We are a group for Brits that are working their way up the tiers. Highest tier is currently 8 and 9 but mostly we have mid tier tanks. If you want to join us, no trolls or racists and a sense of humour is a must. English is our language so that is what we want you to speak as well. A suitable knowledge of Beer and chillies is optional!
[NAGRV] Naga's Revenge
Gall ef sydd yn defnyddio y Naga, digon diodydd o laeth!
Anzeigen
Členové klanu
| # | Jméno hráče | 30D WN8 | 30D Battles | WN8 | Vítězství | Bitev | Poslední bitva | Pozice | Přijat | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GenTacticus | 842,10 | 343 | 902,39 | 49,21% | 43464 | Výkonný důstojník | ||||
| 2 | CptHooray | 0,00 | 0 | 872,21 | 48,23% | 17235 | Velitel | ||||
| 3 | Yfrontier | 697,78 | 56 | 694,19 | 47,80% | 21738 | Posádkový důstojník | ||||
| 4 | Cheesemonkey13 | 0,00 | 0 | 279,74 | 45,57% | 4319 | Rekrut |
Statistiky šarvátek
| # | Jméno hráče | 7D Battles | 30D Battles |
|---|---|---|---|
| 1 | GenTacticus | 0 | 0 |
| 2 | CptHooray | 0 | 0 |
| 3 | Yfrontier | 0 | 0 |
| 4 | Cheesemonkey13 | 0 | 0 |
Anzeigen