nclarida

clanlogo
Pozice: Záložník
Přijat: 30.09.2020

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev13357000
Průměrný tier5,250,000,000,00
Vítězství624646,76%00,00%00,00%00,00%
Porážky700952,47%00,00%00,00%00,00%
Remízy1020,76%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev235117,60%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø63860,4800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,580,000,000,00
Detekováno tanků | Ø108660,8100,0000,0000,00
Průměrné poškození326,730,000,000,00
Obsazování báze | Ø105660,7900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø46220,3500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti261,450,000,000,00
WN7568,500,000,000,00
WN8477,420,000,000,00
Celkem
Bitev13357
Průměrný tier5,25
Vítězství624646,76%
Porážky700952,47%
Remízy1020,76%
Přežito bitev235117,60%
Zničeno tanků | Ø63860,48
Poměr zabití / smrtí0,58
Detekováno tanků | Ø108660,81
Průměrné poškození326,73
Obsazování báze | Ø105660,79
Obrana báze | Ø46220,35
Průměrné zkušenosti261,45
WN7568,50
WN8477,42
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (177)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
KV-856534,3433263948,83%790,46
S-517436,1728054545,87%350,19
Tiger I7701,3638551746,23%759,44
AMX 12 t6285,9428249645,97%544,97
M2 Light2178,5427548353,00%743,38
Jagdpanther7643,7432948043,13%675,76
SU-1006448,9029635149,29%656,46
T297356,7328033344,14%196,05
VK 30.01 (H)5248,2622532146,73%420,53
T25/27453,4930125749,42%455,44
M4A3E2 Sherman Jumbo6345,6829625341,50%427,00
Spähpanzer SP I C7376,6230824440,98%461,64
M8A14249,3924324154,77%556,95
Pz.Sfl. IVc5356,9824624046,25%663,50
Panther7365,5130023340,77%305,73
KV-15376,8128923047,39%650,20
Pz.Kpfw. II2179,5927020953,11%773,00
KV-26540,4233820447,06%786,48
Tiger II8551,7833719941,21%370,70
M18 Hellcat6339,9324219942,71%347,24
AT 86497,8734919052,63%796,74
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4145,6716018149,17%198,74
VK 36.01 (H)6382,9028516639,76%409,81
M10 Wolverine5314,0726916049,38%575,86
M446196,8520815438,96%45,04
Cromwell6278,2226215244,08%299,88
O-I Experimental5408,9427914442,36%593,55
O-I6448,3829414343,36%543,86
VK 30.01 (P)6372,4330014348,25%460,51
Churchill I5477,7232914147,52%947,69
M415241,7319713548,89%231,15
M4A1 Sherman5346,6429613455,97%853,34
VK 30.02 (M)6375,3628213439,55%432,46
Grille5250,9522612846,88%345,60
Matilda4358,3529112450,00%1017,50
Jagdpanzer IV6444,4531012352,85%726,21
StuG III Ausf. G5264,2419612240,16%364,18
Pz.Kpfw. II Ausf. G397,7015112242,62%136,98
T-345277,9024611343,36%553,37
O-Ni7239,4223511039,09%9,46
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5252,0222710848,15%485,96
Hummel6189,7222710443,27%68,35
VK 28.016175,6628910455,77%371,88
Strv m/425126,9415710138,61%46,51
Renault G15213,822349943,43%343,48
AMX ELC bis5188,482499950,51%465,93
SU-855373,142579655,21%806,85
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.466,441959655,21%137,05
Crusader6200,012119042,22%352,96
VK 16.02 Leopard5183,512459045,56%377,94
Durchbruchswagen 2454,841308744,83%52,73
M374232,821928354,22%732,96
A-20582,421867949,37%105,00
Pz.Kpfw. II Luchs4200,912677954,43%612,65
T675196,062077948,10%236,53
TKS z n.k.m. 20 mm 231,57937638,16%5,84
T-1506634,253657650,00%984,88
M7 Priest3105,071317447,30%132,43
Pz.Sfl. IVb4155,881587347,95%311,73
Covenanter5206,992656956,52%631,04
Marder II3147,711556947,83%292,30
M3 Lee4273,542626553,85%961,14
Pz.Kpfw. 38 (t)381,881336546,15%79,39
Churchill VII6166,522376549,23%103,10
AT 25330,732826446,88%620,40
T-284220,221835836,21%459,13
Sav m/434139,911705747,37%187,65
T404137,431705648,21%148,30
SU-1527303,712535547,27%213,94
SARL 424214,062145349,06%555,55
Ikv 723191,061824852,08%491,49
Marder 38T4328,082264843,75%719,81
