Statistiky serveru EU

Hráčů v databázi: 3539373

Aktivních hráčů: 775499

Klanů v databázi: 94113

Aktivních klanů: 81976

Anzeigen

Statistiky tanků na serveru EU

TankTypNárodTriedaHráčBitevPoškozeníZkušenostiVítězstvíØ WN8
Object 279 early 1021501223343.06106964,70%2138,89
Chimera 87628361987.31100259,58%2019,18
T95/FV4201 Chieftain 109256802914.7093758,35%2472,40
Object 907 10402122682504.7288157,81%2204,14
Panzer 58 882221438.7487655,04%1985,89
T-22 medium 1042162122424.4787460,28%2274,72
Type 59 G 81092411429.3787154,50%1718,06
Strv 81 8107481329.1986755,47%1843,35
IS-5 (Object 730) 8164421931620.2386258,33%2142,90
Chieftain/T95 810022981435.2285555,90%2153,10
Škoda T 27 876271603.5485254,12%1837,95
KV-4 Kreslavskiy 82485691509.1483956,95%1990,55
Т-44-100 (У) 83971181338.2483653,17%1625,39
EMIL 1951 87457291662.8082954,79%1983,90
AMX M4 mle. 519426381181878.0982253,69%1685,66
121B 107060732322.9881454,48%2145,18
VK 72.01 (K) 10209271732417.1580856,05%2063,78
T-44-100 (B) 87492121263.3980652,33%1546,21
T95E6 1010447962369.0580254,09%2022,18
T-44-100 (R) 898103841255.8980252,48%1618,86
M60 10135821432366.8979554,86%2168,75
Object 260 10434211242307.8479554,46%1968,85
T-44-122 73152001302.1079060,56%2004,39
T71 CMCD P 784107838.6077955,18%2034,35
TS-5 889633571464.3277852,32%1394,60
Object 252U 8561551601355.1877553,79%1435,77
IS-3A 8147688901275.6277451,95%1298,48
Object 43091496081561721.4976752,59%1502,01
UDES 16934428761592.6376251,23%1504,34
UDES 15/161017276432068.1876152,03%1539,85
Type 5 Heavy101150151582062.3675951,67%1443,94
WZ-111 model 5A10915871002149.7575651,91%1659,38
Object 252U Defender 81531151541321.1375653,11%1367,50
T 55A 91511401081689.8775353,56%1731,97
Object 7059977991071621.4675251,93%1461,85
50TP Tyszkiewicza9713731241640.3475051,63%1429,22
60TP Lewandowskiego1052024952085.7875051,01%1467,86
Object 43010441411621913.1874951,49%1688,80
T26E5 Patriot 8808351691108.3374951,96%1325,00
M48A2/T54E2/T123E6 1093532020.6574855,79%1731,85
Progetto M40 mod. 6510561671542175.5074751,43%1597,68
Object 430U101252521232070.8174752,09%1579,00
Prototipo Standard B9842881561717.2774251,12%1526,22
Object 430 Version II9874442101519.1574152,27%1616,37
Lansen C 829478571185.6373950,74%1279,28
Object 705A1068312961990.3873950,76%1459,67
VK 100.01 (P) Ausf. B 891271366.8473755,85%1568,57
AMX M4 mle. 541023900801928.7873749,75%1524,10
Škoda T 5091674462521725.6473651,82%1621,78
Caernarvon Action X 8124294771141.1573550,57%1311,38
Object 244 616422981.6873359,68%1772,26
Emil II91206601641606.5973151,50%1519,47
AMX M4 1949 Liberte 8554332001132.5472951,04%1224,85
T-44-100 8698252311177.2372852,48%1573,19
WZ-111 model 1-491842242361600.7072751,27%1555,87
Object 268 Version 410932531112162.5372653,82%1523,94
Kranvagn10648701041964.0772650,46%1603,67
WZ-111 8936473461218.6472452,26%1510,41
Panhard EBR 90923396102953.5572452,47%1402,88
M4A1 FL 10 65318945.5872457,69%1967,08
Panhard EBR 1051016628991264.9371953,00%1403,61
11310919781561900.7971650,56%1619,46
WZ-111 Alpine Tiger 816853461075.1671649,08%1198,37
SU-130PM 81058611731481.9871551,48%1452,77
Pz.Kpfw. VII1071168821866.3771350,63%1359,72
Object 27710134598731951.8471150,03%1430,97
M6A2E1 8339651251150.8571050,56%1368,31
K-911021498571807.6371049,43%1444,19
WZ-111G FT9220191661818.9071050,61%1517,30
T23E3 717440891006.2970954,98%1900,95
KV-4 KTTS 8105501197.4370953,96%1479,15
Super Conqueror10161832891952.9970950,42%1445,53
