Azulon_2014

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 25.01.2022

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev17537000
Průměrný tier7,410,000,000,00
Vítězství880750,22%00,00%00,00%00,00%
Porážky856848,86%00,00%00,00%00,00%
Remízy1620,92%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev385721,99%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø115850,6600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,850,000,000,00
Detekováno tanků | Ø177161,0100,0000,0000,00
Průměrné poškození1.081,090,000,000,00
Obsazování báze | Ø91210,5200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø71540,4100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti555,810,000,000,00
WN7996,490,000,000,00
WN81289,260,000,000,00
Celkem
Bitev17537
Průměrný tier7,41
Vítězství880750,22%
Porážky856848,86%
Remízy1620,92%
Přežito bitev385721,99%
Zničeno tanků | Ø115850,66
Poměr zabití / smrtí0,85
Detekováno tanků | Ø177161,01
Průměrné poškození1.081,09
Obsazování báze | Ø91210,52
Obrana báze | Ø71540,41
Průměrné zkušenosti555,81
WN7996,49
WN81289,26
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky3100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø20,6700,0000,0000,00
Průměrné poškození262,330,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti55,670,000,000,00
Celkem
Bitev3
Vítězství00,00%
Porážky3100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø20,67
Průměrné poškození262,33
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti55,67
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev26000
Vítězství27,69%00,00%00,00%00,00%
Porážky2492,31%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø60,2300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,230,000,000,00
Detekováno tanků | Ø170,6500,0000,0000,00
Průměrné poškození246,580,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti112,040,000,000,00
Celkem
Bitev26
Vítězství27,69%
Porážky2492,31%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø60,23
Poměr zabití / smrtí0,23
Detekováno tanků | Ø170,65
Průměrné poškození246,58
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti112,04
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (195)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T-34-856455,4833663548,82%711,13
IS-3A 81446,3072661753,81%1628,06
T26E4 SuperPershing 81140,5068758955,01%1499,19
Object 4168888,4943652946,88%970,25
T14 5477,9639850153,49%990,41
Škoda T 27 81451,6167149045,31%1815,05
Kanonenjagdpanzer 105 81303,8163048452,48%1408,39
Rheinmetall Skorpion 81444,7461647648,11%1545,06
FV4004 Conway91629,9952347051,49%1509,40
T-345252,3524645048,67%519,39
M54 Renegade 81612,7278937954,35%1792,91
T-437466,8536434547,83%567,04
VK 36.01 (H)6562,9836832956,23%925,15
Object 274a 81308,7074731151,77%1735,17
A-447640,2036930147,51%871,15
STB-1101891,5270329248,63%1480,02
Caliban 81265,3871227653,62%1362,73
Tiger I7848,2448727456,93%1069,01
Conqueror91420,1258627251,10%1202,88
Charioteer81478,7875327252,21%1777,37
T26E5 Patriot 81181,0981127250,74%1390,56
112 81318,4974725147,41%1553,66
Object 26391970,3763122748,02%1849,82
Object 43091720,3370721752,53%1559,62
Škoda T 56 81695,2575621654,63%1657,71
ISU-15281180,5857520643,20%1067,08
Object 430 Version II91347,3860020046,00%1166,22
M4A3E2 Sherman Jumbo6548,0440719659,69%1067,95
LT-432 8657,7958919448,97%1087,01
S-517696,6939617243,60%662,16
Type 6191566,0467717254,07%1484,43
A-436376,4832916448,17%563,96
AMX AC mle. 488987,0160614148,94%946,73
Turtle Mk. I 81612,4277213956,83%1872,83
ASTRON Rex 105 mm 81542,2668213743,80%1591,22
Caernarvon81294,6860513652,94%1492,44
Object 70491991,9681913554,07%1827,31
E 7591637,9281113551,11%1528,63
Type 64 6541,4836913149,62%1314,82
SU-10181198,0059612946,51%1231,38
T-34-3 81458,9861812146,28%1681,49
UDES 1691744,2483012056,67%1745,47
T2971136,7149711948,74%1438,42
FV217 Badger101887,8567411754,70%1389,55
T-50592,4718611649,14%124,36
STG Guard 81301,1867511452,63%1537,87
Chrysler K GF 81439,4675211450,88%1815,68
VK 30.01 (H)5307,8727811353,98%656,67
P.44 Pantera81252,4575011255,36%1770,31
Emil II91678,9573610844,44%1424,35
Challenger71014,7855310850,93%1370,35
K-91101627,6059810846,30%1140,84
Centurion Mk. 7/191518,6579610552,38%1571,87
KV-15349,292839946,46%536,90
Super Conqueror101901,966389550,53%1353,15
UDES 14 Alt 581149,877299354,84%1500,80
KV-26724,594579345,16%1078,97
T-448449,963718955,06%448,45
STA-18871,445198441,67%961,72
SU-855255,762258355,42%470,42
Emil I81167,347088248,78%1138,44
Achilles6709,125018242,68%1146,03
M4A1 Sherman5388,802878145,68%853,12
Churchill VII6613,004178150,62%970,54
T207535,093478041,25%536,70
Progetto CC55 mod. 5481489,587698048,75%1565,46
ARL 446518,373597851,28%778,22
Valentine3197,151887842,31%499,63
AMX 50 Foch (155) 101748,035587847,44%1140,76
Leo7799,646167749,35%1121,73
Prototipo Standard B91477,917037642,11%1207,75
AMX M4 mle. 4571048,437427255,56%1491,11
AMX 105 AM mle. 474214,531697248,61%545,04
FV4005 Stage II101602,474857048,57%1117,32
SU-1527925,526086656,06%1293,96
Object 268 Version 4101915,827106651,52%1376,81
M5A1 Stuart4103,642136443,75%118,74
Churchill I5454,623126050,00%843,59
T404256,802115952,54%528,75
T-46349,201125446,30%62,68
A46 6489,696175450,00%1440,58
AE Phase I 91654,437275457,41%1779,29
WZ-111 model 1-491196,776665341,51%856,77
AMX 50 10081254,217395350,94%1298,69
Durchbruchswagen 24181,942495347,17%336,29
Type 5 Chi-Ri7746,315515236,54%935,30
Tiger II81172,886205150,98%1350,95
T3281371,367595044,00%1479,23
E 100101704,757004847,92%1211,59
T-29 3311,212764759,57%1253,41
M10 RBFM 5610,004144757,45%1414,71
Black Prince7807,595524654,35%1042,49
T-284215,181954542,22%455,49
1108964,706454447,73%955,65
Kunze Panzer 91559,205364445,45%1360,54
Lansen C 81392,077074452,27%1571,75
T2 Medium Tank264,531274358,14%224,14
Type 3 Chi-Nu5637,865444257,14%1998,14
Kranvagn101891,177104240,48%1344,60
Char Futur 4 91662,765704240,48%1347,20
Tortoise91936,888254146,34%1740,15
Centurion Mk. I8967,677453953,85%1279,10
M3 Lee4267,242193754,05%898,10
Cromwell6733,425383638,89%1375,07
Progetto C50 mod. 6691429,066663655,56%1288,74
SMV CC-5671091,117533669,44%1665,00
AMX 50 Foch91741,227243650,00%1441,35
ARL V396680,795393458,82%1286,77
Matilda4382,522323342,42%913,89
AT 25362,332653348,48%696,72
Centurion Action X101701,005553228,13%1234,54
T-103 8972,424983122,58%795,02
P.43 bis61097,725592944,83%2348,80
Vickers Mk. E Type B225,76742941,38%5,45
Carro d'assalto P.8871130,008132958,62%1458,99
Type T-345160,141842941,38%170,00
UDES 15/16101426,625512941,38%838,21
GSOR 1008 81685,657322661,54%1879,07
Panzer 58 Mutz 81174,157352642,31%1353,06
Pz.Kpfw. III Ausf. E3155,602052564,00%484,22
Bofors Tornvagn 81245,357702347,83%1339,87
M446657,365812250,00%1059,08
Cruiser Mk. II2185,381602152,38%715,99
SU-1006518,153632030,00%606,76
Grille 15101695,705522045,00%1078,46
Object 268102092,587141952,63%1538,61
AMX 50 Foch B101025,374751942,11%451,88
SU-130PM 81455,326871957,89%1585,92
Lorraine 39L AM3119,721361844,44%193,98
Object 268 Version V 102052,446871850,00%1364,50
StuG IV 5335,112131850,00%685,17
T-26265,711061747,06%119,77
T1 Cunningham1182,562221637,50%1107,59
AMX 13 105 AM mle. 505354,202181553,33%631,36
Strv 746784,426311250,00%1507,11
Cruiser Mk. I1137,921721266,67%699,36
KV-4 KTTS 8990,675921241,67%851,46
Super Hellcat 7999,647291163,64%1355,23
Lago4250,702641030,00%580,64
Alecto4183,103131080,00%499,38
VK 30.02 (M)6779,304201040,00%1115,96
Type 2597 Chi-Ha3150,11179955,56%437,41
SARL 424170,11164944,44%328,75
T-549309,63219812,50%2,46
BT-7 artillery 3265,25311825,00%743,71
P.435254,57345757,14%590,84
Type 97 Te-Ke 2201,14285728,57%764,64
Pz.Kpfw. 38 (t)382,00144771,43%289,73
Somua S353424,29330757,14%1377,20
M2 Medium Tank318,1767650,00%86,70
T-45 2356,67629666,67%2353,88
Turán III prototípus 5285,50181633,33%407,25
Pz.Kpfw. 35 (t)279,003850,00%143,05
T1 HMC214,601165100,00%264,10
Renault NC-31122,2568450,00%84,37
M10 Wolverine5193,008540,00%136,33
T-116 3292,25315425,00%903,10
T-50-2 6260,504434100,00%715,74
Excalibur 61219,25541425,00%2246,01
TKS z n.k.m. 20 mm 2300,00451333,33%1634,03
Semovente M43 Bassotto61535,67681333,33%2388,61
AMX 13 F3 AM6342,00314333,33%220,13
Vickers Medium Mk. II20,0060250,00%89,05
Strv m/40L3280,50241250,00%796,76
Renault FT 75 BS237,501182100,00%261,00
P26/404584,50540250,00%1562,53
Hotchkiss H352315,50463250,00%1863,64
M4 Improved 5312,50460250,00%623,77
Archer5154,0011020,00%54,64
KV-1S6284,0013420,00%214,39
FV230 Canopener101578,50551250,00%976,34
KV-1SA 5891,508982100,00%1924,07
Progetto M35 mod. 46 8957,0046320,00%806,40
TOG II* 6800,009452100,00%1435,88
AT 15A 7892,5049620,00%1222,23
T92 8697,00635250,00%1021,68
Pz.Kpfw. II293,009410,00%136,44
Leichttraktor10,00310,00%0,00
MS-1135,00791100,00%261,00
M7 Priest30,002110,00%0,00
SU-14-28395,005221100,00%378,49
T3 HMC20,00921100,00%261,00
T56 GMC3242,0012110,00%653,68
Universal Carrier 2-pdr20,001410,00%0,00
M8A1482,002910,00%0,00
AMX ELC bis5259,0016410,00%535,30
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 51520,0011361100,00%4174,36
AMR 35 2163,002611100,00%727,32
MKA 2574,006071100,00%2885,03
Vz. 68 Squall 817,0027610,00%0,00
T28 Concept 70,0014110,00%0,00
Valiant 5629,0010351100,00%1486,42
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2165,0037910,00%617,01
M4A1 Revalorisé 8389,003841100,00%410,26
WZ-120-1G FT 8870,0027010,00%550,39

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 25.01.2022
Pozice: Vojín
Přijat: 25.01.2022
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 21.11.2014
Opustil klan: 17.03.2015
Pozice: Záložník
Přijat: 29.01.2019
Opustil klan: 15.04.2019
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 17.04.2019
Opustil klan: 29.06.2019
Pozice: Rekrut
Přijat: 09.11.2021
Opustil klan: 20.11.2021