CaliberMan

clanlogo
Pozice: Záložník
Přijat: 25.05.2015

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev8353000
Průměrný tier5,540,000,000,00
Vítězství405848,58%00,00%00,00%00,00%
Porážky421650,47%00,00%00,00%00,00%
Remízy790,95%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev162519,45%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø49840,6000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,740,000,000,00
Detekováno tanků | Ø79850,9600,0000,0000,00
Průměrné poškození459,890,000,000,00
Obsazování báze | Ø99771,1900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø22440,2700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti313,530,000,000,00
WN7738,790,000,000,00
WN8743,960,000,000,00
Celkem
Bitev8353
Průměrný tier5,54
Vítězství405848,58%
Porážky421650,47%
Remízy790,95%
Přežito bitev162519,45%
Zničeno tanků | Ø49840,60
Poměr zabití / smrtí0,74
Detekováno tanků | Ø79850,96
Průměrné poškození459,89
Obsazování báze | Ø99771,19
Obrana báze | Ø22440,27
Průměrné zkušenosti313,53
WN7738,79
WN8743,96
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev13000
Vítězství215,38%00,00%00,00%00,00%
Porážky1184,62%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev215,38%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø20,1500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,180,000,000,00
Detekováno tanků | Ø20,1500,0000,0000,00
Průměrné poškození272,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti95,620,000,000,00
Celkem
Bitev13
Vítězství215,38%
Porážky1184,62%
Remízy00,00%
Přežito bitev215,38%
Zničeno tanků | Ø20,15
Poměr zabití / smrtí0,18
Detekováno tanků | Ø20,15
Průměrné poškození272,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti95,62
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev34000
Vítězství1235,29%00,00%00,00%00,00%
Porážky2264,71%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1132,35%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø210,6200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,910,000,000,00
Detekováno tanků | Ø270,7900,0000,0000,00
Průměrné poškození1.019,530,000,000,00
Obsazování báze | Ø280,8200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø3369,8800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti472,380,000,000,00
Celkem
Bitev34
Vítězství1235,29%
Porážky2264,71%
Remízy00,00%
Přežito bitev1132,35%
Zničeno tanků | Ø210,62
Poměr zabití / smrtí0,91
Detekováno tanků | Ø270,79
Průměrné poškození1.019,53
Obsazování báze | Ø280,82
Obrana báze | Ø3369,88
Průměrné zkušenosti472,38
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev150,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti3,000,000,000,00
Celkem
Bitev2
Vítězství00,00%
Porážky2100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev150,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti3,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (118)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Pz.Kpfw. T 25 5420,94350106650,66%1071,68
T328776,1240735243,18%687,30
IS-381115,7950832650,31%1188,81
T297911,5950228846,18%1122,16
IS7668,2638628750,87%774,90
Jagdpanther7727,7237526045,38%843,90
Pz.Kpfw. I Ausf. C3132,4926023852,94%561,68
Tiger I7747,5840622848,25%901,96
BT-7 artillery 3152,1518522748,46%433,67
SU-1006468,4628522046,36%635,72
KV-15401,2833320055,00%761,09
M66502,9030917342,20%544,95
T-345241,0826116551,52%507,87
KV-856457,4730316446,95%557,84
Tiger II8709,5535616140,37%557,00
Jagdpanzer IV6588,1930915649,36%1007,88
Grille5397,0520915645,51%750,90
M1039870,2639814440,97%582,64
T-1506640,8337714350,35%1037,91
M10 Wolverine5407,2228813153,44%865,49
SU-1527680,3936011854,24%838,37
VK 36.01 (H)6383,6232011355,75%535,63
T-34-856441,4830911353,98%744,01
StuG III Ausf. G5332,7521411046,36%576,20
T1 Heavy5339,4628511046,36%524,35
T376355,9233010645,28%780,87
M4A1 Sherman5303,2226310454,81%686,89
M24 Chaffee5245,9529310154,46%769,49
KV-26516,363248951,69%755,55
Crusader6236,412398639,53%439,29
M36 Jackson6442,212668644,19%554,45
T-284135,141658148,15%222,26
M3 Lee4138,842067663,16%458,73
KV-37746,914087445,95%776,50
SU-855348,502487248,61%705,90
Pz.Kpfw. III Ausf. E359,741057031,43%0,56
Ferdinand8763,584076747,76%591,94
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4188,741936654,55%379,43
A-20576,731846238,71%5,86
Sturmpanzer II4253,051666248,39%781,42
M374248,872066253,23%808,38
Cromwell6268,272596050,00%345,65
SU-85B4187,851725942,37%243,89
Churchill III 5372,814545846,55%613,72
Pz.Kpfw. III Ausf. J4124,651615743,86%121,24
Pz.Kpfw. III/IV5267,592765650,00%589,56
Covenanter5161,182275549,09%386,73
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8606,065205444,44%454,56
AT 25284,962494955,10%562,03
T-463105,291514847,92%272,63
Pz.Kpfw. II Luchs4161,592544656,52%522,08
M5 Stuart4173,302334334,88%295,93
M4A3E2 Sherman Jumbo6371,922873847,37%523,52
Marder II3157,891723745,95%301,68
T404297,433143756,76%729,85
Alecto4250,782853759,46%700,35
Pz.Kpfw. II2116,791763351,52%380,06
Hummel6428,332583046,67%493,25
T-50522,871803046,67%70,02
Super Hellcat 7365,134003040,00%226,49
LT vz. 383157,152112744,44%487,18
BT-2290,001362740,74%188,85
Sturmpanzer I Bison3169,241542556,00%536,64
Tetrarch 2125,561832548,00%486,12
M415255,632102454,17%303,05
SU-76M4126,221372352,17%197,22
M3 Stuart359,761422138,10%0,00
T-26288,571272152,38%290,98
ST vz. 394169,101812045,00%344,11
Valentine AT4241,152122050,00%587,65
M7 Priest3181,532081957,89%457,87
M2 Light298,781541850,00%253,37
Sexton II3125,131281643,75%325,75
M2 Medium Tank3128,631741650,00%338,22
BT-74113,471501560,00%338,34
Hotchkiss H35283,931281533,33%149,28
AMX 38381,072141540,00%49,21
Cruiser Mk. IV4194,572521464,29%620,86
D2329,46841338,46%0,00
T1 HMC2133,151391346,15%684,28
AT-12165,461521353,85%588,93
Loyd Gun Carriage2110,851381369,23%779,98
T-50-2 6172,253641241,67%193,47
KV-122 7652,275861163,64%809,07
Pz.Kpfw. 38 (t)336,2048100,00%0,00
T3 HMC278,801361080,00%342,68
T1 Cunningham171,11128955,56%295,33
Leichttraktor1163,25188825,00%692,14
T2 Medium Tank295,50189850,00%355,98
T56 GMC3127,25124825,00%183,67
Cruiser Mk. III3196,25211862,50%962,11
Panzerjäger I298,5799714,29%125,68
D1241,33112650,00%87,67
Universal Carrier 2-pdr2149,83142666,67%635,78
Object 2579619,00491650,00%370,11
T-29 3175,00131616,67%344,43
LT vz. 352106,20141540,00%250,00
MS-1147,80110560,00%164,05
Type 89 I-Go/Chi-Ro255,2099540,00%0,00
Pz.Kpfw. I281,80174580,00%359,99
Vickers Medium Mk. II2109,7599450,00%368,10
Pz.Kpfw. 35 (t)2213,003514100,00%1385,87
IS-2-II8464,25636475,00%460,80
Kolohousenka164,6763333,33%60,47
AMX ELC bis50,00129333,33%0,00
Strv fm/21137,50108250,00%80,63
Renault FT181,50127250,00%293,05
Renault FT 75 BS2216,0081250,00%1135,92
T1E6 2194,003692100,00%1271,68
Vickers Medium Mk. I1161,002731100,00%1016,19
Chi-Ni287,007410,00%163,29
Strv m/38241,007510,00%0,00
Renault Otsu1343,004621100,00%2526,50
Renault NC-31179,001931100,00%436,93
Vickers Mk. E Type B295,0015110,00%188,03
Vickers Medium Mk. III30,00971100,00%261,00
Type 2597 Chi-Ha3547,0023210,00%1743,34
LTP 3157,002791100,00%799,85

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Záložník
Přijat: 25.05.2015
Pozice: Záložník
Přijat: 25.05.2015
Opustil klan: 24.12.2024