Alecto4198,432444660,87%497,30
Lago4198,582484553,33%549,84
MTLS-1G14 382,951424245,24%106,26
Light Mk. VIC 273,261494242,86%170,65
Pz.Kpfw. III Ausf. E342,931224153,66%132,80
Type 95 Heavy4218,632304055,00%698,59
Cruiser Mk. I1180,602344057,50%1013,19
Somua S353154,881824042,50%218,54
T56 GMC3128,691483948,72%253,34
AMX 404197,872083844,74%545,94
Cruiser Mk. IV4165,501883844,74%326,59
4TP124,89803630,56%0,00
Ikv 1035174,001843641,67%158,66
BT-7443,14853531,43%0,00
KV-37232,692273545,71%67,50
Pz.Kpfw. I Ausf. C385,741723545,71%193,29
Cruiser Mk. III3117,131473240,63%323,92
P26/40487,941313138,71%2,17
T1 Heavy531,601163036,67%0,00
Loyd Gun Carriage220,30672748,15%72,60
M15/423169,921602646,15%322,20
Type 97 Chi-Ha3146,871482330,43%266,72
Vickers Medium Mk. III3136,701442339,13%276,17
T-46399,091402343,48%180,19
T3 HMC264,821062245,45%62,37
Valentine AT4231,672202157,14%623,63
BT-2257,781331861,11%193,13
Type 91 Heavy3118,501581855,56%297,72
Pz.Kpfw. I270,062021844,44%103,92
T-29 3183,941611816,67%417,06
Vickers Medium Mk. II2122,941601747,06%479,62
Strv m/40L397,411931764,71%297,83
Panzerjäger I276,29761723,53%27,06
M2 Medium Tank3121,672071560,00%377,33
T-45 257,271481573,33%263,77
Super Hellcat 7236,792731442,86%90,02
D23160,462021376,92%646,30
Type 1 Chi-He431,54781323,08%0,00
T-26280,621111346,15%190,33
T-50-2 658,921861353,85%151,07
Pvlvv fm/42280,251151233,33%61,70
M24E2 Super Chaffee 6123,752601233,33%34,21
Pz.Kpfw. 35 (t)2108,551131136,36%316,93
D12169,272061145,45%684,50
AMX 13 757136,273011163,64%261,00
ARL 44694,801721050,00%115,81
MS-11116,101351040,00%402,84
Lansen C 8292,004241060,00%265,28
Universal Carrier 2-pdr268,44124955,56%151,31
Vickers Medium Mk. I168,50165850,00%192,34
Hotchkiss H352146,13213850,00%541,24
Leichttraktor167,50172850,00%154,52
T2 Medium Tank295,88158850,00%354,20
T 54D 9528,38553850,00%313,68
LT vz. 352212,14281785,71%1345,17
M14/41268,86129757,14%133,81
T1 HMC236,1478757,14%172,15
AMX 383114,00204771,43%384,92
BT-7 artillery 387,71105728,57%43,14
Chi-Ni232,50130633,33%2,28
Patton the Tank 9274,17417650,00%126,70
T26E5 8129,00276633,33%1,64
B1486,20127540,00%7,32
MKA 254,80121560,00%187,44
Ram II 5248,60173520,00%310,05
SU-122-44 7181,40171520,00%0,00
Fiat 30001109,25114425,00%297,22
Strv m/382281,75372450,00%1524,86
Type 89 I-Go/Chi-Ro2198,50194425,00%715,06
Jagdtiger9363,2524340,00%0,00
Black Prince II 7292,25350475,00%338,70
T-116 365,7512940,00%0,00
Prototipo 6 8439,75387425,00%112,49
Valiant 50,00205450,00%98,72
Pz.Kpfw. II Ausf. D 266,00257450,00%134,86
T1 Cunningham118,3388333,33%1,65
Renault Otsu199,00130333,33%222,49
T28 Prototype817,67295333,33%0,00
Type 5 Ka-Ri 8809,33645366,67%735,31
Kolohousenka157,00185250,00%98,03
Strv fm/211106,00177250,00%391,65
Renault FT1118,502762100,00%792,01
T34 8537,50386250,00%406,21
T328116,00257250,00%123,01
Wespe3110,001892100,00%378,71
Matilda IV 5229,00319250,00%432,52
STA-2 8361,504432100,00%402,01
M22 Locust 379,502362100,00%297,72
Vz. 58 Medvěd 9411,00203250,00%159,58
T7 Combat Car 274,50178250,00%220,59
Renault NC-3110,001501100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 288,003641100,00%445,13
SU-1820,00721100,00%261,00
M36 Jackson60,003010,00%0,00
Nashorn6611,004161100,00%1166,14
G.Pz. Mk. VI (e)240,002341100,00%261,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,0012210,00%0,00
KV-1SA 577,005541100,00%261,00
L-60 215,002941100,00%261,00
KV-5 82015,009111100,00%2821,53
Type 63 81583,0011331100,00%1855,22
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81931,0029510,00%2415,04
M56 Scorpion 7653,0013210,00%551,45
43 M. Toldi III 3222,004371100,00%1284,99
Panzer 58 Mutz 81219,0030410,00%1116,41

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Záložník
Přijat: 30.09.2020
Pozice: Rekrut
Přijat: 30.09.2020