| Tank | M | Typ | Národ | Trieda | Poškození | Zkušenosti | Bitev | Vítězství | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1791,39 | 966 | 2442 | 53,15% | 2512,43 | |||||
| T71 DA | 7 | 1000,91 | 849 | 2054 | 56,48% | 2658,92 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 779,62 | 822 | 1720 | 51,74% | 1727,06 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1765,56 | 987 | 1659 | 55,70% | 2451,79 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1599,98 | 596 | 1097 | 50,32% | 1556,90 | |||||
| Object 261 | 10 | 1482,40 | 733 | 796 | 52,39% | 1275,37 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 1578,99 | 844 | 773 | 53,30% | 1850,41 | |||||
| LT-432 | 8 | 888,45 | 793 | 701 | 51,64% | 1808,36 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1651,51 | 707 | 697 | 49,50% | 1902,35 | |||||
| IS-7 | 10 | 2159,67 | 818 | 661 | 51,89% | 1888,11 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 2362,72 | 793 | 644 | 49,69% | 2479,98 | |||||
| Churchill III | 5 | 590,23 | 607 | 635 | 53,70% | 1374,39 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 789,91 | 463 | 625 | 58,08% | 2446,56 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1549,53 | 853 | 608 | 50,82% | 2061,54 | |||||
| 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger | 8 | 1575,06 | 814 | 582 | 48,80% | 2094,32 | |||||
| Manticore | 10 | 1439,78 | 828 | 578 | 50,00% | 1976,92 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Schmalturm | 6 | 927,65 | 654 | 562 | 52,85% | 2064,06 | |||||
| Object 140 | 10 | 2175,00 | 811 | 556 | 49,64% | 2114,15 | |||||
| 105 leFH18B2 | 5 | 746,39 | 548 | 555 | 56,58% | 1756,19 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 1203,85 | 745 | 521 | 57,01% | 2234,66 | |||||
| FCM 50 t | 8 | 1456,22 | 819 | 516 | 53,29% | 2116,58 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 2533,58 | 807 | 510 | 48,04% | 2216,66 | |||||
| WZ-132 | 8 | 729,73 | 552 | 463 | 47,73% | 1227,61 | |||||
| T-54 | 9 | 1792,25 | 915 | 456 | 57,89% | 2273,12 | |||||
| KV-85 | 6 | 894,00 | 547 | 452 | 53,76% | 1760,40 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1794,74 | 857 | 446 | 54,71% | 1947,84 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 1354,18 | 437 | 419 | 52,27% | 2128,96 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 2235,10 | 769 | 411 | 50,85% | 1957,32 | |||||
| SU-122-44 | 7 | 1458,15 | 793 | 410 | 56,34% | 2398,89 | |||||
| WZ-120 | 9 | 1568,44 | 790 | 399 | 51,88% | 1827,11 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 1156,42 | 711 | 397 | 56,17% | 2091,14 | |||||
| Type 62 | 7 | 765,12 | 715 | 389 | 52,19% | 2010,74 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 1006,12 | 755 | 389 | 56,30% | 2266,41 | |||||
| STB-1 | 10 | 2048,23 | 795 | 371 | 50,67% | 1820,14 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 1365,83 | 507 | 360 | 49,44% | 1498,07 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 1158,78 | 765 | 359 | 54,32% | 2627,10 | |||||
| T-10 | 9 | 1503,87 | 738 | 353 | 52,41% | 1548,57 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1881,47 | 975 | 348 | 53,74% | 2099,59 | |||||
| 110 | 8 | 1734,61 | 922 | 347 | 58,21% | 2544,07 | |||||
| T49 | 9 | 977,24 | 596 | 326 | 48,77% | 1486,91 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 2047,41 | 776 | 325 | 48,62% | 1755,00 | |||||
| T54E1 | 9 | 2062,00 | 860 | 323 | 52,94% | 2295,81 | |||||
| ST-I | 9 | 1927,72 | 880 | 322 | 58,39% | 2134,74 | |||||
| E 50 | 9 | 1948,53 | 892 | 319 | 57,37% | 2217,18 | |||||
| WZ-131 | 7 | 507,71 | 472 | 318 | 49,37% | 1003,56 | |||||
| FV3805 | 9 | 1190,49 | 507 | 313 | 49,20% | 1192,83 | |||||
| Rheinmetall Panzerwagen | 10 | 1724,34 | 865 | 299 | 53,85% | 2261,13 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1748,72 | 758 | 297 | 46,46% | 1785,22 | |||||
| T-34-85 Rudy | 6 | 1110,29 | 794 | 296 | 57,77% | 2569,85 | |||||
| Object 430 Version II | 9 | 1589,27 | 723 | 295 | 51,53% | 1701,55 | |||||
| Grille 15 | 10 | 2321,84 | 705 | 290 | 46,21% | 1718,03 | |||||
| Conqueror Gun Carriage | 10 | 1425,83 | 678 | 289 | 48,10% | 1179,47 | |||||
| E 75 | 9 | 2072,18 | 910 | 287 | 51,22% | 2291,86 | |||||
| G.W. E 100 | 10 | 1390,82 | 720 | 285 | 55,44% | 1154,20 | |||||
| Spähpanzer Ru 251 | 9 | 1145,61 | 649 | 280 | 51,79% | 2129,57 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 224,35 | 533 | 277 | 58,48% | 1845,78 | |||||
| KV-1 | 5 | 566,98 | 377 | 276 | 49,64% | 1213,66 | |||||
| IS | 7 | 1059,30 | 548 | 274 | 52,19% | 1502,72 | |||||
| IS-3 | 8 | 1286,19 | 640 | 274 | 51,09% | 1538,35 | |||||
| T110E5 | 10 | 2114,32 | 791 | 274 | 49,64% | 1690,52 | |||||
| T92 | 8 | 831,11 | 647 | 266 | 48,12% | 1755,31 | |||||
| leKpz Borkenkäfer | 11 | 2018,49 | 932 | 261 | 49,81% | 2340,78 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 2030,74 | 736 | 255 | 44,71% | 1596,52 | |||||
| Type 61 | 9 | 1902,80 | 845 | 252 | 53,17% | 2208,16 | |||||
| Panther | 7 | 1143,10 | 791 | 248 | 59,27% | 2222,48 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 1837,01 | 740 | 245 | 50,61% | 2301,45 | |||||
| Type T-34 | 5 | 371,76 | 279 | 234 | 47,01% | 950,69 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 1668,15 | 820 | 233 | 50,64% | 1674,06 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 2325,09 | 843 | 233 | 50,21% | 2081,65 | |||||
