flutterdashyoshi1

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 18.03.2021

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3522000
Průměrný tier5,140,000,000,00
Vítězství173149,15%00,00%00,00%00,00%
Porážky176150,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy300,85%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev93126,43%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø18700,5300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,720,000,000,00
Detekováno tanků | Ø17300,4900,0000,0000,00
Průměrné poškození346,810,000,000,00
Obsazování báze | Ø15270,4300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø16650,4700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti344,400,000,000,00
WN7621,170,000,000,00
WN8486,960,000,000,00
Celkem
Bitev3522
Průměrný tier5,14
Vítězství173149,15%
Porážky176150,00%
Remízy300,85%
Přežito bitev93126,43%
Zničeno tanků | Ø18700,53
Poměr zabití / smrtí0,72
Detekováno tanků | Ø17300,49
Průměrné poškození346,81
Obsazování báze | Ø15270,43
Obrana báze | Ø16650,47
Průměrné zkušenosti344,40
WN7621,17
WN8486,96
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø11,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození508,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø77,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti100,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø11,00
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození508,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø77,00
Průměrné zkušenosti100,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev6000
Vítězství350,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky350,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev350,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,1700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,330,000,000,00
Detekováno tanků | Ø10,1700,0000,0000,00
Průměrné poškození468,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø9616,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti368,330,000,000,00
Celkem
Bitev6
Vítězství350,00%
Porážky350,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev350,00%
Zničeno tanků | Ø10,17
Poměr zabití / smrtí0,33
Detekováno tanků | Ø10,17
Průměrné poškození468,00
Obsazování báze | Ø9616,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti368,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev46000
Vítězství2145,65%00,00%00,00%00,00%
Porážky2452,17%00,00%00,00%00,00%
Remízy12,17%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1839,13%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø210,4600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,750,000,000,00
Detekováno tanků | Ø210,4600,0000,0000,00
Průměrné poškození484,800,000,000,00
Obsazování báze | Ø160,3500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø561,2200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti333,830,000,000,00
Celkem
Bitev46
Vítězství2145,65%
Porážky2452,17%
Remízy12,17%
Přežito bitev1839,13%
Zničeno tanků | Ø210,46
Poměr zabití / smrtí0,75
Detekováno tanků | Ø210,46
Průměrné poškození484,80
Obsazování báze | Ø160,35
Obrana báze | Ø561,22
Průměrné zkušenosti333,83
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (107)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
KV-26567,2747925953,67%893,00
Type 97 Te-Ke 2103,1418412245,08%339,84
M10 Wolverine5366,3637012150,41%711,05
AMX 13 105 AM mle. 505352,6725112039,17%540,00
Lorraine 155 mle. 507645,1841212050,83%714,99
T288578,9251611853,39%475,79
T959931,9661210855,56%632,05
T3 HMC2128,4225410650,94%464,74
IS-3A 8538,6150510643,40%323,83
T26E4 SuperPershing 8477,4047110446,15%388,80
AMX 13 F3 AM6514,613319745,36%595,04
T25 AT7469,164789663,54%591,38
