Baban_777

clanlogo
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 25.03.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2069507474
Průměrný tier7,470,008,708,70
Vítězství950845,94%00,00%2635,14%2635,14%
Porážky1092152,77%00,00%4763,51%4763,51%
Remízy2661,29%00,00%11,35%11,35%
Přežito bitev375418,14%00,00%79,46%79,46%
Zničeno tanků | Ø108000,5200,00210,28210,28
Poměr zabití / smrtí0,640,000,310,31
Detekováno tanků | Ø181270,8800,00470,64470,64
Průměrné poškození740,220,00587,47587,47
Obsazování báze | Ø177570,8600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø70000,3400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti479,330,00503,99503,99
WN7686,040,00251,27251,27
WN8749,660,00287,93287,93
Celkem
Bitev20695
Průměrný tier7,47
Vítězství950845,94%
Porážky1092152,77%
Remízy2661,29%
Přežito bitev375418,14%
Zničeno tanků | Ø108000,52
Poměr zabití / smrtí0,64
Detekováno tanků | Ø181270,88
Průměrné poškození740,22
Obsazování báze | Ø177570,86
Obrana báze | Ø70000,34
Průměrné zkušenosti479,33
WN7686,04
WN8749,66
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev74
Průměrný tier8,70
Vítězství2635,14%
Porážky4763,51%
Remízy11,35%
Přežito bitev79,46%
Zničeno tanků | Ø210,28
Poměr zabití / smrtí0,31
Detekováno tanků | Ø470,64
Průměrné poškození587,47
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti503,99
WN7251,27
WN8287,93
Posledních 30 dní
Bitev74
Průměrný tier8,70
Vítězství2635,14%
Porážky4763,51%
Remízy11,35%
Přežito bitev79,46%
Zničeno tanků | Ø210,28
Poměr zabití / smrtí0,31
Detekováno tanků | Ø470,64
Průměrné poškození587,47
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti503,99
WN7251,27
WN8287,93
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky3100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø103,3300,0000,0000,00
Průměrné poškození346,330,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti58,330,000,000,00
Celkem
Bitev3
Vítězství00,00%
Porážky3100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø103,33
Průměrné poškození346,33
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti58,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev6000
Vítězství233,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky466,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø50,8300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,830,000,000,00
Detekováno tanků | Ø122,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození785,170,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti445,000,000,000,00
Celkem
Bitev6
Vítězství233,33%
Porážky466,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø50,83
Poměr zabití / smrtí0,83
Detekováno tanků | Ø122,00
Průměrné poškození785,17
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti445,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev14000
Vítězství642,86%00,00%00,00%00,00%
Porážky857,14%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev428,57%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø90,6400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,900,000,000,00
Detekováno tanků | Ø211,5000,0000,0000,00
Průměrné poškození627,210,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti250,000,000,000,00
Celkem
Bitev14
Vítězství642,86%
Porážky857,14%
Remízy00,00%
Přežito bitev428,57%
Zničeno tanků | Ø90,64
Poměr zabití / smrtí0,90
Detekováno tanků | Ø211,50
Průměrné poškození627,21
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti250,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (142)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T-34-856583,72474195350,38%1135,99
STG Guard 8723,45519190143,08%634,93
T-5491047,48638103444,87%923,24
IS-7101379,4162181044,44%950,69
IS-4101295,7565172747,87%853,76
T57 Heavy101474,2464855745,78%919,38
Object 140101166,3954752736,81%670,55
AMX 13 909506,1951851846,72%545,17
Object 268101475,2159951043,92%821,21
T-1091020,3254142945,69%830,20
VK 45.03 7649,0950839643,18%619,40
IS-38883,0148938946,53%863,78
E 100101374,3260537439,57%800,28
SU-263478,6125835055,71%1618,64
SU-14-28970,4349434351,02%1106,26
KV-48821,4950531946,08%797,31
T-448729,6556530548,52%864,13
KV-15236,6423827547,64%290,26
SU-86776,4834027146,13%1057,67
T54E19681,0350625844,96%398,85
Char Futur 4 9798,1147425739,30%404,90
Panther7527,2547921746,08%644,75
ISU-1528698,6647421339,44%452,33
ST-I91326,0868920949,28%1198,24
