BeHANYASovicS

clanlogo
Pozice: Velitel
Přijat: 16.08.2020

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev52440036
Průměrný tier7,100,000,007,03
Vítězství237645,31%00,00%00,00%1644,44%
Porážky280153,41%00,00%00,00%1952,78%
Remízy671,28%00,00%00,00%12,78%
Přežito bitev114121,76%00,00%00,00%822,22%
Zničeno tanků | Ø25890,4900,0000,00220,61
Poměr zabití / smrtí0,630,000,000,79
Detekováno tanků | Ø35530,6800,0000,00340,94
Průměrné poškození680,000,000,00848,44
Obsazování báze | Ø37530,7200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø13990,2700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti468,580,000,00511,00
WN7629,150,000,00761,36
WN8722,330,000,001106,76
Celkem
Bitev5244
Průměrný tier7,10
Vítězství237645,31%
Porážky280153,41%
Remízy671,28%
Přežito bitev114121,76%
Zničeno tanků | Ø25890,49
Poměr zabití / smrtí0,63
Detekováno tanků | Ø35530,68
Průměrné poškození680,00
Obsazování báze | Ø37530,72
Obrana báze | Ø13990,27
Průměrné zkušenosti468,58
WN7629,15
WN8722,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev36
Průměrný tier7,03
Vítězství1644,44%
Porážky1952,78%
Remízy12,78%
Přežito bitev822,22%
Zničeno tanků | Ø220,61
Poměr zabití / smrtí0,79
Detekováno tanků | Ø340,94
Průměrné poškození848,44
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti511,00
WN7761,36
WN81106,76
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev11000
Vítězství327,27%00,00%00,00%00,00%
Porážky872,73%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø70,6400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,640,000,000,00
Detekováno tanků | Ø70,6400,0000,0000,00
Průměrné poškození612,360,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø50,4500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti335,640,000,000,00
Celkem
Bitev11
Vítězství327,27%
Porážky872,73%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø70,64
Poměr zabití / smrtí0,64
Detekováno tanků | Ø70,64
Průměrné poškození612,36
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø50,45
Průměrné zkušenosti335,64
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (94)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
FV4202 8701,7049258542,91%688,95
Super Hellcat 7590,0947057448,78%702,18
T34 8770,0643345442,07%648,20
WZ-111 Alpine Tiger 8745,2255227644,20%640,70
KV-856586,1343723548,51%799,73
T297917,1864522253,60%1115,11
T71 DA7545,1152418842,55%977,19
M-V-Y101212,8555915539,35%619,81
ARL 446514,7635914342,66%702,47
Ferdinand8986,1552812347,15%864,42
Strv m/42-57 Alt A.2 6625,0946611642,24%832,95
IS-381149,7266611544,35%1135,23
T3091136,6352911142,34%738,68
G.W. Panther7722,705528153,09%830,51
Hummel6548,074337248,61%665,49
AMX 50 1008741,554706936,23%506,95
Pz.Kpfw. II Luchs4339,043256854,41%1328,96
T25/27712,964966857,35%922,34
Leopard 1101140,166026744,78%622,83
AMX M4 mle. 457820,374996743,28%892,73
M24E2 Super Chaffee 6240,373036035,00%341,35
Ares 758855,465285742,11%741,34
M-II-Y7519,393855633,93%370,36
T-116 3176,642215650,00%638,94
M-III-Y8586,985265538,18%362,84
Object 25791299,507705251,92%1121,94
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4188,782425139,22%434,13
TT-130M 9845,185355145,10%545,87
Škoda T 245366,883325056,00%918,05
T-50-2 6174,353324643,48%214,31
Patton the Tank 9513,653334634,78%203,07
Pz.Sfl. IVb4215,151734042,50%500,61
Jagdpanzer IV6551,954083951,28%882,14
G.W. Tiger (P)8739,974813836,84%572,90
M4A3E8 Sherman6635,765103435,29%1051,79
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5286,153213450,00%572,42
Type T-345409,123493336,36%838,25
M-VI-Y9560,094693348,48%322,42
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4180,942103262,50%409,20
Wespe3127,001413158,06%391,56
KV-1SA 5394,063773141,94%538,93
T110E4101332,045842839,29%704,81
BZ-587773,145632850,00%846,49
StuG III Ausf. G5305,932572759,26%639,44
Škoda T 256405,525192762,96%744,21
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5527,355282646,15%1201,77
Grille5339,292852450,00%551,45
Valiant 5464,043372437,50%780,41
Rinoceronte101422,625822138,10%745,26
M5A1 Stuart4533,953922138,10%1813,90
M18 Hellcat6552,654612045,00%777,89
T2071039,747861963,16%1616,98
Pz.Kpfw. 38 (t)394,571611435,71%78,50
M10 Wolverine5245,141781428,57%268,22
M2 Medium Tank3167,361941457,14%593,57
LT vz. 383173,642021464,29%738,86
FV215b (183) 10507,006451361,54%302,02
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6271,693621346,15%471,82
Type 586550,084911241,67%817,54
T-34-85M 6474,923301250,00%626,80
T-54 first prototype 8768,504721250,00%786,46
M8A14413,363821172,73%1118,55
BZ-1668658,603311040,00%446,29
Char de transition 6619,503691020,00%632,04
T28 Prototype8633,33540944,44%480,44
Jagdtiger9949,89424933,33%477,20
M4A1 Sherman5560,50550862,50%1454,52
Pz.Kpfw. II Ausf. D 228,38125825,00%1,63
G.Pz. Mk. VI (e)2106,17130650,00%495,75
Pawlack Tank6483,17308633,33%492,88
StuG IV 5205,00192540,00%229,54
M3 Lee4236,60176560,00%751,76
T1 Heavy5235,00402580,00%459,52
Jagdpanther7858,80605580,00%1044,34
Vz. 44-171133,00687540,00%1110,97
M661168,75688475,00%2176,59
IS70,00210425,00%0,00
Rheinmetall Skorpion G 8897,75297425,00%582,09
AMX 50 12091442,25526425,00%933,02
Pz.Kpfw. III Ausf. E3537,75251425,00%1955,38
Object 252U 8570,67461333,33%286,73
Black Prince II 7722,6746130,00%688,30
T56 GMC3111,00132333,33%113,64
VK 30.01 (P)6214,0014230,00%68,39
ST vz. 39455,00130250,00%95,45
T2 Medium Tank2174,502412100,00%911,00
IS-7101192,50855250,00%775,81
AMR 35 2253,0015910,00%875,87
M-IV-Y 8359,0019410,00%68,74
AM 39 Gendron-Somua 2114,005910,00%195,88
Pz.Kpfw. 35 (t)2137,0011510,00%515,07
Somua SM 80,003910,00%0,00
T1 Cunningham14,003161100,00%261,00
Indien-Panzer81355,0012151100,00%1914,36

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Velitel
Přijat: 16.08.2020
Pozice: Velitel
Přijat: 16.08.2020
Opustil klan: 24.12.2024