| Tank | M | Typ | Národ | Trieda | Poškození | Zkušenosti | Bitev | Vítězství | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| E 25 | 7 | 910,22 | 552 | 1138 | 49,91% | 1306,86 | |||||
| IS-3 | 8 | 1090,02 | 626 | 1049 | 51,10% | 1264,42 | |||||
| ISU-152 | 8 | 1119,35 | 521 | 1006 | 49,70% | 1093,71 | |||||
| Churchill III | 5 | 623,24 | 785 | 930 | 53,87% | 1444,88 | |||||
| E 75 | 9 | 1386,42 | 693 | 775 | 54,97% | 1340,18 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 1745,23 | 599 | 773 | 46,05% | 1386,54 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1461,86 | 545 | 707 | 46,96% | 977,28 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 587,08 | 457 | 584 | 46,40% | 977,70 | |||||
| T-34-85 | 6 | 551,81 | 429 | 576 | 49,48% | 1035,12 | |||||
| IS-7 | 10 | 1472,14 | 670 | 555 | 49,01% | 1093,75 | |||||
| T-54 | 9 | 1105,12 | 575 | 535 | 48,04% | 1037,90 | |||||
| E 100 | 10 | 1590,61 | 629 | 519 | 47,21% | 1158,72 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 937,19 | 586 | 495 | 46,06% | 792,83 | |||||
| T-10 | 9 | 1097,17 | 610 | 460 | 43,70% | 880,60 | |||||
| T54E1 | 9 | 1328,62 | 713 | 405 | 48,89% | 1227,22 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 542,61 | 504 | 396 | 49,75% | 882,91 | |||||
| IS | 7 | 832,20 | 643 | 394 | 53,05% | 1196,71 | |||||
| T49 | 9 | 734,26 | 494 | 385 | 43,38% | 981,38 | |||||
| Object 140 | 10 | 1349,15 | 500 | 364 | 42,86% | 987,94 | |||||
| Tortoise | 9 | 1564,97 | 767 | 349 | 51,86% | 1354,67 | |||||
| FV304 | 6 | 483,90 | 305 | 330 | 51,82% | 793,38 | |||||
| Object 704 | 9 | 1606,46 | 712 | 328 | 49,39% | 1282,80 | |||||
| T-44 | 8 | 550,66 | 559 | 322 | 48,45% | 579,01 | |||||
| Object 268 | 10 | 1552,49 | 591 | 312 | 40,06% | 990,10 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1109,61 | 692 | 277 | 47,29% | 853,43 | |||||
| Tiger I | 7 | 884,72 | 700 | 252 | 52,38% | 1211,52 | |||||
| XM57 | 8 | 1047,11 | 654 | 251 | 48,61% | 789,86 | |||||
| Tiger II | 8 | 957,11 | 675 | 245 | 54,29% | 1068,02 | |||||
| SU-152 | 7 | 685,81 | 515 | 241 | 51,45% | 893,67 | |||||
| T69 | 8 | 775,98 | 575 | 239 | 45,19% | 859,51 | |||||
| AT 15 | 8 | 1226,43 | 757 | 229 | 52,40% | 1401,23 | |||||
| XM551 Sheridan | 10 | 789,31 | 546 | 226 | 38,50% | 655,53 | |||||
| AT 7 | 7 | 971,93 | 679 | 224 | 57,59% | 1284,17 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 358,73 | 387 | 212 | 47,17% | 858,84 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 630,34 | 399 | 203 | 58,62% | 797,98 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 381,71 | 319 | 201 | 47,26% | 754,10 | |||||
| T-34 | 5 | 195,46 | 249 | 197 | 45,18% | 316,94 | |||||
| M12 | 7 | 628,56 | 428 | 197 | 52,28% | 724,40 | |||||
| T71 DA | 7 | 398,52 | 567 | 191 | 48,69% | 636,23 | |||||
| SU-101 | 8 | 857,86 | 399 | 190 | 40,00% | 746,04 | |||||
| M40/M43 | 8 | 821,78 | 510 | 185 | 49,73% | 826,07 | |||||
| T28 Concept | 7 | 764,69 | 454 | 183 | 50,82% | 989,48 | |||||
| Löwe | 8 | 843,88 | 661 | 179 | 46,93% | 783,29 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 612,51 | 474 | 172 | 54,07% | 912,35 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1294,86 | 666 | 172 | 47,67% | 899,33 | |||||
| Vz. 71 Tesák | 10 | 621,81 | 571 | 172 | 40,70% | 433,37 | |||||
| T-43 | 7 | 545,94 | 568 | 171 | 46,78% | 736,49 | |||||
| SU-100 | 6 | 615,02 | 468 | 166 | 46,99% | 1015,15 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 979,37 | 629 | 163 | 48,47% | 600,46 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 641,83 | 441 | 161 | 46,58% | 652,49 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 831,74 | 469 | 160 | 41,88% | 703,73 | |||||
| SU-85I | 5 | 383,94 | 368 | 160 | 49,38% | 707,82 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 659,65 | 594 | 157 | 50,32% | 649,32 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 550,87 | 376 | 153 | 43,79% | 1034,15 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 487,65 | 533 | 147 | 42,18% | 625,87 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 501,53 | 285 | 146 | 44,52% | 601,37 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 1047,85 | 587 | 145 | 53,10% | 1609,94 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 1340,04 | 560 | 141 | 46,10% | 817,58 | |||||