| FV207 | 8 | 1162,86 | 517 | 233 | 51,07% | 1603,04 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 1900,11 | 769 | 228 | 50,00% | 1602,85 | |||||
| Strv 103B | 10 | 2318,56 | 746 | 223 | 47,98% | 1665,59 | |||||
| T69 | 8 | 1482,06 | 812 | 221 | 54,30% | 2281,94 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 2065,18 | 766 | 219 | 49,32% | 1833,49 | |||||
| CS-63 | 10 | 2085,76 | 802 | 217 | 48,85% | 1753,74 | |||||
| T-44 | 8 | 1223,74 | 779 | 215 | 52,09% | 1806,41 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 1800,23 | 843 | 214 | 55,14% | 2021,78 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 1221,04 | 574 | 211 | 52,61% | 1581,54 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 2236,59 | 824 | 210 | 53,81% | 2071,38 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 1289,68 | 748 | 210 | 56,67% | 1095,17 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 2077,99 | 866 | 210 | 57,14% | 2835,49 | |||||
| M103 | 9 | 1880,55 | 846 | 209 | 51,67% | 2089,29 | |||||
| T-62A | 10 | 2043,05 | 794 | 209 | 52,63% | 1961,83 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 1424,10 | 835 | 207 | 52,66% | 2116,89 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1876,35 | 742 | 206 | 56,80% | 2423,62 | |||||
| Concept No. 5 | 10 | 2698,05 | 878 | 203 | 55,67% | 2408,75 | |||||
| Tiger II | 8 | 1631,25 | 849 | 201 | 53,23% | 2203,01 | |||||
| M22 Locust | 3 | 380,70 | 608 | 198 | 70,20% | 2310,02 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 1460,91 | 773 | 197 | 45,69% | 2103,93 | |||||
| M46 Patton | 9 | 1949,38 | 879 | 192 | 55,21% | 2314,35 | |||||
| 121 | 10 | 2206,76 | 760 | 191 | 43,46% | 1870,04 | |||||
| T-100 LT | 10 | 1265,46 | 771 | 190 | 50,00% | 1622,23 | |||||
| K-91 | 10 | 2505,19 | 933 | 190 | 54,74% | 2478,31 | |||||
| AMX 13 57 | 7 | 983,01 | 983 | 187 | 54,01% | 2487,24 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 749,90 | 320 | 184 | 48,37% | 1488,44 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1574,43 | 667 | 184 | 55,43% | 2203,00 | |||||
| Object 430U | 10 | 2177,29 | 895 | 184 | 57,61% | 1867,86 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 1374,11 | 755 | 180 | 49,44% | 1958,61 | |||||
| Ares 90 | 10 | 2497,20 | 934 | 179 | 55,31% | 2152,36 | |||||
| M41 | 5 | 1156,61 | 504 | 178 | 53,93% | 2058,13 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 2508,35 | 896 | 176 | 56,25% | 2053,13 | |||||
| ISU-152 | 8 | 1573,47 | 694 | 174 | 55,17% | 1841,28 | |||||
| Maus | 10 | 2499,22 | 942 | 169 | 51,48% | 2192,46 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 1257,21 | 787 | 166 | 51,81% | 1852,66 | |||||
| M12 | 7 | 1499,44 | 613 | 165 | 46,67% | 2233,62 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 2677,98 | 1009 | 165 | 61,21% | 2201,93 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1577,17 | 899 | 165 | 58,79% | 1995,26 | |||||
| KV-4 | 8 | 1478,62 | 845 | 164 | 56,71% | 2047,27 | |||||
| UDES 16 | 9 | 1419,28 | 736 | 157 | 47,13% | 1462,68 | |||||
| T110E4 | 10 | 2609,94 | 879 | 154 | 57,14% | 2211,25 | |||||
| 59-16 | 6 | 290,70 | 407 | 147 | 47,62% | 718,07 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 1242,23 | 639 | 147 | 50,34% | 1478,04 | |||||
| STA-1 | 8 | 1446,13 | 768 | 146 | 51,37% | 2389,11 | |||||
| SU-85B | 4 | 706,09 | 647 | 146 | 62,33% | 2643,04 | |||||
| T-34-85M | 6 | 1069,55 | 862 | 146 | 62,33% | 2133,41 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 2014,76 | 763 | 145 | 48,28% | 1524,58 | |||||
| T-832 | 8 | 1686,24 | 952 | 145 | 54,48% | 1872,65 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 2025,47 | 1022 | 143 | 55,24% | 2264,65 | |||||
| SU-101 | 8 | 1575,47 | 705 | 134 | 50,75% | 2207,28 | |||||
| XM69 Hacker | 11 | 3045,31 | 977 | 134 | 49,25% | 2365,63 | |||||
| SU-122-54 | 9 | 1833,06 | 797 | 132 | 57,58% | 2093,65 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 2353,02 | 823 | 131 | 51,15% | 1975,12 | |||||
| M7 | 5 | 332,69 | 294 | 131 | 48,85% | 1165,68 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 1388,81 | 766 | 131 | 51,15% | 2041,31 | |||||
| Charioteer | 8 | 1510,76 | 657 | 130 | 53,08% | 1898,76 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 899,21 | 511 | 129 | 49,61% | 1550,62 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1672,74 | 773 | 127 | 47,24% | 1594,94 | |||||
| T32 | 8 | 1828,60 | 916 | 125 | 56,00% | 2761,37 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 928,77 | 571 | 125 | 57,60% | 1333,10 | |||||
| GSOR 3301 AVR FS | 9 | 963,03 | 792 | 125 | 46,40% | 1443,38 | |||||
| 212A | 9 | 1517,31 | 845 | 124 | 64,52% | 1574,74 | |||||
| Chrysler K GF | 8 | 1485,14 | 872 | 124 | 49,19% | 1882,66 | |||||
| Kampfpanzer 50 t | 9 | 2154,44 | 968 | 123 | 52,03% | 2017,91 | |||||
| Object 260 | 10 | 2223,65 | 874 | 123 | 46,34% | 1710,13 | |||||
| T-43 | 7 | 1244,75 | 821 | 122 | 56,56% | 2543,82 | |||||
| SU-100 | 6 | 1175,44 | 764 | 121 | 57,02% | 2736,93 | |||||
| IS-2 | 7 | 1283,78 | 877 | 121 | 61,98% | 2233,27 | |||||
| Panther II | 8 | 1273,69 | 778 | 121 | 57,02% | 1803,82 | |||||
