Arabutl8

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 28.02.2020

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev35355000
Průměrný tier7,710,000,000,00
Vítězství1678147,46%00,00%00,00%00,00%
Porážky1820951,50%00,00%00,00%00,00%
Remízy3651,03%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev771421,82%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø209630,5900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,760,000,000,00
Detekováno tanků | Ø335930,9500,0000,0000,00
Průměrné poškození812,430,000,000,00
Obsazování báze | Ø154210,4400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø80680,2300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti447,390,000,000,00
WN7755,460,000,000,00
WN8824,650,000,000,00
Celkem
Bitev35355
Průměrný tier7,71
Vítězství1678147,46%
Porážky1820951,50%
Remízy3651,03%
Přežito bitev771421,82%
Zničeno tanků | Ø209630,59
Poměr zabití / smrtí0,76
Detekováno tanků | Ø335930,95
Průměrné poškození812,43
Obsazování báze | Ø154210,44
Obrana báze | Ø80680,23
Průměrné zkušenosti447,39
WN7755,46
WN8824,65
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev128000
Vítězství5139,84%00,00%00,00%00,00%
Porážky7357,03%00,00%00,00%00,00%
Remízy43,13%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3728,91%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø410,3200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,450,000,000,00
Detekováno tanků | Ø860,6700,0000,0000,00
Průměrné poškození925,390,000,000,00
Obsazování báze | Ø1771,3800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø720,5600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti404,210,000,000,00
Celkem
Bitev128
Vítězství5139,84%
Porážky7357,03%
Remízy43,13%
Přežito bitev3728,91%
Zničeno tanků | Ø410,32
Poměr zabití / smrtí0,45
Detekováno tanků | Ø860,67
Průměrné poškození925,39
Obsazování báze | Ø1771,38
Obrana báze | Ø720,56
Průměrné zkušenosti404,21
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev239000
Vítězství10845,19%00,00%00,00%00,00%
Porážky12552,30%00,00%00,00%00,00%
Remízy62,51%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev6728,03%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø860,3600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø3541,4800,0000,0000,00
Průměrné poškození716,730,000,000,00
Obsazování báze | Ø7493,1300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø3861,6200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti451,230,000,000,00
Celkem
Bitev239
Vítězství10845,19%
Porážky12552,30%
Remízy62,51%
Přežito bitev6728,03%
Zničeno tanků | Ø860,36
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø3541,48
Průměrné poškození716,73
Obsazování báze | Ø7493,13
Obrana báze | Ø3861,62
Průměrné zkušenosti451,23
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev15000
Vítězství426,67%00,00%00,00%00,00%
Porážky1173,33%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev320,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø60,4000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø291,9300,0000,0000,00
Průměrné poškození562,400,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø100,6700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti331,330,000,000,00
Celkem
Bitev15
Vítězství426,67%
Porážky1173,33%
Remízy00,00%
Přežito bitev320,00%
Zničeno tanků | Ø60,40
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø291,93
Průměrné poškození562,40
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø100,67
Průměrné zkušenosti331,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev9000
Vítězství222,22%00,00%00,00%00,00%
Porážky777,78%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev222,22%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø30,3300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,430,000,000,00
Detekováno tanků | Ø111,2200,0000,0000,00
Průměrné poškození450,560,000,000,00