| AT 8 | 6 | 467,38 | 505 | 139 | 56,83% | 782,88 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 392,20 | 632 | 133 | 51,88% | 641,39 | |||||
| SU-85 | 5 | 322,62 | 353 | 130 | 53,08% | 628,00 | |||||
| T-80 | 4 | 116,76 | 222 | 126 | 52,38% | 291,00 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 454,80 | 502 | 123 | 43,90% | 605,48 | |||||
| Gonsalo | 8 | 939,07 | 670 | 119 | 47,06% | 826,92 | |||||
| T-50-2 | 6 | 409,47 | 410 | 114 | 45,61% | 987,08 | |||||
| M44 | 6 | 494,30 | 398 | 113 | 49,56% | 765,63 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 526,23 | 373 | 112 | 45,54% | 567,99 | |||||
| T-34-2G FT | 7 | 625,31 | 404 | 108 | 45,37% | 704,52 | |||||
| M53/M55 | 9 | 691,56 | 508 | 107 | 39,25% | 393,36 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 792,61 | 504 | 100 | 37,00% | 513,07 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1046,69 | 692 | 99 | 43,43% | 845,74 | |||||
| T803 | 11 | 1674,49 | 776 | 99 | 45,45% | 891,35 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 378,02 | 453 | 98 | 52,04% | 682,63 | |||||
| T37 | 6 | 369,44 | 483 | 98 | 43,88% | 847,58 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 456,45 | 459 | 96 | 48,96% | 660,48 | |||||
| T21 | 6 | 120,53 | 398 | 95 | 52,63% | 176,01 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1155,09 | 662 | 94 | 44,68% | 826,06 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 475,83 | 296 | 92 | 43,48% | 572,17 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 510,80 | 454 | 91 | 56,04% | 964,01 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 800,88 | 558 | 90 | 54,44% | 593,25 | |||||
| KV-13 | 7 | 406,67 | 508 | 86 | 50,00% | 499,98 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 888,05 | 616 | 86 | 43,02% | 644,08 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 932,68 | 597 | 84 | 39,29% | 564,30 | |||||
| T110E5 | 10 | 1645,48 | 804 | 84 | 54,76% | 1192,50 | |||||
| M7 | 5 | 237,02 | 347 | 83 | 49,40% | 742,36 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 76,67 | 267 | 76 | 51,32% | 102,80 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 1206,31 | 545 | 74 | 29,73% | 613,04 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 90,91 | 351 | 74 | 47,30% | 98,96 | |||||
| AT 2 | 5 | 235,74 | 337 | 73 | 49,32% | 364,38 | |||||
| M41 | 5 | 228,07 | 290 | 71 | 47,89% | 201,20 | |||||
| Object 263 | 9 | 946,57 | 538 | 70 | 52,86% | 687,33 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 224,54 | 330 | 68 | 42,65% | 354,60 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 688,85 | 558 | 62 | 46,77% | 661,61 | |||||
| DZT-159 | 9 | 805,60 | 574 | 62 | 40,32% | 423,58 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 782,54 | 519 | 61 | 44,26% | 564,26 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 1386,70 | 772 | 61 | 50,82% | 821,25 | |||||
| StuG IV | 5 | 365,80 | 268 | 59 | 42,37% | 776,45 | |||||
| Matilda IV | 5 | 342,21 | 439 | 57 | 49,12% | 759,31 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 312,80 | 432 | 55 | 47,27% | 487,03 | |||||
| GSOR 1010 FB | 8 | 722,00 | 538 | 54 | 44,44% | 587,30 | |||||
| AMX 40 | 4 | 99,47 | 200 | 53 | 60,38% | 319,35 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 183,48 | 219 | 52 | 46,15% | 383,62 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 176,28 | 298 | 50 | 54,00% | 348,21 | |||||
| Alecto | 4 | 213,77 | 325 | 47 | 48,94% | 440,60 | |||||
| P.43 ter | 7 | 499,51 | 492 | 45 | 53,33% | 642,12 | |||||
| Prototipo 6 | 8 | 843,51 | 595 | 45 | 40,00% | 577,38 | |||||
| B1 | 4 | 189,35 | 347 | 43 | 48,84% | 421,59 | |||||
| P.43 bis | 6 | 489,77 | 416 | 43 | 62,79% | 935,32 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 203,44 | 382 | 43 | 48,84% | 506,73 | |||||
| M3 Lee | 4 | 145,05 | 211 | 42 | 38,10% | 254,71 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 384,27 | 303 | 41 | 56,10% | 1043,53 | |||||
| T3 HMC | 2 | 186,03 | 283 | 40 | 42,50% | 704,92 | |||||
| 60G FT | 5 | 346,44 | 294 | 39 | 56,41% | 649,63 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 108,69 | 150 | 36 | 41,67% | 131,00 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 314,43 | 231 | 35 | 31,43% | 345,67 | |||||
| M37 | 4 | 148,68 | 216 | 34 | 58,82% | 447,90 | |||||
| Bishop | 5 | 365,42 | 299 | 33 | 48,48% | 699,28 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 149,00 | 309 | 31 | 45,16% | 642,79 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 1086,16 | 596 | 31 | 41,94% | 519,58 | |||||
| T-46 | 3 | 98,10 | 134 | 30 | 43,33% | 175,03 | |||||
| LTP | 3 | 91,77 | 179 | 30 | 33,33% | 166,42 | |||||
| Strv 103B | 10 | 1502,14 | 493 | 28 | 21,43% | 746,64 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 68,25 | 322 | 28 | 57,14% | 153,71 | |||||
| T92 HMC | 10 | 858,00 | 462 | 28 | 32,14% | 413,62 | |||||
| M7 Priest | 3 | 119,15 | 157 | 27 | 51,85% | 218,67 | |||||
| T-70 | 3 | 39,15 | 131 | 27 | 48,15% | 74,95 | |||||
| AMX 30 B | 10 | 937,07 | 649 | 27 | 48,15% | 567,65 | |||||
| 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger | 8 | 891,62 | 496 | 26 | 46,15% | 873,01 | |||||
| Gryphon | 10 | 1470,00 | 731 | 25 | 52,00% | 911,60 | |||||
| AMX 38 | 3 | 45,75 | 141 | 24 | 50,00% | 97,90 | |||||
| IS-6 | 8 | 876,78 | 442 | 23 | 52,17% | 879,77 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 84,80 | 226 | 20 | 60,00% | 257,17 | |||||
| P26/40 | 4 | 229,65 | 221 | 20 | 50,00% | 477,09 | |||||
| T1 HMC | 2 | 61,00 | 101 | 20 | 45,00% | 136,57 | |||||
| Šotek | 8 | 907,50 | 549 | 20 | 35,00% | 593,61 | |||||
| Type 63 | 8 | 560,16 | 466 | 19 | 36,84% | 272,37 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 61,41 | 133 | 17 | 58,82% | 193,86 | |||||
| M2 Light | 2 | 57,59 | 160 | 17 | 52,94% | 115,17 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 947,53 | 552 | 17 | 41,18% | 411,14 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 292,65 | 509 | 17 | 47,06% | 537,79 | |||||
| 113 Beijing Opera | 10 | 664,00 | 667 | 17 | 52,94% | 375,06 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 80,06 | 152 | 16 | 43,75% | 64,15 | |||||
| SU-76M | 4 | 84,44 | 142 | 16 | 37,50% | 1,28 | |||||
| T40 | 4 | 215,63 | 343 | 16 | 68,75% | 551,59 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 76,00 | 123 | 16 | 43,75% | 90,68 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 328,94 | 356 | 16 | 12,50% | 113,82 | |||||
| Birch Gun | 4 | 149,73 | 249 | 15 | 73,33% | 544,87 | |||||
| AS-XX 40 t | 11 | 1146,71 | 590 | 14 | 28,57% | 515,46 | |||||
| K-2 | 8 | 804,79 | 694 | 14 | 57,14% | 801,36 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 58,38 | 117 | 13 | 15,38% | 33,86 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 201,46 | 200 | 13 | 38,46% | 191,26 | |||||
| Valentine AT | 4 | 178,00 | 170 | 13 | 53,85% | 380,86 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 67,33 | 205 | 12 | 41,67% | 78,47 | |||||
| P.43 | 5 | 217,33 | 267 | 12 | 41,67% | 300,37 | |||||
| FV4025 Contriver | 11 | 1673,58 | 885 | 12 | 50,00% | 989,46 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 749,58 | 467 | 12 | 33,33% | 453,72 | |||||
| T-28 | 4 | 101,27 | 251 | 11 | 63,64% | 250,12 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 90,82 | 230 | 11 | 63,64% | 422,52 | |||||
| TS-54 | 8 | 526,73 | 591 | 11 | 45,45% | 323,61 | |||||
| Rambo | 9 | 710,82 | 589 | 11 | 36,36% | 333,91 | |||||
| T-60 | 2 | 28,80 | 108 | 10 | 30,00% | 0,91 | |||||
| Strv S1 | 8 | 475,80 | 455 | 10 | 50,00% | 307,09 | |||||
| T26E5 | 8 | 329,50 | 425 | 10 | 40,00% | 103,72 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 57,00 | 275 | 10 | 80,00% | 267,20 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 699,00 | 764 | 10 | 80,00% | 746,70 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 241,89 | 387 | 9 | 55,56% | 860,70 | |||||
