pickpackers1

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 10.03.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev17859002
Průměrný tier7,340,000,0010,00
Vítězství789444,20%00,00%00,00%00,00%
Porážky976354,67%00,00%00,00%2100,00%
Remízy2021,13%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev417323,37%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø66060,3700,0000,0010,50
Poměr zabití / smrtí0,480,000,000,50
Detekováno tanků | Ø92460,5200,0000,0031,50
Průměrné poškození584,290,000,001.383,50
Obsazování báze | Ø65860,3700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø46600,2600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti414,540,000,00476,00
WN7475,700,000,00535,40
WN8458,020,000,003,10
Celkem
Bitev17859
Průměrný tier7,34
Vítězství789444,20%
Porážky976354,67%
Remízy2021,13%
Přežito bitev417323,37%
Zničeno tanků | Ø66060,37
Poměr zabití / smrtí0,48
Detekováno tanků | Ø92460,52
Průměrné poškození584,29
Obsazování báze | Ø65860,37
Obrana báze | Ø46600,26
Průměrné zkušenosti414,54
WN7475,70
WN8458,02
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev2
Průměrný tier10,00
Vítězství00,00%
Porážky2100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø10,50
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø31,50
Průměrné poškození1.383,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti476,00
WN7535,40
WN83,10
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození947,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti52,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození947,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti52,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø99,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození691,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti134,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø99,00
Průměrné poškození691,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti134,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev8000
Vítězství112,50%00,00%00,00%00,00%
Porážky787,50%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø50,6300,0000,0000,00
Průměrné poškození392,880,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø799,8800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti241,880,000,000,00
Celkem
Bitev8
Vítězství112,50%
Porážky787,50%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø50,63
Průměrné poškození392,88
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø799,88
Průměrné zkušenosti241,88
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev353000
Vítězství13036,83%00,00%00,00%00,00%
Porážky21861,76%00,00%00,00%00,00%
Remízy51,42%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev10329,18%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1060,3000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,420,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1920,5400,0000,0000,00
Průměrné poškození428,230,000,000,00
Obsazování báze | Ø1730,4900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1900,5400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti288,130,000,000,00
Celkem
Bitev353
Vítězství13036,83%
Porážky21861,76%
Remízy51,42%
Přežito bitev10329,18%
Zničeno tanků | Ø1060,30
Poměr zabití / smrtí0,42
Detekováno tanků | Ø1920,54
Průměrné poškození428,23
Obsazování báze | Ø1730,49
Obrana báze | Ø1900,54
Průměrné zkušenosti288,13
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky3100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev133,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.777,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti120,330,000,000,00
Celkem
Bitev3
Vítězství00,00%
Porážky3100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev133,33%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození1.777,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti120,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (195)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
KV-856338,5327393448,18%371,71
KV-26452,1737675044,93%553,69
IS-38578,9136470945,28%425,34
Type 4 Heavy91000,5647462442,31%690,16
T26E4 SuperPershing 8486,6941759542,02%350,87
SU-14-28902,2350956346,00%809,26
T1 Heavy5243,6324653747,11%285,08
T-109765,3139944840,85%460,77
IS-710988,7454143535,63%466,99
O-Ho8982,1948140249,75%954,14
T297456,1233836643,72%323,31
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5148,8516935842,18%138,09
VK 30.01 (P)6178,1524335040,86%30,76
IS7337,3127131944,20%207,83
S-517583,5045831348,24%589,06
Tiger II8457,3546231342,17%263,04
XM57 8960,8561830447,37%715,85
T34 8704,7041129244,52%586,35
M66237,9522227841,37%98,07
KV-1S6230,4124725645,31%177,79
AMX M4 mle. 5410916,6355024841,13%423,25
ST-II10924,0362822842,98%459,74
Tiger (P)7312,4626522433,04%107,94
Object 252U 8774,8755320837,98%522,73
Tiger I7357,9133420044,50%226,61
IS-3-II9725,4658119240,10%375,91
Rheinmetall Skorpion 8536,8942018737,43%247,41
Type 5 Heavy101442,1770018650,00%878,49
O-Ni7882,1467318552,97%1021,38
KV-15182,1123018346,99%158,05
IS-2-II8630,8151117643,75%480,60
KV-37562,6635717443,68%492,44
IS-3A 8793,7056016646,39%616,19
Controcarro 3 Minotauro101150,1061415747,13%607,52
E 10010970,3258115639,74%446,02
Somua SM 8710,7261115646,15%512,69
Controcarro 1 Mk. 29774,3055515546,45%462,23
T309837,9850915439,61%435,23
TS-5 8692,6858415446,75%486,66
SU-1018616,0349215042,67%452,77
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4101,4016914243,66%106,91
Super Conqueror10984,1960712142,15%475,41
GSOR 1008 8681,5749912040,83%422,76
O-I6500,9646511544,35%604,24
53TP Markowskiego8678,8850411238,39%487,45
SMV CC-678699,4659611051,82%637,10
T28 Prototype8575,2948010445,19%400,05
ISU-152K 8551,2640810235,29%252,17
Type 689824,3756110040,00%429,75
O-I Experimental5324,923249944,44%427,57
Object 268 Version 4101140,345609546,32%615,12
Churchill III 5141,162329438,30%0,21
Semovente M43 Bassotto6405,352939243,48%415,87
ARL 446473,024298743,68%603,99
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4133,001488544,71%119,77
T-29 3206,182328452,38%614,57
Matilda4256,472138336,14%484,70
Škoda T 56 8666,275198243,90%377,05
BZT-70 101380,386748143,21%635,23
ISU-1528426,714707949,37%262,02
Caliban 8654,365187843,59%474,47
M3 Lee4142,052407651,32%340,97
M127310,833217636,84%110,14
Char Futur 4 9808,125667642,11%459,09
T-34-3 8614,045667448,65%561,47
T-284124,261697350,68%204,07
T25/27384,464007140,85%266,51
T110E4101018,765177040,00%447,70
Progetto M35 mod. 46 8579,795196646,97%454,25
SMV CC-567477,984816552,31%478,41
T-1506316,203416446,88%319,32
AMX 50 Foch (155) 10841,175326439,06%332,45
60TP Lewandowskiego101053,876516352,38%612,88
M446482,714326241,94%598,05
Bisonte C45 8740,614796132,79%455,47
Pz.Kpfw. III Ausf. J4124,751656046,67%133,62
E 759742,985145832,76%342,14
Rheinmetall Skorpion G 8369,522755846,55%176,27
T328414,454925543,64%220,41
M2 Medium Tank347,761255549,09%78,67
BDR G1 B5443,613985455,56%815,33
M18 Hellcat6353,343695345,28%374,80
Type 95 Heavy4127,431795149,02%241,03
BZ-6891088,526805044,00%736,21
Pz.Kpfw. 38 (t)3122,401574351,16%288,05
45TP Habicha7495,335624259,52%557,91
BZ-75101035,196094235,71%479,17
AMX M4 mle. 457610,055344151,22%640,72
Pz.Kpfw. III/IV5163,111933852,63%277,04
122 TM 8604,745643857,89%556,97
40TP Habicha6284,243483737,84%237,20
VK 100.01 (P)8885,765683732,43%624,06
Taschenratte111372,307863740,54%560,47
AMX M4 mle. 519615,394353622,22%214,19
50TP Tyszkiewicza91165,916953545,71%846,57
BZ-587821,116073548,57%855,89
Type 7110918,616133336,36%363,45
M415327,722723259,38%463,06
M10 Wolverine5252,103573174,19%527,35
DZT-159 9698,815783151,61%447,54
Rambo 9966,326333138,71%572,01
FV215b (183) 10930,336603053,33%529,78
Type 578546,255272846,43%346,43
SU-855283,773202653,85%492,12
SU-85B4229,383012653,85%490,51
Bofors Tornvagn 8828,766112548,00%677,88
Conqueror9546,083202416,67%156,26
P26/404202,042432352,17%382,84
Vickers Medium Mk. III397,261492347,83%182,49
Pz.Kpfw. III Ausf. E360,651082339,13%1,27
T-34-2G FT7495,914222339,13%426,17
Super Hellcat 7486,133742321,74%400,79
Churchill VII6291,773652240,91%236,91
Pz.Kpfw. 35 (t)245,52962142,86%20,28
B14181,712892138,10%252,71
SU-1527563,294502142,86%533,89
Leichttraktor136,241092157,14%145,38
BZ-1668568,625712147,62%464,52
Churchill I5191,682751952,63%227,72
AMX 65 t8381,633701947,37%229,60
Vz. 68 Squall 8193,124901752,94%190,19
Type 91 Heavy374,001531662,50%225,86
M40/M438502,254311637,50%261,22
SU-122-44 7279,252971650,00%184,68
T-46335,271361546,67%69,10
121B 10892,936141553,33%554,65
WZ-131G FT6450,644381457,14%635,20
Object 252U Defender 8907,006431450,00%784,46
T2 Medium Tank270,081141361,54%278,39
M4 Improved 5207,312871376,92%495,89
T-26284,671381250,00%247,93
Type 95 Ji-Ro6551,504791275,00%865,56
Object 430U10740,678171275,00%515,65
Object 27710963,177081266,67%721,03
Heavy Tank No. VI 691,081401225,00%0,00
Semovente M415128,91141119,09%0,00
FV215b 10390,273631127,27%0,00
Marder II391,64971136,36%17,71
Pz.Kpfw. II Ausf. G349,001531163,64%211,16
WZ-120-1G FT 8425,914521154,55%302,10
SU-18241,70921040,00%8,64
FV226 Contradictious 8782,804051010,00%408,53
WZ-111 Alpine Tiger 8452,004951050,00%332,56
MS-1164,78155977,78%343,08
SU-100M17175,44327944,44%59,59
T-60251,8992944,44%24,22
LTP 386,89137944,44%179,98
Panther/M10 7296,89204911,11%148,17
D23128,38185837,50%223,58
25TP KSUST II5311,63300837,50%465,57
Panzerjäger I299,25127862,50%314,91
T-70399,57110728,57%104,46
Pz.Kpfw. II248,17163683,33%261,00
AMX 50 1209472,00541650,00%250,82
Type 89 I-Go/Chi-Ro232,5090633,33%1,50
T57 Heavy10908,67459616,67%344,77
M-V-Y10543,50332616,67%81,33
Patton the Tank 9573,33583650,00%387,75
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 462,17161650,00%97,90
Vickers Medium Mk. II2119,60150540,00%349,62
Jagdpanzer E 90 9856,80480540,00%367,12
AMX M4 mle. 49 Liberté 8622,40545560,00%639,19
M2 Light258,25119425,00%0,00
AMX 50 1008520,00587450,00%394,56
T3 HMC252,5079425,00%0,00
M-VI-Y9834,00798475,00%712,59
Toro 9385,50613450,00%159,44
Light Mk. VIC 254,25208475,00%270,07
SFAC 105 8251,50517475,00%262,78
T1 Cunningham110,6754333,33%0,00
Coccodrillo 10150,3322730,00%0,00
KV-48289,33275333,33%25,39
leKpz M 41 90 mm GF 80,00172333,33%0,00
TBT 91269,67786366,67%971,31
Stridsyxa 8962,3329030,00%566,79
Renault FT115,004620,00%0,00
Pawlack Tank653,50310250,00%113,16
Object 283 9727,00372250,00%598,86
Ram II 5215,00289250,00%356,77
Projet Louis 9303,00419250,00%222,03
Fantôme 9632,508612100,00%571,86
14TP4206,004191100,00%803,81
Maus100,0029910,00%0,00
SU-26358,003710,00%0,00
GSOR the TANK 9906,0043510,00%581,88
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 346,001691100,00%261,00
Strv S1 8360,0014910,00%52,42
T1E6 20,001310,00%0,00
SU-100Y 60,004110,00%0,00
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 80,0012610,00%0,00
T26E5 8697,006191100,00%863,47
Valiant 5227,006811100,00%452,36
BT-7 artillery 30,001361100,00%261,00
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5226,0018610,00%262,62
ELC EVEN 90 8224,0014310,00%111,11

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 10.03.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 26.03.2022
Opustil klan: 09.03.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 26.03.2022
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 02.03.2018
Opustil klan: 01.04.2018
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 19.08.2017
Opustil klan: 17.02.2018
Pozice: Vojín
Přijat: 10.04.2020
Opustil klan: 24.03.2022
Pozice: Vojín
Přijat: 01.03.2015
Opustil klan: 03.04.2015
Pozice: Záložník
Přijat: 06.08.2015
Opustil klan: 09.02.2017
Pozice: Vojín
Přijat: 03.04.2018
Opustil klan: 09.04.2020
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 20.02.2018
Opustil klan: 24.02.2018