142264

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 25.04.2020

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev16791002
Průměrný tier6,420,000,009,50
Vítězství863451,42%00,00%00,00%150,00%
Porážky800647,68%00,00%00,00%150,00%
Remízy1510,90%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev470528,02%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø148960,8900,0000,0010,50
Poměr zabití / smrtí1,230,000,000,50
Detekováno tanků | Ø281631,6800,0000,0042,00
Průměrné poškození749,230,000,001.770,50
Obsazování báze | Ø162060,9700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø109970,6500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti489,530,000,00544,50
WN71160,160,000,001017,73
WN81474,160,000,001229,67
Celkem
Bitev16791
Průměrný tier6,42
Vítězství863451,42%
Porážky800647,68%
Remízy1510,90%
Přežito bitev470528,02%
Zničeno tanků | Ø148960,89
Poměr zabití / smrtí1,23
Detekováno tanků | Ø281631,68
Průměrné poškození749,23
Obsazování báze | Ø162060,97
Obrana báze | Ø109970,65
Průměrné zkušenosti489,53
WN71160,16
WN81474,16
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev2
Průměrný tier9,50
Vítězství150,00%
Porážky150,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø10,50
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø42,00
Průměrné poškození1.770,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti544,50
WN71017,73
WN81229,67
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození365,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti59,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození365,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti59,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev5000
Vítězství240,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky360,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev240,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø20,4000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,670,000,000,00
Detekováno tanků | Ø51,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození250,200,000,000,00
Obsazování báze | Ø10,2000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti168,400,000,000,00
Celkem
Bitev5
Vítězství240,00%
Porážky360,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev240,00%
Zničeno tanků | Ø20,40
Poměr zabití / smrtí0,67
Detekováno tanků | Ø51,00
Průměrné poškození250,20
Obsazování báze | Ø10,20
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti168,40
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev8000
Vítězství225,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky675,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev225,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø30,3800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø50,6300,0000,0000,00
Průměrné poškození842,750,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø162,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti289,880,000,000,00
Celkem
Bitev8
Vítězství225,00%
Porážky675,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev225,00%
Zničeno tanků | Ø30,38
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø50,63
Průměrné poškození842,75
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø162,00
Průměrné zkušenosti289,88
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev61000
