BXxHUNterxXB

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 23.01.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev11859000
Průměrný tier7,270,000,000,00
Vítězství560547,26%00,00%00,00%00,00%
Porážky611551,56%00,00%00,00%00,00%
Remízy1391,17%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev235419,85%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø67050,5700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,710,000,000,00
Detekováno tanků | Ø101770,8600,0000,0000,00
Průměrné poškození790,430,000,000,00
Obsazování báze | Ø87110,7300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø36410,3100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti454,820,000,000,00
WN7759,010,000,000,00
WN8851,650,000,000,00
Celkem
Bitev11859
Průměrný tier7,27
Vítězství560547,26%
Porážky611551,56%
Remízy1391,17%
Přežito bitev235419,85%
Zničeno tanků | Ø67050,57
Poměr zabití / smrtí0,71
Detekováno tanků | Ø101770,86
Průměrné poškození790,43
Obsazování báze | Ø87110,73
Obrana báze | Ø36410,31
Průměrné zkušenosti454,82
WN7759,01
WN8851,65
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev6000
Vítězství233,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky466,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev116,67%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø71,1700,0000,0000,00
Průměrné poškození736,670,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti322,830,000,000,00
Celkem
Bitev6
Vítězství233,33%
Porážky466,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev116,67%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø71,17
Průměrné poškození736,67
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti322,83
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození804,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti129,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození804,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti129,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3000
Vítězství266,67%00,00%00,00%00,00%
Porážky133,33%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev133,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,3300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø62,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození388,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti395,000,000,000,00
Celkem
Bitev3
Vítězství266,67%
Porážky133,33%
Remízy00,00%
Přežito bitev133,33%
Zničeno tanků | Ø10,33
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø62,00
Průměrné poškození388,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti395,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev13000
Vítězství323,08%00,00%00,00%00,00%
Porážky1076,92%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev215,38%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø40,3100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,360,000,000,00
Detekováno tanků | Ø131,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození502,310,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø70,5400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti167,850,000,000,00
Celkem
Bitev13
Vítězství323,08%
Porážky1076,92%
Remízy00,00%
Přežito bitev215,38%
Zničeno tanků | Ø40,31
Poměr zabití / smrtí0,36
Detekováno tanků | Ø131,00
Průměrné poškození502,31
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø70,54
Průměrné zkušenosti167,85
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev50000
Vítězství1734,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky3264,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy12,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1428,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø230,4600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,640,000,000,00
