У тисяча дев’ятсот п’ятнадцятому році британська армія вперше застосувала термін “танк” для позначення першої партії британських “сухопутних кораблів”.
Перший у світі танк, аналог сучасної БМ, англійці побудували в тисяча дев’ятсот п’ятнадцятому році. До кінця літа 1916 року кількість готових до бою машин досягла 50.
На початку Другої світової війни ополченцям радили використовувати для боротьби з танками молотки або сокири. Боєць мав обрати висоту, наприклад, дерево або другий поверх будівлі, і дочекатися там ворожої машини, потім застрибнути на неї і почати бити по башті молотком.
Ще один цікавий факт про танки – радянський важкий танк “Об’єкт 279” був створений інженерами 1959 року. Танк був спроєктований так, щоб витримувати ударну хвилю ядерного вибуху і має можливості хімічного, біологічного та радіологічного захисту.
[_PING] WOT_ERA
Do Not конфліктуй, з розумним домовся, дурня обмани.
Anzeigen
Členové klanu
| # | Jméno hráče | 30D WN8 | 30D Battles | WN8 | Vítězství | Bitev | Poslední bitva | Pozice | Přijat | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Timoha__pobeditel | 0,00 | 0 | 1244,98 | 56,58% | 76 | Velitel | ||||
| 2 | _Setex_ | 2909,99 | 12 | 1163,46 | 49,15% | 56839 | Výkonný důstojník | ||||
| 3 | Rex__Fex | 0,00 | 0 | 0,00 | N/A | 0 | Vojín | ||||
| 4 | DozaPsykhoza | 0,00 | 0 | 0,00 | N/A | 0 | Rekrut |
Statistiky šarvátek
| # | Jméno hráče | 7D Battles | 30D Battles |
|---|---|---|---|
| 1 | _Setex_ | 0 | 0 |
| 2 | Timoha__pobeditel | 0 | 0 |
| 3 | Rex__Fex | 0 | 0 |
| 4 | DozaPsykhoza | 0 | 0 |
Anzeigen