| Tank | M | Typ | Národ | Trieda | Poškození | Zkušenosti | Bitev | Vítězství | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ELC EVEN 90 | 8 | 688,41 | 785 | 697 | 54,23% | 1461,09 | |||||
| T-34-85 | 6 | 421,85 | 324 | 331 | 46,83% | 613,83 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1568,68 | 843 | 276 | 54,35% | 2132,89 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1956,88 | 865 | 252 | 51,98% | 1860,39 | |||||
| Manticore | 10 | 1354,76 | 907 | 233 | 57,08% | 1878,01 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1777,79 | 825 | 203 | 54,68% | 1974,86 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 2079,65 | 800 | 197 | 49,24% | 2050,92 | |||||
| T-34 | 5 | 200,25 | 226 | 195 | 44,62% | 315,27 | |||||
| Grille 15 | 10 | 2426,18 | 762 | 178 | 55,06% | 1781,03 | |||||
| CS-63 | 10 | 2259,73 | 821 | 169 | 49,70% | 1837,92 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1124,92 | 736 | 162 | 51,23% | 1215,22 | |||||
| T-54 | 9 | 1510,70 | 730 | 157 | 43,95% | 1409,29 | |||||
| M47 Iron Arnie | 8 | 1333,67 | 796 | 155 | 51,61% | 1620,56 | |||||
| SU-85 | 5 | 299,73 | 231 | 153 | 48,37% | 521,88 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1918,91 | 992 | 151 | 64,90% | 2557,79 | |||||
| SDT-58 Vlkodav | 9 | 2338,10 | 1031 | 146 | 63,01% | 2446,95 | |||||
| T-44 | 8 | 1436,27 | 757 | 143 | 46,85% | 2017,27 | |||||
| Conqueror | 9 | 1715,09 | 867 | 139 | 50,36% | 1526,96 | |||||
| Object 430 | 9 | 1795,95 | 893 | 136 | 58,82% | 1835,28 | |||||
| CS-53 | 8 | 1227,55 | 661 | 119 | 47,90% | 1640,37 | |||||
| IS-3 | 8 | 1422,05 | 807 | 119 | 46,22% | 1645,82 | |||||
| SU-101 | 8 | 1207,83 | 691 | 115 | 50,43% | 1348,96 | |||||
| E 50 | 9 | 1655,61 | 772 | 114 | 49,12% | 1581,23 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 1175,24 | 767 | 111 | 48,65% | 1600,09 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 1481,36 | 736 | 108 | 51,85% | 1342,63 | |||||
| GSOR 3301 AVR FS | 9 | 898,08 | 856 | 108 | 58,33% | 1612,95 | |||||
| Prototipo 6 | 8 | 1851,80 | 907 | 101 | 49,50% | 1873,10 | |||||
| T28 | 8 | 1289,75 | 760 | 100 | 51,00% | 1351,60 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 887,56 | 643 | 98 | 44,90% | 888,09 | |||||
| E 75 | 9 | 1379,41 | 726 | 96 | 43,75% | 1155,39 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 2592,63 | 868 | 96 | 57,29% | 2159,56 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 2064,32 | 715 | 95 | 50,53% | 1583,82 | |||||
| T95 | 9 | 1322,66 | 739 | 94 | 48,94% | 973,74 | |||||
| LHMTV | 8 | 739,08 | 746 | 93 | 45,16% | 1409,64 | |||||
| Object 140 | 10 | 2415,71 | 801 | 84 | 44,05% | 2110,57 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 1234,46 | 743 | 81 | 50,62% | 1572,34 | |||||
| Panther II | 8 | 1547,93 | 767 | 80 | 45,00% | 2048,22 | |||||
| M12 | 7 | 856,91 | 684 | 79 | 54,43% | 1039,35 | |||||
| Object 257 | 9 | 1561,04 | 793 | 79 | 51,90% | 1529,96 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 1604,08 | 728 | 77 | 37,66% | 1404,62 | |||||
| KV-13 | 7 | 382,93 | 310 | 76 | 48,68% | 419,11 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1204,21 | 686 | 75 | 40,00% | 1214,93 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 2514,64 | 1002 | 75 | 57,33% | 3220,09 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1649,82 | 868 | 72 | 55,56% | 1642,67 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1972,04 | 881 | 71 | 56,34% | 2212,01 | |||||
| IS-M | 8 | 1302,31 | 806 | 71 | 53,52% | 1571,93 | |||||
| T29 | 7 | 1318,31 | 881 | 70 | 52,86% | 1927,77 | |||||
| FV229 Contender | 9 | 1635,07 | 874 | 68 | 55,88% | 1505,71 | |||||
| BZ-58 | 7 | 1232,33 | 822 | 66 | 54,55% | 1627,40 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 982,70 | 720 | 66 | 50,00% | 997,51 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 978,83 | 778 | 66 | 43,94% | 2011,46 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1264,58 | 674 | 65 | 40,00% | 956,02 | |||||
| T-50 | 5 | 49,72 | 173 | 64 | 46,88% | 71,91 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 1489,89 | 768 | 64 | 45,31% | 1136,82 | |||||
| BZ-166 | 8 | 955,03 | 669 | 63 | 47,62% | 952,30 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1172,24 | 746 | 63 | 46,03% | 1540,67 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1080,94 | 705 | 63 | 53,97% | 988,57 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 1037,95 | 730 | 62 | 51,61% | 2297,05 | |||||
| Object 263 | 9 | 1700,29 | 722 | 62 | 43,55% | 1331,55 | |||||
| Gonsalo | 8 | 1587,29 | 891 | 62 | 51,61% | 1754,89 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 592,44 | 684 | 59 | 47,46% | 1362,55 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1887,02 | 992 | 58 | 62,07% | 2601,89 | |||||
| Churchill VII | 6 | 1156,64 | 846 | 56 | 53,57% | 2665,40 | |||||
| T30 | 9 | 2102,51 | 865 | 55 | 58,18% | 1911,99 | |||||
| Vercingétorix | 9 | 1725,51 | 863 | 55 | 61,82% | 1687,10 | |||||
| Comet | 7 | 1071,89 | 767 | 53 | 52,83% | 1715,47 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 2503,23 | 962 | 53 | 66,04% | 2351,33 | |||||
| T32 | 8 | 1357,18 | 843 | 51 | 50,98% | 1570,29 | |||||
| M103 | 9 | 1650,39 | 780 | 51 | 47,06% | 1508,02 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 1236,54 | 799 | 50 | 52,00% | 2136,57 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 962,76 | 652 | 49 | 46,94% | 1263,23 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1926,06 | 905 | 49 | 53,06% | 2241,86 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 1016,77 | 858 | 48 | 58,33% | 1279,37 | |||||
| IS | 7 | 1516,87 | 901 | 47 | 57,45% | 2570,11 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 1999,30 | 849 | 47 | 57,45% | 1456,32 | |||||
| Object 268 Version V | 10 | 1999,87 | 672 | 47 | 46,81% | 1318,80 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 1418,77 | 794 | 47 | 55,32% | 1568,36 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 1802,78 | 818 | 46 | 54,35% | 1319,75 | |||||
| Object 705 | 9 | 1466,24 | 850 | 46 | 60,87% | 1322,70 | |||||
| 110 | 8 | 1264,80 | 782 | 45 | 55,56% | 1489,08 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1174,98 | 779 | 45 | 53,33% | 1312,70 | |||||
| T25 AT | 7 | 1150,84 | 665 | 45 | 55,56% | 1586,82 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 2109,47 | 830 | 45 | 51,11% | 1502,92 | |||||
| T-46 | 3 | 75,40 | 149 | 43 | 62,79% | 253,88 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1753,02 | 862 | 43 | 55,81% | 2015,96 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 916,65 | 584 | 43 | 55,81% | 1672,50 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 1654,48 | 915 | 42 | 59,52% | 1641,01 | |||||
| CS-44 | 7 | 1013,73 | 784 | 40 | 62,50% | 1786,21 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 1285,70 | 820 | 40 | 50,00% | 1546,73 | |||||
| SZDV Vz. 50 | 8 | 2213,92 | 915 | 38 | 47,37% | 2553,63 | |||||
| Kampfpanzer 50 t | 9 | 1812,89 | 873 | 38 | 57,89% | 1803,15 | |||||
| Type 58 | 6 | 1169,95 | 891 | 37 | 64,86% | 3001,68 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 2154,92 | 713 | 37 | 51,35% | 1594,22 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 1600,73 | 952 | 37 | 51,35% | 2148,28 | |||||
| SU-100 | 6 | 1137,92 | 725 | 36 | 52,78% | 2362,16 | |||||
| O-Ho | 8 | 2002,71 | 1089 | 34 | 67,65% | 2789,43 | |||||
| Tiger II | 8 | 1201,62 | 761 | 34 | 52,94% | 1342,39 | |||||
| Tiger I | 7 | 1020,48 | 656 | 33 | 42,42% | 1259,84 | |||||
| BT-7 | 4 | 38,91 | 130 | 32 | 53,13% | 127,95 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 1075,78 | 768 | 32 | 46,88% | 1380,85 | |||||
| IS-2 | 7 | 959,00 | 722 | 31 | 48,39% | 1152,10 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 1007,45 | 685 | 31 | 54,84% | 1912,00 | |||||
| CS-59 | 9 | 1805,39 | 863 | 31 | 61,29% | 1805,03 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 1063,33 | 699 | 30 | 46,67% | 1375,62 | |||||
| T-26 | 2 | 92,57 | 118 | 30 | 56,67% | 352,98 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 1130,87 | 675 | 30 | 53,33% | 3145,45 | |||||
| Crusader | 6 | 426,55 | 616 | 29 | 55,17% | 1329,30 | |||||
| E 100 | 10 | 2007,15 | 907 | 27 | 62,96% | 1516,95 | |||||
| T110E3 | 10 | 2473,44 | 801 | 27 | 48,15% | 1965,57 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 831,46 | 608 | 26 | 50,00% | 1660,07 | |||||
| T-43 | 7 | 1539,58 | 902 | 26 | 57,69% | 2869,25 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 2009,65 | 816 | 26 | 57,69% | 1751,40 | |||||
| Cromwell | 6 | 1029,40 | 760 | 25 | 56,00% | 2281,95 | |||||
| Challenger | 7 | 1792,40 | 887 | 25 | 44,00% | 2507,26 | |||||
| TS-54 | 8 | 1136,40 | 685 | 25 | 36,00% | 978,09 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 2400,54 | 813 | 24 | 41,67% | 1716,08 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1708,96 | 931 | 24 | 54,17% | 2304,55 | |||||
| M41 | 5 | 530,78 | 357 | 23 | 34,78% | 627,62 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1850,83 | 911 | 23 | 60,87% | 1869,38 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 1824,52 | 807 | 23 | 34,78% | 2191,81 | |||||
| SU-26 | 3 | 98,22 | 86 | 23 | 26,09% | 4,62 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 834,68 | 590 | 22 | 45,45% | 2280,67 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1268,14 | 733 | 22 | 45,45% | 1376,50 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1728,59 | 691 | 22 | 36,36% | 1422,61 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 1101,77 | 648 | 22 | 54,55% | 1555,80 | |||||
| Panther | 7 | 999,10 | 704 | 21 | 52,38% | 1467,20 | |||||
| T20 | 7 | 1263,38 | 814 | 21 | 52,38% | 2038,00 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2305,71 | 1084 | 21 | 71,43% | 1593,98 | |||||
| T-50-2 | 6 | 625,19 | 679 | 21 | 38,10% | 1669,37 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1683,71 | 692 | 21 | 33,33% | 1650,21 | |||||
| Type T-34 | 5 | 1324,58 | 849 | 19 | 68,42% | 5082,47 | |||||
| M44 | 6 | 528,00 | 562 | 19 | 68,42% | 874,71 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 1071,11 | 632 | 19 | 42,11% | 3283,45 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 1644,89 | 786 | 19 | 47,37% | 953,07 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 1367,21 | 1059 | 19 | 78,95% | 3555,10 | |||||
| DZT-159 | 9 | 1765,68 | 746 | 19 | 47,37% | 1430,15 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1191,71 | 760 | 17 | 52,94% | 1708,54 | |||||
| IS-7 | 10 | 1258,12 | 739 | 17 | 41,18% | 822,57 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 1696,06 | 778 | 17 | 41,18% | 1447,26 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 991,75 | 743 | 16 | 75,00% | 2021,05 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1957,38 | 661 | 16 | 31,25% | 1411,50 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 1270,75 | 793 | 16 | 50,00% | 1732,19 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 1074,50 | 813 | 16 | 50,00% | 2036,56 | |||||
| T110E5 | 10 | 2561,38 | 884 | 16 | 43,75% | 2027,59 | |||||
| KV-1S | 6 | 984,94 | 780 | 16 | 62,50% | 2033,62 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 1527,47 | 882 | 15 | 60,00% | 3272,61 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 958,40 | 834 | 15 | 60,00% | 2649,60 | |||||
| Object 705A | 10 | 2664,53 | 990 | 15 | 66,67% | 2292,68 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 1755,53 | 946 | 15 | 66,67% | 1786,96 | |||||
| Object 252U | 8 | 980,53 | 639 | 15 | 46,67% | 843,24 | |||||
| IMT | 8 | 1234,00 | 668 | 15 | 40,00% | 1243,84 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 1425,07 | 879 | 14 | 42,86% | 4850,24 | |||||
| ARL 44 | 6 | 980,85 | 888 | 13 | 84,62% | 2303,02 | |||||
| Black Prince | 7 | 969,69 | 827 | 13 | 61,54% | 1356,10 | |||||
| AT-1 | 2 | 106,92 | 121 | 13 | 61,54% | 358,35 | |||||
| M8A1 | 4 | 1113,23 | 607 | 13 | 38,46% | 3325,59 | |||||
| T71 DA | 7 | 1351,69 | 1132 | 13 | 61,54% | 4577,18 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 2357,31 | 728 | 13 | 46,15% | 1710,90 | |||||
| AMX 13 57 | 7 | 692,85 | 891 | 13 | 61,54% | 1349,19 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 770,83 | 482 | 12 | 25,00% | 1972,31 | |||||
| DS PZInż | 5 | 1399,75 | 900 | 12 | 83,33% | 4046,00 | |||||
| BZ-58-2 | 9 | 1161,58 | 814 | 12 | 50,00% | 897,18 | |||||
| KV-1 | 5 | 934,08 | 633 | 12 | 50,00% | 2218,92 | |||||
| Chieftain/T95 | 8 | 793,50 | 560 | 12 | 41,67% | 754,85 | |||||
| Object 430U | 10 | 2289,25 | 758 | 12 | 50,00% | 1878,11 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 1681,27 | 816 | 11 | 54,55% | 1111,33 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 1520,09 | 967 | 11 | 63,64% | 7809,58 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 2468,45 | 992 | 11 | 54,55% | 1996,72 | |||||
| BZ-75 | 10 | 2150,55 | 976 | 11 | 63,64% | 1462,06 | |||||
| Hirschkäfer | 11 | 2152,00 | 618 | 11 | 36,36% | 1298,57 | |||||
| KV-5 | 8 | 1014,00 | 733 | 11 | 45,45% | 972,82 | |||||
| T-28 | 4 | 708,70 | 458 | 10 | 60,00% | 2530,73 | |||||
| SU-18 | 2 | 39,90 | 56 | 10 | 40,00% | 8,64 | |||||
| SU-122A | 5 | 611,30 | 445 | 10 | 40,00% | 1422,77 | |||||
| T18 HMC | 3 | 78,90 | 105 | 10 | 40,00% | 89,24 | |||||
| Object 277 | 10 | 1616,40 | 803 | 10 | 50,00% | 1227,16 | |||||
| 14TP | 4 | 680,11 | 433 | 9 | 33,33% | 2589,02 | |||||
| Churchill I | 5 | 769,78 | 683 | 9 | 66,67% | 2044,68 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 894,00 | 622 | 8 | 62,50% | 4428,33 | |||||
| T110E4 | 10 | 1694,00 | 744 | 8 | 62,50% | 1197,92 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 2325,25 | 874 | 8 | 50,00% | 1738,47 | |||||
| BT-2 | 2 | 48,00 | 155 | 7 | 85,71% | 261,00 | |||||
| MS-1 | 1 | 120,14 | 120 | 7 | 28,57% | 437,63 | |||||
| Maus | 10 | 2057,29 | 617 | 7 | 28,57% | 1255,48 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 745,57 | 731 | 7 | 42,86% | 3911,51 | |||||
| KV-1SA | 5 | 772,14 | 720 | 7 | 57,14% | 1844,03 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1340,14 | 820 | 7 | 57,14% | 1378,69 | |||||
| AE Phase I | 9 | 980,86 | 654 | 7 | 57,14% | 778,72 | |||||
| A-20 | 5 | 45,67 | 178 | 6 | 66,67% | 261,00 | |||||
| SU-76M | 4 | 100,67 | 90 | 6 | 16,67% | 10,55 | |||||
| M-IV-Y | 8 | 836,67 | 655 | 6 | 50,00% | 721,17 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 88,60 | 177 | 5 | 40,00% | 124,69 | |||||
| SU-8 | 6 | 1163,80 | 830 | 5 | 80,00% | 1934,54 | |||||
| Type 95 Ji-Ro | 6 | 1081,40 | 562 | 5 | 20,00% | 1651,33 | |||||
| VCS 6x6 TS 90 | 9 | 547,60 | 372 | 5 | 0,00% | 500,93 | |||||
| Matilda | 4 | 1080,00 | 660 | 4 | 75,00% | 3672,09 | |||||
| T1 HMC | 2 | 77,75 | 112 | 4 | 50,00% | 278,47 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 2314,25 | 821 | 4 | 50,00% | 1411,41 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 80,50 | 137 | 4 | 50,00% | 253,84 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 62,75 | 83 | 4 | 50,00% | 77,53 | |||||
| Type 57 | 8 | 1220,75 | 623 | 4 | 25,00% | 1121,32 | |||||
| T25/2 | 7 | 1371,00 | 654 | 4 | 50,00% | 1907,16 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1153,25 | 382 | 4 | 0,00% | 475,62 | |||||
| TS-6 | 9 | 960,50 | 721 | 4 | 50,00% | 673,51 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 49,33 | 46 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 48,67 | 75 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| T-62A | 10 | 1580,33 | 799 | 3 | 66,67% | 1188,34 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 1170,00 | 749 | 3 | 33,33% | 1890,69 | |||||
| Kpz. 3 GST Turm | 8 | 2022,33 | 884 | 3 | 66,67% | 2237,70 | |||||
| Windhund | 8 | 1643,67 | 475 | 3 | 0,00% | 1623,00 | |||||
| Excalibur | 6 | 1233,67 | 842 | 3 | 33,33% | 2190,55 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 14,50 | 94 | 2 | 0,00% | 1,75 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 60,00 | 126 | 2 | 50,00% | 115,78 | |||||
| O-Ni | 7 | 1130,00 | 619 | 2 | 50,00% | 1153,54 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 2793,00 | 1012 | 2 | 50,00% | 2407,59 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 1642,00 | 731 | 2 | 50,00% | 959,33 | |||||
| Object 752 | 9 | 1507,00 | 524 | 2 | 0,00% | 980,86 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1046,00 | 631 | 2 | 50,00% | 776,68 | |||||
| T 55A | 9 | 1212,00 | 393 | 2 | 0,00% | 966,04 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. K | 5 | 423,50 | 268 | 2 | 50,00% | 916,78 | |||||
| Nergal | 8 | 767,50 | 813 | 2 | 50,00% | 672,73 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 63,00 | 104 | 1 | 100,00% | 374,90 | |||||
| Renault FT | 1 | 0,00 | 115 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 227,00 | 396 | 1 | 100,00% | 1360,28 | |||||
| 113 | 10 | 2772,00 | 429 | 1 | 0,00% | 2105,59 | |||||
| T-60 | 2 | 0,00 | 182 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| AMX 30 B | 10 | 2784,00 | 1284 | 1 | 100,00% | 2416,16 | |||||
| H3 | 9 | 807,00 | 324 | 1 | 0,00% | 319,78 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1563,00 | 444 | 1 | 0,00% | 1135,43 | |||||
| WZ-111 model 6 | 8 | 337,00 | 210 | 1 | 0,00% | 24,89 |
aroomm
Náhodné bitvy
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 10859 | 9 | 81 | 173 | ||||
| Průměrný tier | 7,97 | 7,67 | 7,98 | 9,01 | ||||
| Vítězství | 5605 | 51,62% | 6 | 66,67% | 42 | 51,85% | 86 | 49,71% |
| Porážky | 5063 | 46,62% | 3 | 33,33% | 38 | 46,91% | 83 | 47,98% |
| Remízy | 191 | 1,76% | 0 | 0,00% | 1 | 1,23% | 4 | 2,31% |
| Přežito bitev | 3699 | 34,06% | 5 | 55,56% | 30 | 37,04% | 66 | 38,15% |
| Zničeno tanků | Ø | 9428 | 0,87 | 9 | 1,00 | 67 | 0,83 | 164 | 0,95 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,32 | 2,25 | 1,31 | 1,53 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 12435 | 1,15 | 14 | 1,56 | 43 | 0,53 | 109 | 0,63 |
| Průměrné poškození | 1.359,43 | 1.183,11 | 1.451,15 | 1.835,10 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 9865 | 0,91 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 54 | 0,31 |
| Obrana báze | Ø | 4784 | 0,44 | 0 | 0,00 | 37 | 0,46 | 61 | 0,35 |
| Průměrné zkušenosti | 743,79 | 764,11 | 710,69 | 727,03 | ||||
| WN7 | 1188,62 | 1372,43 | 1133,01 | 1161,03 | ||||
| WN8 | 1646,26 | 1686,00 | 1541,64 | 1733,76 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 10859 | |
| Průměrný tier | 7,97 | |
| Vítězství | 5605 | 51,62% |
| Porážky | 5063 | 46,62% |
| Remízy | 191 | 1,76% |
| Přežito bitev | 3699 | 34,06% |
| Zničeno tanků | Ø | 9428 | 0,87 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,32 | |
| Detekováno tanků | Ø | 12435 | 1,15 |
| Průměrné poškození | 1.359,43 | |
| Obsazování báze | Ø | 9865 | 0,91 |
| Obrana báze | Ø | 4784 | 0,44 |
| Průměrné zkušenosti | 743,79 | |
| WN7 | 1188,62 | |
| WN8 | 1646,26 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 9 | |
| Průměrný tier | 7,67 | |
| Vítězství | 6 | 66,67% |
| Porážky | 3 | 33,33% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 5 | 55,56% |
| Zničeno tanků | Ø | 9 | 1,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 2,25 | |
| Detekováno tanků | Ø | 14 | 1,56 |
| Průměrné poškození | 1.183,11 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 764,11 | |
| WN7 | 1372,43 | |
| WN8 | 1686,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 81 | |
| Průměrný tier | 7,98 | |
| Vítězství | 42 | 51,85% |
| Porážky | 38 | 46,91% |
| Remízy | 1 | 1,23% |
| Přežito bitev | 30 | 37,04% |
| Zničeno tanků | Ø | 67 | 0,83 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,31 | |
| Detekováno tanků | Ø | 43 | 0,53 |
| Průměrné poškození | 1.451,15 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 37 | 0,46 |
| Průměrné zkušenosti | 710,69 | |
| WN7 | 1133,01 | |
| WN8 | 1541,64 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 173 | |
| Průměrný tier | 9,01 | |
| Vítězství | 86 | 49,71% |
| Porážky | 83 | 47,98% |
| Remízy | 4 | 2,31% |
| Přežito bitev | 66 | 38,15% |
| Zničeno tanků | Ø | 164 | 0,95 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,53 | |
| Detekováno tanků | Ø | 109 | 0,63 |
| Průměrné poškození | 1.835,10 | |
| Obsazování báze | Ø | 54 | 0,31 |
| Obrana báze | Ø | 61 | 0,35 |
| Průměrné zkušenosti | 727,03 | |
| WN7 | 1161,03 | |
| WN8 | 1733,76 | |
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:
Globální mapa X
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 3 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 2 | 66,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 1 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 1 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 1 | 0,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.130,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 122,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 3 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 2 | 66,67% |
| Remízy | 1 | 33,33% |
| Přežito bitev | 1 | 33,33% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 1 | 0,33 |
| Průměrné poškození | 1.130,67 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 122,67 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VIII
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VI
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 3 | 3,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 10,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 1 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 1 | 100,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 3 | 3,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 10,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev v rotě
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky týmových bitev
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky šarvátek
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 359 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 144 | 40,11% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 215 | 59,89% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 102 | 28,41% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 199 | 0,55 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,77 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 289 | 0,81 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.597,03 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 747 | 2,08 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 1269 | 3,53 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 633,63 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 359 | |
| Vítězství | 144 | 40,11% |
| Porážky | 215 | 59,89% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 102 | 28,41% |
| Zničeno tanků | Ø | 199 | 0,55 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,77 | |
| Detekováno tanků | Ø | 289 | 0,81 |
| Průměrné poškození | 1.597,03 | |
| Obsazování báze | Ø | 747 | 2,08 |
| Obrana báze | Ø | 1269 | 3,53 |
| Průměrné zkušenosti | 633,63 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev o opevnění
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 250 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 87 | 34,80% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 162 | 64,80% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 1 | 0,40% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 63 | 25,20% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 138 | 0,55 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,74 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 123 | 0,49 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.598,22 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 85 | 0,34 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 50 | 0,20 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 616,47 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 250 | |
| Vítězství | 87 | 34,80% |
| Porážky | 162 | 64,80% |
| Remízy | 1 | 0,40% |
| Přežito bitev | 63 | 25,20% |
| Zničeno tanků | Ø | 138 | 0,55 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,74 | |
| Detekováno tanků | Ø | 123 | 0,49 |
| Průměrné poškození | 1.598,22 | |
| Obsazování báze | Ø | 85 | 0,34 |
| Obrana báze | Ø | 50 | 0,20 |
| Průměrné zkušenosti | 616,47 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen