| Tank | M | Typ | Národ | Trieda | Poškození | Zkušenosti | Bitev | Vítězství | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Škoda T 56 | 8 | 2033,10 | 990 | 1269 | 54,61% | 2242,33 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 868,96 | 899 | 1080 | 54,81% | 1954,00 | |||||
| E 25 | 7 | 1053,63 | 557 | 881 | 48,92% | 1583,94 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 1166,54 | 633 | 794 | 48,11% | 1500,51 | |||||
| T30 | 9 | 2052,59 | 821 | 678 | 53,24% | 1886,20 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1894,65 | 792 | 616 | 52,27% | 2031,74 | |||||
| FV1066 Senlac | 8 | 737,05 | 755 | 473 | 51,37% | 1489,30 | |||||
| IS-6 B | 8 | 1454,85 | 853 | 469 | 53,94% | 1692,12 | |||||
| FCM 50 t | 8 | 1225,51 | 722 | 433 | 49,19% | 1510,68 | |||||
| T-10 | 9 | 1663,56 | 733 | 415 | 49,88% | 1633,77 | |||||
| KV-1 | 5 | 447,98 | 302 | 410 | 45,85% | 823,70 | |||||
| IS-7 | 10 | 2009,86 | 808 | 389 | 53,98% | 1777,97 | |||||
| T-150 | 6 | 639,47 | 379 | 367 | 50,68% | 1011,56 | |||||
| SU-130PM | 8 | 2007,49 | 922 | 326 | 54,60% | 2468,91 | |||||
| Strv K | 9 | 1654,19 | 819 | 295 | 47,46% | 1592,79 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1995,10 | 933 | 254 | 54,72% | 2009,76 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 2365,02 | 790 | 252 | 51,98% | 2032,19 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 2371,02 | 963 | 243 | 55,97% | 2668,80 | |||||
| KV-2 | 6 | 947,67 | 614 | 219 | 55,71% | 1737,79 | |||||
| T25/2 | 7 | 956,08 | 461 | 218 | 53,67% | 1390,00 | |||||
| IS | 7 | 1101,79 | 470 | 213 | 54,93% | 1614,03 | |||||
| T-34-85 | 6 | 654,96 | 399 | 199 | 47,74% | 1244,31 | |||||
| T110E3 | 10 | 3256,70 | 997 | 187 | 61,50% | 2895,88 | |||||
| 122 TM | 8 | 1493,49 | 784 | 186 | 51,08% | 1567,99 | |||||
| T-44 | 8 | 1061,19 | 668 | 184 | 47,83% | 1426,01 | |||||
| Kampfpanzer 50 t | 9 | 1995,27 | 930 | 184 | 53,26% | 1771,65 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 747,15 | 756 | 176 | 59,66% | 2278,95 | |||||
| T71 DA | 7 | 616,96 | 624 | 162 | 47,53% | 1220,38 | |||||
| 212A | 9 | 1349,97 | 697 | 150 | 52,67% | 1214,83 | |||||
| SU-8 | 6 | 619,63 | 328 | 146 | 52,74% | 836,50 | |||||
| IS-3 | 8 | 1483,25 | 549 | 139 | 50,36% | 1937,69 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1513,35 | 819 | 139 | 48,92% | 1964,83 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1150,08 | 550 | 138 | 47,10% | 1183,82 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 521,48 | 382 | 137 | 54,74% | 835,06 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 904,94 | 651 | 136 | 50,00% | 824,37 | |||||
| T-34 | 5 | 379,85 | 286 | 131 | 52,67% | 1063,82 | |||||
| Conqueror | 9 | 2637,54 | 1131 | 123 | 65,85% | 2763,82 | |||||
| T3 HMC | 2 | 138,76 | 164 | 122 | 49,18% | 476,14 | |||||
| IS-5 (Object 730) | 8 | 1413,10 | 833 | 120 | 49,17% | 1611,78 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1379,83 | 793 | 114 | 51,75% | 1743,81 | |||||
| Kranvagn | 10 | 2387,71 | 920 | 110 | 57,27% | 2066,50 | |||||
| Bofors Tornvagn | 8 | 1598,17 | 930 | 107 | 58,88% | 1921,96 | |||||
| T-28 | 4 | 115,23 | 161 | 106 | 48,11% | 158,13 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1881,82 | 905 | 104 | 59,62% | 1981,56 | |||||
| T67 | 5 | 366,38 | 264 | 104 | 44,23% | 693,55 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 1103,09 | 815 | 104 | 50,96% | 2434,39 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 2149,23 | 881 | 103 | 49,51% | 2096,70 | |||||
| Object 430 | 9 | 1688,64 | 740 | 103 | 37,86% | 1442,34 | |||||
| T110E4 | 10 | 2731,08 | 854 | 100 | 59,00% | 2253,36 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 2197,57 | 899 | 99 | 52,53% | 2294,12 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1483,83 | 799 | 99 | 47,47% | 1660,26 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 838,49 | 552 | 99 | 57,58% | 1088,70 | |||||
| T95 | 9 | 2440,41 | 1005 | 98 | 58,16% | 2368,81 | |||||
| Object 263 | 9 | 1970,60 | 844 | 96 | 54,17% | 1760,11 | |||||
| Emil II | 9 | 2301,73 | 930 | 95 | 46,32% | 2442,47 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 639,94 | 432 | 95 | 48,42% | 892,48 | |||||
| SU-101 | 8 | 1681,88 | 836 | 95 | 52,63% | 2020,00 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 2563,23 | 865 | 95 | 54,74% | 2590,94 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 2264,27 | 839 | 90 | 56,67% | 1897,49 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 1286,38 | 831 | 87 | 51,72% | 2170,40 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 2737,72 | 984 | 85 | 60,00% | 2623,80 | |||||
| SU-122A | 5 | 381,22 | 270 | 82 | 45,12% | 796,01 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 423,47 | 405 | 81 | 59,26% | 1480,97 | |||||
| T-50-2 | 6 | 627,01 | 742 | 81 | 53,09% | 1919,35 | |||||
| LTTB | 8 | 853,35 | 810 | 80 | 55,00% | 1831,56 | |||||
| Emil I | 8 | 1716,08 | 977 | 78 | 57,69% | 2148,51 | |||||
| SU-5 | 4 | 185,30 | 158 | 77 | 42,86% | 253,18 | |||||
| T-43 | 7 | 1063,29 | 472 | 77 | 44,16% | 1825,44 | |||||
| FV207 | 8 | 945,43 | 690 | 77 | 49,35% | 979,98 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 231,61 | 208 | 75 | 40,00% | 405,75 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 2571,47 | 1112 | 75 | 64,00% | 2956,38 | |||||
| SU-14-1 | 7 | 584,24 | 348 | 75 | 48,00% | 677,14 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 916,20 | 676 | 74 | 48,65% | 1859,65 | |||||
| AMX 105 AM mle. 47 | 4 | 357,37 | 255 | 73 | 56,16% | 1409,79 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1903,77 | 785 | 70 | 57,14% | 1566,40 | |||||
| Object 430U | 10 | 1740,17 | 756 | 69 | 50,72% | 1282,11 | |||||
| P.43 ter | 7 | 841,35 | 669 | 65 | 55,38% | 1351,36 | |||||
| SU-100 | 6 | 888,83 | 613 | 65 | 58,46% | 1641,35 | |||||
| A-20 | 5 | 90,50 | 149 | 64 | 45,31% | 87,46 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 2145,25 | 757 | 64 | 46,88% | 1710,96 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1332,63 | 805 | 63 | 53,97% | 1743,59 | |||||
| Bisonte C45 | 8 | 1633,95 | 909 | 63 | 50,79% | 1873,04 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1908,97 | 814 | 63 | 47,62% | 2119,55 | |||||
| Tiger II | 8 | 1530,82 | 858 | 60 | 53,33% | 1861,01 | |||||
| WZ-114 | 9 | 1644,70 | 759 | 60 | 43,33% | 1436,40 | |||||
| E 75 | 9 | 2583,02 | 1091 | 59 | 64,41% | 2852,49 | |||||
| SU-152 | 7 | 1379,15 | 779 | 55 | 60,00% | 2266,35 | |||||
| UDES 16 | 9 | 2018,80 | 840 | 55 | 41,82% | 2045,51 | |||||
| M103 | 9 | 2115,15 | 890 | 53 | 50,94% | 2060,35 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1543,29 | 888 | 52 | 50,00% | 1835,27 | |||||
| T28 | 8 | 1667,69 | 954 | 52 | 61,54% | 2116,91 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 841,02 | 806 | 52 | 69,23% | 2382,74 | |||||
| Object 277 | 10 | 2002,06 | 767 | 52 | 44,23% | 1507,20 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 239,98 | 363 | 51 | 54,90% | 799,12 | |||||
| ARL 44 | 6 | 1043,71 | 715 | 49 | 59,18% | 1971,66 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 2375,29 | 977 | 49 | 51,02% | 2243,96 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 390,38 | 296 | 47 | 40,43% | 797,41 | |||||
| Grille 15 | 10 | 2464,74 | 732 | 47 | 53,19% | 2019,64 | |||||
| M8A1 | 4 | 149,11 | 181 | 46 | 54,35% | 245,28 | |||||
| Object 257 | 9 | 1460,57 | 507 | 46 | 39,13% | 1165,48 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 476,77 | 321 | 44 | 52,27% | 1027,34 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 127,77 | 221 | 43 | 41,86% | 125,48 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 2253,09 | 883 | 43 | 60,47% | 1782,78 | |||||
| M47 Iron Arnie | 8 | 1845,91 | 1008 | 43 | 65,12% | 2257,01 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 1078,36 | 770 | 42 | 52,38% | 1675,12 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1021,00 | 634 | 41 | 31,71% | 1168,71 | |||||
| Nashorn | 6 | 801,66 | 477 | 41 | 39,02% | 1372,07 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1848,38 | 1010 | 40 | 65,00% | 2972,70 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 1101,15 | 866 | 40 | 57,50% | 1593,82 | |||||
| E 100 | 10 | 3139,72 | 1001 | 39 | 56,41% | 3201,10 | |||||
| BT-7 | 4 | 45,94 | 115 | 36 | 44,44% | 54,46 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 688,94 | 649 | 36 | 52,78% | 930,50 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 649,15 | 519 | 34 | 58,82% | 1425,85 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 2847,71 | 1000 | 34 | 52,94% | 2416,87 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 512,00 | 455 | 33 | 57,58% | 1395,86 | |||||
| T-100 LT | 10 | 1519,76 | 1042 | 33 | 75,76% | 2416,51 | |||||
| S35 CA | 5 | 644,09 | 406 | 32 | 43,75% | 1316,46 | |||||
| T-46 | 3 | 82,48 | 139 | 31 | 45,16% | 134,04 | |||||
| MS-1 | 1 | 95,84 | 122 | 31 | 54,84% | 408,35 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 367,03 | 231 | 31 | 45,16% | 609,16 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 182,30 | 169 | 30 | 56,67% | 556,67 | |||||
| T37 | 6 | 422,60 | 502 | 30 | 56,67% | 1134,03 | |||||
| T32 | 8 | 2028,69 | 1017 | 29 | 51,72% | 2786,85 | |||||
| SU-26 | 3 | 97,28 | 110 | 29 | 37,93% | 5,82 | |||||
| T25 AT | 7 | 1389,82 | 737 | 28 | 57,14% | 2042,51 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 2417,43 | 835 | 28 | 46,43% | 1797,11 | |||||
| Churchill III | 5 | 892,50 | 1150 | 28 | 64,29% | 2290,34 | |||||
| SU-85 | 5 | 557,00 | 317 | 27 | 51,85% | 1132,46 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 93,44 | 175 | 27 | 59,26% | 214,21 | |||||
| SU-76M | 4 | 131,52 | 145 | 27 | 40,74% | 107,65 | |||||
| Marder II | 3 | 198,00 | 144 | 27 | 40,74% | 380,50 | |||||
| Leo | 7 | 1277,85 | 876 | 26 | 53,85% | 2530,01 | |||||
| T29 | 7 | 1614,38 | 999 | 26 | 65,38% | 2227,99 | |||||
| ARL V39 | 6 | 694,46 | 523 | 26 | 65,38% | 1290,49 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 120,15 | 229 | 26 | 42,31% | 362,03 | |||||
| Sexton II | 3 | 168,76 | 171 | 25 | 52,00% | 664,58 | |||||
| Object 261 | 10 | 1650,52 | 654 | 25 | 48,00% | 1473,28 | |||||
| T-34-85M | 6 | 1372,24 | 925 | 25 | 56,00% | 2547,16 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 182,63 | 380 | 24 | 58,33% | 571,05 | |||||
| T1 HMC | 2 | 42,91 | 82 | 23 | 34,78% | 0,00 | |||||
| KV-13 | 7 | 637,29 | 418 | 21 | 52,38% | 978,36 | |||||
| M7 Priest | 3 | 123,95 | 141 | 20 | 50,00% | 215,57 | |||||
| T56 GMC | 3 | 150,75 | 142 | 20 | 30,00% | 273,37 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 1696,53 | 1109 | 19 | 63,16% | 3012,40 | |||||
| Tiger I | 7 | 1726,39 | 899 | 18 | 50,00% | 2344,53 | |||||
| AMX 40 | 4 | 155,94 | 204 | 18 | 66,67% | 575,99 | |||||
| Object 252U Defender | 8 | 888,25 | 718 | 16 | 62,50% | 886,87 | |||||
| TS-5 | 8 | 1230,94 | 873 | 16 | 56,25% | 1210,78 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. D | 4 | 311,20 | 281 | 15 | 60,00% | 1011,13 | |||||
| SU-2-122 | 5 | 574,73 | 522 | 15 | 53,33% | 1305,16 | |||||
| T-832 | 8 | 1763,67 | 859 | 15 | 40,00% | 1766,62 | |||||
| AT-1 | 2 | 73,07 | 73 | 14 | 28,57% | 29,60 | |||||
| T-127 | 3 | 210,00 | 322 | 14 | 64,29% | 802,74 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1378,64 | 826 | 14 | 64,29% | 1649,72 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 165,15 | 278 | 13 | 46,15% | 527,71 | |||||
| BT-2 | 2 | 50,62 | 93 | 13 | 30,77% | 0,95 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 1053,00 | 579 | 13 | 53,85% | 1704,29 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 61,50 | 123 | 12 | 58,33% | 158,50 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 176,50 | 211 | 10 | 50,00% | 589,95 | |||||
| T-26 | 2 | 49,80 | 53 | 10 | 20,00% | 0,00 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 61,90 | 141 | 10 | 50,00% | 87,48 | |||||
| AMX 38 | 3 | 67,90 | 130 | 10 | 50,00% | 90,63 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 49,10 | 114 | 10 | 60,00% | 203,66 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 92,70 | 104 | 10 | 30,00% | 0,00 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 325,44 | 313 | 9 | 22,22% | 914,72 | |||||
| SU-85B | 4 | 104,00 | 120 | 9 | 22,22% | 0,00 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 72,78 | 52 | 9 | 0,00% | 206,18 | |||||
| Birch Gun | 4 | 154,22 | 153 | 9 | 33,33% | 281,61 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. A | 3 | 95,22 | 178 | 9 | 55,56% | 179,77 | |||||
| KV-1S | 6 | 342,33 | 207 | 9 | 33,33% | 332,56 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 201,75 | 175 | 8 | 37,50% | 642,35 | |||||
| Somua SM | 8 | 1145,43 | 422 | 7 | 0,00% | 868,82 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1546,71 | 1042 | 7 | 100,00% | 1776,25 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 118,50 | 110 | 6 | 33,33% | 476,33 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 2132,17 | 779 | 6 | 50,00% | 1667,23 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 146,83 | 192 | 6 | 66,67% | 805,13 | |||||
| Löwe | 8 | 689,00 | 442 | 6 | 50,00% | 551,45 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 120,40 | 169 | 5 | 40,00% | 326,11 | |||||
| M2 Light | 2 | 128,00 | 146 | 5 | 20,00% | 292,00 | |||||
| SU-18 | 2 | 163,60 | 170 | 5 | 80,00% | 1062,56 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1694,40 | 793 | 5 | 40,00% | 1467,67 | |||||
| D2 | 3 | 280,25 | 404 | 4 | 50,00% | 948,23 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 15,50 | 85 | 4 | 50,00% | 82,83 | |||||
| T-60 | 2 | 6,00 | 93 | 4 | 75,00% | 261,00 | |||||
| IS-3A | 8 | 3299,00 | 1397 | 4 | 25,00% | 4092,53 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 19,33 | 41 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| D1 | 2 | 108,33 | 253 | 3 | 33,33% | 238,05 | |||||
| M41 | 5 | 80,33 | 196 | 3 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 83,50 | 57 | 2 | 0,00% | 252,16 | |||||
| Renault FT | 1 | 139,50 | 92 | 2 | 0,00% | 624,16 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 50,00 | 132 | 2 | 50,00% | 82,83 | |||||
| Valentine AT | 4 | 162,00 | 168 | 2 | 0,00% | 189,89 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 2558,00 | 1213 | 2 | 100,00% | 6418,49 | |||||
| L-60 | 2 | 5,50 | 44 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 8,00 | 238 | 2 | 100,00% | 264,10 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 66,00 | 224 | 2 | 50,00% | 182,07 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 117,00 | 182 | 1 | 100,00% | 532,41 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 558,00 | 641 | 1 | 100,00% | 1893,20 | |||||
| T110E5 | 10 | 831,00 | 306 | 1 | 0,00% | 277,75 | |||||
| T-29 | 3 | 108,00 | 374 | 1 | 100,00% | 352,17 | |||||
| T-45 | 2 | 95,00 | 82 | 1 | 0,00% | 174,48 | |||||
| Pz.Kpfw. 38H 735 (f) | 2 | 369,00 | 869 | 1 | 100,00% | 1152,50 | |||||
| Primo Victoria | 8 | 463,00 | 522 | 1 | 100,00% | 531,25 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 0,00 | 54 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T 55A | 9 | 2487,00 | 1232 | 1 | 100,00% | 2068,55 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 701,00 | 431 | 1 | 0,00% | 371,39 |
CALIBAN_MKV
Náhodné bitvy
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 19517 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Průměrný tier | 7,59 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vítězství | 10153 | 52,02% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 9106 | 46,66% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 258 | 1,32% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 5812 | 29,78% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 18236 | 0,93 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 21251 | 1,09 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.359,65 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 25950 | 1,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 11357 | 0,58 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 706,74 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN7 | 1277,65 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN8 | 1766,86 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 19517 | |
| Průměrný tier | 7,59 | |
| Vítězství | 10153 | 52,02% |
| Porážky | 9106 | 46,66% |
| Remízy | 258 | 1,32% |
| Přežito bitev | 5812 | 29,78% |
| Zničeno tanků | Ø | 18236 | 0,93 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,33 | |
| Detekováno tanků | Ø | 21251 | 1,09 |
| Průměrné poškození | 1.359,65 | |
| Obsazování báze | Ø | 25950 | 1,33 |
| Obrana báze | Ø | 11357 | 0,58 |
| Průměrné zkušenosti | 706,74 | |
| WN7 | 1277,65 | |
| WN8 | 1766,86 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Průměrný tier | 0,00 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Průměrný tier | 0,00 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Průměrný tier | 0,00 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:
Globální mapa X
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 41 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 21 | 51,22% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 19 | 46,34% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 1 | 2,44% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 18 | 43,90% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 27 | 0,66 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,17 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 24 | 0,59 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.912,44 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 16 | 0,39 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 86 | 2,10 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 826,59 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 41 | |
| Vítězství | 21 | 51,22% |
| Porážky | 19 | 46,34% |
| Remízy | 1 | 2,44% |
| Přežito bitev | 18 | 43,90% |
| Zničeno tanků | Ø | 27 | 0,66 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,17 | |
| Detekováno tanků | Ø | 24 | 0,59 |
| Průměrné poškození | 1.912,44 | |
| Obsazování báze | Ø | 16 | 0,39 |
| Obrana báze | Ø | 86 | 2,10 |
| Průměrné zkušenosti | 826,59 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VIII
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VI
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 2 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 2 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 340,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 14 | 7,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 66,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 2 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 2 | 100,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 2 | 1,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 340,50 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 14 | 7,00 |
| Průměrné zkušenosti | 66,50 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev v rotě
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 5 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 2 | 40,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 3 | 60,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 2 | 40,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 3 | 0,60 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 4 | 0,80 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 340,80 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 201,40 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 5 | |
| Vítězství | 2 | 40,00% |
| Porážky | 3 | 60,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 2 | 40,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 3 | 0,60 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 4 | 0,80 |
| Průměrné poškození | 340,80 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 201,40 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky týmových bitev
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 91 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 44 | 48,35% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 47 | 51,65% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 38 | 41,76% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 71 | 0,78 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,34 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 84 | 0,92 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.291,60 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 398 | 4,37 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 615 | 6,76 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 766,31 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 91 | |
| Vítězství | 44 | 48,35% |
| Porážky | 47 | 51,65% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 38 | 41,76% |
| Zničeno tanků | Ø | 71 | 0,78 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,34 | |
| Detekováno tanků | Ø | 84 | 0,92 |
| Průměrné poškození | 1.291,60 | |
| Obsazování báze | Ø | 398 | 4,37 |
| Obrana báze | Ø | 615 | 6,76 |
| Průměrné zkušenosti | 766,31 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky šarvátek
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 645 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 337 | 52,25% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 281 | 43,57% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 27 | 4,19% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 233 | 36,12% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 470 | 0,73 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,14 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 766 | 1,19 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.355,76 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 924 | 1,43 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 529 | 0,82 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 733,47 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 645 | |
| Vítězství | 337 | 52,25% |
| Porážky | 281 | 43,57% |
| Remízy | 27 | 4,19% |
| Přežito bitev | 233 | 36,12% |
| Zničeno tanků | Ø | 470 | 0,73 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,14 | |
| Detekováno tanků | Ø | 766 | 1,19 |
| Průměrné poškození | 1.355,76 | |
| Obsazování báze | Ø | 924 | 1,43 |
| Obrana báze | Ø | 529 | 0,82 |
| Průměrné zkušenosti | 733,47 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev o opevnění
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 66 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 28 | 42,42% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 38 | 57,58% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 18 | 27,27% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 28 | 0,42 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,58 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 53 | 0,80 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.821,71 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 14 | 0,21 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 80 | 1,21 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 727,79 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 66 | |
| Vítězství | 28 | 42,42% |
| Porážky | 38 | 57,58% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 18 | 27,27% |
| Zničeno tanků | Ø | 28 | 0,42 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,58 | |
| Detekováno tanků | Ø | 53 | 0,80 |
| Průměrné poškození | 1.821,71 | |
| Obsazování báze | Ø | 14 | 0,21 |
| Obrana báze | Ø | 80 | 1,21 |
| Průměrné zkušenosti | 727,79 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen