19_Palda_97

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 28.03.2023

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev25510000
Průměrný tier7,050,000,000,00
Vítězství1059741,54%00,00%00,00%00,00%
Porážky1471557,68%00,00%00,00%00,00%
Remízy1980,78%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev439617,23%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø50210,2000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,240,000,000,00
Detekováno tanků | Ø142260,5600,0000,0000,00
Průměrné poškození293,060,000,000,00
Obsazování báze | Ø416861,6300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø42050,1600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti370,820,000,000,00
WN7232,220,000,000,00
WN8127,480,000,000,00
Celkem
Bitev25510
Průměrný tier7,05
Vítězství1059741,54%
Porážky1471557,68%
Remízy1980,78%
Přežito bitev439617,23%
Zničeno tanků | Ø50210,20
Poměr zabití / smrtí0,24
Detekováno tanků | Ø142260,56
Průměrné poškození293,06
Obsazování báze | Ø416861,63
Obrana báze | Ø42050,16
Průměrné zkušenosti370,82
WN7232,22
WN8127,48
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3000
Vítězství133,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky266,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,3300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,330,000,000,00
Detekováno tanků | Ø10,3300,0000,0000,00
Průměrné poškození771,330,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti408,330,000,000,00
Celkem
Bitev3
Vítězství133,33%
Porážky266,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø10,33
Poměr zabití / smrtí0,33
Detekováno tanků | Ø10,33
Průměrné poškození771,33
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti408,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev26000
Vítězství726,92%00,00%00,00%00,00%
Porážky1973,08%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1350,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø60,2300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,460,000,000,00
Detekováno tanků | Ø120,4600,0000,0000,00
Průměrné poškození293,310,000,000,00
Obsazování báze | Ø722,7700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø230,8800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti273,880,000,000,00
Celkem
Bitev26
Vítězství726,92%
Porážky1973,08%
Remízy00,00%
Přežito bitev1350,00%
Zničeno tanků | Ø60,23
Poměr zabití / smrtí0,46
Detekováno tanků | Ø120,46
Průměrné poškození293,31
Obsazování báze | Ø722,77
Obrana báze | Ø230,88
Průměrné zkušenosti273,88
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev44000
Vítězství818,18%00,00%00,00%00,00%
Porážky3681,82%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev818,18%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø90,2000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,250,000,000,00
Detekováno tanků | Ø190,4300,0000,0000,00
Průměrné poškození267,860,000,000,00
Obsazování báze | Ø220,5000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø60,1400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti180,360,000,000,00
Celkem
Bitev44
Vítězství818,18%
Porážky3681,82%
Remízy00,00%
Přežito bitev818,18%
Zničeno tanků | Ø90,20
Poměr zabití / smrtí0,25
Detekováno tanků | Ø190,43
Průměrné poškození267,86
Obsazování báze | Ø220,50
Obrana báze | Ø60,14
Průměrné zkušenosti180,36
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev19000
Vítězství210,53%00,00%00,00%00,00%
Porážky1789,47%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev315,79%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø80,4200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø50,2600,0000,0000,00
Průměrné poškození1.164,580,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø371,9500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti325,260,000,000,00
Celkem
Bitev19
Vítězství210,53%
Porážky1789,47%
Remízy00,00%
Přežito bitev315,79%
Zničeno tanků | Ø80,42
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø50,26
Průměrné poškození1.164,58
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø371,95
Průměrné zkušenosti325,26
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (224)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T34 8420,61453301942,93%231,79
T26E4 SuperPershing 8294,97433151540,53%99,36
Löwe 8406,1650998343,44%209,07
FV4202 8312,1446071341,37%138,46
IS-6 8397,0945460038,17%133,54
Panther mit 8,8 cm L/71 8274,3243660040,67%90,21
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6128,9924645540,66%31,92
T297310,0035542140,14%100,23
Tiger II8351,0443938943,70%155,80
VK 30.01 (H)5121,4517035137,89%5,58
Conqueror9459,4144334336,15%88,82
ST-I9512,6347733438,32%162,39
STA-2 8279,7543533142,60%114,32
Ferdinand8547,4845532241,30%307,46
T-34-856143,2524430642,48%40,60
T28 Prototype8467,9246730345,87%288,31
O-Ni7440,6143929944,15%311,41
T-448225,0638629336,52%0,12
IS-38392,1345629042,41%181,92
E 759512,5948227439,42%180,88
T309550,0047227143,17%220,81
Jagdtiger9475,0446026942,38%147,17
Pz.Kpfw. IV Ausf. H558,3115124846,77%76,50
Tiger I7164,3226424628,86%0,00
E 509363,6741824536,33%27,45
KV-856137,3623324341,15%27,50
T25/27271,4435524341,56%117,32
Panther7225,0041023545,96%125,03
Centurion Mk. 7/19423,5240922832,02%82,38
M36 Jackson6280,7335922646,90%265,85
IS7308,9236322435,27%114,37
Caernarvon8401,2747222345,74%232,72
KV-48457,2747722041,82%255,02
WZ-111 8324,8044621838,53%78,11
Progetto M35 mod. 46 8323,6941721535,81%49,59
T-54 first prototype 8269,0046221241,51%81,78
KV-1S6138,5121820638,35%0,74
Panther II8338,1940420136,32%119,94
KV-15144,4728719946,23%76,02
Dicker Max 6156,8224419742,13%49,34
VK 36.01 (H)6176,6827119240,10%18,05
Centurion Mk. I8337,2843018941,80%164,74
T-1506146,3530918946,56%72,17
VK 45.03 7340,3639818840,43%164,27
KV-37432,7645218648,39%349,88
Jagdpanzer IV6173,1629118342,62%60,95
Sherman Firefly6154,4228318335,52%0,21
Sherman III5114,7621618043,89%64,73
Jagdpanzer 38(t) Hetzer450,6311317436,78%0,00
T-34582,9217716947,93%82,61
T-109560,8747916337,42%226,53
O-Ho8384,7344916041,88%159,97
Jagdpanther7261,3237615844,94%121,37
E 10010704,0753215236,18%224,17
Pz.Kpfw. IV Ausf. D468,6514014839,86%7,68
Pz.Kpfw. IV Ausf. A332,1412514749,66%76,82
50TP prototyp 8366,5848013946,04%164,92
Konštrukta T-34/1007209,1433713837,68%20,46
Pz.Kpfw. II244,2216313852,17%104,32
M4A3E2 Sherman Jumbo6158,5326013440,30%29,62
StuG III Ausf. G585,7816413242,42%37,89
Pz.Kpfw. III Ausf. E335,8812813049,23%92,73
SU-855147,3922912842,19%80,35
Black Prince7279,7443912547,20%154,93
WZ-111 model 1-49385,7944611941,18%88,98
Durchbruchswagen 2435,5611211737,61%0,00
M10 Wolverine5187,5525611635,34%145,82
VK 30.02 (M)6189,4125610933,94%53,87
Cromwell6185,0332810845,37%128,50
M4A1 Sherman5104,9021310136,63%1,06
T328310,6346910150,50%170,95
M18 Hellcat6225,263029937,37%91,73
SU-85B491,801309443,62%34,87
Pz.Kpfw. II Luchs440,401699245,65%57,77
VK 16.02 Leopard568,912408843,18%48,57
1108248,073898734,48%0,30
M1039452,015268750,57%243,36
Type 4 Heavy9433,234828640,70%111,23
O-I6423,124078636,05%450,64
A-20537,441408547,06%81,74
Churchill VII6232,283748543,53%166,96
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8277,264658441,67%89,10
Marder II340,00988338,55%0,00
Škoda T 256171,862928137,04%29,47
Comet7232,654468055,00%236,60
T-34-17199,293737237,50%2,37
Churchill I5219,063536956,52%326,11
Jagdpanzer E 10010615,254286931,88%117,23
Škoda T 40 6165,932936939,13%27,85
IS-27213,143216530,77%1,93
Type 586185,113736353,97%203,27
Leichttraktor117,87836043,33%24,45
Škoda T 245116,362565851,72%148,68
T-28445,692165853,45%127,39
Pz.Kpfw. III Ausf. J444,002065851,72%106,05
O-I Experimental5314,173855853,45%467,32
T-549330,904065832,76%21,34
Matilda473,732085642,86%34,96
M2 Medium Tank353,411165653,57%119,08
VK 30.01 (P)6162,712825637,50%3,40
Primo Victoria 8184,384315641,07%41,53
IS-710508,875105438,89%115,23
Nashorn6254,143034942,86%183,65
T25 AT7424,444104843,75%317,08
BT-7438,401094746,81%74,44
AT 86139,323294755,32%142,97
Grant468,781544141,46%27,50
Centurion Action X10455,374624143,90%129,13
TVP VTU Koncept8204,504074045,00%86,80
Cruiser Mk. IV445,131364040,00%0,24
Pz.Sfl. IVc5145,632264040,00%59,87
AT 158285,214493946,15%86,03
M24 Chaffee575,183183953,85%149,18
P.43 bis6155,502833834,21%0,00
BDR G1 B5156,162783847,37%90,31
T-437219,463883751,35%166,94
Sturer Emil7130,322963743,24%68,40
ARL 446221,312713627,78%80,05
Crusader667,972443354,55%149,48
AMX 40466,002073342,42%35,34
Challenger7153,762783324,24%0,00
Pz.Kpfw. 35 (t)28,69563218,75%0,00
IS-410641,345013231,25%154,76
60G FT573,222133253,13%135,99
WZ-131G FT681,231943125,81%0,08
Pz.Kpfw. III/IV597,192422748,15%85,11
BT-2218,15882642,31%16,77
Bishop5335,882712638,46%468,73
E 50 Ausf. M10849,085212638,46%383,05
AMX 38334,081572544,00%37,16
T110E410573,924832536,00%89,23
Sexton II31,92922433,33%0,00
T40479,252192450,00%88,64
AMX ELC bis58,582322441,67%37,34
Covenanter526,701442326,09%0,00
Cruiser Mk. III327,68712231,82%0,00
Alecto494,231872236,36%0,00
Super Conqueror10351,184322231,82%0,00
Caernarvon Action X 8346,955112245,45%176,55
Pz.Kpfw. II Ausf. G358,291922157,14%156,49
B1430,901482045,00%52,61
T-46340,801762060,00%185,54
Type T-34524,001792030,00%0,00
ST vz. 39454,472381957,89%167,52
Stuart I-IV334,32961952,63%105,07
Panzerjäger I213,00611936,84%0,00
M3 Stuart320,22981838,89%0,00
Marder 38T4174,942361838,89%182,64
Object 2579586,174481822,22%219,88
Type 1 Chi-He4119,182241747,06%158,04
M3 Lee456,881091741,18%17,98
Ikv 65 Alt II640,182321729,41%0,00
Type 95 Heavy470,411841735,29%0,00
KV-26179,763161747,06%87,88
SU-152786,062951643,75%58,52
Cruiser Mk. II244,07871421,43%0,00
BT-7 artillery 368,711771442,86%50,09
Type 3 Chi-Nu557,851991346,15%72,00
AT 25207,543071346,15%269,22
Type 97 Chi-Ha353,922221266,67%234,97
Panzer 58 Mutz 8181,924161241,67%51,11
Hotchkiss H35235,27891136,36%0,00
SU-100682,552601145,45%70,60
T56 GMC317,91931154,55%116,85
SU-100Y 6153,362971145,45%73,82
M2275,401421050,00%172,61
Vickers Medium Mk. III330,001071030,00%0,00
Universal Carrier 2-pdr254,201211060,00%165,74
AT 77354,103141020,00%143,03
T37685,202811020,00%0,00
T-29 3131,102251050,00%283,69
Type 2597 Chi-Ha328,22111944,44%34,86
Valentine AT474,22144922,22%0,00
T-60258,78128955,56%119,81
Vickers Medium Mk. I10,0063850,00%78,28
D23104,25194850,00%205,78
Lago432,50173837,50%0,00
M5A1 Stuart40,00175825,00%0,00
Sav m/43445,38173837,50%0,00
Ikv 103571,50185825,00%0,00
AMX 12 t652,63331850,00%126,70
Birch Gun40,0074812,50%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)220,0061825,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 24,38157850,00%88,26
Vickers Medium Mk. II246,29131742,86%26,97
M3G FT3112,57204742,86%103,65
SU-76G FT416,43166742,86%28,34
Somua SAu 404106,29212742,86%44,82
T-34 shielded 5182,57216714,29%139,35
Vickers Mk. E Type B217,17145666,67%224,71
Type 91 Heavy362,17147616,67%0,43
Cruiser Mk. I125,0068616,67%0,00
LT vz. 38387,80213560,00%278,15
M4A3E8 Sherman648,20151520,00%0,00
Ikv 723103,60257560,00%228,79
M5 Stuart4136,40275560,00%317,19
T3 HMC261,80146560,00%173,99
TOG II* 6174,80429580,00%261,00
M2 Light23,2562425,00%0,00
Lorraine 39L AM35,751944100,00%261,00
T-70335,25112450,00%89,05
Strv S1 80,00235425,00%0,00
43 M. Toldi III 391,757940,00%145,47
Chi-Ni20,0068333,33%0,00
Strv m/40L388,67170333,33%32,78
D120,0054333,33%0,00
MS-118,0050333,33%0,00
KV-1SA 5908,33652333,33%1808,45
T-45 292,33251366,67%414,81
LTP 316,3399333,33%0,00
T1 Cunningham115,5058250,00%75,29
10TP3118,5012420,00%215,72
M7 Priest30,00100250,00%148,02
SU-76M40,001920,00%0,00
Loyd Gun Carriage20,001722100,00%261,00
FV3046102,5011520,00%0,00
7TP257,004510,00%0,00
Wespe30,001591100,00%261,00
T-26G FT20,001731100,00%261,00
Renault FT AC243,001941100,00%261,00
Renault UE 573159,003751100,00%527,25
L-60 224,008910,00%0,00
MTLS-1G14 3159,0013510,00%330,33
Super Hellcat 7513,0028510,00%404,94

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 28.03.2023
Pozice: Rekrut
Přijat: 28.03.2023
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 15.02.2016
Opustil klan: 18.03.2016
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 20.07.2016
Opustil klan: 14.03.2022
Pozice: Vojín
Přijat: 15.09.2014