| Object 416 | 8 | 1491,15 | 833 | 121 | 55,37% | 2405,58 | |||||
| T110E3 | 10 | 2613,65 | 860 | 120 | 51,67% | 2285,90 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 2640,66 | 976 | 120 | 59,17% | 2407,56 | |||||
| T-34-1 | 7 | 1123,53 | 748 | 119 | 48,74% | 1884,07 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1776,78 | 735 | 118 | 47,46% | 1553,10 | |||||
| CS-53 | 8 | 1100,58 | 692 | 117 | 47,86% | 1511,02 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 807,36 | 728 | 117 | 56,41% | 1929,23 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 2556,23 | 873 | 115 | 53,91% | 2174,26 | |||||
| G.W. Tiger | 9 | 1369,72 | 742 | 115 | 55,65% | 1377,12 | |||||
| 121B | 10 | 2132,90 | 791 | 115 | 46,09% | 1765,87 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 1042,48 | 649 | 114 | 55,26% | 1541,24 | |||||
| BZ-75 | 10 | 2437,32 | 882 | 114 | 47,37% | 1822,17 | |||||
| E 100 | 10 | 1789,65 | 811 | 112 | 50,89% | 1284,94 | |||||
| T20 | 7 | 1555,52 | 973 | 110 | 57,27% | 3014,96 | |||||
| Comet | 7 | 1159,55 | 849 | 110 | 59,09% | 2367,43 | |||||
| Type 68 | 9 | 2193,43 | 977 | 110 | 50,91% | 2126,27 | |||||
| M4A3E2 Sherman Jumbo | 6 | 850,86 | 748 | 110 | 56,36% | 2117,65 | |||||
| BZ-176 | 8 | 1782,76 | 958 | 110 | 51,82% | 1807,36 | |||||
| CS-59 | 9 | 1485,75 | 752 | 109 | 44,04% | 1406,16 | |||||
| Challenger | 7 | 1041,55 | 661 | 109 | 44,04% | 1451,22 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1273,12 | 585 | 107 | 49,53% | 1444,46 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 402,38 | 484 | 107 | 61,68% | 1671,43 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1211,66 | 655 | 107 | 55,14% | 1737,66 | |||||
| Executor | 11 | 2566,50 | 809 | 107 | 46,73% | 1732,24 | |||||
| WZ-111 | 8 | 1334,00 | 758 | 106 | 48,11% | 1797,67 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 726,61 | 799 | 106 | 65,09% | 2489,67 | |||||
| Ashigaru | 10 | 2250,61 | 784 | 106 | 50,94% | 1693,35 | |||||
| T25 Pilot Number 1 | 8 | 1256,35 | 735 | 106 | 60,38% | 2064,38 | |||||
| IS-3A | 8 | 1724,21 | 1052 | 106 | 66,04% | 2257,98 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 1668,01 | 833 | 105 | 52,38% | 1540,30 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 1235,36 | 679 | 105 | 56,19% | 1956,08 | |||||
| SU-152 | 7 | 1159,34 | 644 | 104 | 49,04% | 1724,76 | |||||
| Object 274a | 8 | 1143,08 | 778 | 103 | 44,66% | 1420,17 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 1720,30 | 858 | 102 | 55,88% | 1755,73 | |||||
| Type 58 | 6 | 979,66 | 791 | 102 | 55,88% | 2565,18 | |||||
| WZ-132A | 9 | 839,91 | 752 | 100 | 57,00% | 1154,66 | |||||
| T-34 | 5 | 494,35 | 413 | 98 | 48,98% | 1408,39 | |||||
| LHMTV | 8 | 708,70 | 747 | 98 | 57,14% | 1357,63 | |||||
| T21 | 6 | 443,19 | 472 | 97 | 43,30% | 1297,82 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 2155,70 | 817 | 97 | 41,24% | 1624,64 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 809,93 | 678 | 95 | 54,74% | 1883,43 | |||||
| Type 71 | 10 | 2853,98 | 991 | 95 | 54,74% | 2375,90 | |||||
| Predatore | 9 | 2356,45 | 947 | 94 | 47,87% | 2254,82 | |||||
| AMX 13 105 | 10 | 1599,73 | 802 | 93 | 49,46% | 2075,63 | |||||
| T-34-85 | 6 | 959,98 | 764 | 92 | 59,78% | 2544,65 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 2203,66 | 876 | 92 | 57,61% | 1705,40 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1515,30 | 922 | 92 | 54,35% | 1704,98 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 1094,00 | 595 | 91 | 51,65% | 2026,05 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 2424,87 | 824 | 91 | 49,45% | 1803,40 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1803,43 | 679 | 90 | 56,67% | 1890,56 | |||||
| T30 | 9 | 1848,78 | 836 | 90 | 57,78% | 1648,06 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 695,60 | 692 | 89 | 47,19% | 918,17 | |||||
| O-Ni | 7 | 1221,03 | 665 | 88 | 57,95% | 1781,24 | |||||
| T803 | 11 | 3049,09 | 1069 | 87 | 51,72% | 2438,01 | |||||
| Type 3 Chi-Nu Kai | 5 | 681,15 | 613 | 86 | 50,00% | 2340,10 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1209,67 | 712 | 85 | 48,24% | 1596,37 | |||||
| WZ-113G FT | 10 | 2456,24 | 784 | 85 | 48,24% | 1577,00 | |||||
| AAT60 | 8 | 1697,56 | 879 | 85 | 51,76% | 2031,45 | |||||
| O-Ho | 8 | 922,62 | 552 | 84 | 48,81% | 956,90 | |||||
| IS-2-II | 8 | 1123,65 | 711 | 84 | 46,43% | 1329,63 | |||||
| M7 Priest | 3 | 529,70 | 293 | 83 | 50,60% | 1649,49 | |||||
| A-44 | 7 | 1127,40 | 740 | 83 | 54,22% | 2142,85 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 2355,07 | 848 | 82 | 51,22% | 1896,72 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 1179,52 | 810 | 81 | 59,26% | 2256,86 | |||||
| S-51 | 7 | 1038,93 | 736 | 81 | 53,09% | 1260,17 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 2353,31 | 810 | 81 | 49,38% | 1912,75 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 550,20 | 410 | 81 | 51,85% | 1793,01 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 1959,80 | 798 | 81 | 41,98% | 1667,14 | |||||
| LTTB | 8 | 969,12 | 851 | 81 | 51,85% | 2205,94 | |||||
| Strv 107-12 | 11 | 2809,58 | 882 | 80 | 57,50% | 1879,09 | |||||
| Object 277 | 10 | 2117,46 | 827 | 80 | 42,50% | 1720,99 | |||||
| 122 TM | 8 | 1612,56 | 787 | 79 | 45,57% | 1842,35 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 805,36 | 614 | 78 | 48,72% | 2303,81 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 2122,04 | 990 | 77 | 57,14% | 2125,75 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 1363,21 | 803 | 77 | 53,25% | 1591,35 | |||||
| Lion | 10 | 3002,25 | 937 | 77 | 50,65% | 2798,33 | |||||
| T29 | 7 | 1535,42 | 921 | 76 | 53,95% | 2483,66 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 1185,57 | 836 | 75 | 53,33% | 2236,42 | |||||
| Šotek | 8 | 1701,97 | 845 | 75 | 54,67% | 1818,92 | |||||
| Leo | 7 | 1013,24 | 709 | 74 | 59,46% | 1910,19 | |||||
| Emil I | 8 | 1525,74 | 779 | 74 | 44,59% | 1899,19 | |||||
| T-28 | 4 | 258,25 | 296 | 73 | 57,53% | 764,59 | |||||
| Ho-Ri 3 | 10 | 2509,05 | 815 | 73 | 54,79% | 1936,39 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 1349,90 | 824 | 73 | 61,64% | 2343,69 | |||||
| MT-25 | 6 | 505,51 | 654 | 73 | 56,16% | 1578,52 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 352,72 | 343 | 72 | 54,17% | 910,88 | |||||
| Conqueror | 9 | 1526,94 | 850 | 72 | 55,56% | 1525,94 | |||||
| Object 780 | 10 | 2498,51 | 927 | 71 | 54,93% | 2031,49 | |||||
| T95 | 9 | 2067,73 | 885 | 70 | 57,14% | 1734,36 | |||||
| Char Murat | 9 | 2098,73 | 920 | 70 | 61,43% | 2298,09 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 862,96 | 522 | 69 | 43,48% | 1445,85 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 1528,97 | 861 | 69 | 50,72% | 2025,83 | |||||
| O-I | 6 | 1237,51 | 808 | 68 | 60,29% | 2828,98 | |||||
| FV229 Contender | 9 | 2247,43 | 1003 | 67 | 55,22% | 2369,06 | |||||
| LTP | 3 | 355,97 | 488 | 67 | 58,21% | 2225,44 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 710,39 | 542 | 66 | 50,00% | 1885,78 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 547,70 | 648 | 66 | 46,97% | 890,65 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 697,23 | 660 | 65 | 53,85% | 2255,62 | |||||
| T 55A | 9 | 1645,53 | 683 | 64 | 59,38% | 1869,64 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1833,98 | 867 | 63 | 46,03% | 1901,86 | |||||
| ARL 44 | 6 | 879,35 | 664 | 62 | 46,77% | 1816,81 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 180,60 | 239 | 62 | 56,45% | 566,63 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1233,85 | 740 | 62 | 48,39% | 1396,27 | |||||
| LPT-67 Šelma | 9 | 1037,90 | 865 | 62 | 61,29% | 1786,85 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 408,29 | 590 | 62 | 54,84% | 1240,78 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 1529,02 | 876 | 61 | 62,30% | 1854,84 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1171,93 | 750 | 61 | 50,82% | 1459,92 | |||||
| BZ-79 | 11 | 2896,52 | 1001 | 61 | 49,18% | 1713,73 | |||||
| FV304 | 6 | 671,84 | 508 | 61 | 50,82% | 1166,40 | |||||
| Aufklärungspanzer Panther | 7 | 808,11 | 723 | 61 | 59,02% | 2278,46 | |||||
| Strv S1 | 8 | 1622,74 | 636 | 61 | 36,07% | 1403,10 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1361,83 | 869 | 59 | 64,41% | 2398,68 | |||||
| AT 15 | 8 | 1339,64 | 757 | 59 | 45,76% | 1352,67 | |||||
| AMX 30 1er prototype | 9 | 2288,46 | 855 | 59 | 38,98% | 2185,57 | |||||
| Black Rock | 11 | 2390,86 | 879 | 59 | 38,98% | 1398,30 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 966,31 | 725 | 58 | 50,00% | 2161,79 | |||||
| Crusader | 6 | 457,74 | 537 | 58 | 58,62% | 1413,25 | |||||
| T-150 | 6 | 618,10 | 479 | 58 | 62,07% | 1085,79 | |||||
| Strv 74 | 6 | 943,18 | 558 | 57 | 57,89% | 2222,78 | |||||
| Sherman Firefly | 6 | 958,49 | 715 | 57 | 57,89% | 2339,22 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 242,23 | 321 | 57 | 40,35% | 590,72 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 409,12 | 530 | 57 | 49,12% | 1082,42 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 522,42 | 645 | 57 | 52,63% | 1200,19 | |||||
| Caernarvon | 8 | 992,15 | 764 | 55 | 54,55% | 1079,64 | |||||
| IS-4 | 10 | 1951,56 | 824 | 55 | 54,55% | 1624,70 | |||||
| M37 | 4 | 327,13 | 181 | 54 | 46,30% | 1189,75 | |||||
| Cromwell | 6 | 769,58 | 720 | 53 | 58,49% | 2001,15 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 471,02 | 440 | 52 | 46,15% | 1425,75 | |||||
| DBV-152 | 10 | 2574,44 | 774 | 52 | 50,00% | 1987,65 | |||||
| T25 AT | 7 | 1129,04 | 720 | 52 | 53,85% | 1627,82 | |||||
| P.43 bis | 6 | 849,86 | 696 | 51 | 54,90% | 1938,60 | |||||
| CS-44 | 7 | 986,82 | 783 | 51 | 64,71% | 1742,02 | |||||
| Churchill VII | 6 | 672,20 | 459 | 51 | 56,86% | 1259,43 | |||||
| KV-3 | 7 | 1138,16 | 779 | 51 | 60,78% | 1720,71 | |||||
| Covenanter | 5 | 365,12 | 473 | 51 | 43,14% | 1349,22 | |||||
| Tortoise | 9 | 2283,76 | 956 | 51 | 50,98% | 2139,47 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1473,76 | 752 | 50 | 54,00% | 1760,61 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 884,60 | 729 | 50 | 48,00% | 2352,65 | |||||
| Fantôme | 9 | 1916,26 | 883 | 50 | 56,00% | 1980,09 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 718,92 | 753 | 49 | 59,18% | 1301,17 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 3191,04 | 1169 | 49 | 61,22% | 2363,60 | |||||
| Nashorn | 6 | 1046,80 | 671 | 49 | 57,14% | 2132,57 | |||||
| IS-M | 8 | 1397,84 | 800 | 49 | 51,02% | 1627,34 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 434,02 | 721 | 48 | 58,33% | 1775,42 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 1213,36 | 754 | 47 | 51,06% | 1321,33 | |||||
| XM551 Sheridan | 10 | 1311,49 | 738 | 47 | 51,06% | 1444,33 | |||||
| Ares 90 C | 11 | 2904,36 | 966 | 47 | 48,94% | 2129,24 | |||||
| T-44-100 | 8 | 1537,98 | 896 | 47 | 53,19% | 2038,77 | |||||
| Emil II | 9 | 1655,63 | 826 | 46 | 50,00% | 1445,58 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1196,83 | 842 | 46 | 63,04% | 1513,57 | |||||
| M-III-Y | 8 | 1501,24 | 887 | 46 | 50,00% | 1988,75 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 420,87 | 398 | 45 | 57,78% | 1303,75 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 938,96 | 712 | 45 | 57,78% | 1241,85 | |||||
| M-II-Y | 7 | 1319,89 | 859 | 44 | 45,45% | 1800,51 | |||||
| T-127 | 3 | 343,39 | 383 | 44 | 43,18% | 1289,39 | |||||
| FV4202 | 8 | 1422,05 | 760 | 44 | 47,73% | 1877,48 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 647,50 | 713 | 44 | 45,45% | 1426,01 | |||||
| P.43 ter | 7 | 899,37 | 645 | 43 | 46,51% | 1299,88 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 1947,56 | 1056 | 41 | 56,10% | 2180,01 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 2037,10 | 912 | 41 | 56,10% | 2200,45 | |||||
| T37 | 6 | 776,05 | 820 | 40 | 62,50% | 2728,08 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1742,68 | 1019 | 40 | 52,50% | 2554,78 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 1784,03 | 792 | 39 | 41,03% | 1436,61 | |||||
| A-43 | 6 | 882,90 | 854 | 39 | 64,10% | 2251,15 | |||||
| T-80 | 4 | 357,67 | 412 | 39 | 51,28% | 1442,50 | |||||
| Type 63 | 8 | 1572,82 | 920 | 39 | 53,85% | 2061,19 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 1055,29 | 707 | 38 | 52,63% | 1492,76 | |||||
| Black Prince | 7 | 851,76 | 674 | 38 | 63,16% | 1333,72 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 915,50 | 705 | 38 | 50,00% | 1791,85 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 877,00 | 660 | 38 | 65,79% | 2722,62 | |||||
| M47 Iron Arnie | 8 | 1539,21 | 880 | 38 | 52,63% | 1998,91 | |||||
| Concept 1B | 9 | 2511,50 | 1024 | 38 | 50,00% | 2039,70 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 587,16 | 544 | 37 | 35,14% | 1805,12 | |||||
| Object 752 | 9 | 2193,46 | 779 | 37 | 32,43% | 1635,46 | |||||
| KR-1 | 11 | 2704,49 | 969 | 37 | 51,35% | 1693,59 | |||||
| M3 Lee | 4 | 467,47 | 515 | 36 | 61,11% | 2353,70 | |||||
| Object 705 | 9 | 1936,25 | 982 | 36 | 61,11% | 2017,11 | |||||
| SU-85 | 5 | 886,51 | 616 | 35 | 45,71% | 2734,82 | |||||
| Hummel | 6 | 993,03 | 593 | 35 | 42,86% | 1483,39 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 776,00 | 647 | 34 | 58,82% | 1452,11 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 553,71 | 508 | 34 | 47,06% | 2398,00 | |||||
| AMBT | 8 | 1396,68 | 788 | 34 | 52,94% | 1555,16 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 157,33 | 319 | 33 | 63,64% | 662,18 | |||||
| VK 30.01 (D) | 6 | 964,64 | 755 | 33 | 66,67% | 2420,89 | |||||
| Kranvagn | 10 | 1944,84 | 908 | 32 | 53,13% | 1612,36 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 1193,44 | 668 | 32 | 40,63% | 1146,32 | |||||
| SU-85I | 5 | 660,53 | 520 | 32 | 46,88% | 1688,17 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 573,13 | 456 | 31 | 32,26% | 817,38 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 911,48 | 770 | 31 | 64,52% | 1314,20 | |||||
| Grille | 5 | 784,94 | 645 | 31 | 58,06% | 1914,33 | |||||
| Marder II | 3 | 201,06 | 281 | 31 | 64,52% | 620,43 | |||||
| BZ-68 | 9 | 1525,81 | 794 | 31 | 48,39% | 1230,73 | |||||
| FCM 36 Pak 40 | 3 | 326,70 | 349 | 30 | 50,00% | 922,57 | |||||
| SDP 60 Gonkiewicza | 9 | 1583,87 | 718 | 30 | 43,33% | 1217,36 | |||||
| Chi-To SP | 7 | 1491,03 | 819 | 30 | 46,67% | 1779,86 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 1633,37 | 1018 | 30 | 50,00% | 2420,16 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 1602,93 | 934 | 30 | 46,67% | 2405,94 | |||||
| Rinoceronte | 10 | 1974,93 | 808 | 29 | 58,62% | 1699,20 | |||||
| AMX AC mle. 48 | 8 | 877,66 | 659 | 29 | 58,62% | 907,22 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 1020,72 | 867 | 29 | 55,17% | 2093,62 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 1657,31 | 793 | 29 | 51,72% | 1869,99 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1626,76 | 897 | 29 | 62,07% | 1588,67 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 492,61 | 474 | 28 | 64,29% | 1527,97 | |||||
| Ho-Ri 2 | 8 | 1384,07 | 685 | 28 | 46,43% | 1454,53 | |||||
| Vz. 71 Tesák | 10 | 1481,43 | 872 | 28 | 53,57% | 1839,46 | |||||
| T40 | 4 | 495,18 | 516 | 28 | 64,29% | 1638,25 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 847,04 | 582 | 28 | 32,14% | 1006,68 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 1231,00 | 676 | 27 | 40,74% | 2488,66 | |||||
| T25/2 | 7 | 1193,15 | 735 | 27 | 51,85% | 1800,86 | |||||
| T-46 | 3 | 136,85 | 238 | 26 | 42,31% | 368,65 | |||||
| FSV Scheme A | 7 | 958,31 | 742 | 26 | 50,00% | 1671,02 | |||||
| AltProto AMX 30 | 8 | 1885,19 | 1072 | 26 | 69,23% | 2655,55 | |||||
| P26/40 | 4 | 553,68 | 445 | 25 | 48,00% | 1532,55 | |||||
| WZ-132-1 | 10 | 1281,76 | 686 | 25 | 44,00% | 1536,42 | |||||
| AMX 50 Foch B | 10 | 2281,04 | 840 | 25 | 56,00% | 1887,69 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 962,54 | 731 | 24 | 66,67% | 2565,24 | |||||
| Type 57 | 8 | 1773,88 | 974 | 24 | 58,33% | 2093,15 | |||||
| T1 HMC | 2 | 180,61 | 118 | 23 | 39,13% | 819,56 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 345,30 | 319 | 23 | 73,91% | 1645,75 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 742,57 | 501 | 23 | 43,48% | 1059,97 | |||||
| T28 | 8 | 1380,91 | 837 | 23 | 69,57% | 1639,72 | |||||
| GSOR 1006 Scheme 7 | 9 | 1323,09 | 671 | 23 | 34,78% | 989,54 | |||||
| TS-54 | 8 | 1696,26 | 1176 | 23 | 69,57% | 2307,92 | |||||
| Object 265T | 9 | 2074,22 | 914 | 23 | 43,48% | 1841,70 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 2443,95 | 924 | 22 | 59,09% | 1865,01 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 1330,23 | 886 | 22 | 63,64% | 2117,27 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 964,64 | 796 | 22 | 59,09% | 1751,47 | |||||
| KV-220-2 | 5 | 702,00 | 659 | 22 | 45,45% | 1360,16 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 1524,82 | 873 | 22 | 50,00% | 2073,96 | |||||
| OCP Peacekeeper | 9 | 1914,23 | 676 | 22 | 22,73% | 1396,57 | |||||
| SU-8 | 6 | 730,90 | 689 | 21 | 61,90% | 1040,51 | |||||
| FV601 Saladin | 8 | 1137,86 | 600 | 21 | 42,86% | 1170,52 | |||||
| TOG II* | 6 | 977,95 | 693 | 21 | 52,38% | 2034,43 | |||||
| Chimera | 8 | 1344,48 | 772 | 21 | 47,62% | 1183,64 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 1290,55 | 927 | 20 | 65,00% | 2154,00 | |||||
| Valentine AT | 4 | 239,90 | 208 | 20 | 50,00% | 619,17 | |||||
| STA-2 | 8 | 1473,25 | 967 | 20 | 65,00% | 2395,72 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 545,47 | 575 | 19 | 57,89% | 1969,29 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 216,26 | 388 | 19 | 47,37% | 447,69 | |||||
| Type 3 Ho-Ni III | 5 | 786,72 | 520 | 18 | 44,44% | 1834,94 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 1009,83 | 585 | 18 | 27,78% | 1891,15 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 1056,06 | 683 | 18 | 33,33% | 905,11 | |||||
| XM57 | 8 | 2001,28 | 1103 | 18 | 77,78% | 1926,24 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 110,53 | 147 | 17 | 35,29% | 141,04 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 864,24 | 760 | 17 | 64,71% | 2143,81 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 2321,76 | 996 | 17 | 70,59% | 2045,85 | |||||
| Marder 38T | 4 | 795,88 | 655 | 17 | 52,94% | 2627,83 | |||||
| Sherman III | 5 | 698,65 | 608 | 17 | 47,06% | 2210,06 | |||||
| Stone Sentinel | 8 | 1539,29 | 854 | 17 | 47,06% | 1346,46 | |||||
| T28 Concept | 7 | 867,71 | 516 | 17 | 58,82% | 1258,01 | |||||
| Lago | 4 | 495,00 | 529 | 16 | 62,50% | 1813,88 | |||||
| B1 | 4 | 449,31 | 552 | 16 | 75,00% | 1624,28 | |||||
| P.43 | 5 | 473,06 | 432 | 16 | 43,75% | 1283,30 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 191,63 | 228 | 16 | 50,00% | 549,32 | |||||
| Type 95 Ji-Ro | 6 | 816,06 | 594 | 16 | 62,50% | 1505,28 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 841,75 | 589 | 16 | 37,50% | 1466,20 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 2481,69 | 903 | 16 | 62,50% | 1831,52 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 1391,19 | 1057 | 16 | 75,00% | 2318,39 | |||||
| T1E6 | 2 | 156,56 | 240 | 16 | 56,25% | 784,29 | |||||
| SDP 40 Zadymka | 5 | 878,60 | 567 | 15 | 66,67% | 2084,97 | |||||
| Windhund | 8 | 1580,47 | 745 | 15 | 46,67% | 1556,98 | |||||
| Strv 81 | 8 | 1676,53 | 1139 | 15 | 73,33% | 2712,64 | |||||
| Cobra | 9 | 1900,60 | 905 | 15 | 66,67% | 1788,78 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 837,21 | 609 | 14 | 64,29% | 1545,90 | |||||
| Cromwell B | 6 | 1078,00 | 756 | 14 | 42,86% | 1992,64 | |||||
| M-V-Y | 10 | 1854,62 | 854 | 13 | 53,85% | 1364,67 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1501,15 | 610 | 13 | 30,77% | 1208,54 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 180,15 | 375 | 13 | 46,15% | 899,38 | |||||
| AMX 38 | 3 | 136,33 | 272 | 12 | 66,67% | 521,94 | |||||
| PTZ-78 | 11 | 2108,58 | 768 | 12 | 41,67% | 961,82 | |||||
| M-VI-Y | 9 | 1126,83 | 895 | 12 | 66,67% | 1114,47 | |||||
| Taschenratte | 11 | 3018,67 | 1037 | 12 | 50,00% | 1873,02 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 639,64 | 447 | 11 | 54,55% | 1603,62 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 500,09 | 721 | 11 | 72,73% | 2273,30 | |||||
| Object 263 | 9 | 2010,91 | 666 | 11 | 54,55% | 2001,98 | |||||
| DS PZInż | 5 | 793,40 | 561 | 10 | 40,00% | 1984,38 | |||||
| Kampfpanzer 07 P(E) | 10 | 1628,30 | 1098 | 10 | 90,00% | 1378,61 | |||||
| H3 | 9 | 1701,80 | 778 | 10 | 30,00% | 1163,59 | |||||
| Somua SM | 8 | 1456,00 | 954 | 10 | 60,00% | 1638,04 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 112,33 | 146 | 9 | 33,33% | 281,70 | |||||
| 60G FT | 5 | 650,56 | 466 | 9 | 55,56% | 1540,56 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 1547,67 | 935 | 9 | 55,56% | 2028,28 | |||||
| Object 268 | 10 | 2141,78 | 670 | 9 | 44,44% | 1468,16 | |||||
| TBT | 9 | 2340,00 | 914 | 9 | 55,56% | 2249,38 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 696,38 | 340 | 8 | 12,50% | 457,86 | |||||