Obsazování báze | Ø10211,3300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti254,670,000,000,00
Celkem
Bitev9
Vítězství222,22%
Porážky777,78%
Remízy00,00%
Přežito bitev222,22%
Zničeno tanků | Ø30,33
Poměr zabití / smrtí0,43
Detekováno tanků | Ø111,22
Průměrné poškození450,56
Obsazování báze | Ø10211,33
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti254,67
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2751000
Vítězství132148,02%00,00%00,00%00,00%
Porážky142151,65%00,00%00,00%00,00%
Remízy90,33%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev78528,54%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø12530,4600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,640,000,000,00
Detekováno tanků | Ø27771,0100,0000,0000,00
Průměrné poškození763,520,000,000,00
Obsazování báze | Ø60812,2100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø81112,9500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti516,420,000,000,00
Celkem
Bitev2751
Vítězství132148,02%
Porážky142151,65%
Remízy90,33%
Přežito bitev78528,54%
Zničeno tanků | Ø12530,46
Poměr zabití / smrtí0,64
Detekováno tanků | Ø27771,01
Průměrné poškození763,52
Obsazování báze | Ø60812,21
Obrana báze | Ø81112,95
Průměrné zkušenosti516,42
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2229000
Vítězství92041,27%00,00%00,00%00,00%
Porážky121354,42%00,00%00,00%00,00%
Remízy964,31%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev57125,62%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø11090,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,670,000,000,00
Detekováno tanků | Ø25761,1600,0000,0000,00
Průměrné poškození774,110,000,000,00
Obsazování báze | Ø26481,1900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø27661,2400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti402,150,000,000,00
Celkem
Bitev2229
Vítězství92041,27%
Porážky121354,42%
Remízy964,31%
Přežito bitev57125,62%
Zničeno tanků | Ø11090,50
Poměr zabití / smrtí0,67
Detekováno tanků | Ø25761,16
Průměrné poškození774,11
Obsazování báze | Ø26481,19
Obrana báze | Ø27661,24
Průměrné zkušenosti402,15
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev627000
Vítězství27043,06%00,00%00,00%00,00%
Porážky34855,50%00,00%00,00%00,00%
Remízy91,44%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev15224,24%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø3990,6400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,840,000,000,00
Detekováno tanků | Ø4220,6700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.645,030,000,000,00
Obsazování báze | Ø2850,4500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø9061,4400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti548,690,000,000,00
Celkem
Bitev627
Vítězství27043,06%
Porážky34855,50%
Remízy91,44%
Přežito bitev15224,24%
Zničeno tanků | Ø3990,64
Poměr zabití / smrtí0,84
Detekováno tanků | Ø4220,67
Průměrné poškození1.645,03
Obsazování báze | Ø2850,45
Obrana báze | Ø9061,44
Průměrné zkušenosti548,69
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (219)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T110E4101664,86501162745,42%1090,41
Type 64 6321,98396155646,79%629,33
T26E4 SuperPershing 8805,0952998549,04%932,45
KV-15408,0431477549,68%766,05
Pz.Kpfw. T 25 5345,4940376149,01%780,85
M40/M438951,5943169949,36%1068,49
Strv 103B101379,6451069048,70%833,85
T92 HMC101165,3344068747,74%1015,61
IS-381113,5960160153,74%1262,71
T-34-856515,1037856755,56%987,39
M53/M559878,2346456744,62%743,04
Progetto M35 mod. 46 8927,8951656749,56%964,81
AMX 13 909575,3653253448,69%698,99
T-1506592,0348851253,91%964,97
Object 261101097,8950650850,59%873,11
Matilda IV 5426,5040950653,16%1107,03
T110E5101164,2052750343,14%722,50
T3091318,0561246350,97%1109,20
M1039933,2248744646,19%683,96
SU-14-28792,9337844342,89%718,47
Progetto M40 mod. 65101348,3250543643,35%890,20
Bat.-Châtillon 25 t101175,7248042938,23%734,84
E 100101370,6551138444,27%887,45
Spähpanzer Ru 2519475,7341438244,76%491,09
M127648,7535338046,05%762,33
T-549827,9347137647,07%662,34
Kranvagn101221,4453337444,12%745,54
T28 Prototype8930,8749036549,86%889,08
Bat.-Châtillon 25 t AP9741,1841936343,80%533,83
Škoda T 5091158,8244235244,89%924,91
Tortoise91061,5251534940,97%645,03
Bat.-Châtillon 12 t8560,4746933948,38%943,43
ST-I91069,0950232647,24%845,56
Tiger II8785,2443931941,69%674,40
AMX 13 757313,9737231441,40%404,17
KV-48834,6648330448,36%864,42
Strv 103-091331,6744430248,34%1007,29
T25/27656,7235530242,05%753,55
T297663,4536230141,20%595,61
60TP Lewandowskiego101537,1060529846,98%1034,88
UDES 038909,4340529848,99%874,74
FV217 Badger101374,5257029245,55%834,66
E 759808,9255828647,55%566,45
Type 5 Heavy101285,0558727846,04%721,92
T110E3101615,0554127448,54%1090,21
TVP VTU Koncept8561,1637726843,28%509,77
212A91067,2246225450,79%884,20
KV-37617,3539624351,44%677,99
Emil II91310,6065024244,21%1029,37
M18 Hellcat6368,4227024242,15%391,72
Leo7674,6944624147,72%948,77
AT 86479,3431824151,45%696,44
TVP T 50/51101091,8750824042,08%667,00
IS-4101344,3151823638,14%803,95
UDES 169988,9255622554,22%848,72
VK 36.01 (H)6487,2637722144,80%676,09
Tiger I7777,6853920453,92%1021,02
Caernarvon Action X 8782,2552219745,18%734,00
Type 4 Heavy91151,2663319545,64%901,19
AMX 12 t6261,3329719445,36%494,51
M446489,2528319150,26%741,46
HWK 128507,4043318948,68%756,17
SU-14-17512,7239718746,52%576,14
Emil I8894,5349918252,75%890,80
T328803,6455218048,89%785,24
SU-86491,9839017350,29%558,47
T-448630,3457017047,06%676,19
Ikv 90 Typ B7569,3632116839,88%539,33
AT 158868,5160316848,21%778,83
Konštrukta T-34/1007571,4543416339,88%678,60
Prototipo Standard B91136,2263616349,08%933,20
50TP Tyszkiewicza9992,0452716246,91%723,40
UDES 15/16101229,9855716142,24%768,75
M66401,3130516060,00%568,28
P.44 Pantera8821,2355616041,25%818,85
Rheinmetall Panzerwagen10695,4453316046,25%595,85
AT 77572,2146415550,32%609,48
53TP Markowskiego8930,6863315450,00%933,47
Conqueror91183,8165415452,60%997,12
P.43 ter7660,1643714551,72%937,68
T1 Heavy5270,8123814046,43%334,91
KV-856503,0744113841,30%616,39
Object 140101126,6756513347,37%772,67
Ikv 65 Alt II6515,5830813245,45%822,88
O-Ho8910,4654813249,24%920,50
Spähpanzer SP I C7580,1140012947,29%1033,12
UDES 14 Alt 58806,4752112652,38%888,59
M3 Stuart347,7622112352,85%124,45
VK 30.01 (H)5246,9021211841,53%331,53
M2 Light234,1913111747,01%63,16
Pz.Kpfw. II Luchs4228,0041811651,72%755,01
EMIL 1951 81212,5060611651,72%1289,07
T9591567,7470311557,39%1291,71
Škoda T 256393,4143810850,93%632,67
M415377,4623710845,37%453,12
SU-122A5381,2825310846,30%778,42
Strv 746388,2830610745,79%542,38
T-345240,3322410448,08%481,24
TS-5 81198,2561410341,75%1095,04
M10 Wolverine5277,1721210044,00%426,30
AMX 13 10510619,444709537,89%429,36
AE Phase I 91244,715819353,76%1111,62
M3 Lee4115,981609251,09%239,19
M374218,401779048,89%629,00
AMX ELC bis5105,672228953,93%208,13
T-437532,354898856,82%776,45
Black Prince7650,305518447,62%716,81
T-284190,181848353,01%469,13
45TP Habicha7814,746008257,32%1103,33
AMX 40490,861628149,38%158,79
T404224,892298056,25%513,06
O-I6477,244097838,46%543,69
IS7661,495487746,75%751,18
A-205119,481587538,67%126,77
Durchbruchswagen 24125,671667544,00%122,95
P.43 bis6487,383667463,51%924,54
M5A1 Stuart485,641617338,36%16,67
AT 25323,443267352,05%664,54
Object 780 101242,885197342,47%670,48
T2881047,605846845,59%948,64
Churchill VII6400,954256639,39%453,78
O-Ni7788,396566663,64%1036,14
T28 Concept 7592,433566544,62%616,39
SU-263135,451426450,00%243,85
Super Conqueror101110,005166238,71%551,62
Alecto4158,021745950,85%257,11
MTLS-1G14 3262,502875855,17%1173,94
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4223,632305749,12%453,15
SU-54155,231635650,00%237,50
Strv m/425300,562715554,55%704,76
Caernarvon8990,426565360,38%1235,09
40TP Habicha6544,313665147,06%937,44
Panhard EBR 75 (FL 10) 8366,274784948,98%411,02
Valentine AT496,721064734,04%3,10
Super Hellcat 7608,914034544,44%697,56
Ikv 1035270,342314438,64%379,74
25TP KSUST II5331,862704348,84%674,89
P.435315,442854151,22%770,57
E 75 TS 81026,375794131,71%838,86
Škoda T 245272,444243971,79%781,87
Lago4215,712113836,84%454,29
FV215b 10739,295143839,47%314,09
VK 16.02 Leopard5123,923303759,46%309,58
VK 28.016225,653543740,54%371,65
Pz.Kpfw. III Ausf. E3102,151453452,94%185,92
M7 Priest3157,421593351,52%336,38
T 55A 9894,855163339,39%600,82
Sav m/434113,771633154,84%177,68
T-34 shielded 5264,272443043,33%412,57
Matilda4220,413132962,07%547,98
ST vz. 394183,382572951,72%440,06
AMX 38368,961522740,74%11,21
Light Mk. VIC 259,521332740,74%62,31
M2 Medium Tank3132,691832650,00%358,80
StuG IV 5218,852552642,31%294,41
MKA 2117,722102540,00%203,70
Type 97 Chi-Ha3109,961892466,67%346,80
T1 Cunningham180,521412334,78%240,69
T-46374,221412360,87%228,73
BT-74117,231582245,45%197,12
Covenanter5218,184092245,45%563,09
14TP4208,192022142,86%578,31
TOG II* 6430,813172157,14%660,62
Vickers Mk. E Type B263,74891936,84%10,63
T-50-2 6379,444131855,56%909,66
L-60 277,612541866,67%430,66
P26/404210,352301758,82%518,77
Type 2597 Chi-Ha3121,411651764,71%385,17
Patton the Tank 9554,475311741,18%279,82
Vickers Medium Mk. III363,001541553,33%111,38
Vickers Medium Mk. II279,001121338,46%137,54
Type 1 Chi-He4149,081821353,85%317,30
SU-182119,851511369,23%744,65
Type T-345265,853391361,54%671,53
T34 B 8818,384431338,46%645,42
BT-7 artillery 367,921431330,77%1,98
Strv m/40L3192,083021258,33%663,86
Universal Carrier 2-pdr2120,331361258,33%433,97
Chi-Ni290,091301118,18%199,07
T-26261,551041145,45%84,83
Object 283 91269,189011163,64%1418,28
BT-2289,301021050,00%248,01
T56 GMC3178,001941050,00%527,48
Pz.Kpfw. II299,44165944,44%194,95
Leichttraktor170,56125966,67%310,95
Hotchkiss H352105,75174850,00%315,01
T3 HMC295,00150850,00%249,45
T-29 3282,13234862,50%1064,92
T-116 370,71127742,86%55,40
Sexton I 3227,57211742,86%577,93
Strv m/382149,50131616,67%463,13
TKS z n.k.m. 20 mm 2259,33341633,33%1321,09
O-I Experimental5536,83608666,67%1062,11
Fantôme 91299,17480616,67%876,39
Strv fm/211102,20164540,00%309,81
LT vz. 35273,60120540,00%79,34
Renault FT134,00117540,00%2,94
Type 97 Te-Ke 2346,00526580,00%2175,12
T2 Medium Tank298,60172560,00%463,40
STG Guard 81077,40633560,00%1205,63
M4A1 Revalorisé 8632,20239520,00%422,98
Vickers Medium Mk. I148,501374100,00%264,10
LT vz. 3839,756140,00%0,00
M10 RBFM 5309,25401450,00%474,16
M4A3E8 Sherman6583,33439366,67%1076,84
Renault NC-31162,33105366,67%302,78
M24E2 Super Chaffee 6380,00372366,67%1014,69
Strv S1 8286,33212333,33%0,00
Bretagne Panther 6596,00356333,33%803,82
Renault Otsu17,50123250,00%71,62
MS-1152,0077250,00%90,54
AM 39 Gendron-Somua 257,00205250,00%114,52
AMR 35 299,007120,00%175,35
Pz.Kpfw. II Ausf. D 234,00190250,00%88,26
43 M. Toldi III 3122,00175250,00%494,25
Fiat 3000184,008510,00%165,77
Waffenträger auf E 100103200,0010401100,00%2132,10
Valiant 5391,0010071100,00%947,46
Pz.Kpfw. III Ausf. K 50,0012910,00%0,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 28.02.2020
Pozice: Vojín
Přijat: 28.02.2020
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 06.07.2018
Opustil klan: 20.11.2018
Pozice: Vojín
Přijat: 04.01.2015
Opustil klan: 26.02.2016
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 09.04.2017
Opustil klan: 04.07.2018
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 29.02.2016
Opustil klan: 28.10.2016
Pozice: Rekrut
Přijat: 08.02.2017
Opustil klan: 06.04.2017
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 10.11.2016
Opustil klan: 02.02.2017
Pozice: Vojín
Přijat: 29.11.2018
Opustil klan: 23.02.2020
Pozice: Vojín
Přijat: 29.09.2014
Opustil klan: 29.12.2014