Admite1

clanlogo
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 14.03.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev231138121483
Průměrný tier7,0710,009,378,82
Vítězství1132649,00%675,00%6049,59%24250,10%
Porážky1151849,83%225,00%5948,76%23248,03%
Remízy2691,16%00,00%21,65%91,86%
Přežito bitev424818,38%450,00%3226,45%13628,16%
Zničeno tanků | Ø159810,6940,50780,643860,80
Poměr zabití / smrtí0,851,000,881,11
Detekováno tanků | Ø331591,4370,88850,704460,92
Průměrné poškození836,181.742,501.524,321.592,82
Obsazování báze | Ø342161,4800,001901,577221,49
Obrana báze | Ø95540,4100,0030,021550,32
Průměrné zkušenosti515,65814,38762,89812,16
WN7965,461021,20863,071078,90
WN81087,971316,761160,151492,03
Celkem
Bitev23113
Průměrný tier7,07
Vítězství1132649,00%
Porážky1151849,83%
Remízy2691,16%
Přežito bitev424818,38%
Zničeno tanků | Ø159810,69
Poměr zabití / smrtí0,85
Detekováno tanků | Ø331591,43
Průměrné poškození836,18
Obsazování báze | Ø342161,48
Obrana báze | Ø95540,41
Průměrné zkušenosti515,65
WN7965,46
WN81087,97
Posledních 24 hodin
Bitev8
Průměrný tier10,00
Vítězství675,00%
Porážky225,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev450,00%
Zničeno tanků | Ø40,50
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø70,88
Průměrné poškození1.742,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti814,38
WN71021,20
WN81316,76
Posledních 7 dní
Bitev121
Průměrný tier9,37
Vítězství6049,59%
Porážky5948,76%
Remízy21,65%
Přežito bitev3226,45%
Zničeno tanků | Ø780,64
Poměr zabití / smrtí0,88
Detekováno tanků | Ø850,70
Průměrné poškození1.524,32
Obsazování báze | Ø1901,57
Obrana báze | Ø30,02
Průměrné zkušenosti762,89
WN7863,07
WN81160,15
Posledních 30 dní
Bitev483
Průměrný tier8,82
Vítězství24250,10%
Porážky23248,03%
Remízy91,86%
Přežito bitev13628,16%
Zničeno tanků | Ø3860,80
Poměr zabití / smrtí1,11
Detekováno tanků | Ø4460,92
Průměrné poškození1.592,82
Obsazování báze | Ø7221,49
Obrana báze | Ø1550,32
Průměrné zkušenosti812,16
WN71078,90
WN81492,03
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev106000
Vítězství4744,34%00,00%00,00%00,00%
Porážky5652,83%00,00%00,00%00,00%
Remízy32,83%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3432,08%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø610,5800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,850,000,000,00
Detekováno tanků | Ø810,7600,0000,0000,00
Průměrné poškození1.397,390,000,000,00
Obsazování báze | Ø1481,4000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø480,4500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti630,790,000,000,00
Celkem
Bitev106
Vítězství4744,34%
Porážky5652,83%
Remízy32,83%
Přežito bitev3432,08%
Zničeno tanků | Ø610,58
Poměr zabití / smrtí0,85
Detekováno tanků | Ø810,76
Průměrné poškození1.397,39
Obsazování báze | Ø1481,40
Obrana báze | Ø480,45
Průměrné zkušenosti630,79
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev12000
Vítězství433,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky866,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev325,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,0800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,110,000,000,00
Detekováno tanků | Ø151,2500,0000,0000,00
Průměrné poškození647,420,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti237,170,000,000,00
Celkem
Bitev12
Vítězství433,33%
Porážky866,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev325,00%
Zničeno tanků | Ø10,08
Poměr zabití / smrtí0,11
Detekováno tanků | Ø151,25
Průměrné poškození647,42
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti237,17
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev46000
Vítězství2247,83%00,00%00,00%00,00%
Porážky2043,48%00,00%00,00%00,00%
Remízy48,70%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1430,43%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø230,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,720,000,000,00
Detekováno tanků | Ø631,3700,0000,0000,00
Průměrné poškození577,260,000,000,00
Obsazování báze | Ø1352,9300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø651,4100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti459,300,000,000,00
Celkem
Bitev46
Vítězství2247,83%
Porážky2043,48%
Remízy48,70%
Přežito bitev1430,43%
Zničeno tanků | Ø230,50
Poměr zabití / smrtí0,72
Detekováno tanků | Ø631,37
Průměrné poškození577,26
Obsazování báze | Ø1352,93
Obrana báze | Ø651,41
Průměrné zkušenosti459,30
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev162000
Vítězství7848,15%00,00%00,00%00,00%
Porážky8451,85%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev4326,54%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø970,6000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,820,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2011,2400,0000,0000,00
Průměrné poškození570,020,000,000,00
Obsazování báze | Ø3582,2100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø50,0300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti369,540,000,000,00
Celkem
Bitev162
Vítězství7848,15%
Porážky8451,85%
Remízy00,00%
Přežito bitev4326,54%
Zničeno tanků | Ø970,60
Poměr zabití / smrtí0,82
Detekováno tanků | Ø2011,24
Průměrné poškození570,02
Obsazování báze | Ø3582,21
Obrana báze | Ø50,03
Průměrné zkušenosti369,54
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev108000
Vítězství7266,67%00,00%00,00%00,00%
Porážky3330,56%00,00%00,00%00,00%
Remízy32,78%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev4743,52%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø680,6300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,110,000,000,00
Detekováno tanků | Ø910,8400,0000,0000,00
Průměrné poškození818,160,000,000,00
Obsazování báze | Ø1651,5300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1631,5100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti474,640,000,000,00
Celkem
Bitev108
Vítězství7266,67%
Porážky3330,56%
Remízy32,78%
Přežito bitev4743,52%
Zničeno tanků | Ø680,63
Poměr zabití / smrtí1,11
Detekováno tanků | Ø910,84
Průměrné poškození818,16
Obsazování báze | Ø1651,53
Obrana báze | Ø1631,51
Průměrné zkušenosti474,64
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev929004
Vítězství43947,26%00,00%00,00%00,00%
Porážky48652,31%00,00%00,00%4100,00%
Remízy40,43%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev28030,14%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø5740,6200,0000,0010,25
Poměr zabití / smrtí0,880,000,000,25
Detekováno tanků | Ø8240,8900,0000,0061,50
Průměrné poškození1.354,160,000,001.256,00
Obsazování báze | Ø13831,4900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø17591,8900,0000,00205,00
Průměrné zkušenosti689,350,000,00212,25
Celkem
Bitev929
Vítězství43947,26%
Porážky48652,31%
Remízy40,43%
Přežito bitev28030,14%
Zničeno tanků | Ø5740,62
Poměr zabití / smrtí0,88
Detekováno tanků | Ø8240,89
Průměrné poškození1.354,16
Obsazování báze | Ø13831,49
Obrana báze | Ø17591,89
Průměrné zkušenosti689,35
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev4
Vítězství00,00%
Porážky4100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø10,25
Poměr zabití / smrtí0,25
Detekováno tanků | Ø61,50
Průměrné poškození1.256,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø205,00
Průměrné zkušenosti212,25

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev16603243
Vítězství7645,78%00,00%2165,63%2762,79%
Porážky8752,41%00,00%1031,25%1534,88%
Remízy31,81%00,00%13,13%12,33%
Přežito bitev4124,70%00,00%1443,75%1637,21%
Zničeno tanků | Ø1060,6400,00300,94340,79
Poměr zabití / smrtí0,850,001,671,26
Detekováno tanků | Ø1150,6900,00250,78330,77
Průměrné poškození1.527,490,001.893,411.776,49
Obsazování báze | Ø1180,7100,00631,97631,47
Obrana báze | Ø680,4100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti740,450,001.012,84951,35
Celkem
Bitev166
Vítězství7645,78%
Porážky8752,41%
Remízy31,81%
Přežito bitev4124,70%
Zničeno tanků | Ø1060,64
Poměr zabití / smrtí0,85
Detekováno tanků | Ø1150,69
Průměrné poškození1.527,49
Obsazování báze | Ø1180,71
Obrana báze | Ø680,41
Průměrné zkušenosti740,45
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev32
Vítězství2165,63%
Porážky1031,25%
Remízy13,13%
Přežito bitev1443,75%
Zničeno tanků | Ø300,94
Poměr zabití / smrtí1,67
Detekováno tanků | Ø250,78
Průměrné poškození1.893,41
Obsazování báze | Ø631,97
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti1.012,84
Posledních 30 dní
Bitev43
Vítězství2762,79%
Porážky1534,88%
Remízy12,33%
Přežito bitev1637,21%
Zničeno tanků | Ø340,79
Poměr zabití / smrtí1,26
Detekováno tanků | Ø330,77
Průměrné poškození1.776,49
Obsazování báze | Ø631,47
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti951,35
Anzeigen

Tanky (312)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T26E4 SuperPershing 8652,82531108247,87%693,59
T34 81277,3459377349,03%1617,61
M18 Hellcat6737,1346175257,18%1510,68
Type 62 7430,5752965748,40%788,45
E 25 71063,5861650751,87%1692,50
T-448635,1447647747,80%709,46
T-549951,1361142445,99%857,86
T-1091154,6758641443,24%1004,54
IS7608,3334540340,20%604,73
M48A5 Patton101749,6363839149,36%1458,38
T-62A101602,1558538148,82%1414,82
IS-38891,2955636249,17%911,47
M10391298,4658035746,50%1161,36
T57 Heavy101953,7659131748,58%1616,58
T6981115,3450631143,41%1394,45
T54E191488,8162930748,86%1402,54
T-34-856462,8135230250,99%840,32
M22 Locust 3230,9433729754,55%972,58
KV-15323,8127529146,74%531,24
T328995,8466228151,60%1119,82
M46 Patton91267,5468626749,81%1171,86
M26 Pershing8969,4556325851,55%1278,12
KV-856292,5229525541,57%238,24
T297724,9550123943,93%738,38
KV-37679,5341322745,37%711,79
T-1506402,5728222646,02%503,55
T-505106,4427919748,22%168,32
T-345172,2723719342,49%219,82
KV-481199,3868618956,08%1554,38
SU-855221,8719418241,21%260,54
T110E5101735,5958117943,58%1270,45
T25/27762,1146517548,00%1059,25
WZ-1328390,7544416942,60%421,71
T376529,3060416253,70%1579,78
T-437393,8337515850,00%459,72
STA-181147,2762615050,00%1548,52
Rhm.-Borsig Waffenträger81155,5055914946,31%1109,77
SU-85I 5594,3642413946,04%1382,26
M4A1 Sherman5244,6727113850,72%502,35
IS-3-II91333,8476413753,28%1178,84
ST-I91693,9862013450,75%1650,63
T71 DA7395,5050313444,78%571,15
MT-25671,6436513442,54%47,82
T675282,5023013143,51%438,67
T28 Prototype8999,6855013047,69%1015,63
Tiger-Maus 91683,4987113055,38%1540,29
Type 6191010,2567712749,61%868,74
M66588,2641112552,00%884,53
T-284121,9916712549,60%200,77
Sturer Emil7932,3649712550,40%1446,48
M41 Walker Bulldog8578,2556512542,40%900,27
Nashorn6666,4646611750,43%1175,12
WZ-1317358,6651911444,74%508,59
Object 43091188,4970111148,65%955,80
Škoda T 5091435,4579611060,91%1335,38
Type 4 Chi-To6581,9742910950,46%1108,09
50TP Tyszkiewicza91257,5066710843,52%966,26
AMX 13 909677,1366510751,40%947,60
LTP 3311,1137710462,50%2084,47
53TP Markowskiego8998,0458410343,69%977,70
Type T-345334,9137110147,52%812,28
Cromwell6569,694609851,02%1102,03
SU-54354,872849854,08%883,34
CS-538742,665029750,52%890,02
M4A3E8 Sherman6390,364119642,71%564,25
M75176,282379643,75%415,62
SU-1006657,413819549,47%1137,32
CS-599975,535949240,22%699,01
FV229 Contender91578,978879257,61%1457,02
M3 Lee4163,351989145,05%393,91
TNH T Vz. 5191203,827409047,78%947,59
E 7591484,867569046,67%1226,57
VK 30.01 (H)5502,523398942,70%1132,33
M5 Stuart461,611848938,20%0,10
A-447850,725118948,31%1235,06
Crusader6344,553208755,17%1070,66
T3091574,817058543,53%1270,70
Tiger I71068,486518465,48%1557,74
VK 36.01 (H)6697,676038452,38%1214,31
Tiger II81062,607028453,57%1124,49
STA-2 81171,947518350,60%1522,91
A-20536,141398041,25%27,07
Object 70591187,386688045,00%895,77
M2 Light2198,942847959,49%927,00
A-436526,244967951,90%1043,74
AMX Chasseur de chars 81206,376417943,04%1661,67
T1 Heavy5305,783367843,59%436,09
M-VI-Y91647,098577650,00%1642,88
T207690,495717549,33%919,07
AMX 12 t6531,085997545,33%1407,24
IS-2-II81117,335377540,00%1199,91
T26E3 Eagle 7 71263,758917561,33%2035,69
IS-M81033,395677445,95%1017,75
Leopard Prototyp A91611,567687054,29%1473,34
AMX M4 mle. 49 Liberté 81144,397747050,00%1370,73
Bat.-Châtillon 25 t AP91512,107526946,38%1517,28
TVP VTU Koncept8591,815456851,47%613,48
Object 430 Version II91466,048726861,76%1580,20
AMX M4 mle. 5191876,308776747,76%1756,67
Waffenträger auf Pz. IV91424,566746648,48%1058,57
TNH 105/10008745,615366443,75%649,64
VK 45.02 (P) Ausf. B91564,778946456,25%1605,03
T-46359,301276349,21%91,90
Tetrarch 2295,403906353,97%1648,13
M-III-Y81313,138226248,39%1556,15
M3 Stuart3201,642746165,57%930,41
Type 586863,257015950,85%1792,04
M8A14276,622505843,10%605,30
SDP 58 Kilana81127,057015745,61%1187,63
Vz. 60S Dravec 101984,158885554,55%1269,21
Bat.-Châtillon 12 t8423,935805552,73%644,85
Pz.Kpfw. III/IV5423,704665462,96%1290,16
Covenanter5147,502855451,85%343,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5527,385185345,28%1569,28
T7 Combat Car 2120,272885251,92%520,82
Type 3 Chi-Nu5479,274155156,86%1463,78
VK 45.02 (P) Ausf. A81564,559145154,90%2052,20
Panther7669,965705052,00%982,05
Maus101641,986975036,00%946,31
T-127 3319,464005050,00%1318,69
Indien-Panzer81084,547124843,75%1398,45
VK 30.02 (M)6688,505164841,67%1215,84
FV227 Conceiver81261,527664841,67%1401,14
BT-7435,911174755,32%150,66
Type 5 Chi-Ri7800,205674544,44%1040,11
Škoda T 256587,514374542,22%1013,60
Sherman III5411,274024546,67%1058,11
SU-1527840,614644452,27%1252,08
E 5091748,828924454,55%1840,56
Object 703 Version II 81466,359194348,84%1527,62
T-34-85M 6723,144624358,14%1198,49
Churchill VII6749,766204247,62%1332,73
M24 Chaffee5287,695174266,67%1097,60
E 50 Ausf. M102163,007544240,48%1549,15
E 77 91889,508754247,62%1639,75
MS-1191,271894151,22%352,09
SU-86515,613934158,54%713,12
Object 252U 81147,127774158,54%1137,57
Škoda T 245268,412833951,28%579,30
Black Prince71268,139503958,97%1958,89
Sherman Firefly6598,854833958,97%1214,19
CC-46 Pancernik 91694,568093953,85%1415,70
25TP KSUST II5419,532993857,89%1003,85
Pz.Kpfw. 38 (t)386,461683756,76%190,43
Panther II81037,226473740,54%1158,41
T78 61079,688253764,86%1865,23
Pz.Kpfw. III Ausf. E3133,861853655,56%331,84
T499504,035623644,44%510,03
Vz. 44-17770,916093545,71%831,95
M2 Medium Tank369,711073545,71%48,84
SDP 60 Gonkiewicza91366,237613554,29%1059,75
AMX M4 mle. 4571477,099633562,86%2498,24
ARL 446898,946763455,88%1718,65
SU-76M4130,681663461,76%302,25
IS-7101594,826643447,06%1082,51
FV224 Chopper71032,127613455,88%1204,92
SDP 57 Gowika7862,525983360,61%1208,08
Object 41681027,977243357,58%1316,30
59-166224,843953243,75%422,64
SU-85B484,781403256,25%147,58
Renault UE 573169,311533237,50%340,77
40TP Habicha6687,264513145,16%1246,85
VK 30.02 (D)7599,876263148,39%807,80
Tiger (P)71001,306873036,67%1271,90
BT-2269,481192934,48%72,43
Pz.Kpfw. III Ausf. J4124,172062944,83%106,17
Konštrukta T-34/1007758,255282842,86%946,91
SU-263149,391292850,00%268,51
Ares 7581279,438162842,86%1491,24
Pz.Kpfw. T 15 3161,642742871,43%738,26
T1 Cunningham162,561612744,44%145,96
M-II-Y71234,338152748,15%1651,48
M36 Jackson6821,855792650,00%1356,39
Durchbruchswagen 24318,963782657,69%906,91
ST vz. 394283,283442564,00%949,94
14TP4164,482072532,00%336,77
Ikv 723204,241922544,00%469,85
BZ-5871179,248102560,00%1556,66
Pawlack Tank61022,808202564,00%1883,81
Kunze Panzer 91760,329262568,00%1858,14
Char Futur 4 92119,638832454,17%1859,66
Super Hellcat 7789,835292445,83%998,99
SDP 44 Burza6442,743592356,52%656,68
Marder II3174,301632347,83%397,51
BDR G1 B5688,044742347,83%1243,68
CS-447611,684812240,91%623,99
Object 430U101318,686722245,45%843,68
45TP Habicha7859,816582152,38%1070,96
T-262120,902192171,43%687,42
Cruiser Mk. II2107,761652142,86%255,10
S35 CA5457,433512147,62%896,48
Pz.Sfl. IVc5579,813942142,86%1296,36
M10 RBFM 5619,006312161,90%1284,29
Vz. 55101860,858332050,00%1299,09
M415380,403152050,00%509,34
VK 30.01 (P)61041,708262080,00%2142,51
LT vz. 383106,111841957,89%354,19
T2 Medium Tank265,581071931,58%70,75
Pz.Kpfw. II258,781301833,33%0,00
Type 97 Chi-Ha3141,722051855,56%361,30
M5A1 Stuart4118,393161861,11%329,80
DS PZInż5351,503991866,67%790,88
Type 1 Chi-He4303,293911758,82%1073,81
AT-1271,65941747,06%73,69
T110E4101393,764901711,76%672,42
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5560,065451735,29%1062,58
TKS z n.k.m. 20 mm 2339,385961662,50%2403,00
Strv m/40L3159,692611681,25%598,73
60TP Lewandowskiego102126,696441643,75%1282,39
B.U.G.I.6674,636091668,75%1213,43
Leichttraktor183,531701553,33%269,44
Lorraine 39L AM380,801071560,00%219,71
IS-4101334,076951546,67%838,93
T3 HMC2160,071911553,33%603,29
Cruiser Mk. IV4145,132031546,67%270,95
Cromwell B 6712,276431553,33%1282,66
M15/423275,292641450,00%820,69
T1 HMC2150,501471435,71%625,18
T56 GMC365,86981428,57%0,00
Marder 38T4292,073961457,14%745,83
FV230 Canopener101639,797871450,00%1144,47
CS-63101358,467721361,54%1009,74
Wespe3119,851351338,46%173,52
LTG7313,465061346,15%390,72
T-54 first prototype 81084,627131338,46%1262,61
T25 AT7927,755531241,67%946,41
Object 140101624,008301258,33%1444,57
ST-II101942,589851258,33%1614,03
E 75 TS 81238,756951250,00%1330,90
T-29 3359,003021266,67%1623,77
STB-1101318,186651145,45%805,17
NC 70 Błyskawica101811,647421145,45%1123,54
Pz.Kpfw. I Ausf. C3135,182811136,36%445,97
Tiger 131 61026,277111145,45%1518,63
Heavy Tank No. VI 6747,186231163,64%1218,28
10TP3173,402151050,00%593,75
TVP T 50/51101276,506531040,00%859,18
Type 3 Ju-Nu6790,906811060,00%1196,34
Leopard 1101540,007111040,00%1082,76
Object 705A101766,407711040,00%1229,87
M24E2 Super Chaffee 6341,103801030,00%620,58
AMX Canon d'assaut 105 81652,008041060,00%1604,60
Renault FT 75 BS259,33119977,78%336,10
K-91102791,441005944,44%2399,34
LT vz. 352154,13141825,00%524,70
Sav m/434173,63161825,00%234,71
Type 2597 Chi-Ha3246,63371837,50%820,55
Object 277102408,75922862,50%2017,04
TOG II* 6529,50318837,50%559,50
Chi-Ni2146,29215728,57%580,59
Pz.Kpfw. 35 (t)298,43224771,43%542,72
Panzerjäger I2160,71144742,86%457,48
M374188,00129714,29%409,20
Valentine3232,71295742,86%743,47
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4128,86246757,14%329,36
KV-26852,86359742,86%1127,23
T1E6 2146,29299742,86%593,15
Dicker Max 61143,43572728,57%2120,55
Cruiser Mk. III3130,67231683,33%659,47
Somua SAu 404136,50115616,67%91,36
VK 30.01 (D)6346,83313633,33%391,85
FV217 Badger102395,67754633,33%1647,17
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4533,83571633,33%1023,97
Strv m/382247,20344580,00%1335,56
7TP2161,00164560,00%502,32
Jagdpanzer 38(t) Hetzer469,2075520,00%0,00
Sturmpanzer I Bison375,8094540,00%0,24
Caernarvon81254,60987580,00%1511,60
KV-1SA 5447,40361520,00%595,31
SU-130PM 81437,60848560,00%1511,03
Kanonenjagdpanzer 105 8731,40596560,00%714,36
Pz.Kpfw. II Ausf. D 270,40233540,00%65,62
Renault Otsu1123,00163425,00%369,94
M14/412174,00226450,00%546,04
StuG III Ausf. G5160,75204425,00%73,47
Cruiser Mk. I164,25175475,00%320,76
Pz.Kpfw. I2177,25448475,00%842,31
Pz.Kpfw. II Ausf. G3113,50220425,00%186,13
Black Prince II 71006,75877475,00%1393,25
ELC EVEN 90 8403,25639475,00%728,96
Renault FT125,00139366,67%232,90
Pvlvv fm/422301,33496366,67%1665,49
SU-1826,332230,00%2,59
T-602117,67294366,67%545,78
M3 Light 3171,672083100,00%752,63
Pz.Kpfw. T 25 5510,3330130,00%1189,69
Strv fm/211115,00236250,00%528,33
Type 95 Ha-Go2196,50247250,00%926,16
4TP117,00101250,00%78,28
D1273,00121250,00%154,60
FCM 36 Pak 40 3141,002822100,00%379,14
AMX 50 10081716,0012102100,00%2163,12
Type 5781640,50880250,00%1398,42
T-70388,00146250,00%146,99
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6739,00607250,00%1948,99
AM 39 Gendron-Somua 2370,0038120,00%1463,81
MTLS-1G14 3352,004792100,00%1697,23
Primo Victoria 8708,00606250,00%781,12
Light Mk. VIC 2124,50113250,00%512,22
T-28E with F-30 4481,00442250,00%1288,83
Kolohousenka1168,003961100,00%1042,26
Fiat 300010,001371100,00%261,00
Vickers Medium Mk. II20,002110,00%0,00
Renault NC-31137,004910,00%0,00
Vickers Mk. E Type B2347,005051100,00%1954,08
Renault FT AC2103,001731100,00%404,30
Valentine AT4238,003511100,00%657,18
AMX 105 AM mle. 474247,002051100,00%790,18
Grille 15101110,009301100,00%746,05
T-50-2 60,0010410,00%0,00
L-60 2144,004401100,00%899,07
43 M. Toldi III 3168,005071100,00%757,66

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 14.03.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 16.02.2026
Opustil klan: 13.03.2026
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 18.05.2025
Opustil klan: 15.02.2026
Pozice: Vojín
Přijat: 08.05.2025
Opustil klan: 14.05.2025
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 06.12.2019
Opustil klan: 07.05.2025
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 06.12.2019
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 13.10.2015
Opustil klan: 19.01.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 12.07.2019
Opustil klan: 23.10.2019
Pozice: Rekrut
Přijat: 28.08.2016
Opustil klan: 02.09.2016
Pozice: Rekrut
Přijat: 17.03.2016
Opustil klan: 04.05.2016
Pozice: Rekrut
Přijat: 08.05.2016
Opustil klan: 16.05.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 18.05.2016
Opustil klan: 02.08.2016
Pozice: Rekrut
Přijat: 06.10.2015
Opustil klan: 07.10.2015
Pozice: Rekrut
Přijat: 11.05.2015
Opustil klan: 26.06.2015
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 18.11.2016
Opustil klan: 10.07.2019
Pozice: Vojín
Přijat: 27.12.2014
Opustil klan: 07.02.2015
Pozice: Rekrut
Přijat: 21.12.2014
Opustil klan: 21.12.2014
Pozice: Vojín
Přijat: 10.11.2014
Opustil klan: 18.12.2014
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 11.10.2014
Opustil klan: 08.11.2014
Pozice: Vojín
Přijat: 11.04.2014