| Tank | M | Typ | Národ | Trieda | Poškození | Zkušenosti | Bitev | Vítězství | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 410,16 | 276 | 69 | 56,52% | 1089,17 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 157,16 | 168 | 37 | 56,76% | 412,58 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 232,13 | 222 | 31 | 54,84% | 1338,49 | |||||
| Škoda T 40 | 6 | 196,29 | 213 | 28 | 32,14% | 60,31 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 247,63 | 218 | 24 | 37,50% | 288,62 | |||||
| Excelsior | 5 | 283,70 | 391 | 23 | 39,13% | 333,43 | |||||
| T-28 | 4 | 161,76 | 206 | 17 | 52,94% | 359,74 | |||||
| 4TP | 1 | 219,20 | 196 | 10 | 60,00% | 1031,25 | |||||
| Strv m/31 | 3 | 99,67 | 173 | 9 | 33,33% | 0,00 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 293,38 | 207 | 8 | 50,00% | 1455,55 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 13,00 | 113 | 8 | 37,50% | 0,00 | |||||
| Lago | 4 | 107,17 | 173 | 6 | 50,00% | 154,00 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 0,00 | 26 | 5 | 40,00% | 6,01 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 73,80 | 133 | 5 | 40,00% | 24,78 | |||||
| Valentine | 3 | 156,00 | 170 | 4 | 50,00% | 402,46 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 76,00 | 89 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 151,33 | 108 | 3 | 33,33% | 400,99 | |||||
| Valentine AT | 4 | 12,00 | 45 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 79,00 | 48 | 2 | 50,00% | 208,40 | |||||
| BT-5 | 3 | 98,50 | 162 | 2 | 50,00% | 86,70 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 645,00 | 347 | 1 | 100,00% | 4205,89 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 143,00 | 68 | 1 | 0,00% | 466,37 | |||||
| Renault FT | 1 | 32,00 | 105 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| FCM 36 | 2 | 0,00 | 38 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| 7TP | 2 | 757,00 | 393 | 1 | 100,00% | 2880,12 | |||||
| Matilda | 4 | 312,00 | 180 | 1 | 0,00% | 558,78 |
BeJle4aushui
Náhodné bitvy
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 303 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Průměrný tier | 3,57 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vítězství | 145 | 47,85% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 154 | 50,83% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 4 | 1,32% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 54 | 17,82% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 131 | 0,43 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,53 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 304 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 238,38 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 1466 | 4,84 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 200 | 0,66 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 220,14 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN7 | 594,83 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN8 | 521,64 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 303 | |
| Průměrný tier | 3,57 | |
| Vítězství | 145 | 47,85% |
| Porážky | 154 | 50,83% |
| Remízy | 4 | 1,32% |
| Přežito bitev | 54 | 17,82% |
| Zničeno tanků | Ø | 131 | 0,43 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,53 | |
| Detekováno tanků | Ø | 304 | 1,00 |
| Průměrné poškození | 238,38 | |
| Obsazování báze | Ø | 1466 | 4,84 |
| Obrana báze | Ø | 200 | 0,66 |
| Průměrné zkušenosti | 220,14 | |
| WN7 | 594,83 | |
| WN8 | 521,64 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Průměrný tier | 0,00 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Průměrný tier | 0,00 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Průměrný tier | 0,00 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:
Globální mapa X
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VIII
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VI
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev v rotě
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky týmových bitev
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky šarvátek
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev o opevnění
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen