shick_e

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 26.06.2016

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev9420000
Průměrný tier6,390,000,000,00
Vítězství511554,30%00,00%00,00%00,00%
Porážky416944,26%00,00%00,00%00,00%
Remízy1361,44%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev257627,35%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø85210,9000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,250,000,000,00
Detekováno tanků | Ø148851,5800,0000,0000,00
Průměrné poškození829,460,000,000,00
Obsazování báze | Ø191312,0300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø81520,8700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti540,480,000,000,00
WN71266,050,000,000,00
WN81500,190,000,000,00
Celkem
Bitev9420
Průměrný tier6,39
Vítězství511554,30%
Porážky416944,26%
Remízy1361,44%
Přežito bitev257627,35%
Zničeno tanků | Ø85210,90
Poměr zabití / smrtí1,25
Detekováno tanků | Ø148851,58
Průměrné poškození829,46
Obsazování báze | Ø191312,03
Obrana báze | Ø81520,87
Průměrné zkušenosti540,48
WN71266,05
WN81500,19
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství1100,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.360,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1212,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti1.018,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství1100,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození1.360,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø1212,00
Průměrné zkušenosti1.018,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1758000
Vítězství106260,41%00,00%00,00%00,00%
Porážky64636,75%00,00%00,00%00,00%
Remízy502,84%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev70840,27%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø13910,7900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,320,000,000,00
Detekováno tanků | Ø31381,7800,0000,0000,00
Průměrné poškození493,930,000,000,00
Obsazování báze | Ø52172,9700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø19401,1000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti435,980,000,000,00
Celkem
Bitev1758
Vítězství106260,41%
Porážky64636,75%
Remízy502,84%
Přežito bitev70840,27%
Zničeno tanků | Ø13910,79
Poměr zabití / smrtí1,32
Detekováno tanků | Ø31381,78
Průměrné poškození493,93
Obsazování báze | Ø52172,97
Obrana báze | Ø19401,10
Průměrné zkušenosti435,98
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3000
Vítězství266,67%00,00%00,00%00,00%
Porážky133,33%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3100,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø20,6700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.861,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti947,330,000,000,00
Celkem
Bitev3
Vítězství266,67%
Porážky133,33%
Remízy00,00%
Přežito bitev3100,00%
Zničeno tanků | Ø20,67
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození1.861,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti947,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev50000
Vítězství2550,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky2346,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy24,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1836,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø501,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,560,000,000,00
Detekováno tanků | Ø320,6400,0000,0000,00
Průměrné poškození712,860,000,000,00
Obsazování báze | Ø801,6000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1653,3000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti424,240,000,000,00
Celkem
Bitev50
Vítězství2550,00%
Porážky2346,00%
Remízy24,00%
Přežito bitev1836,00%
Zničeno tanků | Ø501,00
Poměr zabití / smrtí1,56
Detekováno tanků | Ø320,64
Průměrné poškození712,86
Obsazování báze | Ø801,60
Obrana báze | Ø1653,30
Průměrné zkušenosti424,24
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (79)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T-505225,33413143559,16%804,32
VK 36.01 (H)6727,8452097658,61%1523,96
T-34-3 81204,2875064649,38%1667,05
KV-856708,9752456360,21%1342,26
IS-381401,5562153953,62%1864,17
Grille5639,1035547054,04%1568,12
T-1091337,7366834650,58%1361,96
IS-7101886,1076134257,60%1705,97
E 100102709,4087026657,89%2777,63
Tiger II81344,9172622347,53%1694,77
WZ-1328551,2958021744,24%814,68
WZ-1317592,3867220853,85%1323,01
T54E192066,0387020359,11%2448,29
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4163,6933419451,03%440,99
IS7912,7459019353,89%1420,84
E 7591756,0682917953,07%1852,76
FCM 50 t 81269,3580816854,76%1783,26
T6981304,3580816256,79%1909,85
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5348,1835814849,32%786,20
StuG III Ausf. G5512,1236012147,93%1331,11
KV-1S6672,1662011443,86%1374,46
Pz.Kpfw. II2144,0122210943,12%456,39
Cromwell6781,4373810256,86%1892,23
T3 HMC2143,101959953,54%535,85
59-166394,355409147,25%1088,00
Pz.Kpfw. 38 (t)3216,542318548,24%741,78
Tiger I71117,887857656,58%1665,28
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4287,642797561,33%783,54
T71 DA7825,156586759,70%1832,91
Sturmpanzer II4318,611886648,48%1107,35
KV-15363,573896549,23%579,41
T-1506479,114286459,38%726,14
AMX 12 t6261,533575957,63%632,75
T56 GMC3177,281665855,17%500,42
M5A1 Stuart4246,702585444,44%799,93
Type T-345375,253625160,78%1140,78
T216371,024985056,00%1022,40
M3 Stuart3193,103024158,54%791,54
AMX 404140,742423834,21%256,05
T-284160,082613638,89%230,89
Covenanter5197,892733540,00%384,15
T404262,332653033,33%464,33
T1 Cunningham1101,201613043,33%399,63
Sturmpanzer I Bison3126,791112951,72%293,71
T2 Medium Tank2126,641972860,71%659,37
Comet7843,597172755,56%1508,22
KV-137752,045412650,00%1185,94
M75277,763552540,00%875,69
M10 Wolverine5317,653101741,18%501,19
AMX 38392,132171637,50%35,94
VK 30.02 (D)7396,564301668,75%608,04
T-463106,002211540,00%202,82
M5 Stuart454,072251457,14%156,70
M2 Light277,231761353,85%181,07
Leichttraktor179,771421330,77%133,65
Hummel6576,422921233,33%659,05
Panther7379,913451127,27%324,52
Renault UE 573280,102411060,00%974,21
T57 Heavy101440,14616742,86%833,94
Cruiser Mk. IV4228,33465683,33%825,03
MT-2561,17301666,67%261,00
Pz.Kpfw. 35 (t)2126,60186580,00%673,15
T1E6 292,40153520,00%177,79
T7 Combat Car 2127,40243520,00%418,19
Type 89 I-Go/Chi-Ro2181,003683100,00%869,54
T-26238,50133250,00%82,06
Cruiser Mk. I167,002032100,00%332,53
Renault Otsu188,5012620,00%138,29
Kolohousenka118,0020710,00%3,10
KV-37431,007261100,00%496,29
Renault FT194,0011210,00%277,05
IS-3A 8527,009421100,00%519,81
T-54 first prototype 81005,0027510,00%884,19
LTP 344,002551100,00%261,00
Renault NC-3110,001810,00%0,00
Hotchkiss H35287,0015110,00%158,53
Type 91 Heavy3221,004041100,00%864,73
MS-110,002110,00%0,00
Somua SAu 40483,008210,00%0,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 26.06.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 26.06.2016
Pozice: Zpravodajský důstojník
Přijat: 10.08.2015
Opustil klan: 24.06.2016