Chrysler K GF 8372761251108.4570851,34%1250,24
Type 59 812297610241072.8070751,66%1487,93
Conqueror92501702321565.6570749,94%1454,56
Tortoise91535522311630.4870650,70%1447,00
STB-110697982321918.4070351,49%1700,92
50TP prototyp 8101677741199.6870351,82%1263,61
M48A5 Patton101188212301931.0770250,91%1624,91
Object 777 Version II 10108461784.1270253,73%1515,71
Progetto M35 mod. 46 82149861761248.1270251,37%1377,30
M46 Patton91726282431479.3070251,01%1498,04
Maus101814101981782.5870050,87%1401,94
TVP T 50/51101245012842016.4670051,04%1667,66
Emil I82014071491274.0369951,38%1412,13
AMX 50 Foch91108942171621.7769950,75%1518,18
Type 619992292371539.9569950,57%1599,20
IS-6 B 8147541161176.2669850,22%1286,31
T25 Pilot Number 1 81308632051102.0369850,58%1472,75
Mäuschen9899781191476.6569650,88%1271,50
T9591706282411690.3369251,81%1429,26
VK 168.01 (P) 8131291161246.2769151,04%1435,45
IS-2M 73867331002.8469052,50%1217,73
UDES 14 Alt 5871837591195.6168950,76%1371,45
Object 26310507842222130.2668851,04%1675,19
Object 140102599213151805.7668550,75%1549,44
AMX 30 1er prototype91186212181521.4968550,95%1521,35
Centurion Mk. 7/192016392381447.1268449,98%1430,58
FCM 50 t 81245013041119.1168350,84%1413,34
E 5092472592891447.1468250,50%1420,37
T54E193212472381540.3068250,02%1474,82
Somua SM 8165773451243.7068151,58%1166,80
53TP Markowskiego81063871001181.2668149,92%1292,63
Object 2639838871181632.7568151,35%1390,59
FV215b 101055671781844.7568149,61%1519,69
112 81111411721039.0267949,33%1186,71
T57 Heavy Tank102426793082019.8067949,73%1575,06
E 50 Ausf. M101663902841860.0467550,63%1560,91
T95/Chieftain 1092671811.3467553,77%1438,53
T26E5 810973777982.8267551,34%1115,28
T110E3101182722372056.5967450,90%1504,75
T95E2 822049481106.5967452,09%1478,36
T-54 first prototype 8189831224969.9967350,58%1208,99
WZ-113G FT1010756681989.8167348,19%1406,34
T-103 811287401215.0767149,65%1173,67
Primo Victoria 850171104909.5167049,22%1106,31
WZ-120-1G FT 81569531241206.0566951,57%1183,15
AMX 30 B10583971191788.1866849,66%1522,35
12110817832141804.1266849,51%1538,10
T-100 LT10857551681241.3666750,53%1491,10
LT-432 89604578824.6766752,46%1366,44
AMX 13 57 77637878728.9766753,43%1292,72
Centurion Action X101430292051810.8366749,78%1517,34
King Tiger (Captured) 76631017977.6666751,78%1212,38
VK 45.02 (P) Ausf. B92247572561418.7066649,92%1367,96
KV-5 81093664841064.0666650,39%1238,99
AMX 50 B101693232711994.4566650,11%1630,30
T110E5102961293131786.7666550,08%1479,40
WZ-132-110287081141415.4966549,32%1654,82
Type 4 Heavy91954022041382.4566550,19%1287,63
Centurion Mk. 5/1 RAAC 813391038991.4466550,92%1172,66
ST-I92211852631423.5566550,05%1332,36
Rheinmetall Skorpion 821203861353.6366450,33%1327,50
VK 100.01 (P)81864631271103.1866451,39%1192,73
IS-4102124322181754.7966349,18%1441,73
Strv 103B10879681822117.6666350,23%1501,09
T-5494632553901284.1866350,09%1363,48
P.44 Pantera81312601101135.1266249,86%1368,44
IS-2 788735113994.9766153,44%1279,74
FV4004 Conway91059911611625.6366049,61%1439,74
T-62A101996483321688.9366049,78%1469,94
WZ-12091387442431291.1065849,52%1334,44
Bat.-Châtillon 25 t102980385051766.1965850,71%1530,29
AMX M4 mle. 49 892995761041.9465750,40%1116,85
AT 1582040741691190.6465650,81%1309,48
SU-122-549741211881509.2965549,30%1486,16
AMX 50 Foch (155) 10926912552083.9965450,59%1550,83
FV4202 8223239164968.5065450,13%1189,79
AMX 50 12092593592171531.6865449,25%1463,32
Strv 103-091436272011710.9265349,80%1456,69
Object 70492773283001822.4365050,70%1501,20
11082623021701091.7364850,28%1291,18
Lorraine 40 t 81952661551197.0364851,46%1283,78
Schwarzpanzer 58 81821198917.9464748,66%1177,40
M46 Patton KR 888192134944.9864749,90%1171,50
T-54 ltwt.9205007294977.1164550,78%1460,87
T26E3 Eagle 7 74027514898.2464453,10%1216,58
Kanonenjagdpanzer 105 833810761168.8264449,35%1168,77
Caernarvon83268711681065.7464449,17%1220,04
AMX 13 10510831161641480.4664449,69%1627,69
FV217 Badger10113518501794.5664349,18%1243,06
STA-2 878551123949.6364249,32%1211,24
AMX 13 57 GF 753134221634.8464151,87%1293,90
AMX 50 Foch B1066433521899.5264150,01%1374,22
Leopard 1101302282561750.1364048,81%1464,48
E 100103815753411719.4663949,44%1345,09
Bat.-Châtillon 25 t AP93667412321323.1063749,01%1367,49
T-34-3 8112768261995.7163649,20%1259,08
FV4005 Stage II10796752571983.2263549,71%1377,64
STG Guard 8321621181046.0863449,85%1164,72
IS-7105631293351655.1663348,93%1344,09
STA-181648391901046.0063249,93%1412,22
M10394135172841355.9363248,78%1302,43
T6983427781941055.7063150,21%1358,19
Excalibur 63221519942.1963055,48%1637,01
M26 Pershing82701591831011.5463050,43%1340,05
STG 835047731050.7463049,35%1151,61
O-Ho82875961471074.9762850,32%1173,74
Waffenträger auf E 100101350793432129.9962849,06%1516,52
WZ-132A9676061491020.3862649,09%1471,75
59-Patton 84307480820.2762648,08%1017,86
E 7595494543461339.4762649,19%1250,59
AMX 50 10084084602401217.2562550,08%1373,37
Charioteer81533271601217.8662550,06%1328,20
Object 41681721331681058.3462550,51%1381,25
Panhard EBR 75 (FL 10) 87880376766.7862451,59%1172,05
AMX Canon d'assaut 105 849795881121.8962349,40%1107,17
T110E4102255862871935.0462248,83%1415,56
Leopard Prototyp A92089022511298.2662148,27%1250,24
T26E4 SuperPershing 8396098392927.7862049,35%1141,63
Jagdtiger93729362911617.9261949,28%1357,36
Pz.Kpfw. V/IV 51535485603.1761752,31%1632,43
T3093282023261554.2761749,27%1337,49
Panzer 58 Mutz 8103313130922.4461749,74%1152,72
Löwe 8444274434997.4161549,17%1079,60
Cromwell B 6186642188694.2961454,98%1368,95
Object 268101724412542002.9761348,87%1467,72
Panhard AML Lynx 6x685395881725.4161250,35%1224,96
FV215b (183) 101464573391850.4261248,56%1351,52
HWK 30 82901438773.2861149,68%1195,00
Waffenträger auf Pz. IV93179352921599.9861048,66%1358,54
T2882457781481205.6461050,11%1276,33
IS-6 83053493281037.8060951,50%1127,92
IS-27342124154964.0860951,01%1311,28
Rhm.-Borsig Waffenträger84252304031397.7960849,72%1414,07
M41D 81810230741.6060848,57%1215,69
AMX Chasseur de chars 8227217278937.2160849,43%1215,30
VK 168.01 Mauerbrecher 810311934996.1960749,47%1034,46
ISU-130 82234291026.3860747,97%1057,61
XM551 Sheridan10600461261255.0760748,31%1356,38
T3285944652051034.9360549,98%1194,74
SU-10182106181521125.1660349,54%1284,03
AT 77277877113955.6460252,92%1255,92
T-1097392193321311.4960248,71%1221,27
Jagdpanzer E 100102603873501904.7760149,23%1383,64
45TP Habicha714037879930.2560050,38%1209,39
Object 2579318490831278.5260049,16%1038,52
IS-M819632182956.6260049,69%1024,13
Rheinmetall Panzerwagen10378231091097.5860046,92%1242,48
AMX AC mle. 4881680371881164.0259949,22%1335,21
Spähpanzer Ru 2519188635310834.5259849,66%1238,77
Centurion Mk. I8327855170932.5859849,84%1203,60
P.43 ter716547881848.8759750,87%1293,04
O-Ni7426023131944.1359752,09%1203,98
VK 45.02 (P) Ausf. A83010031851011.2159648,51%1167,39
M4A3E8 Thunderbolt VII 65052071634.3559651,81%1197,65
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 5131341558.7159658,54%1402,65
LTTB8262640169676.2059550,64%1253,61
Type 62 782908279590.9259550,80%1304,36
FV201 (A45) 76250397804.0259450,89%1109,31
T92 89310592593.5659349,54%1003,61
E 25 7325880368905.3659351,24%1325,72
KV-220-2 517906156531.5559357,40%1149,60
T78 61267018825.9459253,48%1284,71
KV-2 (R) 63587082764.6859253,39%1264,28
Chrysler K 82639119935.7159250,10%956,56
T-34-28131937175871.1559148,57%1182,45
AMX 13 909453451411799.9159050,34%1174,31
WZ-1328216803259758.8859050,26%1303,78
T34 B 853578711107.5758949,17%1210,69
AMX 65 t88731781929.5658947,82%1027,90
leKpz M 41 90 mm GF 8145544204741.6158750,40%1259,31
Conqueror Gun Carriage10637733881670.3158651,00%1424,95
WZ-111-1G FT8430481281119.5858448,43%1161,70
Panther II8347453179936.5158449,74%1215,39
Panther mit 8,8 cm L/71 8128903198837.0658246,98%1008,62
Indien-Panzer8235972186939.6958048,15%1186,02
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8280203221970.5258048,30%1052,13
FV38059876812741311.6157949,69%1302,07
TVP VTU Koncept8218367138906.8257948,37%1186,94
T499257895355819.3457649,61%1166,83
T-34-17218092151807.5157551,09%1284,95
T28 Concept 738124857955.5157553,02%1385,00
T-448544034257860.5357449,65%1142,17
T-34-85 Rudy 6110081186714.5357453,59%1340,12
ELC EVEN 90 8119367122653.6357351,73%1108,86
AT 15A 770646133788.6757251,22%1098,36
Black Prince7426232128786.4457249,92%1049,05
T297812685293954.6257151,21%1203,05
IS-3810684414421064.6457049,90%1185,62
M53/M5591903024311348.8157050,37%1323,29
Strv S1 82272101891179.0257050,25%1106,69
212A91470463171465.9357049,71%1423,56
SU-122-44 7211258305960.0456952,71%1330,86
T34 84368646391023.4656949,82%1158,07
Kanonenjagdpanzer 825601120833.1656845,46%903,55
T207366222142806.5556751,16%1239,21
Grille 15102138572781900.7856748,73%1345,00
Type 5 Chi-Ri7226483138812.3456549,04%1306,98
A-447248541105792.5556550,67%1271,04
M4A1 Revalorisé 8236133109931.4356350,22%1011,89
Object 261101024775591644.1156349,80%1491,56
VK 45.03 77300178859.1156250,77%1057,30
Leo7263021116799.2656150,12%1233,93
UDES 0382410321741131.9355948,61%1155,63
T28 Prototype84538652401107.1055648,98%1163,44
M41 Walker Bulldog8394588259635.3055450,06%1142,92
Challenger720187499883.8455449,59%1159,54
WZ-1317308010161579.6755349,19%1144,00
SU-100M17314675109909.1255351,12%1285,23
G.W. E 100101204394131586.4955248,88%1386,82
Bat.-Châtillon 155 58101070195321461.9255249,19%1318,54
M40/M4383187452961191.1755250,60%1309,73
KV-48396697197914.5855249,23%1028,03
T-34-2G FT76696792915.8455150,56%1259,78
Panther/M10 7122493156730.3354849,81%1128,04
T92 HMC101219783821558.5654848,94%1355,98
leKpz M 41 90 mm 84497366685.9154749,98%1138,01
Pudel 68026895634.8154651,99%1151,61
Tiger II8776559299968.4654548,13%1075,35
Konštrukta T-34/1007336941123788.4754549,65%1231,07
Hotchkiss EBR78833272591.4154550,63%1187,25
M56 Scorpion 7101907105826.8254450,14%1097,83
Jagdpanther II82723412721145.1354448,70%1158,84
KV-122 73890742836.8054449,61%1081,11
G.W. Tiger92077043041348.5654348,57%1337,66
ISU-15284401853201209.8554249,34%1247,14
Ferdinand83440642961159.5454249,31%1172,67
LTG79797792641.0654150,25%1230,78
Bat.-Châtillon 155 5591462433431204.0354048,61%1193,70
Tiger (P)7586215195830.6554049,85%1076,22
FV2078146622208998.6953949,31%1158,95
M4A3E8 Fury 667869110567.4053951,18%1132,69
AMX M4 mle. 457458356129844.5753848,89%1136,24
SU-14-281760562521162.8753749,98%1280,39
Tiger 131 68947698703.8153551,16%1223,97
T71 DA7452802217586.4753450,07%1157,20
Panther7461816184739.0553450,02%1146,42
Heavy Tank No. VI 621149887689.3653050,95%1210,79
Sherman VC Firefly 61558337665.6053050,62%1148,05
Lorraine 155 mle. 5182554672511067.4752949,27%1204,94
Comet7523303136681.0452748,78%1065,11
Pz.Kpfw. II Ausf. J 32635190281.8152363,30%1259,46
Loza's M4-A2 Sherman 61065026529.9252348,96%975,66
Churchill III 5447035149419.8652351,16%924,54
Krupp-Steyr Waffenträger 76457599814.2752048,90%1042,01
Spähpanzer SP I C7282005134628.6451548,87%1135,58
T-437665947148677.0951249,84%1074,52
VK 30.02 (D)7318884151648.4850848,86%980,44
AC 4 Experimental 64299052621.2650850,68%1108,58
Strv m/42-57 Alt A.2 618831193644.3250750,94%1150,62
KV-37589241143813.7050549,52%1009,38
SU-76I 31844162425.5550161,92%1652,89
Rheinmetall Skorpion G 86323532271001.6450150,24%937,99
AMX AC mle. 467220784119826.1950049,44%1168,90
G.W. Tiger (P)8286089247997.7449748,73%1107,49
Škoda T 40 6141722133626.9749750,09%1200,12
ISU-122S 711574159839.7749550,70%1092,00
Tiger I7920750302782.2749448,86%955,05
AMX 13 757755966151509.8949348,90%982,56
IS71234044251775.2948949,19%1000,93
P.43 bis624631564612.4248950,18%1133,35
HWK 12811905078605.4948848,86%921,42
Bat.-Châtillon 12 t8416865114614.9548848,65%980,82
Type 64 6320451202487.6548751,33%1219,89
Aufklärungspanzer Panther7116755114435.6148748,02%868,88
T-34-85M 6484578140641.2748751,26%1051,20
KV-220-2 Beta Test 5481439446.7648256,15%1048,09
T25 AT7216115151826.3248150,08%1101,96
Strv 74636299585609.7448049,75%1134,60
Achilles616752679640.5448049,98%1163,54
M127445678194878.5148049,85%1122,25
O-I6620466151668.5947851,63%1092,68
Škoda T 256472222124583.8147549,68%1139,75
Type 586501702140561.6747449,59%1130,39
Ikv 90 Typ B7309236106775.5747447,98%1056,27
Type 4 Chi-To6325898101588.5347348,84%1133,18
A-436312604100524.8147150,05%1052,58
T71 CMCD77420074501.4246948,57%956,40
Lorraine 155 mle. 507362471174843.2846648,89%1036,56
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 52088953475.8246550,93%1301,43
Sturer Emil7504323140797.9946547,22%1063,82
G.W. Panther7565152298924.6146449,71%1133,84
T25/27698257173740.6346448,70%1004,26
Crusader 5.5-in. SP7231195136756.8146449,49%1082,14
T376575503145434.8445950,50%1163,04
Sherman Firefly6140579109589.7045849,25%1093,37
SU-1527597133187791.8945749,33%1086,09
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 694614176551.9345749,48%1051,22
VK 30.02 (M)639824497560.0345548,50%1051,87
WZ-131G FT610540569660.5045450,24%1145,53
M4A3E2 Sherman Jumbo6443645141532.2645450,36%1006,14
Cromwell6822259242524.3445050,80%1014,41
KV-137342186104501.7944948,58%713,66
Jagdpanther7670623229791.0844849,18%1020,36
ARL 446601065149617.0144548,83%1068,74
S-517291418195828.8944549,61%959,85
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 420911269348.8044456,69%977,64
AT 8641120395535.4244351,72%940,30
T14 5199833133403.8744250,56%881,96
SU-14-17121690223744.7344149,41%996,98
SU-100Y 6207363204637.0343951,72%1083,19
T-28E with F-30 414126144421.5043855,83%1251,74
TOG II* 635840188632.8543750,12%1014,70
40TP Habicha619013853545.7143749,12%965,37
Matilda IV 520760190398.8143552,83%1031,63
Churchill VII664120097535.4243548,41%895,08
M4A3E8 Sherman6297675150493.2143350,33%932,52
59-166413763108334.7243048,71%858,08
Nashorn6611678106671.8442947,93%1137,55
Dicker Max 6333184175632.4542749,96%1100,20
M446520783190643.4842550,60%1051,11
KV-26761822182592.3542451,59%975,73
Excelsior 528635176396.6242350,66%827,17
Turán III prototípus 511723520405.4042250,78%1004,25
AMX 13 F3 AM6470849145686.4942049,64%980,13
105 leFH18B2 5209689164556.5442054,13%1170,84
M4 Improved 511193817355.0741851,78%934,11
SU-1006797441178633.2041851,02%1123,83
Ram II 579294102383.8041553,34%1047,45
Pz.Kpfw. T 25 5378169158399.8841451,60%1046,21
T21645642098318.1241348,73%796,09
M36 Jackson6329362150606.0641350,86%1044,75
T-34 shielded 517733330427.9541250,83%1117,17
MT-256498769138286.9641250,42%767,92
Ikv 65 Alt II645598184600.5840849,00%1034,59
BT-SV 31238956273.7340756,25%1318,86
T-1506896494168538.9740750,00%865,28
SU-85I 55873688480.7640750,94%1148,43
M66699411155535.8040748,75%858,05
O-I Experimental569529791504.4840751,15%927,40
T-34-856824207273503.2940650,14%932,82
VK 30.01 (D)6304015129455.7840548,48%805,99
KV-8561289268330566.0540450,01%905,35
Type 3 Chi-Nu Kai 526609494410.2540250,60%1102,80
AMX 12 t61026015133360.3840249,10%906,70
M18 Hellcat61033141297558.6039851,19%941,88
Panhard AMD 178B620360351342.5739750,10%873,17
VK 30.01 (P)6746260150479.9639448,29%823,34
VK 28.016507584113301.5739448,80%767,37
VK 36.01 (H)6938230200494.7239349,25%805,67
Pz.Kpfw. III Ausf. K 53179822352.1539349,70%950,16
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 319129796282.6839057,22%1127,87
ARL V39631490896551.6638947,89%984,10
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 263493143256.1838856,30%1205,66
AC 1 Sentinel 410405517281.3538752,18%1062,05
SU-86251922187673.7138549,60%910,86
FV3046384878211571.8338351,04%982,22
M24 Chaffee5700252102277.9438050,62%912,62
Hummel6757038188676.9137948,85%963,73
S35 CA537442883514.7837951,61%1164,35
Matilda Black Prince 518569270382.3637351,42%960,68
BDR G1 B568018996427.6136749,29%866,13
AT 2559496873385.8036752,48%918,24
P.43531586540355.7336650,01%950,87
Sherman III518769273371.5636650,42%984,23
M10 RBFM 529235115434.8836349,81%938,88
Strv m/42544394052368.1735949,33%976,20
M4 Sherman5772887141375.4635951,26%947,54
Valentine II 432137137239.6535751,64%826,84
KV-1S5673471109389.9035450,44%737,78
VK 30.01 (H)5703137115395.7635348,42%751,44
Jagdpanzer IV6920989140489.7635347,95%805,86
T-50-2 667418221338.2135149,97%815,35
A-32 43161183214.7435053,06%733,52
T1 Heavy Tank5887726124383.1534949,35%751,66
FCM 36 Pak 40 318606296315.7734957,15%1093,31
Churchill I594188898375.3934648,88%731,40
Škoda T 24557042766353.7234448,76%951,71
Type 3 Chi-Nu549624571341.9034449,16%924,73
M4A2E4 Sherman 532747106304.0534250,95%797,59
Type T-34582201698345.7334149,25%933,65
KV-151732534235395.3534150,32%777,20
Archer523245143400.3733549,48%874,07
Großtraktor - Krupp 35078524217.3433553,41%893,03
Churchill Gun Carrier68569574415.7233047,53%661,13
25TP KSUST II523947537304.8132849,32%744,10
AMX ELC bis51147573146239.1532550,13%721,74
T675998329209371.6032351,62%771,82
M10 Wolverine5559310122388.2332250,65%853,55
60G FT514768840397.3232149,46%851,06
Pz.Sfl. IVc577536484419.3132147,78%913,40
StuG IV 566500135385.4731748,26%928,56
M41 HMC5753093101457.9031749,17%662,09
T-127 334529656222.6431654,55%895,83
Renault G159973469296.2331548,16%730,31
AM 39 Gendron-Somua 25812178.3831254,41%1078,33
M7563640185247.5431149,07%839,22
Bishop546710776400.4231051,90%862,67
Pz.Kpfw. T 15 314073554177.5530954,67%857,11
M22 Locust 314802970185.1630453,36%866,46
T2 Light Tank 224461377137.1030452,42%791,16
VK 16.02 Leopard587323493191.3730449,17%553,15
Type 5 Ke-Ho424579446249.2830351,52%902,14
T-3451234914139287.2430049,65%712,67
Ikv 103561037253323.2230048,51%732,12
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51203061193299.1129949,31%698,51
P26/40440749926272.1429950,34%818,47
MTLS-1G14 340202318227.6929850,60%993,21
Grille5927554139440.5629550,00%893,88
Marder 38T499757050309.3529250,87%767,82
SU-8551015457113373.2529149,70%797,78
Crusader596919578250.5029148,35%632,07
SU-76G FT418860631325.7229051,51%773,87
Lago458275032225.9828349,51%719,93
Pz.Kpfw. III/IV5687075144262.1628247,99%639,61
AMX 13 105 AM mle. 50542894783389.0827947,86%757,56
Type 1 Chi-He451696139225.8827849,64%737,45
Matilda4104062888253.5927651,89%694,04
Pz.Kpfw. I Ausf. C3116255395143.8527651,38%641,07
M5A1 Stuart4100589551175.5327649,65%627,40
StuG III Ausf. G51280532157336.5227249,18%675,80
Tetrarch 292287922175.9327154,38%1088,67
T-50569958894128.5427050,40%324,24
T40472720369273.6626451,54%644,43
SU-122A526918378318.3326448,32%619,93
Valentine454272338214.8926249,94%838,80
Alecto468221750245.0826249,76%630,67
ST vz. 39469752231203.2526049,11%643,13
MKA 251569210185.8725650,48%922,42
Grant425779926226.7725549,23%718,67
Pz.Kpfw. II Luchs4126101275144.7425351,14%453,78
SARL 42417057132219.1425349,26%674,88
M5 Stuart4118084151116.6925249,10%380,14
B1483280741186.9925247,96%547,28
M8A14109114956233.6925150,21%565,62
Covenanter4129443257169.8225049,11%595,73
L6/4021445076133.9625050,41%712,22
Pz.Kpfw. II Ausf. D 28734631181.7124949,39%390,27
M15/42344350513210.4724950,23%726,43
Sexton I 34650939205.6924853,00%871,18
SU-85B4102213968260.7624850,75%595,13
Sav m/43476664129210.5924748,85%534,12
Somua S35323731719176.5824751,82%635,12
T-29 393289924217.8024450,15%901,34
T-80435429150165.8524348,98%563,52
Type 95 Heavy475534031198.3324347,55%603,41
StuG III Ausf. B428722442221.9624249,42%550,90
L-60 28624791194.3024148,67%513,45
Pz.Kpfw. IV Ausf. D434230048195.8124048,66%545,89
14TP433008522149.8324048,77%536,28
M14/4123704846159.5923851,34%751,83
Durchbruchswagen 2472283343180.0623847,45%452,12
M2240938013129.7823650,46%647,83
AMX 105 AM mle. 47444062950255.2223549,83%798,52
Stuart I-IV333423814147.0123549,49%574,90
Strv m/3827105597126.4523549,29%616,57
VK 20.01 (D)422447041152.3723448,41%415,50
Strv m/40L365911915153.5123049,60%527,42
Somua SAu 40450156536209.1823048,91%508,92
Type 98 Ke-Ni332140418160.8123050,22%659,82
Strv fm/21112707475117.7423050,14%762,57
T-45 248659818141.6722951,24%784,13
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4113995965116.6622848,47%320,67
Type 97 Chi-Ha366428720164.0222750,15%568,63
AMX 404125969438143.1622648,68%560,91
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41548091108228.7922549,87%531,95
Pz.Kpfw. II Ausf. G366304427119.8922350,32%459,99
Renault R3522205649115.6822351,92%586,62
Birch Gun452562841213.3122349,12%691,09
Pz.Sfl. IVb456134755243.6022250,18%681,43
M2 Light Tank2146518133119.3822252,04%553,87
Pz.Kpfw. III Ausf. J483622075135.6522148,96%354,94
Valentine AT381851825196.7521950,20%597,68
M3 Lee4150347156182.0921748,45%541,26
4TP16190814103.1621749,56%644,21
Cruiser Mk. II366280925156.9121550,43%602,18
Cruiser Mk. IV3133277728147.1421549,81%498,99
T-70354996023145.6221549,14%543,06
SU-5457775363259.8921449,48%591,79
T-284184353276171.3821449,12%450,99
M3 Stuart3133693427122.3721449,20%490,57
M3G FT322636915202.6521249,95%606,23
A-20498880160107.6221248,07%312,86
7TP24111096141.9121150,23%639,47
Pz.Kpfw. II2184667334107.1821050,77%499,91
Ikv 72384779816166.9521049,41%472,13
BT-7 artillery 366208039142.7621050,20%669,36
FCM 3624161776103.8720949,21%532,41
10TP338216411145.9120848,80%558,96
Type 2597 Chi-Ha3107465822145.8820650,25%490,23
43 M. Toldi III 382978614113.4820648,65%552,57
LTP 3113707728143.4020649,47%618,17
LT vz. 3529062807122.8220549,50%641,82
M37484263352233.7620548,94%705,34
LT vz. 38387630518130.5020449,02%505,65
T82 HMC410615735194.2920449,07%542,70
Renault Otsu11693075795.0220349,78%622,49
Type 89 I-Go/Chi-Ro28029527125.0620149,31%609,02
Hotchkiss H352105814013110.2720051,13%526,40
AMX 383135651916101.1519949,56%390,64
Pz.Kpfw. IV Ausf. A342497422137.7819849,00%463,65
Chi-Ni27832129108.1119748,49%536,29
D2396284518125.3019449,51%443,77
Renault UE 57365409721157.7019349,99%450,92
Sturmpanzer II465481952221.1719248,76%622,53
T-6027407911297.9119250,28%473,29
Leichttraktor128407222796.4219150,68%560,03
Marder II3171091245168.9919150,76%419,27
Type 95 Ha-Go24437239113.5019048,76%560,66
Kolohousenka113233996103.3518950,43%642,86
Pz.Kpfw. III Ausf. E3150195740112.7218849,16%386,23
Pz.Kpfw. I21138410972.4618747,09%348,34
Cruiser Mk. III2150063431114.0918650,76%503,01
M7 Priest388985040198.0118548,76%502,31
Pz.Kpfw. 38 (t)3140644239122.1518450,07%364,76
Fiat 300016921484102.5118449,37%598,15
T2 Medium Tank2172642117104.4218449,02%485,08
Light Mk. VIC 27990281887.9318349,52%489,54
M2 Medium Tank3170819135117.7918349,08%377,93
SU-76M3120452029156.5518348,62%392,58
TKS z n.k.m. 20 mm 26035637100.3018249,32%569,40
T-463199260536118.6018048,34%436,91
Type 91 Heavy382872915122.0818046,95%374,20
Lorraine 39L AM372256523179.1017849,96%548,63
BT-22127736533106.6117750,24%520,89
Vickers Medium Mk. III3109993122121.5517748,20%387,62
T1 Cunningham125966802883.0617750,37%540,74
Type 97 Te-Ke 257998112108.0017649,48%574,31
M3 Light 324408534109.2217647,67%461,25
T56 GMC3153717527135.5817648,89%340,27
Cruiser Mk. I279935112118.9017348,67%502,61
BT-7311265343998.2417247,61%358,83
Pvlvv fm/422844072679.3017148,07%317,57
T3 HMC2172916344124.1817051,28%482,97
Vickers Mk. E Type B2122222912104.5217049,31%459,11
T1E6 27819521984.9916749,58%436,83
Pz.Kpfw. 35 (t)216092942597.4616649,38%429,44
SU-26383704946166.9816651,39%391,53
T-262197446716106.1916549,22%475,19
T-26G FT22351807117.5716450,94%455,26
D121066280778.5616347,32%351,25
T7 Combat Car 210746911873.1116349,88%384,97
Wespe390697633153.6016348,81%470,52
Sexton II372269122121.9816149,07%438,89
MS-1125927231579.9315950,73%465,56
Panzerjäger I2184142118118.2815750,22%401,56
T18 HMC315411913102.3215649,07%378,45
Vickers Medium Mk. I124026551384.0215549,39%460,83
Universal Carrier 2-pdr2102037512108.0615248,22%390,66
Renault NC-3111630526772.5914749,22%409,73
Renault FT AC279554510108.2614448,17%359,27
Renault FT 75 BS284071811115.9414350,81%626,63
Renault FT12095274762.3014248,54%364,82
AT-12131800913106.2713949,09%352,52
Vickers Medium Mk. II212671771283.4313747,47%329,13
Sturmpanzer I Bison391110121121.6313748,91%332,40
SU-182106324615111.7713249,38%620,74
Loyd Gun Carriage28753171080.9713049,53%469,80
T1 HMC213458871990.5312349,33%440,24
G.Pz. Mk. VI (e)21105806945.1710047,46%246,81

Poslední aktualizace:

Anzeigen
Cookies help delivering this services. Více zde  Close