Detekováno tanků | Ø410,8200,0000,0000,00
Průměrné poškození724,560,000,000,00
Obsazování báze | Ø450,9000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2655,3000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti328,180,000,000,00
Celkem
Bitev50
Vítězství1734,00%
Porážky3264,00%
Remízy12,00%
Přežito bitev1428,00%
Zničeno tanků | Ø230,46
Poměr zabití / smrtí0,64
Detekováno tanků | Ø410,82
Průměrné poškození724,56
Obsazování báze | Ø450,90
Obrana báze | Ø2655,30
Průměrné zkušenosti328,18
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev351000
Vítězství16747,58%00,00%00,00%00,00%
Porážky17850,71%00,00%00,00%00,00%
Remízy61,71%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev11532,76%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1790,5100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,760,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2280,6500,0000,0000,00
Průměrné poškození538,210,000,000,00
Obsazování báze | Ø3370,9600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2820,8000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti342,580,000,000,00
Celkem
Bitev351
Vítězství16747,58%
Porážky17850,71%
Remízy61,71%
Přežito bitev11532,76%
Zničeno tanků | Ø1790,51
Poměr zabití / smrtí0,76
Detekováno tanků | Ø2280,65
Průměrné poškození538,21
Obsazování báze | Ø3370,96
Obrana báze | Ø2820,80
Průměrné zkušenosti342,58
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (152)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T34 81022,0252977148,51%1113,31
UDES 15/16101587,5365472047,50%1100,90
Conqueror9984,4343160140,43%652,96
M66583,1237058452,74%862,45
Churchill VII6482,0932649645,77%721,34
T297866,9644044044,09%1038,86
STB-1101473,2360537743,77%1089,80
T26E4 SuperPershing 8944,8259636350,41%1175,72
M10391107,5755933847,34%915,60
Black Prince7686,1741330249,01%811,89
Caernarvon8624,7237128342,76%497,29
T328901,7046024751,42%959,06
UDES 1691334,9964022347,53%1155,28
Churchill I5329,5126421050,00%571,01
M26 Pershing8566,2248119039,47%433,17
Super Conqueror101256,7965018647,31%788,00
60TP Lewandowskiego101731,1770218550,27%1178,26
UDES 14 Alt 58928,3056816137,27%909,44
AMX ELC bis534,0921416150,31%118,73
Type T-345336,5227015646,15%835,52
M46 Patton9974,8360315046,00%710,12
50TP prototyp 81075,7265314954,36%1103,36
Type 586494,8434814751,02%890,55
53TP Markowskiego8975,9966313745,99%1004,77
Type 6191165,9271413252,27%1033,66
50TP Tyszkiewicza91311,7569413046,92%1008,06
Pz.Sfl. IVc5238,2919312846,09%340,48
Nashorn6512,2330512351,22%756,64
T207540,7937511748,72%645,40
Leo7587,2250511546,09%724,95
Marder 38T4244,0620911546,96%481,36
STA-2 8922,9859710837,04%1014,22
T1 Heavy5260,6528210655,66%416,68
Type 5 Chi-Ri7653,2756210244,12%853,25
AMX 12 t6304,013829254,35%701,83
Matilda4142,051889147,25%183,65
45TP Habicha7882,066438949,44%1093,99
STA-18727,745668647,67%750,31
M3 Lee4109,651618349,40%204,03
M4A3E2 Sherman Jumbo6475,953797955,70%864,66
40TP Habicha6397,994187850,00%603,18
UDES 0381113,645807342,47%1130,72
Sturer Emil7334,392687250,00%280,97
Centurion Action X101203,275857044,29%745,00
M53/M5591218,315977051,43%1183,82
Centurion Mk. 7/19901,186076842,65%642,23
AMX 404118,051866248,39%273,82
StuG III Ausf. B4148,521576246,77%162,47
Type 64 6363,744426241,94%705,67
M4A1 Sherman5359,812915856,90%919,82
Crusader6228,102815850,00%531,78
Type 4 Chi-To6533,024835749,12%875,93
Type 3 Chi-Nu5275,483035246,15%534,96
Type 1 Chi-He4173,291655232,69%270,08
Covenanter5128,422175054,00%291,53
M48A5 Patton101086,025235042,00%584,07
Vickers Medium Mk. III387,981174946,94%126,02
AMX 13 F3 AM6556,062994942,86%597,73