Vítězství1727,87%00,00%00,00%00,00%
Porážky4472,13%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1829,51%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø380,6200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,880,000,000,00
Detekováno tanků | Ø611,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození649,030,000,000,00
Obsazování báze | Ø991,6200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1151,8900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti222,700,000,000,00
Celkem
Bitev61
Vítězství1727,87%
Porážky4472,13%
Remízy00,00%
Přežito bitev1829,51%
Zničeno tanků | Ø380,62
Poměr zabití / smrtí0,88
Detekováno tanků | Ø611,00
Průměrné poškození649,03
Obsazování báze | Ø991,62
Obrana báze | Ø1151,89
Průměrné zkušenosti222,70
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (244)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Type 64 6922,36693103756,03%3225,68
Comet7915,0051074350,07%1709,63
Super Hellcat 71069,7161272856,18%1950,00
AMX 13 57 7992,4780160554,21%2506,97
IS7752,3342048950,10%1009,80
IS-381084,7246643346,88%1212,33
M127795,9234342449,29%1064,50
Pz.Kpfw. I Ausf. C3281,1935040455,45%1651,72
WZ-132A91211,3556839252,55%1976,57
KV-856469,6733033745,10%645,07
Cromwell6680,1944532948,94%1446,11
M41 Walker Bulldog8661,1345932651,53%1282,58
T2971047,5651531751,10%1511,80
M4A1 Sherman5607,1247129458,84%1971,83
Spähpanzer SP I C7689,8746723556,17%1489,38
Bat.-Châtillon 12 t8839,1757022254,95%1764,01
T-54 ltwt.91117,3765622251,80%1820,45
AMX 12 t6527,5442921551,63%1556,13
M446598,9533121455,61%1089,86
M18 Hellcat6393,0829321042,86%484,64
WZ-13281000,1872620948,80%1948,23
T675339,6329220552,20%717,46
AMX 13 757693,0250820056,00%1703,24
KV-15365,4429118747,59%644,24
Pz.Kpfw. III Ausf. E3165,9720118251,65%433,63
VK 28.016442,8338216647,59%1246,53
Bat.-Châtillon Bourrasque 81596,1286016648,80%2244,41
AMX 13 909853,1968916547,88%1251,03
Panhard AML Lynx 6x68849,6056615850,63%1792,59
AMX 13 F3 AM6677,1233915547,10%1031,82
Spähpanzer Ru 25191003,6368215558,06%1638,40
SU-1006511,5634815356,21%915,51
SU-855381,9926515148,34%846,87
T376511,9440214849,32%1412,96
Centurion Mk. I8612,3838014642,47%590,64
M4A3E2 Sherman Jumbo6614,6244913357,89%1397,89
AMX ELC bis5364,4432813143,51%1224,54
Panhard EBR 9091044,1669812850,78%1852,05
M40/M438926,1151512148,76%913,14
StuG III Ausf. G5417,1830211747,86%869,52
M415430,0324411443,86%575,78
Manticore101545,2584711454,39%1970,97
M24 Chaffee5392,4839911258,04%1492,83
GSOR 3301 AVR FS9957,2378610944,95%1500,84
FV3046529,143089953,54%922,63
T25/27690,234279845,92%867,84
Hotchkiss EBR7788,835259851,02%2139,23
LTTB8908,537519647,92%1788,76
T-284168,861869048,89%349,16
SU-1527681,833518747,13%767,20
T-34-85M 61033,506148648,84%1821,28
Crusader6311,582708445,24%829,00
M3 Lee4185,911928250,00%524,32
E 25 71068,775708247,56%1552,59
Object 25791417,546228158,02%1496,14
Ikv 65 Alt II61012,454617660,53%2257,48
WZ-1317815,616567455,41%2055,51
M374300,442147347,95%1014,98
T-50-2 6803,036607157,75%2808,79
T-1091088,514176939,13%873,49
T28 Concept 71164,097276756,72%1881,54
VK 16.02 Leopard5284,523146650,00%842,95
T-345424,943326355,56%1186,22
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4195,572226357,14%426,90
WZ-132-1101537,467286360,32%2106,23
M8A14169,812136350,79%272,09
T-34-856804,955336055,00%1709,72
SU-85B4318,852576048,33%772,94
KV-26429,733046046,67%540,94
Bishop5329,372426048,33%625,17
P.435608,753535950,85%1754,40
Konštrukta T-34/1007921,397065952,54%1440,69
LHMTV8749,907985853,45%1426,04
Type 586971,987175747,37%2032,19
Covenanter5208,572275644,64%529,34
T-4481145,777095242,31%1430,61
M2 Medium Tank3124,061705242,31%241,25
T-100 LT101320,646175046,00%1509,32
LTG7925,467295058,00%2344,97
SU-130PM 81459,467884866,67%1660,69
Krupp-Steyr Waffenträger 71239,236184850,00%1955,45
P.44 Pantera81316,986514654,35%2087,20
Type T-345665,854434645,65%2149,26
Ikv 90 Typ B7896,844534450,00%1286,50
Pz.Kpfw. II Luchs4255,203384459,09%982,67
59-166813,717254151,22%2841,86
AMX 404196,302594047,50%648,85
Jagdpanzer IV6523,513143745,95%811,41
P.43 ter71240,059263772,97%2534,34
Durchbruchswagen 24101,381793745,95%63,57
T3091453,336833638,89%1154,10
T-1506571,614313650,00%853,35
Sturmpanzer I Bison3107,431433557,14%272,20
M5 Stuart4129,662383551,43%206,42
Marder II3103,831463557,14%196,55
Lorraine 155 mle. 507688,714523551,43%752,71
BZ-5871269,068613557,14%1846,26
VK 30.02 (M)61039,465983562,86%2355,07
Škoda T 256958,416703461,76%2287,49
T-463159,971413429,41%441,79
M7 Priest3139,061493450,00%266,96
Bat.-Châtillon 25 t AP91246,388053455,88%1268,06
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6516,095513444,12%1190,32
GSR 3301 Setter7673,627983450,00%1742,37
A-205226,752433243,75%581,40
Škoda T 177735,068103253,13%1766,49
Panhard AMD 178B6550,134563256,25%1672,93
SU-76M4112,671403043,33%79,64
Sturer Emil71109,136913060,00%1678,82
Type 62 7604,555212937,93%1130,08
Sav m/434348,212792948,28%953,83
Ikv 1035641,933932965,52%1815,66
Sturmpanzer II4143,971602941,38%219,67
Vz. 64 Blesk8946,487962951,72%1848,37
Renault NC-31141,431002853,57%118,60
T-4371289,399812867,86%2568,30
Alecto4205,542382853,57%462,79
Škoda T 27 81277,256452846,43%1598,68
Valentine3209,412142740,74%544,02
AT 25370,303302762,96%908,83
T1 Cunningham161,421532665,38%327,39
Vickers Mk. E Type B271,461152650,00%129,00
Pz.Kpfw. III Ausf. J4130,122102650,00%166,86
IS-2 shielded 7983,424862646,15%1284,25
SMV CC-5671589,529002568,00%2584,28
KV-371702,2610192360,87%2943,84
T71 DA7826,655212339,13%1613,08
Škoda T 40 6854,835362330,43%1393,59
P.43 bis6784,144952240,91%1679,10
M5A1 Stuart4425,572562128,57%1639,37
Progetto M35 mod. 46 81672,767022157,14%2571,57
T26E5 Patriot 8849,006002138,10%758,62
T28 Prototype8857,156212060,00%943,20
AMX 13 105101523,157332040,00%1934,51
TVP VTU Koncept81182,797371957,89%1621,08
Pz.Kpfw. II250,001091936,84%1,32
T2 Medium Tank2148,892001957,89%734,86
M3 Stuart3181,562201844,44%612,68
AMX 383138,501851855,56%346,20
Nashorn6676,565211861,11%1117,30
T698861,944721850,00%913,71
Ikv 723169,881831764,71%478,20
ISU-1528750,473591758,82%705,35
Object 4168755,595501747,06%835,11
T499434,473181741,18%346,50
P26/404643,755061637,50%2034,46
T1 Heavy5162,502261643,75%85,38
Sexton II3160,811591643,75%522,16
T56 GMC3165,441651637,50%354,94
FSV Scheme A71150,257481650,00%2022,45
Type 59 81025,007811560,00%1221,25
LT vz. 383520,872701540,00%2565,71
ST vz. 394342,332381546,67%940,10
VK 30.01 (H)5477,935161464,29%1266,71
Stuart I-IV3196,382041338,46%599,31
Valentine AT4178,772141346,15%307,23
Birch Gun4295,002361353,85%1162,30
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5606,235021369,23%1892,24