| Object 705A | 10 | 2462,25 | 990 | 8 | 62,50% | 1904,38 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 2013,88 | 1006 | 8 | 75,00% | 1394,65 | |||||
| Krupp-Steyr Waffenträger | 7 | 1390,00 | 819 | 8 | 62,50% | 2367,55 | |||||
| AMX 40 | 4 | 147,14 | 226 | 7 | 14,29% | 341,86 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 209,14 | 385 | 7 | 42,86% | 998,31 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 261,57 | 336 | 7 | 71,43% | 1191,62 | |||||
| T-26 | 2 | 260,86 | 296 | 7 | 42,86% | 1277,41 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1330,86 | 501 | 7 | 14,29% | 1046,38 | |||||
| T-70 | 3 | 275,71 | 339 | 7 | 28,57% | 921,05 | |||||
| IS-2M | 7 | 1417,71 | 1018 | 7 | 71,43% | 1907,51 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 1286,29 | 795 | 7 | 71,43% | 1679,88 | |||||
| T78 | 6 | 1449,43 | 932 | 7 | 42,86% | 2374,92 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 1063,43 | 728 | 7 | 57,14% | 1457,14 | |||||
| M2 Light | 2 | 155,67 | 318 | 6 | 83,33% | 688,07 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 160,83 | 272 | 6 | 66,67% | 922,34 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 880,33 | 694 | 6 | 50,00% | 1141,38 | |||||
| K-91-PT | 9 | 992,33 | 652 | 6 | 50,00% | 747,93 | |||||
| T-50-2 | 6 | 504,67 | 554 | 6 | 33,33% | 1350,10 | |||||
| T2 Light Tank | 2 | 78,83 | 306 | 6 | 33,33% | 96,44 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 1230,00 | 756 | 6 | 33,33% | 1309,20 | |||||
| Rambo | 9 | 2166,83 | 921 | 6 | 50,00% | 1931,16 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 156,20 | 271 | 5 | 40,00% | 650,25 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 190,60 | 425 | 5 | 40,00% | 955,39 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 952,80 | 643 | 5 | 40,00% | 878,49 | |||||
| 7TP | 2 | 207,00 | 182 | 5 | 20,00% | 549,27 | |||||
| MS-1 | 1 | 126,80 | 173 | 5 | 20,00% | 524,89 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 238,80 | 317 | 5 | 20,00% | 1171,81 | |||||
| Object 283 | 9 | 1347,20 | 726 | 5 | 60,00% | 1234,08 | |||||
| FV4201 Chieftain Proto | 9 | 1345,00 | 579 | 5 | 20,00% | 1170,53 | |||||
| Lansen C | 8 | 1538,40 | 1102 | 5 | 80,00% | 2124,56 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 174,20 | 356 | 5 | 60,00% | 1028,44 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 87,00 | 129 | 4 | 25,00% | 127,18 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 83,00 | 148 | 4 | 50,00% | 142,62 | |||||
| Matilda Black Prince | 5 | 543,00 | 437 | 4 | 50,00% | 1224,20 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 99,00 | 65 | 3 | 0,00% | 238,08 | |||||
| Pudel | 6 | 1379,67 | 1021 | 3 | 66,67% | 3225,23 | |||||
| 4TP | 1 | 110,33 | 101 | 3 | 33,33% | 277,82 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 340,33 | 579 | 3 | 100,00% | 1381,64 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 1166,67 | 672 | 3 | 66,67% | 753,53 | |||||
| T-60 | 2 | 171,33 | 349 | 3 | 66,67% | 980,40 | |||||
| Object 430 | 10 | 1743,00 | 638 | 3 | 33,33% | 1149,76 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 141,33 | 374 | 3 | 66,67% | 758,73 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 463,50 | 454 | 2 | 50,00% | 2512,62 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 602,00 | 601 | 2 | 50,00% | 1795,30 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 900,50 | 685 | 2 | 50,00% | 1644,92 | |||||
| Tetrarch | 2 | 412,50 | 505 | 2 | 50,00% | 2359,15 | |||||
| StuG IV | 5 | 615,50 | 343 | 2 | 0,00% | 1131,82 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 21,00 | 232 | 1 | 100,00% | 264,10 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 5,00 | 62 | 1 | 0,00% | 3,10 | |||||
| D2 | 3 | 520,00 | 1054 | 1 | 100,00% | 3366,32 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 415,00 | 594 | 1 | 100,00% | 3191,70 | |||||
| Renault FT | 1 | 161,00 | 382 | 1 | 100,00% | 945,35 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 134,00 | 334 | 1 | 100,00% | 810,38 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 0,00 | 115 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 413,00 | 1027 | 1 | 100,00% | 3198,14 | |||||
| 10TP | 3 | 107,00 | 254 | 1 | 100,00% | 411,16 | |||||
| ST-II | 10 | 951,00 | 1167 | 1 | 100,00% | 609,83 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 350,00 | 375 | 1 | 100,00% | 1698,76 | |||||
| Pz.Kpfw. B2 740 (f) | 4 | 493,00 | 867 | 1 | 100,00% | 1358,10 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 381,00 | 320 | 1 | 0,00% | 1464,99 |
79kc
Náhodné bitvy
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 61818 | 0 | 20 | 373 | ||||
| Průměrný tier | 8,06 | 0,00 | 10,00 | 10,45 | ||||
| Vítězství | 32628 | 52,78% | 0 | 0,00% | 12 | 60,00% | 192 | 51,47% |
| Porážky | 28318 | 45,81% | 0 | 0,00% | 8 | 40,00% | 171 | 45,84% |
| Remízy | 872 | 1,41% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 10 | 2,68% |
| Přežito bitev | 22618 | 36,59% | 0 | 0,00% | 11 | 55,00% | 152 | 40,75% |
| Zničeno tanků | Ø | 65568 | 1,06 | 0 | 0,00 | 8 | 0,40 | 392 | 1,05 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,67 | 0,00 | 0,89 | 1,77 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 77271 | 1,25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 315 | 0,84 |
