Blekota

clanlogo
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 23.02.2024

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2092908383
Průměrný tier7,680,008,258,25
Vítězství998747,72%00,00%3744,58%3744,58%
Porážky1059050,60%00,00%4554,22%4554,22%
Remízy3521,68%00,00%11,20%11,20%
Přežito bitev578927,66%00,00%1315,66%1315,66%
Zničeno tanků | Ø189980,9100,0050,0650,06
Poměr zabití / smrtí1,250,000,070,07
Detekováno tanků | Ø167750,8000,00300,36300,36
Průměrné poškození1.169,180,0059,3659,36
Obsazování báze | Ø189500,9100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø146740,7000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti593,320,00387,01387,01
WN71083,650,0055,8955,89
WN81376,760,0065,4565,45
Celkem
Bitev20929
Průměrný tier7,68
Vítězství998747,72%
Porážky1059050,60%
Remízy3521,68%
Přežito bitev578927,66%
Zničeno tanků | Ø189980,91
Poměr zabití / smrtí1,25
Detekováno tanků | Ø167750,80
Průměrné poškození1.169,18
Obsazování báze | Ø189500,91
Obrana báze | Ø146740,70
Průměrné zkušenosti593,32
WN71083,65
WN81376,76
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev83
Průměrný tier8,25
Vítězství3744,58%
Porážky4554,22%
Remízy11,20%
Přežito bitev1315,66%
Zničeno tanků | Ø50,06
Poměr zabití / smrtí0,07
Detekováno tanků | Ø300,36
Průměrné poškození59,36
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti387,01
WN755,89
WN865,45
Posledních 30 dní
Bitev83
Průměrný tier8,25
Vítězství3744,58%
Porážky4554,22%
Remízy11,20%
Přežito bitev1315,66%
Zničeno tanků | Ø50,06
Poměr zabití / smrtí0,07
Detekováno tanků | Ø300,36
Průměrné poškození59,36
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti387,01
WN755,89
WN865,45
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev63000
Vítězství2031,75%00,00%00,00%00,00%
Porážky4063,49%00,00%00,00%00,00%
Remízy34,76%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1625,40%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø390,6200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,830,000,000,00
Detekováno tanků | Ø450,7100,0000,0000,00
Průměrné poškození1.579,430,000,000,00
Obsazování báze | Ø330,5200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø350,5600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti473,440,000,000,00
Celkem
Bitev63
Vítězství2031,75%
Porážky4063,49%
Remízy34,76%
Přežito bitev1625,40%
Zničeno tanků | Ø390,62
Poměr zabití / smrtí0,83
Detekováno tanků | Ø450,71
Průměrné poškození1.579,43
Obsazování báze | Ø330,52
Obrana báze | Ø350,56
Průměrné zkušenosti473,44
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2000
Vítězství150,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky150,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø21,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.660,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø189,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti580,500,000,000,00
Celkem
Bitev2
Vítězství150,00%
Porážky150,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø21,00
Průměrné poškození1.660,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø189,00
Průměrné zkušenosti580,50
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3000
Vítězství3100,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev133,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø72,3300,0000,0000,00
Průměrné poškození238,330,000,000,00
Obsazování báze | Ø3110,3300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti434,000,000,000,00
Celkem
Bitev3
Vítězství3100,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev133,33%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø72,33
Průměrné poškození238,33
Obsazování báze | Ø3110,33
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti434,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev68000
Vítězství2232,35%00,00%00,00%00,00%
Porážky4464,71%00,00%00,00%00,00%
Remízy22,94%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1420,59%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø480,7100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,890,000,000,00
Detekováno tanků | Ø380,5600,0000,0000,00
Průměrné poškození844,240,000,000,00
Obsazování báze | Ø650,9600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø230,3400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti404,900,000,000,00
Celkem
Bitev68
Vítězství2232,35%
Porážky4464,71%
Remízy22,94%
Přežito bitev1420,59%
Zničeno tanků | Ø480,71
Poměr zabití / smrtí0,89
Detekováno tanků | Ø380,56
Průměrné poškození844,24
Obsazování báze | Ø650,96
Obrana báze | Ø230,34
Průměrné zkušenosti404,90
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev29000
Vítězství1241,38%00,00%00,00%00,00%
Porážky1758,62%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev931,03%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø170,5900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,850,000,000,00
Detekováno tanků | Ø230,7900,0000,0000,00
Průměrné poškození1.217,280,000,000,00
Obsazování báze | Ø100,3400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø90,3100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti725,030,000,000,00
Celkem
Bitev29
Vítězství1241,38%
Porážky1758,62%
Remízy00,00%
Přežito bitev931,03%
Zničeno tanků | Ø170,59
Poměr zabití / smrtí0,85
Detekováno tanků | Ø230,79
Průměrné poškození1.217,28
Obsazování báze | Ø100,34
Obrana báze | Ø90,31
Průměrné zkušenosti725,03
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev19000
Vítězství947,37%00,00%00,00%00,00%
Porážky1052,63%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev842,11%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø80,4200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,730,000,000,00
Detekováno tanků | Ø40,2100,0000,0000,00
Průměrné poškození938,580,000,000,00
Obsazování báze | Ø1176,1600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø100,5300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti508,530,000,000,00
Celkem
Bitev19
Vítězství947,37%
Porážky1052,63%
Remízy00,00%
Přežito bitev842,11%
Zničeno tanků | Ø80,42
Poměr zabití / smrtí0,73
Detekováno tanků | Ø40,21
Průměrné poškození938,58
Obsazování báze | Ø1176,16
Obrana báze | Ø100,53
Průměrné zkušenosti508,53
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (228)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
KV-5 81247,99790192051,41%1643,31
FV215b (183) 101592,3352971543,22%1101,35
T92 HMC101432,6152457444,77%1347,80
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81232,9071755050,36%1472,91
T-1091604,3563048246,27%1714,33
Object 70491827,5361745647,37%1648,92
M4151152,4354039448,98%2459,20
Object 268102071,7161039445,18%1655,56
IS-381398,3871537953,30%1872,31
T110E4101821,5258135846,09%1307,56
E 100101977,5463732844,51%1624,13
Waffenträger auf Pz. IV91902,7166630744,30%1622,62
T28 Prototype81589,0576328652,10%2034,13
T26E4 SuperPershing 8968,6671826650,00%1297,51
T-54 first prototype 8932,1666126042,31%1123,09
Rhm.-Borsig Waffenträger81382,2860525946,72%1455,77
T207867,4558925346,64%1431,64
ISU-15281534,3858225345,45%1935,02
M40/M4381754,0366024953,01%2388,43
KV-856533,1947324850,00%773,26
M26 Pershing81083,7268124649,19%1594,21
Type 4 Heavy91476,0266024249,59%1334,18
AMX 50 12091493,9467724146,06%1385,78
M1271520,3357724047,08%2483,73
IS-7101637,7858723941,84%1237,67
IS-4101738,1367923847,06%1365,54
M10391728,2177122649,56%1842,71
E 7591367,6566722544,00%1192,71
121101409,5658621344,60%1063,63
WZ-1328466,1658119951,26%704,64
M46 Patton KR 8907,6466319946,73%1126,09
KV-15444,4742619151,31%818,90
Tortoise91635,2676619154,45%1416,99
Tiger II81383,7972518849,47%1823,47
M46 Patton9920,1459418745,45%746,39
IS7875,9458418143,09%1138,84
Lorraine 155 mle. 5071334,7958818046,67%1820,65
SU-1006792,7147417751,98%1574,57
SU-1527868,9050017248,84%1297,23
T14 5486,2454716855,95%1062,73
T9591790,4064416747,31%1357,99
WZ-1209971,9163015943,40%840,27
SU-855384,2330215843,04%703,43
O-Ho81351,1378715553,55%1795,97
T25/27903,5851815538,06%1247,26
AT 1581478,0574015349,67%1735,86
AMX 13 F3 AM61074,2858014955,70%1818,65
AMX 50 Foch91418,5063114646,58%1142,59
M374277,7018614547,59%951,01
T110E5101836,0266414544,83%1416,59
T3091241,1563414047,86%996,65
T3281433,8074613845,65%2050,77
T2971147,2971413652,94%1762,06
M4A3E8 Sherman6409,6342513444,03%599,13
Object 252U Defender 81041,1070113148,85%1061,90
M48A5 Patton101245,3255712837,50%707,89
Object 70591358,0269112742,52%1098,72
WZ-1317747,4866812453,23%1522,19
Grille 15101616,8141511833,90%970,39
O-Ni71272,9983111656,90%1852,38
KV-26950,3971811456,14%1803,27
AT 771353,2475011152,25%2081,04
ARL 446551,0748910942,20%813,64
IS-M81073,1067710845,37%1118,17
Nashorn6498,5437010737,38%567,22
AMX M4 mle. 5191744,0675410648,11%1416,11
AMX 50 B101756,1264410446,15%1375,99
M7 Priest3535,554039958,59%1810,02
Object 26391367,365919947,47%1149,70
T2881622,087749853,06%1779,02
AT 86910,916289857,14%1865,22
ARL V396600,614209841,84%916,76
Pz.Sfl. IVc5315,153119745,36%538,62
Lorraine 155 mle. 5181068,405319442,55%1150,68
T376422,374809250,00%1087,17
M5 Stuart4130,523368942,70%136,77
M75284,403978457,14%1035,18
T-284177,001878144,44%324,89
O-I6935,637188052,50%1869,43
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5411,013877956,96%1145,72
Škoda T 245380,593657851,28%1002,70
AMX 65 t8824,335427837,18%631,18
Object 705A101457,575787738,96%894,97
AT-1279,671217350,68%141,86
Sturer Emil7732,975277349,32%926,93
Waffenträger auf E 100101838,105537342,47%1048,66
SU-76M4109,141386937,68%33,15
Pz.Kpfw. III/IV5365,253966750,75%1015,29
SU-85B4181,472126653,03%335,04
Tiger I71034,446895757,89%1319,46
SU-122-5491306,385645534,55%983,15
Type 5 Heavy101900,946035442,59%1253,06
AT 25628,585605250,00%1914,54
BDR G1 B5452,224255050,00%739,44
Object 268 Version 4101700,966005046,00%1078,04
Ikv 1035351,313284940,82%642,96
M10 Wolverine5482,024194955,10%1211,57
Škoda T 256569,585424850,00%1138,87
StuG III Ausf. G5564,624584748,94%1363,86
M24 Chaffee5221,584974548,89%625,45
AMX 50 1008955,866454351,16%1097,07
Somua SAu 404265,862444254,76%667,57
SU-1018996,245764247,62%993,69
O-I Experimental5786,025564156,10%1865,11
FV230 Canopener10582,336343948,72%212,66
M66769,036263855,26%1154,98
59-166293,585063844,74%650,39
Marder 38T4335,783713764,86%876,11
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4438,944483652,78%1212,98
T1 HMC2144,281473644,44%726,02
Jagdpanzer IV6601,714593545,71%926,18
Type 586624,975293447,06%1153,93
KV-37838,555283333,33%859,86
T404512,525143372,73%1630,10
T-80478,482363339,39%17,27
SU-182132,941763240,63%696,35
Type 1 Chi-He4168,682513138,71%254,35
WZ-131G FT6505,483343151,61%716,67
Pz.Sfl. IVb4398,353773148,39%1394,23
T-345237,732703040,00%403,53
M22 Locust 3148,973333060,00%542,84
B14323,592922951,72%977,52
T-26291,411192944,83%242,71
KV-137965,556312941,38%1456,91
S35 CA5614,524672937,93%1253,28
Bat.-Châtillon 155 559848,416102948,28%745,35
T-463104,181372839,29%174,06
SU-100M17719,675162744,44%791,09
MS-1137,271042634,62%1,16
M-II-Y71174,698262653,85%1598,79
Pz.Kpfw. 38 (t)392,251922450,00%149,30
Pz.Kpfw. III Ausf. J476,212822445,83%55,32
BT-2294,831392334,78%222,58
AMX 13 105 AM mle. 505528,963432343,48%1198,52
T-437468,914172343,48%518,20
AMX AC mle. 467793,355532343,48%932,20
Pz.Kpfw. III Ausf. E3140,822482231,82%206,17
M18 Hellcat6250,003772245,45%216,16
T-703248,274012263,64%1109,97
Strv 746407,554312040,00%496,32
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.435,302342050,00%90,63
Super Hellcat 7386,754492045,00%318,70
T71 DA7454,685051936,84%630,16
FV217 Badger101308,955971947,37%779,36
Pz.Kpfw. II2123,441671850,00%370,83
Type 97 Chi-Ha3212,222991850,00%593,04
VK 30.01 (P)6565,354371764,71%946,52
Renault UE 573330,823391723,53%1081,50
AMX M4 mle. 49 8912,066101735,29%824,83
FV215b 10451,753961625,00%35,84
Wespe3217,872821560,00%814,40
SU-76G FT4431,403011540,00%841,95
T1 Cunningham1108,071641421,43%452,47
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5332,434541450,00%688,53
LT vz. 383131,622271323,08%287,83
Pz.Kpfw. II Luchs4138,462681353,85%373,72
Renault FT AC2146,622211338,46%352,87
Valentine AT4347,773821353,85%1081,34
T698252,004161338,46%25,92
Chi-Ni2194,003111241,67%830,72
Marder II3298,083211266,67%1018,86
T-549609,335331233,33%294,27
Alecto4419,173651233,33%1184,90
Pawlack Tank6987,508231258,33%1863,90
Tiger-Maus 9670,675221241,67%301,68
M3 Stuart345,643171172,73%261,00
P26/404311,733141154,55%720,78
60G FT5259,092871145,45%324,79
Sav m/434189,502351030,00%248,47
AMX 13 757336,203541030,00%376,51
T-60276,402611070,00%326,79
BT-7475,44176955,56%156,94
GSOR the TANK 9103,63379850,00%133,28
113 Beijing Opera 10909,63574837,50%446,70
Renault Otsu191,14210728,57%176,01
Pz.Kpfw. 35 (t)2102,43178728,57%279,36
VK 36.01 (H)6645,57555742,86%937,74
Churchill I5331,71347742,86%506,50
Ikv 723304,86211728,57%728,61
T-448682,43684771,43%840,12
T3E2 Medium Tank 348,43233757,14%161,84
Excelsior 5284,43381742,86%306,18
LT vz. 352190,67213650,00%868,90
LTP 3133,50216650,00%436,99
BT-7 artillery 374,67174650,00%115,81
Renault NC-31149,40144540,00%2,09
Churchill VII6140,80318540,00%14,69
Valentine3297,20249560,00%1099,04
T56 GMC3427,00378560,00%1602,31
M-IV-Y 8844,4034850,00%555,14
Strv m/40L378,50130450,00%97,90
Pvlvv fm/42292,501914100,00%371,36
T1 Heavy5412,25353425,00%529,84
VK 16.02 Leopard571,75137425,00%3,10
Covenanter5137,50314450,00%266,98
Black Prince II 742,00291450,00%106,25
KV-1SA 557,25207425,00%0,00
D23218,33250366,67%904,82
M3 Lee492,67194333,33%52,42
Ikv 65 Alt II6195,00378333,33%54,84
Type T-345192,67259333,33%230,31
T-26G FT296,001603100,00%332,30
M3G FT3227,00119333,33%431,95
SU-263371,33294333,33%829,72
Loyd Gun Carriage235,3395333,33%2,61
AMX ELC bis5147,33266366,67%447,05
G.Pz. Mk. VI (e)20,00109366,67%261,00
T1E6 2168,005623100,00%942,42
T7 Combat Car 214,003930,00%0,00
Strv fm/21183,508320,00%201,76
Panzerjäger I20,0091250,00%77,53
Gabler’s Destroyer 50,002762100,00%261,00
Type 63 87,50388250,00%135,20
StuG IV 5472,00489250,00%1099,98
Kolohousenka1166,003161100,00%934,99
Strv m/382288,004421100,00%1538,23
Matilda4113,009310,00%26,01
M2 Light2174,003551100,00%721,05
AMX 4040,005810,00%0,00
Leichttraktor134,001151100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 20,00010,00%0,00
Object 283 9391,007581100,00%333,92
Rheinmetall Skorpion G 8477,006691100,00%429,45
T-127 3184,004441100,00%659,40
Tetrarch 20,00921100,00%261,00
Light Mk. VIC 2125,0014510,00%380,72
Pz.Kpfw. II Ausf. D 212,001561100,00%261,00
43 M. Toldi III 382,0013710,00%100,67

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 23.02.2024
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 23.02.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 23.05.2021
Opustil klan: 29.03.2024
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 07.12.2018
Opustil klan: 22.01.2019
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 25.12.2015
Opustil klan: 17.06.2017
Pozice: Rekrut
Přijat: 18.03.2015
Opustil klan: 28.05.2015
Pozice: Záložník
Přijat: 04.11.2017
Opustil klan: 05.02.2018
Pozice: Rekrut
Přijat: 22.02.2020
Opustil klan: 03.05.2020
Pozice: Vojín
Přijat: 23.01.2019
Opustil klan: 22.09.2019
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 15.10.2011
Opustil klan: 14.03.2015