Barry1990

clanlogo
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 22.02.2014

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev179563123198
Průměrný tier7,848,008,718,52
Vítězství913450,87%133,33%6048,78%10352,02%
Porážky861347,97%266,67%6048,78%8944,95%
Remízy2091,16%00,00%32,44%63,03%
Přežito bitev505928,17%133,33%3326,83%5427,27%
Zničeno tanků | Ø160600,8920,67820,671520,77
Poměr zabití / smrtí1,251,000,911,06
Detekováno tanků | Ø164670,9200,001271,032011,02
Průměrné poškození1.300,45961,671.500,931.504,90
Obsazování báze | Ø126770,7100,0000,00540,27
Obrana báze | Ø106640,5900,00540,44540,27
Průměrné zkušenosti635,15523,33785,89740,98
WN71168,16511,471003,691106,31
WN81529,19767,651531,091658,06
Celkem
Bitev17956
Průměrný tier7,84
Vítězství913450,87%
Porážky861347,97%
Remízy2091,16%
Přežito bitev505928,17%
Zničeno tanků | Ø160600,89
Poměr zabití / smrtí1,25
Detekováno tanků | Ø164670,92
Průměrné poškození1.300,45
Obsazování báze | Ø126770,71
Obrana báze | Ø106640,59
Průměrné zkušenosti635,15
WN71168,16
WN81529,19
Posledních 24 hodin
Bitev3
Průměrný tier8,00
Vítězství133,33%
Porážky266,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev133,33%
Zničeno tanků | Ø20,67
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození961,67
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti523,33
WN7511,47
WN8767,65
Posledních 7 dní
Bitev123
Průměrný tier8,71
Vítězství6048,78%
Porážky6048,78%
Remízy32,44%
Přežito bitev3326,83%
Zničeno tanků | Ø820,67
Poměr zabití / smrtí0,91
Detekováno tanků | Ø1271,03
Průměrné poškození1.500,93
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø540,44
Průměrné zkušenosti785,89
WN71003,69
WN81531,09
Posledních 30 dní
Bitev198
Průměrný tier8,52
Vítězství10352,02%
Porážky8944,95%
Remízy63,03%
Přežito bitev5427,27%
Zničeno tanků | Ø1520,77
Poměr zabití / smrtí1,06
Detekováno tanků | Ø2011,02
Průměrné poškození1.504,90
Obsazování báze | Ø540,27
Obrana báze | Ø540,27
Průměrné zkušenosti740,98
WN71106,31
WN81658,06
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev17000
Vítězství741,18%00,00%00,00%00,00%
Porážky1058,82%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev529,41%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø140,8200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,170,000,000,00
Detekováno tanků | Ø100,5900,0000,0000,00
Průměrné poškození811,710,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti529,240,000,000,00
Celkem
Bitev17
Vítězství741,18%
Porážky1058,82%
Remízy00,00%
Přežito bitev529,41%
Zničeno tanků | Ø140,82
Poměr zabití / smrtí1,17
Detekováno tanků | Ø100,59
Průměrné poškození811,71
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti529,24
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev341000
Vítězství18453,96%00,00%00,00%00,00%
Porážky15144,28%00,00%00,00%00,00%
Remízy61,76%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev14943,70%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø2670,7800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,390,000,000,00
Detekováno tanků | Ø3050,8900,0000,0000,00
Průměrné poškození1.143,730,000,000,00
Obsazování báze | Ø4741,3900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø15754,6200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti717,890,000,000,00
Celkem
Bitev341
Vítězství18453,96%
Porážky15144,28%
Remízy61,76%
Přežito bitev14943,70%
Zničeno tanků | Ø2670,78
Poměr zabití / smrtí1,39
Detekováno tanků | Ø3050,89
Průměrné poškození1.143,73
Obsazování báze | Ø4741,39
Obrana báze | Ø15754,62
Průměrné zkušenosti717,89
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev94000
Vítězství3840,43%00,00%00,00%00,00%
Porážky5558,51%00,00%00,00%00,00%
Remízy11,06%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3335,11%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø740,7900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,210,000,000,00
Detekováno tanků | Ø840,8900,0000,0000,00
Průměrné poškození767,890,000,000,00
Obsazování báze | Ø2542,7000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1871,9900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti348,500,000,000,00
Celkem
Bitev94
Vítězství3840,43%
Porážky5558,51%
Remízy11,06%
Přežito bitev3335,11%
Zničeno tanků | Ø740,79
Poměr zabití / smrtí1,21
Detekováno tanků | Ø840,89
Průměrné poškození767,89
Obsazování báze | Ø2542,70
Obrana báze | Ø1871,99
Průměrné zkušenosti348,50
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (157)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Jagdpanzer E 100102213,99736235752,02%1844,72
Rhm.-Borsig Waffenträger81513,01705104947,38%1691,20
IS-6 81204,6173486751,79%1454,70
M53/M5591523,4762270351,21%1597,11
T3091909,2275764848,92%1821,22
IS-381504,2087362659,11%2123,99
M10391507,4373361652,44%1524,41
T297983,2257954946,63%1266,10
E 7591711,6483850954,42%1790,06
Jagdtiger91605,7254237545,60%1316,32
Ferdinand81425,9771434552,17%1708,01
T499840,5459932146,42%1153,21
G.W. Tiger91415,9462131252,56%1543,40
T110E5101984,9481327948,03%1709,56
M40/M4381173,2656427343,59%1359,79
G.W. Tiger (P)81112,6861825754,09%1465,78
Grille 15101835,6961224149,38%1240,60
Tiger I71155,3580322559,11%1712,35
T3281004,3069722152,49%1181,99
Jagdpanther7832,2556321957,53%1199,09
Waffenträger auf Pz. IV91857,7175021648,61%1840,84
Bat.-Châtillon 12 t8479,8258619848,48%754,79
T6981050,4972419748,73%1365,08
StuG III Ausf. G5415,3927419251,56%936,84
KV-856836,5468118959,26%1765,07
Marder II3279,6722318949,21%885,30
T110E4102223,6671518644,09%1768,95
Tiger-Maus 91844,1267917350,29%1565,33
T1 Heavy5341,3027617249,42%565,16
T-4481043,9075316153,42%1605,99
AMX 12 t6590,4166515956,60%1906,73
T-5491163,0473815653,85%1136,11
M66657,7236015252,63%1022,51
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4293,0424914552,41%674,59
M4A3E8 Sherman6558,6944114354,55%1084,40
Jagdpanzer IV6421,0834414052,14%645,12
G.W. Panther71123,9561213748,18%1465,58
M3 Lee4191,0220713148,85%557,77
M4A1 Sherman5456,0152911963,03%1413,90
SMV CC-6781437,4780811854,24%1761,07
Ares 8591395,8359611558,26%1378,19
Grille5539,6335811446,49%1132,34
Sturer Emil7999,5559210946,79%1432,97
Pz.Sfl. IVc5401,6924710945,87%787,94
Waffenträger auf E 100102131,1970310650,00%1513,21
Hummel6645,7441310047,00%922,39
M446725,135209653,13%1297,85
T-437836,197029041,11%1368,17
AMX 13 757759,037678750,57%1963,96
Tiger II81069,676748644,19%1102,16
Ares 7581248,247768045,00%1493,57
T803112231,108287944,30%1361,89
O-I6660,404917749,35%1050,21
Leichttraktor1109,191986864,71%525,08
M36 Jackson61099,167236457,81%2201,78
T-1506884,166776451,56%1763,37
Nashorn6712,515026140,98%1162,81
T28 Prototype81142,827066055,00%1223,21
Achilles6718,195395846,55%1276,46
IS-7101983,687595662,50%1711,45
M1271008,795915651,79%1293,55
VK 30.01 (P)61044,454635541,82%1772,53
M8A14229,692775558,18%531,14
Pz.Kpfw. I Ausf. C3177,163715545,45%758,96
T207654,485555437,04%798,03
Churchill VII6586,125815251,92%998,11
Tiger (P)71405,256735261,54%2276,52
P.43 bis6737,325825048,00%1325,30
KV-15493,985325052,00%999,82
Marder 38T4339,222364944,90%811,73
Progetto CC55 mod. 5481163,457134748,94%1253,71
Challenger71179,516934761,70%1632,77
Object 25791429,918094751,06%1389,32
VK 100.01 (P)81458,607174742,55%1471,51
T675344,443234528,89%504,88
Pz.Kpfw. 38 (t)3155,861724341,86%359,67
Pz.Kpfw. II Luchs4159,703084339,53%367,99
T71 DA7315,935374337,21%369,16
VK 30.02 (D)7724,976693948,72%1034,83
Covenanter5265,512593964,10%850,16
T1 Cunningham186,031833644,44%315,42
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4115,421803644,44%171,33
T-1091572,477933655,56%1517,35
SMV CC-5671264,768533455,88%2190,42
M18 Hellcat6694,656153452,94%1150,38
Sturmpanzer II4336,942683345,45%1017,52
T28 Concept 7861,165893246,88%1089,03
M415453,873863145,16%595,24
Super Hellcat 7870,456723164,52%1315,17
Indien-Panzer8932,775183046,67%996,39
Leo7677,455552944,83%853,19
Mitsu 1085802,005792955,17%1583,97
Pz.Kpfw. 35 (t)2193,292602867,86%1243,46
Emil I8988,826362846,43%869,00
P.435503,634172748,15%1425,46
Crusader6326,323112528,00%764,34
Cruiser Mk. IV4122,081562450,00%211,13
T216228,094922360,87%526,58
Sturmpanzer I Bison3151,181212245,45%361,39
VK 16.02 Leopard5102,762692128,57%40,45
KV-26654,524392142,86%890,09
Type 1 Chi-He4438,603192030,00%1133,22
M2 Medium Tank390,601802060,00%248,08
Panzerjäger I299,051321963,16%312,60
SU-85B4246,162631942,11%430,20
Charioteer81100,005231947,37%1078,81
T-28491,782181833,33%2,13
MS-1133,88891758,82%153,85
E 100101383,718821764,71%1102,56
VK 30.02 (M)6580,185651758,82%967,65
T56 GMC3181,502001662,50%623,25
Windhund 81268,445091637,50%1150,73
T2 Medium Tank2152,801911566,67%866,41
Pz.Kpfw. II282,691681338,46%91,44
M24E2 Super Chaffee 6567,675831250,00%1500,92
AT-12133,361501154,55%445,33
SU-76M4226,362801145,45%464,68
T1 HMC2108,101271050,00%471,43
M5A1 Stuart4445,405011090,00%1812,99
KV-371017,106291040,00%1266,16
P26/404562,33546977,78%2104,06
25TP KSUST II5588,67568966,67%1476,15
AMX 383136,78155922,22%215,83
Pz.Kpfw. IV Ausf. H593,00249944,44%55,00
Hotchkiss H35239,5078825,00%0,00
Churchill I5690,50695875,00%1935,02
Cruiser Mk. III3199,00203862,50%949,99
Dicker Max 6748,57517757,14%1203,03
7TP2414,17209633,33%1409,65
M48A5 Patton101723,00698650,00%1240,29
AMX ELC bis5260,17370633,33%540,21
M41 Walker Bulldog8219,67330633,33%79,55
FV224 Chopper7966,50474650,00%981,38
T3 HMC2174,20176560,00%749,43
Type 3 Ju-Nu6618,80409520,00%572,87
Type T-345292,00204425,00%544,35
StuG IV 5404,50510475,00%1001,90
Type 95 Heavy41,0010830,00%0,00
Type 95 Ji-Ro61043,33339333,33%1475,29
Renault FT115,0019250,00%84,37
Škoda T 245129,00200250,00%174,04
M75276,507512100,00%1058,34
T-50-2 684,50411250,00%114,92
T1E6 279,00111250,00%195,97
Strv fm/21194,008410,00%247,82
Renault Otsu1281,003791100,00%1833,75
4TP1216,002611100,00%1311,91
Renault NC-31174,003241100,00%417,48
Type 97 Te-Ke 275,0010310,00%99,07
O-I Experimental5314,006031100,00%619,81
Semovente M415329,0021910,00%445,85
Pawlack Tank60,007810,00%0,00
TS-54 82188,0013191100,00%2058,06
LTP 360,002951100,00%262,32
Pz.Kpfw. II Ausf. D 266,003431100,00%300,82
BT-7 artillery 329,003301100,00%261,00
King Tiger (Captured) 7221,0017010,00%0,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 22.02.2014
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 22.02.2014
Opustil klan: 24.12.2024