| Průměrné poškození | 1.463,90 | 0,00 | 1.312,40 | 2.309,79 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 54890 | 0,89 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 309 | 0,83 |
| Obrana báze | Ø | 71641 | 1,16 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 35 | 0,09 |
| Průměrné zkušenosti | 760,95 | 0,00 | 750,85 | 849,77 | ||||
| WN7 | 1410,15 | 0,00 | 689,13 | 1187,72 | ||||
| WN8 | 1996,20 | 0,00 | 1543,20 | 1975,61 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 61818 | |
| Průměrný tier | 8,06 | |
| Vítězství | 32628 | 52,78% |
| Porážky | 28318 | 45,81% |
| Remízy | 872 | 1,41% |
| Přežito bitev | 22618 | 36,59% |
| Zničeno tanků | Ø | 65568 | 1,06 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,67 | |
| Detekováno tanků | Ø | 77271 | 1,25 |
| Průměrné poškození | 1.463,90 | |
| Obsazování báze | Ø | 54890 | 0,89 |
| Obrana báze | Ø | 71641 | 1,16 |
| Průměrné zkušenosti | 760,95 | |
| WN7 | 1410,15 | |
| WN8 | 1996,20 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Průměrný tier | 0,00 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 20 | |
| Průměrný tier | 10,00 | |
| Vítězství | 12 | 60,00% |
| Porážky | 8 | 40,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 11 | 55,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 8 | 0,40 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,89 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.312,40 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 750,85 | |
| WN7 | 689,13 | |
| WN8 | 1543,20 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 373 | |
| Průměrný tier | 10,45 | |
| Vítězství | 192 | 51,47% |
| Porážky | 171 | 45,84% |
| Remízy | 10 | 2,68% |
| Přežito bitev | 152 | 40,75% |
| Zničeno tanků | Ø | 392 | 1,05 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,77 | |
| Detekováno tanků | Ø | 315 | 0,84 |
| Průměrné poškození | 2.309,79 | |
| Obsazování báze | Ø | 309 | 0,83 |
| Obrana báze | Ø | 35 | 0,09 |
| Průměrné zkušenosti | 849,77 | |
| WN7 | 1187,72 | |
| WN8 | 1975,61 | |
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:
Globální mapa X
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VIII
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VI
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev v rotě
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 14 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 7 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 7 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 6 | 42,86% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 13 | 0,93 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,63 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 6 | 0,43 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 599,36 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 5 | 0,36 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 486,71 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 14 | |
| Vítězství | 7 | 50,00% |
| Porážky | 7 | 50,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 6 | 42,86% |
| Zničeno tanků | Ø | 13 | 0,93 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,63 | |
| Detekováno tanků | Ø | 6 | 0,43 |
| Průměrné poškození | 599,36 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 5 | 0,36 |
| Průměrné zkušenosti | 486,71 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky týmových bitev
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 2 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 3 | 1,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 469,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 98,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 2 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 2 | 100,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 3 | 1,50 |
| Průměrné poškození | 469,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 98,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky šarvátek
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 13 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 5 | 38,46% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 7 | 53,85% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 1 | 7,69% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 6 | 46,15% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 9 | 0,69 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,29 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 3 | 0,23 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.124,38 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 55 | 4,23 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 598,31 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 13 | |
| Vítězství | 5 | 38,46% |
| Porážky | 7 | 53,85% |
| Remízy | 1 | 7,69% |
| Přežito bitev | 6 | 46,15% |
| Zničeno tanků | Ø | 9 | 0,69 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,29 | |
| Detekováno tanků | Ø | 3 | 0,23 |
| Průměrné poškození | 1.124,38 | |
| Obsazování báze | Ø | 55 | 4,23 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 598,31 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev o opevnění
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen