CTPAHA_KA3AXCTAH

clanlogo
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 04.03.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev8230000
Průměrný tier8,750,000,000,00
Vítězství449754,64%00,00%00,00%00,00%
Porážky360743,83%00,00%00,00%00,00%
Remízy1261,53%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev280234,05%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø86151,0500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,590,000,000,00
Detekováno tanků | Ø104251,2700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.859,200,000,000,00
Obsazování báze | Ø68530,8300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø44520,5400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti876,070,000,000,00
WN71421,650,000,000,00
WN82186,300,000,000,00
Celkem
Bitev8230
Průměrný tier8,75
Vítězství449754,64%
Porážky360743,83%
Remízy1261,53%
Přežito bitev280234,05%
Zničeno tanků | Ø86151,05
Poměr zabití / smrtí1,59
Detekováno tanků | Ø104251,27
Průměrné poškození1.859,20
Obsazování báze | Ø68530,83
Obrana báze | Ø44520,54
Průměrné zkušenosti876,07
WN71421,65
WN82186,30
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev22000
Vítězství1045,45%00,00%00,00%00,00%
Porážky1254,55%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev29,09%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø30,1400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,150,000,000,00
Detekováno tanků | Ø512,3200,0000,0000,00
Průměrné poškození249,860,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti503,950,000,000,00
Celkem
Bitev22
Vítězství1045,45%
Porážky1254,55%
Remízy00,00%
Přežito bitev29,09%
Zničeno tanků | Ø30,14
Poměr zabití / smrtí0,15
Detekováno tanků | Ø512,32
Průměrné poškození249,86
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti503,95
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev6000
Vítězství350,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky350,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev233,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø40,6700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø183,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození927,830,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti488,670,000,000,00
Celkem
Bitev6
Vítězství350,00%
Porážky350,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev233,33%
Zničeno tanků | Ø40,67
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø183,00
Průměrné poškození927,83
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti488,67
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (93)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Bat.-Châtillon 25 t102231,7777044048,64%1984,75
Type 64 61047,7484535160,68%3547,86
Panhard EBR 75 (FL 10) 81005,8774932453,40%1976,25
SU-130PM 82212,4199830259,60%2619,46
BZ-79113122,9497829148,80%2008,26
AMX 13 105101644,3085528750,52%2220,43
Manticore101341,4088424655,69%1866,86
Bat.-Châtillon 12 t81166,7079121955,25%2567,36
M46 Patton92468,42100921654,63%2749,95
BZ-75102269,9587921253,30%1710,65
AMX 30 B102150,8785019151,83%1939,87
Bat.-Châtillon 155 5591287,2875818751,34%1154,39
Bat.-Châtillon 155 58101358,6377218155,80%1128,64
leKpz M 41 90 mm 81038,0172617950,84%2080,50
FV215b (183) 102301,1878817753,11%1860,19
Taschenratte113461,42110615846,20%2426,66
T2071500,5892113855,07%2581,43
AS-XX 40 t112738,9387113751,09%2310,67
Bat.-Châtillon 25 t AP92000,2091512653,17%2519,86
Lorraine 155 mle. 5181023,3668412350,41%1055,43
AMX 13 9091261,5668212138,84%2062,48
M53/M5591605,1782811953,78%1563,40
M48A5 Patton102619,2991911952,10%2448,46
Type 5781950,71107911264,29%2454,86
M26 Pershing81794,4193011151,35%2592,38
M40/M4381544,1676611049,09%1714,98
Ares 90102998,5797210355,34%2636,65
SU-122-44 71636,5589410259,80%2599,95
KV-5 81648,1275110155,45%2095,73
Strv 103-092681,119469656,25%2549,24
T57 Heavy102838,929919056,67%2485,98
Maus102765,6910768564,71%2331,64
AMX 12 t61022,288638560,00%3834,60
Ares 8592263,0010748366,27%2767,99
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6990,778128359,04%3155,26
XM69 Hacker113054,599918252,44%2389,20
Object 25792076,3010187964,56%2217,52
AMX 13 7571385,668507761,04%4158,16
E 77 92030,689517561,33%1905,03
IS-7102360,928847343,84%1980,14
Type 71102625,949657154,93%2070,40
AMX 13 F3 AM61153,296546662,12%2233,10
LHMTV8987,158526556,92%2130,90
KV-261193,527396349,21%2238,46
FV230 Canopener102458,2610055862,07%1972,24
GSOR 3301 AVR FS9937,129745768,42%1580,06
Lorraine 155 mle. 507959,326115641,07%1066,70
Controcarro 1 Mk. 292227,418975448,15%2041,32
M446813,316005457,41%1333,17
Somua SM 82350,3610835356,60%2767,13
Type 6892231,4910185158,82%2245,80
Ares 7582041,1611135158,82%2811,27
Strv 103B102491,788425054,00%1950,81
G.W. Panther71055,517214951,02%1394,91
M1271093,257344854,17%1355,40
IS-381809,479494755,32%2250,35
AE Phase I 91898,598834454,55%1950,84
T54E192270,988854348,84%2141,82
UDES 0381921,219414266,67%2419,92
G.W. Tiger (P)81485,079274168,29%1988,91
Vz. 60S Dravec 102587,889504151,22%1842,12
Spähpanzer SP I C7937,568274160,98%2345,82
M-IV-Y 82207,3511424072,50%3179,24
FV229 Contender91957,9010334065,00%1926,08
FV227 Conceiver81597,419153745,95%1979,04
KR-1112719,7811543669,44%1975,48
SMV CC-6782046,069313548,57%2350,63
Black Rock 112607,259363240,63%1820,03
SDP 58 Kilana81668,977413141,94%1656,37
T6981713,348462948,28%2160,55
Ares 90 C112647,2910182860,71%2327,17
Grille5744,185012850,00%1733,03
IS71806,1510722669,23%2771,55
KV-220-2 5680,158002661,54%1427,30
Hummel61023,287222552,00%1611,90
Object 252U 81656,889982458,33%2055,63
Ikv 90 Typ B71620,049352458,33%2955,66
Type 4 Ju-To71633,839552462,50%2167,38
SDP 57 Gowika71620,439822171,43%2977,07
Churchill VII61195,009062050,00%2653,42
HWK 128597,055911931,58%884,78
Ikv 65 Alt II61432,398811861,11%3371,94
Semovente M43 Bassotto61407,597981747,06%2618,53
CS-52 LIS 82010,069441650,00%2786,75
SMV CC-5671411,7510041668,75%2433,13
STK-2113050,6712571580,00%2255,42
FV224 Chopper71734,8712031573,33%2820,64
M24E2 Super Chaffee 61027,699481392,31%3198,92
T26E3 Eagle 7 71515,839881258,33%2670,05
T92 HMC101725,757751258,33%1564,32
VK 28.0161147,001086785,71%4342,78
Type 3 Ju-Nu62039,801289560,00%4570,11
Super Hellcat 71564,33891366,67%2326,77

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 04.03.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 08.02.2026
Opustil klan: 03.03.2026
Pozice: Zpravodajský důstojník
Přijat: 29.10.2025
Opustil klan: 08.02.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 15.10.2025
Opustil klan: 23.10.2025