7_VeX_7

clanlogo
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 10.02.2024

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev20290040
Průměrný tier5,450,000,005,00
Vítězství92445,54%00,00%00,00%2050,00%
Porážky107653,03%00,00%00,00%2050,00%
Remízy291,43%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev72635,78%00,00%00,00%1230,00%
Zničeno tanků | Ø10170,5000,0000,00160,40
Poměr zabití / smrtí0,780,000,000,57
Detekováno tanků | Ø5910,2900,0000,00120,30
Průměrné poškození441,360,000,00354,95
Obsazování báze | Ø34111,6800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø7350,3600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti380,700,000,00351,43
WN7564,080,000,00516,78
WN8555,340,000,00589,57
Celkem
Bitev2029
Průměrný tier5,45
Vítězství92445,54%
Porážky107653,03%
Remízy291,43%
Přežito bitev72635,78%
Zničeno tanků | Ø10170,50
Poměr zabití / smrtí0,78
Detekováno tanků | Ø5910,29
Průměrné poškození441,36
Obsazování báze | Ø34111,68
Obrana báze | Ø7350,36
Průměrné zkušenosti380,70
WN7564,08
WN8555,34
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev40
Průměrný tier5,00
Vítězství2050,00%
Porážky2050,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev1230,00%
Zničeno tanků | Ø160,40
Poměr zabití / smrtí0,57
Detekováno tanků | Ø120,30
Průměrné poškození354,95
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti351,43
WN7516,78
WN8589,57
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (114)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Ferdinand8752,3752817349,13%586,76
SU-100Y 6484,8842915242,76%560,81
Jagdtiger9926,1058111548,70%580,98
Löwe 8689,2357210143,56%526,71
SU-1006504,924198543,53%667,28
Jagdpanther7454,294017939,24%319,55
T-34-85M 6616,965036732,84%739,74
StuG III Ausf. G5279,832774740,43%365,98
SU-76M4130,841914344,19%131,03
M8A14349,832794235,71%694,63
SU-76G FT4362,752804050,00%680,69
Grille5412,053443951,28%745,21
Somua SAu 404380,953033852,63%938,11
M10 Wolverine5572,434153548,57%1328,56
Type 1 Chi-He4260,063133447,06%680,57
StuG III Ausf. B4228,162303240,63%318,17
T6 Medium4303,342803246,88%556,72
Matilda4211,843033148,39%394,27
VK 30.01 (H)5484,674433063,33%1113,65
Semovente M415372,133123030,00%532,43
60G FT5402,073143036,67%579,97
Jagdpanzer IV6437,334272748,15%635,19
14TP4199,892992762,96%697,58
AT 25412,353612650,00%816,45
AMX 404203,762522544,00%525,22
Pz.Kpfw. III Ausf. J459,232312254,55%131,14
Pz.Kpfw. II Luchs478,362042254,55%143,75
Pz.Kpfw. II Ausf. G397,381942147,62%175,73
Sav m/434175,501892035,00%200,62
Ikv 1035471,753722050,00%987,89
KV-15253,852402020,00%233,36
Strv m/40L3140,792221947,37%291,69
Type 2597 Chi-Ha3274,532661947,37%858,60
Type 3 Ho-Ni III5475,323791947,37%890,55
T-28478,822091752,94%123,14
IS-6 8558,295851764,71%549,49
25TP KSUST II5416,814061656,25%857,71
BT-7486,332011533,33%17,28
Mitsu 1085492,474401546,67%715,72
S35 CA5430,604231566,67%934,54
M5 Stuart496,791571421,43%0,00
M15/423256,232271330,77%535,67
Valentine AT4401,773601353,85%1175,48
Valentine3332,833151250,00%1259,59
Somua S353227,832831266,67%631,21
SU-122A5223,752751258,33%424,05
M3 Stuart3282,362911154,55%1059,25
Pz.Kpfw. III Ausf. E3197,822231136,36%384,78
BT-53148,912441154,55%217,85
10TP3176,602181050,00%569,50
M5A1 Stuart4385,103371030,00%1438,09
Excelsior 5282,403691030,00%276,07
LT vz. 383164,22179922,22%392,11
Pz.Kpfw. II278,89108911,11%66,87
Type 5 Ka-Ri 8775,67514933,33%418,67
B14443,88418850,00%1227,88
Type 97 Chi-Ha3244,88329875,00%934,13
DS PZInż5514,38394837,50%929,08
Škoda T 56 8891,13667850,00%684,69
Cruiser Mk. IV4246,00233728,57%567,10
Bretagne Panther 6144,71392757,14%174,10
Fiat 30001332,50347666,67%1964,98
Strv m/382109,50207666,67%442,72
AMX 383229,17240616,67%520,50
Cruiser Mk. III3169,17215633,33%540,17
Jagdpanzer E 100101133,50450616,67%478,07
Object 703 Version II 8472,67493633,33%181,64
Charioteer Nomad 8669,67473633,33%368,36
Hummel6303,60231520,00%159,14
Type 95 Ha-Go2127,20175540,00%315,77
BT-22214,60176520,00%785,31
P26/404573,00359520,00%1595,17
M2 Light2249,60243520,00%910,11
Vickers Mk. E Type B2143,60230560,00%538,21
T-703285,40290560,00%1059,17
Patton the Tank 9530,60546540,00%248,99
SU-855246,503804100,00%540,87
7TP294,50208475,00%344,14
MS-11230,25198450,00%1117,74
T-602187,25261475,00%895,83
TS-54 8702,25664475,00%650,24
LT vz. 352338,00242333,33%1585,99
M14/412213,00285366,67%784,96
Leichttraktor1470,00322366,67%2665,93
Cruiser Mk. II2192,33249366,67%885,36
FCM 362158,00203333,33%468,55
Convert. Medium Tank T3 3630,33888366,67%2661,21
Object 268 Version V 10654,33708366,67%412,48
Strv S1 8632,00388333,33%318,44
ST vz. 394302,505232100,00%1145,47
Lago4574,00396250,00%1577,44
Cruiser Mk. I1403,00414250,00%2339,89
Super Conqueror10312,00805250,00%151,07
T3E2 Medium Tank 317,5071250,00%94,64
KV-1SA 597,5014620,00%0,00
M24E2 Super Chaffee 6412,0059220,00%1011,11
VK 75.01 (K) 8331,00486250,00%185,56
T26E5 8348,50607250,00%219,91
Kolohousenka1165,003201100,00%905,58
Strv fm/211234,003511100,00%1561,57
T1 Cunningham1181,003001100,00%1104,80
Renault FT1406,004401100,00%3051,86
Renault Otsu1644,006721100,00%4594,42
4TP1323,004101100,00%1925,66
Renault NC-3110,001741100,00%261,00
Churchill I5736,0038310,00%1201,78
VK 16.02 Leopard532,0017910,00%0,00
Panzerwagen 39 3115,0013110,00%187,78
SU-100M17278,005481100,00%334,01
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5365,0030310,00%667,42
CS-52 LIS 81318,009381100,00%1320,10
FCM 2C 3227,003191100,00%691,96
M54 Renegade 80,005481100,00%261,00
Straussler V–4/40 3472,005411100,00%2105,44

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 10.02.2024
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 10.02.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Velitel
Přijat: 20.12.2021
Opustil klan: 29.03.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 15.01.2024
Opustil klan: 10.02.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 23.11.2021
Opustil klan: 19.12.2021
Pozice: Rekrut
Přijat: 23.11.2021
Opustil klan: 19.12.2021