| Sexton II | 3 | 98,00 | 172 | 9 | 44,44% | 190,30 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 145,78 | 210 | 9 | 55,56% | 657,33 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 124,00 | 161 | 8 | 50,00% | 220,66 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 187,25 | 330 | 8 | 62,50% | 727,37 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 295,86 | 520 | 7 | 71,43% | 789,62 | |||||
| D2 | 3 | 105,17 | 312 | 6 | 50,00% | 230,58 | |||||
| T56 GMC | 3 | 20,00 | 201 | 6 | 66,67% | 220,71 | |||||
| T 54D | 9 | 918,17 | 451 | 6 | 16,67% | 554,81 | |||||
| M15/42 | 3 | 119,40 | 193 | 5 | 40,00% | 86,60 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 7,80 | 60 | 5 | 40,00% | 16,75 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 10,75 | 120 | 4 | 25,00% | 1,19 | |||||
| ARL 44 | 6 | 424,00 | 510 | 4 | 100,00% | 722,75 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 22,50 | 73 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| AT-1 | 2 | 73,25 | 198 | 4 | 100,00% | 291,65 | |||||
| M3G FT | 3 | 196,75 | 142 | 4 | 25,00% | 345,96 | |||||
| L-60 | 2 | 132,50 | 208 | 4 | 25,00% | 489,63 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 165,00 | 353 | 3 | 66,67% | 799,43 | |||||
| MS-1 | 1 | 34,67 | 86 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 190,67 | 375 | 3 | 66,67% | 498,90 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 441,33 | 349 | 3 | 0,00% | 118,61 | |||||
| KV-1SA | 5 | 747,00 | 642 | 3 | 33,33% | 1300,72 | |||||
| MKA | 2 | 154,00 | 169 | 3 | 33,33% | 342,74 | |||||
| Toro | 9 | 849,33 | 490 | 3 | 33,33% | 434,58 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 62,67 | 243 | 3 | 66,67% | 322,19 | |||||
| WZ-111 model 6 | 8 | 607,67 | 676 | 3 | 66,67% | 527,90 | |||||
| Renault FT | 1 | 45,50 | 180 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| 4TP | 1 | 39,00 | 128 | 2 | 50,00% | 77,53 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 11,50 | 62 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T-29 | 3 | 482,00 | 608 | 2 | 100,00% | 2174,20 | |||||
| Valiant | 5 | 534,00 | 450 | 2 | 50,00% | 1249,30 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 72,00 | 211 | 1 | 100,00% | 406,11 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 74,00 | 136 | 1 | 100,00% | 368,82 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 64,00 | 300 | 1 | 100,00% | 315,82 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 127,00 | 387 | 1 | 100,00% | 746,40 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 0,00 | 92 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 493,00 | 347 | 1 | 0,00% | 1116,03 | |||||
| Windhund | 8 | 662,00 | 258 | 1 | 0,00% | 332,97 | |||||
| AMR 35 | 2 | 381,00 | 544 | 1 | 100,00% | 1719,80 | |||||
| T-116 | 3 | 678,00 | 661 | 1 | 100,00% | 4148,89 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 300,00 | 417 | 1 | 100,00% | 849,66 | |||||
| T-45 | 2 | 92,00 | 121 | 1 | 0,00% | 161,25 | |||||
| T1E6 | 2 | 0,00 | 68 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Schmalturm | 6 | 278,00 | 545 | 1 | 100,00% | 447,48 |
1HIMARS1
Náhodné bitvy
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 25717 | 3 | 3 | 7 | ||||
| Průměrný tier | 7,65 | 10,00 | 10,00 | 9,29 | ||||
| Vítězství | 12472 | 48,50% | 2 | 66,67% | 2 | 66,67% | 3 | 42,86% |
| Porážky | 12931 | 50,28% | 1 | 33,33% | 1 | 33,33% | 4 | 57,14% |
| Remízy | 314 | 1,22% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 6177 | 24,02% | 1 | 33,33% | 1 | 33,33% | 1 | 14,29% |
| Zničeno tanků | Ø | 17778 | 0,69 | 3 | 1,00 | 3 | 1,00 | 3 | 0,43 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,91 | 1,50 | 1,50 | 0,50 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 23943 | 0,93 | 2 | 0,67 | 2 | 0,67 | 7 | 1,00 |
| Průměrné poškození | 887,44 | 1.274,33 | 1.274,33 | 956,43 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 29291 | 1,14 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 12409 | 0,48 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 543,15 | 934,67 | 934,67 | 720,86 | ||||
| WN7 | 876,56 | 1087,63 | 1087,63 | 535,30 | ||||
| WN8 | 978,25 | 1776,16 | 1776,16 | 261,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 25717 | |
| Průměrný tier | 7,65 | |
| Vítězství | 12472 | 48,50% |
| Porážky | 12931 | 50,28% |
| Remízy | 314 | 1,22% |
| Přežito bitev | 6177 | 24,02% |
| Zničeno tanků | Ø | 17778 | 0,69 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,91 | |
| Detekováno tanků | Ø | 23943 | 0,93 |
| Průměrné poškození | 887,44 | |
| Obsazování báze | Ø | 29291 | 1,14 |
| Obrana báze | Ø | 12409 | 0,48 |
| Průměrné zkušenosti | 543,15 | |
| WN7 | 876,56 | |
| WN8 | 978,25 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 3 | |
| Průměrný tier | 10,00 | |
| Vítězství | 2 | 66,67% |
| Porážky | 1 | 33,33% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 1 | 33,33% |
| Zničeno tanků | Ø | 3 | 1,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,50 | |
| Detekováno tanků | Ø | 2 | 0,67 |
| Průměrné poškození | 1.274,33 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 934,67 | |
| WN7 | 1087,63 | |
| WN8 | 1776,16 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 3 | |
| Průměrný tier | 10,00 | |
| Vítězství | 2 | 66,67% |
| Porážky | 1 | 33,33% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 1 | 33,33% |
| Zničeno tanků | Ø | 3 | 1,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,50 | |
| Detekováno tanků | Ø | 2 | 0,67 |
| Průměrné poškození | 1.274,33 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 934,67 | |
| WN7 | 1087,63 | |
| WN8 | 1776,16 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 7 | |
| Průměrný tier | 9,29 | |
| Vítězství | 3 | 42,86% |
| Porážky | 4 | 57,14% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 1 | 14,29% |
| Zničeno tanků | Ø | 3 | 0,43 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,50 | |
| Detekováno tanků | Ø | 7 | 1,00 |
| Průměrné poškození | 956,43 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 720,86 | |
| WN7 | 535,30 | |
| WN8 | 261,00 | |
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:
Globální mapa X
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VIII
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VI
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev v rotě
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 4 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 1 | 25,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 3 | 75,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 1 | 25,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 2 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.161,25 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 304,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 4 | |
| Vítězství | 1 | 25,00% |
| Porážky | 3 | 75,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 1 | 25,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 2 | 0,50 |
| Průměrné poškození | 1.161,25 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 304,50 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky týmových bitev
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky šarvátek
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 8 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 3 | 37,50% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 5 | 62,50% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 2 | 25,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 4 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 3 | 0,38 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.304,63 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 372,25 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 8 | |
| Vítězství | 3 | 37,50% |
| Porážky | 5 | 62,50% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 2 | 25,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 4 | 0,50 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,67 | |
| Detekováno tanků | Ø | 3 | 0,38 |
| Průměrné poškození | 1.304,63 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 372,25 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev o opevnění
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen