A2DIOS

clanlogo
Pozice: Velitel
Přijat: 03.12.2018

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev10570000
Průměrný tier5,030,000,000,00
Vítězství565553,50%00,00%00,00%00,00%
Porážky478545,27%00,00%00,00%00,00%
Remízy1301,23%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev303928,75%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø111701,0600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,480,000,000,00
Detekováno tanků | Ø140471,3300,0000,0000,00
Průměrné poškození664,990,000,000,00
Obsazování báze | Ø62330,5900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø81570,7700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti539,600,000,000,00
WN71286,600,000,000,00
WN81589,490,000,000,00
Celkem
Bitev10570
Průměrný tier5,03
Vítězství565553,50%
Porážky478545,27%
Remízy1301,23%
Přežito bitev303928,75%
Zničeno tanků | Ø111701,06
Poměr zabití / smrtí1,48
Detekováno tanků | Ø140471,33
Průměrné poškození664,99
Obsazování báze | Ø62330,59
Obrana báze | Ø81570,77
Průměrné zkušenosti539,60
WN71286,60
WN81589,49
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev34000
Vítězství617,65%00,00%00,00%00,00%
Porážky2676,47%00,00%00,00%00,00%
Remízy25,88%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev720,59%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø110,3200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,410,000,000,00
Detekováno tanků | Ø250,7400,0000,0000,00
Průměrné poškození813,940,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø942,7600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti225,850,000,000,00
Celkem
Bitev34
Vítězství617,65%
Porážky2676,47%
Remízy25,88%
Přežito bitev720,59%
Zničeno tanků | Ø110,32
Poměr zabití / smrtí0,41
Detekováno tanků | Ø250,74
Průměrné poškození813,94
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø942,76
Průměrné zkušenosti225,85
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev70000
Vítězství1521,43%00,00%00,00%00,00%
Porážky5477,14%00,00%00,00%00,00%
Remízy11,43%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1217,14%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø400,5700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,690,000,000,00
Detekováno tanků | Ø801,1400,0000,0000,00
Průměrné poškození1.056,470,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø340,4900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti296,530,000,000,00
Celkem
Bitev70
Vítězství1521,43%
Porážky5477,14%
Remízy11,43%
Přežito bitev1217,14%
Zničeno tanků | Ø400,57
Poměr zabití / smrtí0,69
Detekováno tanků | Ø801,14
Průměrné poškození1.056,47
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø340,49
Průměrné zkušenosti296,53
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev23000
Vítězství626,09%00,00%00,00%00,00%
Porážky1773,91%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev417,39%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø140,6100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,740,000,000,00
Detekováno tanků | Ø220,9600,0000,0000,00
Průměrné poškození573,650,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø210,9100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti283,430,000,000,00
Celkem
Bitev23
Vítězství626,09%
Porážky1773,91%
Remízy00,00%
Přežito bitev417,39%
Zničeno tanků | Ø140,61
Poměr zabití / smrtí0,74
Detekováno tanků | Ø220,96
Průměrné poškození573,65
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø210,91
Průměrné zkušenosti283,43
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev167000
Vítězství5130,54%00,00%00,00%00,00%
Porážky11367,66%00,00%00,00%00,00%
Remízy31,80%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3118,56%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø920,5500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,680,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2071,2400,0000,0000,00
Průměrné poškození421,620,000,000,00
Obsazování báze | Ø820,4900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1310,7800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti271,980,000,000,00
Celkem
Bitev167
Vítězství5130,54%
Porážky11367,66%
Remízy31,80%
Přežito bitev3118,56%
Zničeno tanků | Ø920,55
Poměr zabití / smrtí0,68
Detekováno tanků | Ø2071,24
Průměrné poškození421,62
Obsazování báze | Ø820,49
Obrana báze | Ø1310,78
Průměrné zkušenosti271,98
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev356000
Vítězství19755,34%00,00%00,00%00,00%
Porážky14941,85%00,00%00,00%00,00%
Remízy102,81%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev16446,07%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø2970,8300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,550,000,000,00
Detekováno tanků | Ø3060,8600,0000,0000,00
Průměrné poškození1.227,670,000,000,00
Obsazování báze | Ø2100,5900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø10733,0100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti656,740,000,000,00
Celkem
Bitev356
Vítězství19755,34%
Porážky14941,85%
Remízy102,81%
Přežito bitev16446,07%
Zničeno tanků | Ø2970,83
Poměr zabití / smrtí1,55
Detekováno tanků | Ø3060,86
Průměrné poškození1.227,67
Obsazování báze | Ø2100,59
Obrana báze | Ø10733,01
Průměrné zkušenosti656,74
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev924000
Vítězství26328,46%00,00%00,00%00,00%
Porážky62767,86%00,00%00,00%00,00%
Remízy343,68%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev19020,56%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø4800,5200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,650,000,000,00
Detekováno tanků | Ø13741,4900,0000,0000,00
Průměrné poškození611,530,000,000,00
Obsazování báze | Ø5410,5900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø12781,3800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti260,300,000,000,00
Celkem
Bitev924
Vítězství26328,46%
Porážky62767,86%
Remízy343,68%
Přežito bitev19020,56%
Zničeno tanků | Ø4800,52
Poměr zabití / smrtí0,65
Detekováno tanků | Ø13741,49
Průměrné poškození611,53
Obsazování báze | Ø5410,59
Obrana báze | Ø12781,38
Průměrné zkušenosti260,30
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev71000
Vítězství3245,07%00,00%00,00%00,00%
Porážky3954,93%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3549,30%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø480,6800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,330,000,000,00
Detekováno tanků | Ø500,7000,0000,0000,00
Průměrné poškození981,870,000,000,00
Obsazování báze | Ø320,4500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø600,8500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti204,370,000,000,00
Celkem
Bitev71
Vítězství3245,07%
Porážky3954,93%
Remízy00,00%
Přežito bitev3549,30%
Zničeno tanků | Ø480,68
Poměr zabití / smrtí1,33
Detekováno tanků | Ø500,70
Průměrné poškození981,87
Obsazování báze | Ø320,45
Obrana báze | Ø600,85
Průměrné zkušenosti204,37
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (186)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
IS-6 81414,5775650150,50%1731,80
Ram II 5472,7646342554,12%1323,24
Churchill III 5663,5579940853,43%1630,17
KV-15640,3959031856,29%1595,13
T-1506934,6368230654,25%1905,99
Panther/M10 7930,8271327855,40%1580,78
KV-8561085,0375226353,99%2335,57
ST-I91621,9569826248,47%1649,08
Pz.Kpfw. III Ausf. J4356,5544925052,00%1061,09
T14 5700,6270324757,89%1789,07
Matilda Black Prince 5625,2353222149,32%1847,36
KV-481271,7274219949,25%1677,76
VK 30.02 (M)6797,2063717752,54%1748,46
M22 Locust 3228,6839516758,68%997,27
T1 Cunningham1150,7333315959,75%1018,95
Matilda4627,3956715758,60%2456,52
KV-5 81437,9881115655,13%2058,42
Pz.Kpfw. I Ausf. C3229,7247315152,32%1199,03
AMX M4 mle. 457962,7748115044,67%1307,87
Pz.Kpfw. III/IV5537,1357214955,03%1760,43
Type 3 Chi-Nu Kai 5583,6854314953,02%1902,37
M4A1 Sherman5711,7469914761,90%2769,92
Tetrarch 2250,2736014754,42%1412,46
Pz.Kpfw. T 25 5641,0564613854,35%1931,84
IS-381354,9969513450,75%1773,48
Type T-345546,3450313354,14%1807,84
T-127 3341,8450713166,41%1636,91
KV-26786,1357113050,77%1496,36
T3 HMC2291,4036212552,80%1500,73
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4417,8141212455,65%1177,07
IS71270,6678211848,31%2013,30
VK 36.01 (H)6897,0467111855,08%1818,62
KV-371267,3277411656,90%2021,71
Sturmpanzer II4354,4830311553,91%1229,62
ARL 446861,1362210958,72%1786,24
Marder II3336,1630010456,73%1137,82
Hotchkiss H352227,943719960,61%1255,98
M18 Hellcat6902,845989547,37%1798,29
59-166406,154568748,28%1091,86
T1E6 2194,573948361,45%1141,37
Hummel6702,164238043,75%942,54
Type 4 Chi-To6872,665907950,63%2048,41
Pz.Kpfw. II2160,402467550,67%636,04
Grille5464,833527550,67%932,61
Type 64 6390,815007352,05%862,67
Pz.Kpfw. II Ausf. G3324,065276560,00%1704,03
Crusader6400,303106448,44%1340,35
T-505202,763926358,73%664,18
T-284248,682576053,33%733,28
FCM 36 Pak 40 3361,314285563,64%1113,99
T-463150,541965448,15%497,68
SU-263293,502415448,15%825,09
Pz.Sfl. IVb4407,813735444,44%1469,07
Type 3 Chi-Nu5447,194095341,51%1163,83
T1 HMC2185,961495345,28%1079,35
M66586,753815248,08%764,99
LTP 3369,514965164,71%2469,75
BDR G1 B5647,105484951,02%1459,06
Birch Gun4352,183674957,14%1637,44
T675717,217014765,96%2205,59
Bishop5529,474034746,81%1215,56
Durchbruchswagen 24452,785444553,33%1503,25
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3450,895214557,78%1563,36
M3 Lee4513,174934250,00%2374,92
VK 30.01 (H)5701,306634062,50%2106,40
Sexton I 3273,783034045,00%857,35
M7 Priest3362,902743946,15%1010,05
M2 Medium Tank3186,722823948,72%632,41
25TP KSUST II5497,183713860,53%1286,31
Pz.Kpfw. 38 (t)3292,083133844,74%1157,88
Type 5 Ke-Ho4468,174523647,22%1726,83
M374208,471543636,11%510,17
T-345585,065213557,14%1982,83
A-205177,573523560,00%565,50
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5587,835683551,43%1765,05
P.435418,295103470,59%1306,14
T2971109,355553435,29%1215,55
T1 Heavy5558,124813339,39%1035,86
M5 Stuart4193,234823158,06%532,50
AMX ELC bis5335,504323066,67%1248,37
Heavy Tank No. VI 6661,074173046,67%1000,97
Strv m/425603,554302968,97%1892,06
T-1091274,035292937,93%1068,23
Lago4685,814942751,85%2834,29
Škoda T 245700,414602762,96%2648,11
M2 Light2164,413342755,56%669,14
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4199,074192748,15%549,21
BT-74312,693742657,69%1245,88
ST vz. 394424,003272646,15%1618,54
B14369,854892646,15%1057,59
M24 Chaffee5371,154112650,00%1313,65
M8A14454,734402661,54%1426,61
ARL V396597,544362642,31%1006,62
M415333,522982556,00%474,11
Marder 38T4619,124312552,00%1736,90
Type 97 Chi-Ha3296,423842454,17%982,91
Type 1 Chi-He4446,614832360,87%1610,28
14TP4411,134332347,83%1917,91
M14/412349,363232245,45%1455,54
P26/404616,054992250,00%2020,03
M15/423352,143802157,14%1215,38
Strv 746531,653982040,00%733,42
P.43 bis6904,686281952,63%2055,97
Type 2597 Chi-Ha3490,614411855,56%2183,21
AMX 12 t6799,785911850,00%2408,00
Churchill I5561,824191729,41%1002,44
Pz.Kpfw. III Ausf. E387,121931770,59%268,07
Valiant 5867,715321729,41%2107,94
M3 Stuart3255,133471662,50%1180,83
D23192,502851656,25%712,84
Cromwell6741,195191662,50%1556,37
10TP3362,562961637,50%1425,12
M5A1 Stuart4248,505211662,50%903,28
T7 Combat Car 2139,063931681,25%803,98
T56 GMC397,201641540,00%76,31
S35 CA5364,404411580,00%818,04
FCM 362343,802341546,67%1686,72
Renault R352318,872931546,67%1617,17
T-45 2433,735221540,00%2402,27
7TP2381,072951450,00%1497,88
Somua SAu 404300,143171450,00%789,07
Light Mk. VIC 2135,712961442,86%546,44
Super Hellcat 7999,435111450,00%1662,17
MS-11210,314121361,54%1451,91
SU-182213,151441330,77%1469,50
BT-2271,172151275,00%341,75
Covenanter5365,675071250,00%1462,27
BT-7 artillery 3550,425421241,67%2746,09
Renault Otsu1104,003481145,45%301,44
Renault FT 75 BS2142,361481163,64%822,62
Panzerjäger I227,09811145,45%37,53
Type 586632,367161181,82%1474,38
MT-256403,824621136,36%1060,98
T-116 3539,556081154,55%3072,94
T-34-8561089,107111050,00%2507,04
Renault UE 573186,203231080,00%630,34
AMR 35 2403,604451070,00%2112,31
Dicker Max 61107,205941060,00%2728,13
Sturmpanzer I Bison3222,67162944,44%649,26
KV-1SA 5827,00573944,44%2108,32
Pz.Sfl. IC 4390,78359966,67%1256,45
Vickers Mk. E Type B2107,13238875,00%512,82
Leichttraktor179,5086837,50%131,40
T-26232,00107850,00%81,30
T82 HMC4412,63420875,00%1561,83
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2167,13368850,00%769,76
Chi-Ni2164,29332742,86%672,47
Škoda T 256712,29665757,14%1527,29
Type 97 Te-Ke 2193,29318771,43%976,66
AT-12288,71275728,57%1107,10
T-34 with L-11 4429,14438742,86%1458,20
TKS z n.k.m. 20 mm 2266,00307616,67%1147,42
Pz.Kpfw. 35 (t)2150,17304683,33%938,91
DS PZInż5992,838686100,00%3270,23
T2 Medium Tank2130,00162633,33%438,34
T-29 3304,33381650,00%1012,52
Vickers Medium Mk. I1108,802645100,00%626,08
Strv m/40L3206,00299560,00%747,07
T376319,40364580,00%898,83
L-60 2236,60363540,00%1240,37
Renault FT1181,00249475,00%1169,69
4TP1230,50634475,00%1518,77
AMX 383668,25480475,00%3074,56
AT 25408,25311450,00%769,81
Patton the Tank 91239,50444450,00%1098,68
FV4202 81084,25666450,00%1270,91
LT vz. 383320,67443333,33%1246,90
IS-410929,6730330,00%366,84
KV-122 7999,33605333,33%1361,51
LT vz. 35284,50216250,00%218,01
B.U.G.I.6652,0032920,00%818,99
60G FT5166,00177250,00%168,03
Mitsu 1085161,00265250,00%111,06
A-4361466,00885250,00%4024,58
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5908,007292100,00%2626,17
M16/43 Sahariano 3360,505632100,00%1236,90
Kolohousenka1429,009111100,00%3593,78
Fiat 30001247,004351100,00%1504,88
Strv m/382671,0011991100,00%6065,28
Renault NC-311437,005211100,00%3761,45
Cruiser Mk. IV4555,0019410,00%1798,10
KV-1S6488,0015710,00%563,87
Convert. Medium Tank T3 3467,004501100,00%1843,33
T-50-2 6606,005881100,00%1487,32
M24E2 Super Chaffee 6410,0024210,00%905,61
FCM 2C 3767,006061100,00%3828,84

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Velitel
Přijat: 03.12.2018
Pozice: Velitel
Přijat: 03.12.2018
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Velitel
Přijat: 14.03.2014
Opustil klan: 13.10.2024
Pozice: Zpravodajský důstojník
Přijat: 18.03.2017
Opustil klan: 01.12.2018
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 20.09.2016
Opustil klan: 15.03.2017
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 12.03.2014
Opustil klan: 18.09.2016