CaptainLoiner

clanlogo
Pozice: Proviantní důstojník
Přijat: 20.10.2024

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev16420451206
Průměrný tier7,658,008,067,99
Vítězství811249,40%250,00%3058,82%10952,91%
Porážky801448,81%250,00%2141,18%9244,66%
Remízy2941,79%00,00%00,00%52,43%
Přežito bitev519931,66%125,00%1835,29%6833,01%
Zničeno tanků | Ø117870,7261,50430,841980,96
Poměr zabití / smrtí1,052,001,301,43
Detekováno tanků | Ø109540,6751,25490,962101,02
Průměrné poškození1.247,412.180,251.705,141.835,44
Obsazování báze | Ø161380,9800,00911,782551,24
Obrana báze | Ø36070,2200,0000,0050,02
Průměrné zkušenosti663,871.147,25940,33961,48
WN7992,541736,591325,581374,77
WN81328,463538,131801,902030,21
Celkem
Bitev16420
Průměrný tier7,65
Vítězství811249,40%
Porážky801448,81%
Remízy2941,79%
Přežito bitev519931,66%
Zničeno tanků | Ø117870,72
Poměr zabití / smrtí1,05
Detekováno tanků | Ø109540,67
Průměrné poškození1.247,41
Obsazování báze | Ø161380,98
Obrana báze | Ø36070,22
Průměrné zkušenosti663,87
WN7992,54
WN81328,46
Posledních 24 hodin
Bitev4
Průměrný tier8,00
Vítězství250,00%
Porážky250,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev125,00%
Zničeno tanků | Ø61,50
Poměr zabití / smrtí2,00
Detekováno tanků | Ø51,25
Průměrné poškození2.180,25
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti1.147,25
WN71736,59
WN83538,13
Posledních 7 dní
Bitev51
Průměrný tier8,06
Vítězství3058,82%
Porážky2141,18%
Remízy00,00%
Přežito bitev1835,29%
Zničeno tanků | Ø430,84
Poměr zabití / smrtí1,30
Detekováno tanků | Ø490,96
Průměrné poškození1.705,14
Obsazování báze | Ø911,78
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti940,33
WN71325,58
WN81801,90
Posledních 30 dní
Bitev206
Průměrný tier7,99
Vítězství10952,91%
Porážky9244,66%
Remízy52,43%
Přežito bitev6833,01%
Zničeno tanků | Ø1980,96
Poměr zabití / smrtí1,43
Detekováno tanků | Ø2101,02
Průměrné poškození1.835,44
Obsazování báze | Ø2551,24
Obrana báze | Ø50,02
Průměrné zkušenosti961,48
WN71374,77
WN82030,21
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (106)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T-103 81401,29787198651,71%1524,67
M54 Renegade 81362,30817134150,63%1421,58
Strv S1 81248,75638125548,37%1134,50
M18 Hellcat6728,18428112847,07%1117,15
AE Phase I 91587,33799104249,90%1359,16
T110E4102086,92747102148,87%1437,44
VK 30.01 (H)5673,6636081650,49%1632,92
Type 586370,9029769845,27%491,25
M10 Wolverine5627,7236764148,67%1362,89
T25/27792,7446461846,44%953,25
Leopard 1101755,5669753349,72%1234,59
T3281696,7994551554,17%2114,11
M-III-Y81613,4388836150,69%2033,77
T28 Prototype81355,3075933953,69%1451,21
Bisonte C45 81332,4585228853,13%1361,00
Mars 81320,2579128650,00%1390,08
Object 252U 81457,0382725750,97%1564,89
ShPTK-TVP 100 81074,8568125445,28%1001,91
XM57 81776,3585822552,00%1765,35
SU-130PM 81537,7379322352,02%1532,40
Object 703 Version II 81356,6889817658,52%1497,35
Strv 81 8944,1757214539,31%1000,38
Pz.Kpfw. 5581918,2998412951,94%1811,66
121B 101622,6066712945,74%1128,49
M8A14356,4821011451,75%811,20
BZ-58-2 91558,7176711450,00%1238,40
Char Futur 4 91328,1468011345,13%950,37
T3091498,6267110638,68%1054,44
E 5091771,3580110646,23%1593,24
T-34-17683,434279550,53%904,60
T-34-856738,864469350,54%1287,71
T2971702,2510658558,82%2576,05
Rambo 91477,317958549,41%1274,72
T110E5101845,728117946,84%1272,03
VK 36.01 (H)6622,504027245,83%835,85
T26E3 Eagle 7 71209,867546650,00%1847,13
Škoda T 27 8821,145406544,62%787,67
Achilles6680,254806336,51%969,70
Caernarvon Action X 8950,427655350,94%974,46
Lorraine 40 t 81290,716905244,23%1347,58
Cromwell6752,275844944,90%1319,83
Pz.Kpfw. III Ausf. E3277,132824751,06%791,04
Pz.Kpfw. III Ausf. J4241,632823850,00%501,72
Leopard Prototyp A91453,505942626,92%1011,30
K-2 8960,775822626,92%711,69
T-127 3210,502632638,46%516,73
Chrysler K GF 81171,548122462,50%1373,12
Tiger I71379,528572157,14%1834,80
M-IV-Y 81118,717222152,38%1139,85
122 TM 81196,436752142,86%1176,69
T-345152,252112045,00%169,56
M10 RBFM 5674,685241957,89%1297,67
Centurion Action X101660,067391855,56%1144,02
CS-52 LIS 81490,828101752,94%1832,16
FV227 Conceiver81416,509771668,75%1743,56
T-34-85M 6316,473581540,00%239,87
Brennos 81320,207771553,33%1400,63
FV230 Canopener101994,938451442,86%1262,43
Vz. 60S Dravec 101612,176521241,67%730,44
Cobra 91237,007591266,67%1055,33
M3 Stuart3188,362001154,55%658,17
T6 Medium4315,182591136,36%491,92
BT-74218,102731050,00%618,36
Leichter Kpz. 70 (K) 8366,605371060,00%509,78
VK 30.02 (D)7799,00632944,44%1085,72
FV215b (183) 101513,67697955,56%956,20
IMT 81078,00630944,44%847,77
M4A3(76)W Sherman 6673,13644850,00%929,89
Predatore 91106,50536837,50%593,95
M-VI-Y91013,00375616,67%563,09
TS-54 8949,00526616,67%641,52
Lorraine 50 t 9851,17555633,33%456,59
Type 5 Ka-Ri 81206,00594633,33%980,69
BT-53357,20403580,00%943,43
KV-1SA 5419,4033450,00%672,01
SMV CC-64 Vipera 8579,80524560,00%528,73
BT-22288,00233425,00%1243,43
M2 Light2150,25168450,00%468,78
Felice 91852,25616425,00%1559,64
AMX ELC 901 6393,00413425,00%758,83
Terrifiant 91608,75838450,00%1037,60
OCP Peacekeeper 91652,75793450,00%1441,52
T1 Cunningham129,3343333,33%0,00
Panther II8989,67600333,33%865,59
Indien-Panzer81005,67617366,67%1122,23
FV224 Chopper71336,67866366,67%1516,20
Kunze Panzer 9867,33618333,33%556,59
M24E2 Super Chaffee 6344,67490333,33%657,03
T77 8318,3322330,00%24,77
Chi-Go 7715,008183100,00%830,68
Strv fm/211204,50236250,00%1062,58
Cruiser Mk. I1491,50257250,00%3262,90
StuG III Ausf. B4348,503962100,00%844,38
Convert. Medium Tank T3 3176,50211250,00%370,72
Patton the Tank 9191,50354250,00%126,70
Saryuda 92227,50921250,00%1711,32
Vercingétorix 91967,00952250,00%2114,60
M-VII-Y 91971,5062320,00%1460,08
Panther7808,0023710,00%881,58
Pz.Kpfw. II254,007110,00%0,00
MS-11468,009810,00%2310,35
Panzerwagen 39 3220,0021510,00%610,79
SU-76M4333,002311100,00%915,38
Windhund 8346,005871100,00%306,83
Char Murat 91132,0047910,00%625,07
Object 777 Version II 9413,0042510,00%53,13

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Proviantní důstojník
Přijat: 20.10.2024
Pozice: Proviantní důstojník
Přijat: 20.10.2024
Opustil klan: 24.12.2024