VK 30.01 (P)6478,434588144,44%626,82
Tiger (P)7497,604577846,15%431,96
SU-100Y 6377,963517552,00%475,28
Churchill I5244,293227342,47%283,77
VK 100.01 (P)8735,086687358,90%722,27
Sav m/434175,711977052,86%334,40
KV-15208,172606540,00%148,53
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5252,943266347,62%451,41
M36 Jackson6325,703526036,67%283,21
T404246,443075554,55%574,67
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4137,092005337,74%134,88
FCM 36 Pak 40 3198,082535162,75%488,12
M24 Chaffee5202,152654837,50%386,59
KV-220-2 5259,323814753,19%314,59
Matilda Black Prince 5240,513144168,29%573,19
Ikv 1035247,292583844,74%376,05
Lorraine 39L AM3131,061233636,11%180,29
M2 Medium Tank394,811673661,11%273,61
T1 Cunningham149,001483545,71%66,76
T2 Light Tank 274,662333545,71%132,20
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3224,373813554,29%498,74
Excelsior 5177,872823151,61%170,09
T-505122,382422937,93%140,12
T1 HMC2131,252022853,57%685,20
Ikv 723113,291462850,00%174,85
SU-85I 5351,293322860,71%699,84
Vickers Medium Mk. I196,221422751,85%382,16
Renault FT 75 BS2115,921332661,54%650,16
M5 Stuart481,582192634,62%0,00
T2 Medium Tank287,621642653,85%334,03
Cruiser Mk. II2110,461692653,85%375,21
M3 Lee492,631442441,67%69,62
Ram II 5187,672632441,67%215,11
Matilda4198,042792343,48%328,98
SU-263114,911632240,91%85,28
AMX 105 AM mle. 474279,231992240,91%812,13
E 25 7636,415952259,09%893,15
M18 Hellcat6222,352922065,00%340,17
T14 5264,373781952,63%382,80
Vickers Medium Mk. III398,321861942,11%127,48
T56 GMC3187,582191936,84%459,99
T34 8552,564841838,89%333,31
T-1506225,893451850,00%189,33
BT-7 artillery 3135,503001866,67%527,57
T-34-856317,883671758,82%502,67
Somua SAu 404169,352061729,41%198,02
Pz.Kpfw. III Ausf. E365,751851643,75%43,45
Renault UE 573261,252421650,00%761,82
T-127 3136,311951618,75%249,52
Valentine3177,002691553,33%532,52
Alecto4148,731571540,00%136,23
Škoda T 40 6265,132701540,00%220,05
Rheinmetall Skorpion G 8466,924261346,15%259,97
T-463101,672131233,33%176,36
Tiger I7275,914631163,64%300,40
Valentine AT4169,271781163,64%436,81
M4A3E8 Thunderbolt VII 6250,094541163,64%386,02
T-345131,903011060,00%256,10
Pz.Kpfw. T 25 5219,703431050,00%390,45
Vickers Medium Mk. II267,33261977,78%325,14
Renault FT AC2123,22167955,56%381,79
Universal Carrier 2-pdr234,13133875,00%261,00
T110E3101052,25382825,00%426,96
Object 252U Defender 8722,75582837,50%500,12
T-28458,57102714,29%0,00
Type 97 Chi-Ha3138,86357771,43%491,83
SU-18257,4381742,86%98,87
Durchbruchswagen 2450,29152728,57%0,00
Cruiser Mk. I169,50161650,00%175,84
Pz.Kpfw. T 15 341,50335666,67%231,40
SU-855182,20261560,00%326,34
Churchill III 5549,60771560,00%1156,83
M3 Stuart3119,00326450,00%309,40
Pvlvv fm/42292,75115425,00%110,10
Leichttraktor199,00164425,00%230,83
Type 89 I-Go/Chi-Ro290,75191475,00%380,74
M4 Improved 5102,7510940,00%0,00
King Tiger (Captured) 7490,75408425,00%305,66
Renault FT19,3339333,33%0,00
Type 91 Heavy3160,00173333,33%303,79
SU-85B4637,67599366,67%2384,91
AT 2520,676430,00%0,00
M8A14170,00318366,67%413,02
43 M. Toldi III 3162,00336366,67%770,57
Strv fm/211116,50134250,00%473,81
Panzerjäger I256,006120,00%3,04
MKA 2256,004992100,00%1128,87
Panzer 58 Mutz 81283,5010572100,00%1658,79
Renault Otsu131,001561100,00%261,00
Hotchkiss H35240,001651100,00%261,00
105 leFH18B2 5543,007171100,00%1077,02
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3218,0019810,00%574,47
T-50-2 6331,004871100,00%805,86
T-29 3473,006151100,00%1834,71
M10 RBFM 5389,005671100,00%705,36

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 18.03.2021
Pozice: Rekrut
Přijat: 18.03.2021
Pozice: Rekrut
Přijat: 01.04.2017
Opustil klan: 05.09.2018
Pozice: Vojín
Přijat: 15.12.2018
Opustil klan: 14.02.2020