skyedarque

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 11.02.2018

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev16739000
Průměrný tier4,980,000,000,00
Vítězství811348,47%00,00%00,00%00,00%
Porážky847050,60%00,00%00,00%00,00%
Remízy1560,93%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev430025,69%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø104850,6300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,840,000,000,00
Detekováno tanků | Ø119990,7200,0000,0000,00
Průměrné poškození403,100,000,000,00
Obsazování báze | Ø196921,1800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø111780,6700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti362,090,000,000,00
WN7743,660,000,000,00
WN8723,320,000,000,00
Celkem
Bitev16739
Průměrný tier4,98
Vítězství811348,47%
Porážky847050,60%
Remízy1560,93%
Přežito bitev430025,69%
Zničeno tanků | Ø104850,63
Poměr zabití / smrtí0,84
Detekováno tanků | Ø119990,72
Průměrné poškození403,10
Obsazování báze | Ø196921,18
Obrana báze | Ø111780,67
Průměrné zkušenosti362,09
WN7743,66
WN8723,32
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3000
Vítězství266,67%00,00%00,00%00,00%
Porážky133,33%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev133,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø31,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození208,670,000,000,00
Obsazování báze | Ø62,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti400,330,000,000,00
Celkem
Bitev3
Vítězství266,67%
Porážky133,33%
Remízy00,00%
Přežito bitev133,33%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø31,00
Průměrné poškození208,67
Obsazování báze | Ø62,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti400,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev10000
Vítězství110,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky990,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø20,2000,0000,0000,00
Průměrné poškození288,900,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti90,600,000,000,00
Celkem
Bitev10
Vítězství110,00%
Porážky990,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø20,20
Průměrné poškození288,90
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti90,60
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (182)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
TOG II* 6667,92471125148,92%1107,33
Matilda Black Prince 5439,7040186150,99%1114,34
Matilda4369,6336484252,61%1073,12
AT 25409,9438052348,57%960,43
IS-6 8871,4555844546,29%810,30
M4A1 Sherman5352,9337040750,86%871,77
KV-26555,5542538844,33%771,72
M415323,9224731551,75%424,49
Cruiser Mk. II2188,6928829951,17%813,01
KV-15389,1141129048,62%708,03
AT 1581044,6052328445,07%1020,45
T297716,3952726145,59%703,05
Pz.Kpfw. I Ausf. C384,5829325551,76%251,28
T14 5454,2652524147,30%861,32
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5272,6032222642,04%530,96
Black Prince7491,1850022249,55%500,76
T-1506486,7144922052,27%720,58
FV3046573,2937221745,16%910,82
M7 Priest3165,5818019948,74%342,83
Churchill VII6301,0435919948,74%338,33
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3236,2335619656,63%589,75
T1 Heavy5326,7439019446,91%479,34
Leichttraktor1147,8729319150,26%681,57
T328731,6159718552,43%700,04
Pz.Kpfw. 38 (t)363,5712118245,05%39,74
O-I6663,1856017951,96%1148,89
M446522,8935317352,02%812,57
Tiger I7675,9839516939,64%637,85
KV-856534,8040316145,34%767,60
O-Ni71138,6953515453,25%1512,68
Churchill I5197,2330415046,67%201,58
M66395,6138213946,04%404,60
T-345290,2332513652,21%679,58
M3 Lee4108,6018213650,74%212,04
Caernarvon8619,1853213641,91%473,42
T1 Cunningham181,2117013542,96%264,77
S35 CA5430,3233013148,85%868,17
Sexton I 3178,7121412946,51%440,16
AT 86541,7145712643,65%828,63
AMX 404138,4925612252,46%379,56
T7 Combat Car 274,9317112050,00%219,15
M4A3E2 Sherman Jumbo6334,9737111841,53%404,21
AT 77877,6167911856,78%1130,97
KV-37668,1056311250,89%728,32
M374209,1919311150,45%597,57
Ram II 5372,9741611162,16%944,00
M2 Medium Tank370,0512611040,91%9,30
O-Ho8941,4052310943,12%923,61
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.429,8218010953,21%119,25
Heavy Tank No. VI 6400,2537410650,00%487,33
VK 36.01 (H)6390,1641310240,20%413,14
Cromwell6403,083999241,30%557,92
Grille5492,283519245,65%928,71
Sherman Firefly6475,213379141,76%710,35
Covenanter596,022318648,84%122,16
T207511,714818447,62%599,38
Bishop5355,792778444,05%584,03
AMX 105 AM mle. 474309,172428451,19%1117,94
T-284212,491918042,50%454,01
SU-855368,683177953,16%762,29
O-I Experimental5397,273727749,35%625,24
Sherman III5358,553427450,00%917,41
T3 HMC2138,822227247,22%465,08
T675327,753607252,78%662,34
Alecto4149,091887051,43%253,28
S-517558,123966953,62%626,50
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4222,512926957,97%520,57
VK 30.01 (P)6424,993906942,03%488,20
Crusader6240,462926744,78%554,35
M22 Locust 3135,042836750,75%405,20
T2 Light Tank 294,323026560,00%368,07
Hummel6554,172976435,94%581,52
Jagdpanzer IV6359,633886443,75%447,26
M4A3E8 Sherman6452,544636347,62%722,29
Archer5376,973256152,46%816,51
Type 1 Chi-He4180,912215844,83%359,93
M127438,092615837,93%293,48
SU-54236,702255745,61%426,03
StuG III Ausf. G5371,963495650,00%767,02
Sexton II3139,911505633,93%372,25
SU-263185,542235453,70%463,08
Pz.Kpfw. 35 (t)230,28825339,62%0,00
SU-122A5295,943115366,04%693,72
B14228,802425141,18%412,31
M75213,883285145,10%595,53
M18 Hellcat6357,553395139,22%353,92
BDR G1 B5245,163085054,00%344,16
M8A14176,382535038,00%196,67
Cruiser Mk. IV4142,272044942,86%222,11
Pz.Kpfw. II2160,423074852,08%585,62
AMX 13 105 AM mle. 505272,382334845,83%410,50
ST vz. 394151,322144751,06%321,73
Birch Gun4237,792894748,94%757,24
Grant4242,482844656,52%735,41
Pz.Kpfw. II Luchs4101,283314656,52%248,38
Vickers Medium Mk. III335,311094542,22%13,43
Type 95 Heavy4197,072824551,11%509,23
VK 16.02 Leopard590,673444544,44%62,93
Vickers Medium Mk. II244,021004452,27%111,18
M5 Stuart4136,983154250,00%214,58
T1 HMC288,071034141,46%274,25
Pz.Kpfw. III Ausf. E3114,152194037,50%101,53
Somua SAu 404217,502894042,50%391,34
ARL V396433,053594045,00%566,26
A-205156,412723948,72%351,23
G.Pz. Mk. VI (e)232,44743935,90%0,00
T56 GMC3185,582393836,84%415,02
Valentine3235,162653745,95%748,89
VK 28.016269,714283545,71%531,32
Pz.Kpfw. II Ausf. G3143,242783351,52%406,10
Durchbruchswagen 24337,213703339,39%860,15
M3 Stuart3137,502613253,13%428,18
T2 Medium Tank284,101573145,16%228,50
M5A1 Stuart496,972813043,33%89,65
M10 Wolverine5370,503753050,00%775,00
AMX ELC bis580,702223036,67%1,43
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4256,323242846,43%677,48
Sturmpanzer I Bison366,631022748,15%76,17
Crusader 5.5-in. SP7482,814372657,69%644,12
BT-7496,242082544,00%105,45
VK 20.01 (D)4201,563212552,00%497,60
Type 97 Chi-Ha3231,962812458,33%806,62
Valentine AT4200,361732250,00%441,90
Type 5 Ke-Ho4280,572812157,14%990,74
Panzerjäger I223,00742147,62%56,93
Loyd Gun Carriage2119,101262142,86%656,10
Achilles6355,383682152,38%477,16
Sturmpanzer II4253,502852050,00%707,77
Wespe3170,552062035,00%402,21
Tortoise9556,753482035,00%137,02
T404392,003101947,37%898,59
Renault FT AC2132,582181931,58%295,31
Renault UE 573175,162441947,37%377,70
Renault Otsu1196,222521844,44%881,49
T-46343,891771844,44%45,99
SU-1006380,673611838,89%384,08
Tiger II8794,115121838,89%704,14
Pz.Sfl. IVb4335,673811872,22%1279,07
D1294,122091747,06%252,37
Type 2597 Chi-Ha3163,713131747,06%449,27
Pz.Kpfw. I224,65971741,18%29,43
Lorraine 39L AM3172,501871650,00%446,30
Universal Carrier 2-pdr250,19971637,50%0,00
M2 Light240,471001553,33%118,90
Type 98 Ke-Ni3143,801551540,00%377,23
Type 97 Te-Ke 2102,932301553,33%406,71
Light Mk. VIC 2125,531901560,00%635,78
AMX 383108,503241464,29%324,16
M22158,582731258,33%709,61
Renault FT 75 BS255,00891241,67%63,95
Hotchkiss H35297,421921233,33%218,42
Renault NC-3115,82681154,55%125,15
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3181,361991163,64%588,58
Vickers Medium Mk. I123,50761040,00%2,11
T-703116,701651030,00%196,25
Stuart I-IV3279,00278933,33%1048,73
Cruiser Mk. III3118,89221955,56%471,53
T216404,22322933,33%789,77
Vickers Mk. E Type B274,63176862,50%247,40
T-26246,63158862,50%191,33
LT vz. 383100,43136742,86%179,81
Renault FT148,50183666,67%241,51
VK 30.01 (H)5372,00559683,33%892,14
Pz.Kpfw. III Ausf. J458,50218666,67%239,18
Pz.Kpfw. III/IV5391,833076100,00%1144,92
Marder II354,0059616,67%0,00
SU-18273,80137560,00%362,37
Type 91 Heavy3192,00178540,00%439,20
T-29 382,80137560,00%196,90
LTP 391,257740,00%148,70
Pz.Kpfw. II Ausf. D 242,00282475,00%261,00
BT-22125,333823100,00%640,10
Škoda T 24566,67144333,33%0,00
Ikv 7230,0092366,67%256,62
M36 Jackson6325,00592366,67%521,09
BT-7 artillery 336,67153333,33%0,00
Kolohousenka1114,00143250,00%452,34
Strv fm/211120,50140250,00%496,95
D23112,50229250,00%261,27
43 M. Toldi III 369,50128250,00%193,24
MS-110,00921100,00%261,00
T18 HMC336,003610,00%0,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 11.02.2018
Pozice: Rekrut
Přijat: 11.02.2018
Pozice: Vojín
Přijat: 11.10.2017
Opustil klan: 07.12.2017