BT-74192,502351250,00%550,82
O-I6999,676121241,67%1582,59
Cruiser Mk. II2206,252561258,33%951,26
T404172,251871250,00%281,98
T-26275,73961127,27%115,08
T3 HMC2130,181791145,45%426,90
T1 HMC2108,401181050,00%487,11
Type 2597 Chi-Ha3445,203891050,00%1757,91
Cruiser Mk. IV4225,602651070,00%812,68
Cruiser Mk. III3119,601251010,00%334,12
G.Pz. Mk. VI (e)219,001311080,00%262,50
Cromwell B 6734,105121030,00%1302,72
Cruiser Mk. I153,00118966,67%234,02
Grille5443,44292944,44%896,78
Staghound Mk. III6841,78801966,67%1809,71
Grant4129,63179850,00%244,99
M26 Pershing8782,00419837,50%795,09
T-505117,75197825,00%128,73
T-29 3511,75493862,50%2045,47
Chi-Ni277,57103728,57%123,50
UDES 038992,29449728,57%731,41
M24E2 Super Chaffee 6682,71799757,14%2097,97
D1256,83110616,67%2,50
14TP4138,33117616,67%200,46
L-60 274,17135633,33%141,55
Light Mk. VIC 246,83139633,33%2,44
4TP1326,40241560,00%1991,97
7TP2322,00192540,00%1073,09
10TP3295,20274540,00%1069,04
M2 Light2135,60235560,00%501,65
Kranvagn101649,00805540,00%1121,25
AT-1284,60100560,00%236,02
SU-100M17865,20363540,00%1015,71
Leopard Prototyp A9466,20492560,00%346,23
SARL 424250,80183540,00%617,98
A46 6642,80782580,00%2525,62
StuG IV 5259,40184540,00%394,82
D23208,75219475,00%809,32
LT vz. 352141,503234100,00%748,07
Pvlvv fm/42299,75251475,00%403,11
Loyd Gun Carriage283,50122450,00%413,76
Pz.Kpfw. I290,50224450,00%256,94
Pz.Kpfw. IV Ausf. A339,50102450,00%79,78
FV224 Chopper71479,00613450,00%2133,28
Windhund 81063,50549475,00%1052,99
BT-7 artillery 370,008740,00%0,00
Renault Otsu136,005730,00%0,00
Leichttraktor125,3355333,33%0,00
BZ-16681509,00697333,33%1434,04
Achilles6716,67395333,33%1124,63
MT-256578,67431333,33%1649,53
ELC EVEN 90 81388,007663100,00%2914,04
Vickers Medium Mk. I161,0098250,00%139,64
Renault FT1137,501972100,00%794,06
M15/423868,506262100,00%3676,56
BT-22218,503482100,00%1347,95
Hotchkiss H352249,00311250,00%1361,72
MS-1186,00117250,00%276,46
Panzerjäger I2441,505112100,00%2568,89
Renault FT AC231,002192100,00%261,00
Universal Carrier 2-pdr221,5095250,00%78,28
S35 CA572,00207250,00%108,82
KV-482099,50869250,00%2606,53
Rhm.-Borsig Waffenträger81585,00684250,00%1390,32
IS-2-II8110,0021020,00%0,00
Ares 758614,0040520,00%354,79
leKpz M 41 90 mm GF 8844,008442100,00%1301,05
Valiant 547,50240250,00%98,72
43 M. Toldi III 378,50161250,00%238,93
Kolohousenka1288,004421100,00%1832,67
Strv fm/211140,001861100,00%764,01
Fiat 30001143,005601100,00%782,63
Renault FT 75 BS20,002210,00%0,00
Škoda T 2450,002051100,00%261,00
Type 97 Chi-Ha3162,007510,00%288,94
Type 97 Te-Ke 250,002061100,00%261,00
M1039304,0011710,00%0,00
SU-122A5148,003081100,00%311,87
KV-1SA 5551,0022010,00%769,18
Pz.Sfl. IC 4736,009961100,00%2103,62
Strv S1 8390,0019210,00%84,72
TOG II* 6773,0034310,00%1295,84
AMX ELC 901 61372,0012501100,00%6442,40
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2275,006631100,00%1579,35
SFAC 105 80,009210,00%0,00
Fantôme 91679,008391100,00%1745,07

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 25.04.2020
Pozice: Rekrut
Přijat: 24.04.2020
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 10.03.2015
Opustil klan: 27.07.2015
Pozice: Rekrut
Přijat: 05.02.2015
Opustil klan: 06.02.2015
Pozice: Vojín
Přijat: 17.08.2015
Opustil klan: 20.01.2018
Pozice: Vojín
Přijat: 07.08.2014
Opustil klan: 31.01.2015