SU-54399,7419820248,02%910,79
IS7590,8437819838,38%570,04
SU-1527609,4144819743,15%663,47
AMX 12 t6342,5549419350,26%781,49
Super Hellcat 7523,0645719243,75%528,87
212A9910,2052518745,45%648,34
AMX 13 757416,5351418450,00%696,77
T-345194,1427118053,89%384,80
T-1506421,2129718050,00%535,15
E 759885,4554917935,20%518,59
SU-1006559,9236517450,00%877,51
T-284190,8019017249,42%445,45
T207410,9744717246,51%391,33
KV-37594,8343916744,91%620,32
M18 Hellcat6474,9539214953,02%724,95
BT-7466,0613214149,65%103,06
AMX 13 F3 AM6533,6341814160,99%832,15
Object 70491042,7451314042,14%575,76
T-50578,9925014055,71%155,05
Pz.Kpfw. III/IV5305,1434013748,18%675,78
Nashorn6320,6429613542,96%320,44
Type T-345334,5037113448,51%867,20
Tiger II8655,1756513447,01%522,49
T698568,1354613246,21%494,41
Progetto CC55 mod. 548837,7960713145,80%713,89
Lorraine 155 mle. 507554,1745412947,29%551,45
T-62A10827,9455012941,86%439,06
SU-855226,6421812845,31%299,37
Leo7450,9844312441,94%438,20
T-437594,9147212453,23%860,60
Progetto C50 mod. 669902,4557611841,53%557,69
Lorraine 155 mle. 518638,4748811743,59%487,00
Škoda T 27 8637,4854711644,83%579,78
Sturer Emil7435,1935311036,36%294,54
P.43 bis6461,3444710949,54%678,13
AMX 13 10510612,1054410147,52%484,02
M4A1 Sherman5301,3135810044,00%605,50
VK 30.02 (M)6363,623488939,33%399,06
59-166155,723998847,73%223,43
M75173,122618445,24%409,46
T675305,153288248,78%545,98
Carro d'assalto P.887800,146427450,00%965,39
Matilda4162,772187360,27%381,82
T216193,103337252,78%376,47
Object 26110886,155747149,30%586,81
Pz.Sfl. IVc5308,013087042,86%492,13
LTP 3206,943346453,13%1007,83
AMX ELC bis5189,843896150,82%470,06
Panther II8486,614505639,29%329,08
AMX 50 Foch (155) 101372,046135541,82%784,62
BT-22101,221425450,00%320,56
Emil I8637,855745450,00%507,85
43 M. Toldi III 361,641625335,85%15,78
Pz.Kpfw. III Ausf. J4193,522615234,62%277,88
Marder 38T4229,632534647,83%400,70
T-46353,491154551,11%105,46
Strv 746415,454254452,27%602,24
SU-18297,591234450,00%459,05
T-29 3207,732954045,00%548,43
SU-76M458,92933735,14%0,00
FV215b 101101,745383534,29%543,66
Škoda T 45 7501,854853444,12%386,33
M3 Lee4213,882823348,48%648,96
MS-1172,271203036,67%138,66
M8A14220,412712937,93%353,74
T-50-2 6127,243132944,83%105,91
A-2059,861782857,14%175,08
Vickers Medium Mk. III369,541092842,86%20,60
M4A3(76)W Sherman 6413,964622650,00%512,08
Kranvagn101064,336022441,67%515,66
AT-1282,75972441,67%71,28
M5A1 Stuart4163,502902240,91%316,12
KV-26295,412662218,18%197,13
T-703186,382702142,86%542,67
Light Mk. VIC 297,501652040,00%294,24
Leichttraktor195,201321546,67%266,63
E 509561,505831241,67%248,52
Lago4263,552491136,36%538,23
Type 2597 Chi-Ha3115,731991154,55%305,28
LT vz. 38367,901751040,00%20,94
Sturmpanzer I Bison366,901101050,00%92,36
T-26247,90871030,00%2,96
T26E4 SuperPershing 8478,404311040,00%295,99
Bat.-Châtillon 155 559497,305191050,00%333,19
T7 Combat Car 286,101821050,00%286,25
Type 97 Chi-Ha3188,67221933,33%487,53
Sav m/434223,56209933,33%323,24
Marder II3186,89226944,44%404,81
Kolohousenka129,004670,00%0,00
Rinoceronte101405,29473714,29%667,50
Bat.-Châtillon 25 t10666,86443714,29%216,50
Renault FT AC290,57172742,86%113,86
GSOR the TANK 9675,57363714,29%306,25
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5171,86341757,14%288,31
Obsidian 8533,00631757,14%510,59
M24E2 Super Chaffee 670,4016050,00%0,00
T1E6 278,00200580,00%356,65
LT vz. 35256,00138425,00%3,10
Type 97 Te-Ke 2109,25144425,00%314,93
Pz.Kpfw. II Ausf. G381,75350475,00%306,08
Bat.-Châtillon 12 t8644,50542450,00%1060,48
KV-1SA 5366,75327425,00%419,58
M16/43 Sahariano 3156,50381475,00%407,12
Pz.Kpfw. II Ausf. D 228,25234475,00%261,00
T-60259,67155333,33%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 692,3320530,00%3,10
Vickers Medium Mk. I152,50126250,00%93,33
SDP 44 Burza6691,006842100,00%1221,75
T3E2 Medium Tank 327,0012420,00%0,00
T1 Cunningham1149,004341100,00%1055,63
Renault Otsu1122,002861100,00%586,30
D1232,003641100,00%261,00
Gabler’s Destroyer 5207,004311100,00%546,15
ARMT 5602,0031710,00%986,21
SMV CC-64 Vipera 80,005821100,00%261,00
Valentine II 4140,003621100,00%444,12
Type 5 Ka-Ri 8533,0023310,00%169,39
FCM 2C 3318,0014610,00%646,97

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 25.03.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 28.01.2025
Opustil klan: 28.01.2025