B3TwO0

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 28.10.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1029012109296
Průměrný tier5,677,758,017,57
Vítězství471145,78%541,67%4137,61%12742,91%
Porážky548153,27%758,33%6660,55%16455,41%
Remízy980,95%00,00%21,83%51,69%
Přežito bitev146814,27%325,00%2220,18%4013,51%
Zničeno tanků | Ø40640,3940,33500,461050,35
Poměr zabití / smrtí0,460,440,570,41
Detekováno tanků | Ø83070,81100,83860,792540,86
Průměrné poškození395,76856,92909,68724,30
Obsazování báze | Ø51030,5040,33680,62720,24
Obrana báze | Ø19010,1800,00260,24260,09
Průměrné zkušenosti339,92627,50588,77553,68
WN7527,83523,98553,29521,39
WN8497,87690,86722,60616,85
Celkem
Bitev10290
Průměrný tier5,67
Vítězství471145,78%
Porážky548153,27%
Remízy980,95%
Přežito bitev146814,27%
Zničeno tanků | Ø40640,39
Poměr zabití / smrtí0,46
Detekováno tanků | Ø83070,81
Průměrné poškození395,76
Obsazování báze | Ø51030,50
Obrana báze | Ø19010,18
Průměrné zkušenosti339,92
WN7527,83
WN8497,87
Posledních 24 hodin
Bitev12
Průměrný tier7,75
Vítězství541,67%
Porážky758,33%
Remízy00,00%
Přežito bitev325,00%
Zničeno tanků | Ø40,33
Poměr zabití / smrtí0,44
Detekováno tanků | Ø100,83
Průměrné poškození856,92
Obsazování báze | Ø40,33
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti627,50
WN7523,98
WN8690,86
Posledních 7 dní
Bitev109
Průměrný tier8,01
Vítězství4137,61%
Porážky6660,55%
Remízy21,83%
Přežito bitev2220,18%
Zničeno tanků | Ø500,46
Poměr zabití / smrtí0,57
Detekováno tanků | Ø860,79
Průměrné poškození909,68
Obsazování báze | Ø680,62
Obrana báze | Ø260,24
Průměrné zkušenosti588,77
WN7553,29
WN8722,60
Posledních 30 dní
Bitev296
Průměrný tier7,57
Vítězství12742,91%
Porážky16455,41%
Remízy51,69%
Přežito bitev4013,51%
Zničeno tanků | Ø1050,35
Poměr zabití / smrtí0,41
Detekováno tanků | Ø2540,86
Průměrné poškození724,30
Obsazování báze | Ø720,24
Obrana báze | Ø260,09
Průměrné zkušenosti553,68
WN7521,39
WN8616,85
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø33,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození143,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti33,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø33,00
Průměrné poškození143,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti33,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (221)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Cromwell6348,3830031343,45%462,85
Black Prince7519,2137229552,20%562,36
Churchill VII6348,6528224643,90%389,29
T297539,7643022553,33%520,73
IS7476,0240220543,90%412,64
KV-15321,8527020246,04%491,34
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4183,0219420149,25%318,31
M66416,5528519844,44%441,97
KV-856421,6130619544,62%494,52
StuG III Ausf. G5174,5018716347,24%198,26
VK 30.01 (P)6352,4226115142,38%360,48
M3 Lee492,8114314740,82%64,88
Conqueror91206,2269014643,15%838,68
Tiger (P)7516,9946814346,15%467,56
M446513,3727813945,32%720,65
Caernarvon8428,3845413644,12%240,58
T-34-856398,4230513549,63%623,43
SU-855165,1919212944,19%138,73
SU-1006384,0527312949,61%495,84
SU-1527319,0231612642,06%181,80
IS-38729,8461912547,20%600,59
Pz.Kpfw. III/IV5153,0716912544,80%183,64
LTP 3130,1717312450,81%478,09
M415308,4821111849,15%365,39
T328787,2365111846,61%676,69
Churchill I5162,3722411654,31%186,57
T675174,0917411637,07%101,98
T1 Heavy5364,6130711447,37%578,12
Crusader6151,7518910847,22%242,56
Type T-345214,5421010744,86%369,31
Tiger I7847,686309844,90%890,29
M127614,484469751,55%681,00
KV-1S6230,532489443,62%173,53
T-345239,772069242,39%420,22
T-437527,894979247,83%630,04
VK 100.01 (P)8869,526579042,22%751,91
Škoda T 256482,584568939,33%645,44
SU-130PM 8751,475738745,98%547,38
KV-48870,076778148,15%803,52
M5A1 Stuart480,091908046,25%61,34
IS-2-II8976,336827949,37%954,06
P.43 bis6578,435407451,35%954,39
M10391117,425997331,51%671,33
T7 Combat Car 263,041327350,68%161,21
Matilda4116,611877254,17%178,75
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5190,601977243,06%263,28
Type 5781003,487147152,11%936,92
Valentine3155,912067054,29%479,96
BZ-587725,565536835,29%690,64
Type 1 Chi-He4178,261856549,23%383,23
T207623,615506445,31%714,76
T-448603,724916437,50%498,13
Strv 746539,244736347,62%778,10
Jagdpanzer IV6302,572286038,33%269,39
Alecto4151,901886055,00%283,88
T-28496,281605846,55%81,96
Marder II3115,341395850,00%187,26
B14119,041725543,64%101,13
Covenanter5104,221625538,18%59,37
Pz.Kpfw. 558966,296615545,45%643,96
AMX 50 1008673,834965438,89%450,76
M8A1474,591415444,44%40,80
Fantôme 9716,525865446,30%443,56
M5 Stuart466,231815350,94%100,92
AMX M4 mle. 457833,215895337,74%883,32
Marder 38T4101,421355347,17%67,67
StuG III Ausf. B4161,421825339,62%136,46
O-I Experimental5297,172735251,92%408,86
Type 3 Chi-Nu5251,022645030,00%411,36
M4A3E8 Sherman6462,924904944,90%703,40
VK 20.01 (D)491,841544940,82%14,49
T1E6 249,37984932,65%1,09
SU-85B4123,001884759,57%215,95
VK 30.02 (D)7449,675704647,83%521,73
M374145,911604639,13%236,15
Strv m/425315,183554542,22%625,74
Vickers Medium Mk. III393,021204436,36%92,51
Type 586473,145154452,27%751,45
40TP Habicha6574,704764341,86%861,61
Type 95 Heavy4163,672074355,81%427,00
KV-37870,237054351,16%943,66
BZ-1668709,356024348,84%675,02
O-I6454,574874252,38%616,66
Achilles6443,384104242,86%559,37
M2 Medium Tank379,831264143,90%61,53
Mäuschen91210,616804143,90%832,57
Ares 758666,615944143,90%536,40
Type 97 Chi-Ha3119,601354035,00%158,68
M3 Stuart360,591313948,72%86,05
T-1506419,154013941,03%430,33
T-50-2 6192,282923941,03%244,38
SU-76M466,841103844,74%48,48
AT 86535,535553865,79%915,06
T-505116,972513748,65%199,96
Pawlack Tank6699,755543641,67%931,98
T-46385,571203537,14%91,61
Nashorn6475,513493537,14%498,51
Type 4 Ju-To7895,686263438,24%855,21
25TP KSUST II5451,974423351,52%995,09
VK 16.02 Leopard5280,753363243,75%688,83
IS-M8450,883943218,75%189,04
Ikv 1035433,393553151,61%952,48
VK 28.016214,263033132,26%294,33
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5437,394903138,71%799,73
D23111,971463043,33%201,04
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4168,831513030,00%266,42
Pz.Kpfw. II Luchs4173,762782941,38%383,76
P.435412,574602850,00%972,50
45TP Habicha7914,715902839,29%900,63
M7 Priest3124,891452850,00%218,51
AMX ELC bis5150,823102857,14%403,36
AT 25243,043272755,56%460,06
M-II-Y71037,158982777,78%1307,72
VK 30.01 (H)5500,234622653,85%1098,28
T3 HMC2107,961552646,15%296,31
T56 GMC340,04942445,83%41,48
AT 77787,046002445,83%827,63
Object 25791185,717342454,17%936,52
Black Prince II 7594,546182445,83%519,74
Valentine AT4137,391432343,48%156,20
Pz.Kpfw. II Ausf. G384,781862347,83%135,83
Pz.Kpfw. II Ausf. D 264,701912343,48%68,68
ST vz. 394311,413082245,45%773,63
Type 2597 Chi-Ha332,411012236,36%1,49
SU-122A5196,822252227,27%174,80
Leo7515,055342147,62%564,28
Sav m/434345,052852142,86%733,54
AMX 38379,331392147,62%69,41
Ikv 723106,251542050,00%143,64
Cruiser Mk. II278,651472030,00%81,15
Vickers Medium Mk. II279,891301957,89%288,06
M4A1 Sherman5100,001821947,37%78,78
Škoda T 245494,795091963,16%1348,04
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3103,531541952,63%195,73
Lago4208,392761850,00%496,72
14TP4268,893371861,11%919,82
T-26289,391181850,00%279,32
T2 Medium Tank258,111291861,11%212,36
M2 Light260,471091747,06%62,93
T1 HMC225,29551729,41%0,00
Type 5 Heavy10923,765951735,29%282,38
Tiger II8904,886251735,29%755,40
SU-26369,291381770,59%261,00
Pz.Kpfw. I Ausf. C340,411701758,82%177,45
Type 3 Ju-Nu6642,005581650,00%757,59
VK 36.01 (H)6736,936771553,33%1175,62
Pz.Kpfw. II264,291221428,57%3,59
AMX 404161,502161471,43%604,28
Vz. 44-17931,076361442,86%880,77
Ikv 65 Alt II6646,314971346,15%975,91
Wespe3177,771901353,85%567,17
Type 689935,005931330,77%481,07
AMX M4 mle. 5410906,926421346,15%429,29
10TP3197,831791225,00%577,88
SU-54104,921531233,33%4,60
KV-26183,252531250,00%124,59
AT-1287,551351154,55%215,57
M24E2 Super Chaffee 6470,825211136,36%976,10
Pvlvv fm/42218,901071040,00%41,04
53TP Markowskiego8545,805591040,00%336,93
Leichttraktor161,10961050,00%116,26
Pz.Kpfw. III Ausf. E329,90581030,00%0,00
Cruiser Mk. I150,40521010,00%0,00
Archer5189,302011050,00%259,34
Pz.Sfl. IVb4213,902441060,00%643,42
Windhund 8473,604371040,00%220,40
Super Hellcat 7362,504841060,00%440,74
Lorraine 40 t 8563,403301010,00%309,64
T1 Cunningham114,2269944,44%27,48
M15/423258,67225933,33%542,25
Panzerjäger I241,6773944,44%28,80
SDP 44 Burza6314,33450966,67%487,27
Cruiser Mk. IV498,67137966,67%272,53
Gabler’s Destroyer 5201,67307922,22%298,46
Kpz. Erich Konzept I 9445,33682977,78%313,75
Type 63 8542,00483933,33%252,54
Chi-Go 7428,56429944,44%272,27
Vickers Mk. E Type B270,13131862,50%227,62
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6216,13215812,50%204,40
Chi-Ni2109,43152728,57%295,99
Type 4 Chi-To6351,8623570,00%341,83
Pz.Kpfw. I274,71248785,71%319,79
Strv m/38251,17174633,33%0,00
P26/404508,67501666,67%1629,16
Carro d'assalto P.887360,00381633,33%168,51
Cruiser Mk. III394,17184666,67%408,37
G.Pz. Mk. VI (e)2141,0084616,67%711,70
KV-1SA 5354,83510683,33%667,88
LT vz. 383233,00296560,00%865,32
Strv m/40L3131,80254560,00%374,05
M-III-Y8514,60422520,00%292,80
Vickers Medium Mk. I192,00114450,00%321,55
Škoda T 177941,25553425,00%2052,36
T404251,75209475,00%634,78
MKA 2142,00202425,00%270,61
Kolohousenka169,001603100,00%338,82
Renault FT142,67930,00%0,00
7TP253,33140366,67%217,74
MS-1163,00123366,67%293,50
SU-18264,0085333,33%108,15
Type 91 Heavy3247,00387366,67%995,38
Universal Carrier 2-pdr2105,33148366,67%405,25
AMX M4 mle. 5191245,6746930,00%805,02
Convert. Medium Tank T3 3289,67506366,67%841,06
Rheinmetall Skorpion G 8166,6725730,00%0,00
Strv fm/211158,002202100,00%950,56
Renault Otsu120,505620,00%3,10
M14/412212,00253250,00%624,17
Type 4 Heavy9535,00647250,00%293,03
Type 89 I-Go/Chi-Ro236,00140250,00%76,03
VK 30.01 (D)648,50145250,00%105,41
SMV CC-64 Vipera 8263,50407250,00%122,10
Fiat 3000193,001861100,00%478,56
LT vz. 352496,004711100,00%2366,47
BT-2249,001201100,00%261,00
4TP1169,003141100,00%976,42
Renault NC-3110,001210,00%0,00
D12604,007701100,00%4732,51
AMR 35 251,008110,00%0,00
Type 5 Ka-Ri 81504,008871100,00%1443,99
T26E3 Eagle 7 7705,008391100,00%869,63

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 28.10.2026
Pozice: Vojín
Přijat: 13.07.2026
Opustil klan: 18.10.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 11.02.2026
Opustil klan: 29.05.2026