3148,273397748,05%604,20
M4A3E2 Sherman Jumbo6678,136036950,72%1440,96
T1 Cunningham1149,403386857,35%952,58
Pz.Kpfw. III Ausf. E3125,292036848,53%233,43
KV-856903,607236759,70%1951,09
Pz.Kpfw. 35 (t)2146,802106651,52%774,57
T3 HMC2233,923756546,15%1071,21
VK 36.01 (H)6680,696166453,13%1188,48
VK 30.01 (H)5353,703456442,19%599,79
T288999,506456046,67%884,96
M127775,826095750,88%1012,51
M374255,811975446,30%682,45
Type T-345420,874855451,85%1223,75
M415419,693444944,90%511,42
Marder II3206,962344961,22%643,11
M3 Lee4219,062274839,58%548,80
SU-76M4186,381964744,68%341,21
T-463113,441794557,78%383,79
E 77 91457,848584553,33%1346,72
M446688,385973958,97%1260,84
M4A1 Sherman5562,454713855,26%1803,94
Sturer Emil7961,765873444,12%1388,47
Churchill III 5448,795193447,06%829,08
T-505135,762663339,39%182,76
Nashorn6845,335803357,58%1539,09
Object 252U Defender 81071,557593360,61%1059,72
Pz.Sfl. IVc5431,784013256,25%940,66
Bat.-Châtillon 12 t8549,665413243,75%817,08
Type 3 Chi-Nu5399,174283060,00%1098,20
T1 HMC2133,401713053,33%731,16
T56 GMC3166,201773036,67%375,78
SU-85B4510,174503056,67%1542,52
Pz.Kpfw. II2122,072492934,48%308,01
Valentine3237,663362962,07%952,80
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4318,793942850,00%1244,29
T9591916,397292839,29%1341,46
SU-855770,706442770,37%2618,38
T207803,336932762,96%1237,85
T-262154,441572733,33%647,89
AMX 404128,921862650,00%327,25
Churchill I5628,285552552,00%1410,29
T2 Medium Tank2131,722072548,00%557,16
Type 5 Ke-Ho4275,044472479,17%1023,05
Leichttraktor175,831522458,33%267,32
M5A1 Stuart4134,584012475,00%444,45
Renault UE 573184,792092466,67%624,03
Pz.Kpfw. 38 (t)3165,571902339,13%386,40
VK 30.02 (M)6835,397142356,52%1830,17
BT-22130,863342259,09%638,40
Panzerjäger I2183,911572236,36%547,57
Centurion St. Gloriana 7836,777302259,09%1203,59
HWK 128683,058151968,42%1369,60
B14212,063491850,00%473,84
M2 Medium Tank3109,291481729,41%149,62
Type 98 Ke-Ni3257,382551662,50%1255,71
VK 30.01 (P)6691,135311631,25%936,70
M3 Light 3116,002081656,25%469,33
Type 6191799,277931553,33%1664,35
AMX 383100,871681560,00%272,01
Object 25791212,796481435,71%944,98
SMV CC-64 Vipera 81894,509781464,29%2195,34
Škoda T 56 81233,717221442,86%991,69
Vickers Medium Mk. I1192,833661275,00%1295,53
50TP prototyp 81153,506901241,67%1228,60
Vickers Mk. E Type B2158,331641241,67%551,00
M7 Priest3267,752461233,33%581,33
STB-1101971,837971250,00%1536,95
AT-1231,33901250,00%75,87
Marder 38T4270,553581163,64%677,34
SU-182237,901071020,00%1143,95
Cruiser Mk. III3173,703031050,00%732,97
SFAC 105 81557,007731050,00%1503,17
M66255,78346933,33%112,78
T328483,44554955,56%407,43
Cruiser Mk. II2132,56286977,78%612,49
Somua SAu 40474,89148933,33%3,10
M8A14399,56467955,56%1036,16
FV3046482,89363933,33%622,63
Renault Otsu1182,29397785,71%1058,04
Ikv 723302,86326728,57%769,38
MS-11129,29226757,14%631,71
Type 2597 Chi-Ha3100,43221742,86%120,83
M40/M438555,86534757,14%488,07
T-50-2 6396,57690785,71%1052,88
D23182,17272633,33%547,87
Cruiser Mk. I1135,83157666,67%698,83
Renault FT AC2265,17271650,00%1055,29
Ram II 5200,83289633,33%233,39
Renault FT138,00110540,00%0,00
Renault FT 75 BS260,00102560,00%254,83
Stuart I-IV3204,40453580,00%980,91
Tiger II8801,00630540,00%659,02
Spähpanzer SP I C7452,40548560,00%774,19
BT-74133,25344425,00%224,55
STA-18989,25504425,00%1007,93
Pvlvv fm/42281,00151450,00%197,09
Fantôme 91229,75887475,00%1315,85
M3 Stuart3257,33556366,67%1351,73
Grant4132,00361333,33%170,72
Pz.Kpfw. I249,00367333,33%0,15
LT vz. 3520,0067250,00%87,48
ST vz. 39429,0012520,00%0,00
M2 Light2110,503312100,00%488,41
Valentine AT4218,5010320,00%380,99
T1E6 277,00149250,00%195,77
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8835,5031720,00%580,98
Super Hellcat 7461,50421250,00%448,60
Strv fm/211470,0010071100,00%4200,39
Fiat 30001217,0017110,00%834,38
Type 95 Ha-Go2470,006471100,00%3003,38
Renault NC-311353,0027510,00%2567,56
D120,002710,00%0,00
Sturmpanzer I Bison344,006010,00%0,00
SU-1006784,007461100,00%1427,69
SDP 44 Burza6571,007581100,00%1059,64
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,0013710,00%0,00
T7 Combat Car 289,006001100,00%454,80
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2209,0023410,00%731,65
Lorraine 120 Alby 8761,0016410,00%316,33

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 13.07.2013
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 12.07.2013