ByBasayeV

clanlogo
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 04.03.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1575716319595
Průměrný tier7,488,318,158,30
Vítězství719745,67%850,00%15949,84%27846,72%
Porážky827352,50%850,00%15648,90%31152,27%
Remízy2871,82%00,00%41,25%61,01%
Přežito bitev347922,08%425,00%9429,47%16227,23%
Zničeno tanků | Ø74480,4770,441830,573130,53
Poměr zabití / smrtí0,610,580,810,72
Detekováno tanků | Ø115000,73130,812870,904570,77
Průměrné poškození692,77924,94894,07938,85
Obsazování báze | Ø168001,0700,003981,256501,09
Obrana báze | Ø12330,0800,0000,0020,00
Průměrné zkušenosti536,10716,31653,71631,74
WN7593,72684,37756,51672,97
WN8639,92961,66865,16813,08
Celkem
Bitev15757
Průměrný tier7,48
Vítězství719745,67%
Porážky827352,50%
Remízy2871,82%
Přežito bitev347922,08%
Zničeno tanků | Ø74480,47
Poměr zabití / smrtí0,61
Detekováno tanků | Ø115000,73
Průměrné poškození692,77
Obsazování báze | Ø168001,07
Obrana báze | Ø12330,08
Průměrné zkušenosti536,10
WN7593,72
WN8639,92
Posledních 24 hodin
Bitev16
Průměrný tier8,31
Vítězství850,00%
Porážky850,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev425,00%
Zničeno tanků | Ø70,44
Poměr zabití / smrtí0,58
Detekováno tanků | Ø130,81
Průměrné poškození924,94
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti716,31
WN7684,37
WN8961,66
Posledních 7 dní
Bitev319
Průměrný tier8,15
Vítězství15949,84%
Porážky15648,90%
Remízy41,25%
Přežito bitev9429,47%
Zničeno tanků | Ø1830,57
Poměr zabití / smrtí0,81
Detekováno tanků | Ø2870,90
Průměrné poškození894,07
Obsazování báze | Ø3981,25
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti653,71
WN7756,51
WN8865,16
Posledních 30 dní
Bitev595
Průměrný tier8,30
Vítězství27846,72%
Porážky31152,27%
Remízy61,01%
Přežito bitev16227,23%
Zničeno tanků | Ø3130,53
Poměr zabití / smrtí0,72
Detekováno tanků | Ø4570,77
Průměrné poškození938,85
Obsazování báze | Ø6501,09
Obrana báze | Ø20,00
Průměrné zkušenosti631,74
WN7672,97
WN8813,08
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev17000
Vítězství741,18%00,00%00,00%00,00%
Porážky1058,82%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev635,29%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø110,6500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø80,4700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.122,710,000,000,00
Obsazování báze | Ø462,7100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1579,2400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti584,710,000,000,00
Celkem
Bitev17
Vítězství741,18%
Porážky1058,82%
Remízy00,00%
Přežito bitev635,29%
Zničeno tanků | Ø110,65
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø80,47
Průměrné poškození1.122,71
Obsazování báze | Ø462,71
Obrana báze | Ø1579,24
Průměrné zkušenosti584,71
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (209)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Char Futur 4 91161,2966047141,83%828,30
Object 14010855,5360045843,01%455,85
T-448387,4947543540,00%231,45
Type 1 Ho-Ni II 4461,8648835748,74%910,96
Super Conqueror101302,3666632942,25%780,54
Conqueror9765,9458431741,32%406,31
T-549443,6550830438,49%150,71
KV-26679,8857929651,35%1149,35
50TP Tyszkiewicza91269,0973227549,45%1009,81
Object 4309679,2456325541,96%360,07
Vz. 71 Tesák10540,9058424243,80%376,31
60TP Lewandowskiego101422,4973223850,00%905,76
M10 RBFM 5388,9744423648,31%587,60
IS-7101446,3775823444,87%977,83
Ho-Ri 19939,5357121646,76%540,12
Vz. 64 Blesk8336,0351521450,47%387,42
BZ-75101336,2269521242,45%742,76
AMX 50 Foch (155) 101122,2362320550,24%662,71
AE Phase I 91028,1168819445,88%759,41
Char de transition 6616,2556719246,88%811,24
T499590,1654719041,05%604,37
AMX 50 B101614,1773618548,11%1119,02
FV215b (183) 101078,0357918543,78%561,56
Maus101349,1776618448,91%887,50
G.W. Tiger (P)8682,8755817851,12%643,52
T-437303,9239415936,48%177,66
Škoda T 509874,3260015843,04%598,19
T207818,3666415648,72%1122,26
T-34-856264,8930315543,23%249,87
FV4004 Conway91104,4763015446,75%818,02
G.W. Tiger9720,5956515248,68%512,39
Ho-Ri 28559,4047214442,36%357,46
Lorraine 155 mle. 507637,7056514249,30%627,64
Black Prince7465,3251613643,38%387,08
ISU-1528616,9151413650,00%476,26
SDP 60 Gonkiewicza91204,5559013537,78%770,93
LPT-67 Šelma9334,8650613543,70%215,52
IS-38958,0870213048,46%987,74
UDES 038742,9753112744,88%608,47
M41 Walker Bulldog8244,9444812741,73%170,32
M40/M438599,0755912646,03%441,27
TNH 105/10008685,7459712449,19%645,24
Škoda T 177309,9345712246,72%455,83
Caernarvon8470,2853912044,17%296,19
Škoda T 256390,7347211250,89%607,63
TNH T Vz. 5191256,7574411149,55%1044,86
Hummel6433,7142810949,54%477,83
AMX 50 1008941,9965010947,71%896,06
AMX 50 1209955,7263710447,12%705,98
Crusader 5.5-in. SP7625,0951810241,18%685,34
T376224,6836610143,56%359,72
SDP 58 Kilana8885,7260710048,00%754,07
T-345264,063389954,55%571,14
SU-54226,041719946,46%387,72
Leo7736,636349648,96%1047,77
M127589,215359444,68%550,44
AMX 65 t8968,116719450,00%976,06
45TP Habicha7562,325589048,89%568,61
T71 CMCD7321,094368940,45%430,40
Konštrukta T-34/1007413,374798745,98%425,95
G.W. Panther7530,575008748,28%476,13
StuG III Ausf. B4246,432368736,78%348,74
Type 1 Chi-He4283,163348653,49%810,17
Tiger II8915,936738644,19%894,61
Charioteer8822,535898543,53%697,01
Chi-To SP7693,355578453,57%666,24
M24 Chaffee5243,923468448,81%627,54
SU-1527458,124358245,12%412,82
CS-538839,026098243,90%914,82
VK 30.01 (H)5354,503458037,50%562,55
VK 45.02 (P) Ausf. A8979,306627941,77%914,76
StuG IV 5337,883777648,68%672,47
AMX 13 F3 AM6515,484817548,00%593,17
Ikv 90 Typ B7713,544997443,24%825,59
Challenger7517,494687437,84%405,51
CS-599829,846227346,58%570,83
M446404,214277347,95%480,62
IS7896,416927153,52%1165,72
Somua SAu 404298,232767050,00%680,74
TVP VTU Koncept8614,675726747,76%649,16
AMX M4 mle. 457789,246656659,09%997,86
Vz. 44-17639,695866547,69%618,00
Grille5392,052826434,38%583,24
BT-74154,722326142,62%299,11
Type 3 Ho-Ni III5348,893056142,62%503,50
Churchill VII6347,104516051,67%444,01
Pz.Kpfw. III Ausf. J4212,152185944,07%342,79
SDP 44 Burza6510,374515752,63%739,48
Achilles6461,754655655,36%738,67
Ares 758622,665295632,14%405,40
CS-447553,275565550,91%670,77
IS-M81028,407695560,00%1145,72
Type 586563,385085343,40%921,01
FV224 Chopper71174,308375356,60%1508,34
ARL 446416,124125234,62%448,96
T297814,625955240,38%762,52
Sturer Emil7449,944045135,29%301,80
VK 30.02 (M)6589,185435149,02%1019,01
AMX 12 t6467,584815040,00%1115,96
Churchill I5300,803654948,98%456,59
M10 Wolverine5470,163864944,90%840,59
Nashorn6499,024164843,75%658,33
StuG III Ausf. G5380,263664650,00%724,81
53TP Markowskiego8477,265504652,17%361,94
E 759770,676144546,67%482,83
FV3046460,823954548,89%614,76
Object 265T 91133,445984533,33%718,09
Strv 746442,534554344,19%599,57
AT 77569,535954351,16%539,78
Ikv 65 Alt II6507,484474252,38%812,61
M5 Stuart4170,902774245,24%272,81
AMX ELC bis5297,333634240,48%796,15
Straussler V–4/40 3253,553504228,57%726,15
AT 25378,243384141,46%645,07
ST vz. 394210,132654047,50%467,50
Škoda T 245307,803394042,50%596,27
BDR G1 B5393,253974030,00%519,68
M66682,335293938,46%849,14
M4A3E8 Sherman6608,775393938,46%964,10
AMX 13 757414,976243756,76%892,82
Valentine AT4314,673073655,56%795,29
AT 86457,334943655,56%673,97
M3 Stuart3150,202243542,86%365,71
Matilda4192,092343548,57%328,18
Char Mle. 75 9332,545393542,86%222,56
B.U.G.I.6455,914653444,12%579,58
M415301,352983438,24%221,28
Type 3 Chi-Nu5335,704143351,52%808,60
Strv 103-091089,426093348,48%786,14
Panhard AMD 178B6240,944573357,58%610,82
AMX 13 105 AM mle. 505301,743073158,06%540,76
SDP 57 Gowika7520,105263148,39%529,91
Strv m/425347,173383036,67%721,25
VK 36.01 (H)6492,105223043,33%646,58
T-1506399,274253040,00%392,80
KV-15661,275863053,33%1471,88
TT-130M 91094,806533043,33%813,77
T-284111,972072941,38%79,75
Tiger (P)7988,077482958,62%1251,51
Tiger I7914,827552857,14%1205,87
T1 Heavy5627,815412755,56%1218,71
Pz.Kpfw. III Ausf. E3159,701992751,85%362,23
M8A14301,783192755,56%681,23
T6 Medium4357,303862759,26%843,07
Ikv 1035326,463512650,00%616,41
KV-1S6442,505112657,69%696,13
Churchill Crocodile 6865,887352646,15%1430,03
Bishop5311,963142458,33%588,91
T3E2 Medium Tank 3201,634082450,00%756,98
S35 CA5336,572872330,43%428,82
DS PZInż5304,683522245,45%508,52
SU-76G FT4357,772902240,91%579,48
M4A1 Sherman5528,194372138,10%1215,09
Sav m/434237,892661952,63%512,32
KV-1SA 5608,266811963,16%1386,90
Somua S353148,612911861,11%322,37
M5A1 Stuart4277,183531758,82%912,22
SDP 40 Zadymka5526,593881752,94%975,68
AMX ELC 901 6120,413881752,94%156,74
FCM 36270,191551650,00%140,45
BT-5361,001321637,50%0,00
Strv m/40L3388,132961533,33%1230,79
Valentine3261,202691540,00%742,14
Pz.Sfl. IVb4248,002351450,00%627,18
M15/423310,153441353,85%827,48
B14243,463721361,54%652,25
Type 97 Chi-Ha3190,002531233,33%435,91
AMX 383119,58121120,00%131,28
LT vz. 383113,731721136,36%171,53
Pawlack Tank6768,917311181,82%1372,92
M4A3(76)W Sherman 6480,206031050,00%689,80
T28 Concept 7711,105231050,00%821,65
ELC EVEN 90 8317,105321050,00%395,20
Type 95 Ha-Go2187,00225933,33%603,77
GSOR the TANK 9679,78669966,67%610,17
Lago4343,38421862,50%1099,57
ARMT 5205,57313742,86%220,54
Tiger 131 6593,71559757,14%905,84
KV-37341,5025860,00%130,47
M3A3 Stuart 3263,67342633,33%473,54
Strv m/382102,60222540,00%199,94
M14/412248,60265540,00%736,93
Vickers Mk. E Type B2198,80205540,00%620,46
Object 703 Version II 8363,80464540,00%97,91
112 8506,40730560,00%483,71
M2 Light276,50199450,00%136,79
Windhund 879,2522440,00%0,00
TS-5 8943,00613450,00%760,13
Fantôme 9707,5032840,00%322,70
Brennos 8516,67484333,33%254,34
Kolohousenka1262,50145250,00%1203,60
Fiat 3000144,50111250,00%76,78
LT vz. 352307,50216250,00%1285,95
Renault FT1180,50173250,00%994,23
Renault Otsu1232,50309250,00%1073,41
4TP179,50170250,00%217,67
Cruiser Mk. I163,00141250,00%136,73
Vz. 60S Dravec 101111,0029920,00%358,58
M24 Chaffee No. 594 5221,0019320,00%268,40
CS-52 LIS 8813,507702100,00%902,11
Strv fm/21140,002481100,00%261,00
T1 Cunningham1193,002871100,00%1316,22
MS-110,002310,00%0,00
Type 95 Ji-Ro6668,0025810,00%731,68
FV225 Collector 9312,0045210,00%0,00
KV-1 shielded 5330,005821100,00%578,73
Valentine II 4302,0054610,00%902,82
FCM 2C 3313,0039010,00%632,81
A7E3 3292,006201100,00%984,26

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 04.03.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 17.02.2025
Opustil klan: 03.03.2025