FV229 Contender9942,275884938,78%529,96
M8A14103,601544734,04%2,03
M5A1 Stuart447,162094555,56%144,95
Centurion Mk. I8582,965424535,56%479,11
Cromwell6303,343054447,73%382,23
25TP KSUST II5344,214004355,81%759,36
T2 Medium Tank2107,151244131,71%340,12
Ikv 65 Alt II6613,084454050,00%921,96
Strv m/425228,823703857,89%512,91
Strv 746528,845093756,76%923,77
Ikv 90 Typ B7809,444983641,67%999,48
M2 Medium Tank380,621433455,88%171,35
Comet7423,554723345,45%450,48
Marder II3128,671203327,27%141,88
AMX 50 Foch (155) 101267,824503336,36%623,82
FV215b 101317,104403040,00%797,25
CC-46 Pancernik 91432,526212955,17%1091,94
M40/M4381043,486032948,28%1017,95
Birch Gun4159,622002944,83%392,25
T7 Combat Car 262,111302850,00%145,43
IS7681,336202751,85%772,58
KV-856305,084092653,85%374,41
Type 578748,006012646,15%610,87
T110E510854,815682646,15%423,65
Ikv 1035458,243902564,00%1115,88
FCM 36 Pak 40 3188,521672343,48%274,18
Lago4137,333182161,90%375,73
Sexton II356,33922147,62%78,94
M127606,865692152,38%724,73
Super Hellcat 7504,814042142,86%500,79
Strv 103-091097,405382035,00%649,53
FV227 Conceiver8576,846681957,89%564,64
T56 GMC385,941581861,11%205,06
Vickers Medium Mk. II247,00931656,25%145,44
FV224 Chopper7853,637451656,25%1075,52
T34 B 81037,444191637,50%923,43
AMX 38390,471791546,67%91,26
Universal Carrier 2-pdr250,47911540,00%1,71
14TP4204,933691464,29%785,72
M415523,213581442,86%661,76
Type 2597 Chi-Ha388,071261442,86%71,70
T3 HMC254,791131450,00%82,61
Bishop5192,502381457,14%292,99
ST vz. 394286,692411330,77%671,67
KV-15333,583721241,67%432,57
T-29 3330,085131283,33%1305,78
Škoda T 245348,183321154,55%819,13
Type 97 Chi-Ha3131,551961163,64%404,79
Type 4 Ju-To7577,453991127,27%391,27
M60 10841,824541145,45%419,81
M446766,646451172,73%1286,20
Strv m/40L3207,703031050,00%628,98
FV3046232,702911050,00%225,73
KV-1S6197,703621050,00%163,32
Alembic 81056,406121040,00%833,91
BT-7 artillery 3118,601871040,00%199,68
Vickers Medium Mk. I149,4493955,56%126,65
Sav m/434344,22279955,56%921,75
T1 Cunningham122,8897862,50%182,87
LT vz. 383215,13197825,00%610,18
Loyd Gun Carriage2130,25123850,00%747,31
IS-2 shielded 7779,38475837,50%679,80
T-463122,29222742,86%300,21
T-26274,57134728,57%109,05
Strv 103B101483,43480742,86%883,29
Vickers Mk. E Type B282,83160683,33%356,80
Chi-Ni2158,20216580,00%858,70
Renault NC-31141,0051520,00%0,00
Hotchkiss H35230,2074520,00%0,42
D1218,0074560,00%175,04
T1 HMC231,20163580,00%261,70
T-50-2 6273,20377560,00%668,08
LT vz. 352262,00270450,00%1193,07
Renault Otsu154,2598450,00%71,62
Emil I8626,00482450,00%478,86
AMX 13 757115,50352450,00%129,50
Cruiser Mk. IV4133,00200475,00%428,98
KV-26911,2531540,00%1523,01
IS-M8353,5026840,00%98,97
M24E2 Super Chaffee 6268,75530450,00%554,23
Strv fm/21188,3311930,00%227,88
Strv m/382156,67420366,67%729,60
Renault FT129,6766366,67%229,80
Type 3 Ju-Nu61281,33912366,67%2479,18
Pz.Kpfw. II Ausf. D 22,67157333,33%0,00
Kolohousenka1138,002262100,00%749,09
4TP1258,50366250,00%1582,58
Pz.Kpfw. II266,002192100,00%271,28
Type 63 81306,50952250,00%1561,71
Leichttraktor1104,001881100,00%528,79
MS-1194,001701100,00%504,09
Gabler’s Destroyer 5234,0012910,00%358,31
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6434,0013310,00%689,08
Krupp-Steyr Waffenträger 7897,006361100,00%1110,39

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 23.01.2025
Pozice: Vojín
Přijat: 17.03.2020
Opustil klan: 29.03.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 27.07.2015
Opustil klan: 24.10.2015
Pozice: Vojín
Přijat: 26.10.2015
Opustil klan: 19.12.2015
Pozice: Rekrut
Přijat: 07.05.2015
Opustil klan: 10.06.2015
Pozice: Rekrut
Přijat: 12.06.2015
Opustil klan: 22.07.2015
Pozice: Vojín
Přijat: 18.02.2015
Opustil klan: 03.05.2015