Ciganius

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 12.12.2022

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev23990000
Průměrný tier6,190,000,000,00
Vítězství1143347,66%00,00%00,00%00,00%
Porážky1231651,34%00,00%00,00%00,00%
Remízy2411,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev473719,75%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø143790,6000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,750,000,000,00
Detekováno tanků | Ø232030,9700,0000,0000,00
Průměrné poškození605,570,000,000,00
Obsazování báze | Ø146660,6100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø89320,3700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti396,230,000,000,00
WN7787,720,000,000,00
WN8872,090,000,000,00
Celkem
Bitev23990
Průměrný tier6,19
Vítězství1143347,66%
Porážky1231651,34%
Remízy2411,00%
Přežito bitev473719,75%
Zničeno tanků | Ø143790,60
Poměr zabití / smrtí0,75
Detekováno tanků | Ø232030,97
Průměrné poškození605,57
Obsazování báze | Ø146660,61
Obrana báze | Ø89320,37
Průměrné zkušenosti396,23
WN7787,72
WN8872,09
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev4000
Vítězství250,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky250,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev125,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø41,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,330,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození821,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø287,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti391,750,000,000,00
Celkem
Bitev4
Vítězství250,00%
Porážky250,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev125,00%
Zničeno tanků | Ø41,00
Poměr zabití / smrtí1,33
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození821,00
Obsazování báze | Ø287,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti391,75
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev94000
Vítězství3031,91%00,00%00,00%00,00%
Porážky6468,09%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2223,40%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø480,5100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,670,000,000,00
Detekováno tanků | Ø670,7100,0000,0000,00
Průměrné poškození591,380,000,000,00
Obsazování báze | Ø800,8500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1491,5900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti342,360,000,000,00
Celkem
Bitev94
Vítězství3031,91%
Porážky6468,09%
Remízy00,00%
Přežito bitev2223,40%
Zničeno tanků | Ø480,51
Poměr zabití / smrtí0,67
Detekováno tanků | Ø670,71
Průměrné poškození591,38
Obsazování báze | Ø800,85
Obrana báze | Ø1491,59
Průměrné zkušenosti342,36
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1449000
Vítězství69948,24%00,00%00,00%00,00%
Porážky74351,28%00,00%00,00%00,00%
Remízy70,48%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev50234,64%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø7940,5500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,840,000,000,00
Detekováno tanků | Ø11340,7800,0000,0000,00
Průměrné poškození929,820,000,000,00
Obsazování báze | Ø30652,1200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø35032,4200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti465,640,000,000,00
Celkem
Bitev1449
Vítězství69948,24%
Porážky74351,28%
Remízy70,48%
Přežito bitev50234,64%
Zničeno tanků | Ø7940,55
Poměr zabití / smrtí0,84
Detekováno tanků | Ø11340,78
Průměrné poškození929,82
Obsazování báze | Ø30652,12
Obrana báze | Ø35032,42
Průměrné zkušenosti465,64
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev215000
Vítězství7434,42%00,00%00,00%00,00%
Porážky13160,93%00,00%00,00%00,00%
Remízy104,65%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev6329,30%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1060,4900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,700,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1300,6000,0000,0000,00
Průměrné poškození691,190,000,000,00
Obsazování báze | Ø3561,6600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1270,5900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti344,020,000,000,00
Celkem
Bitev215
Vítězství7434,42%
Porážky13160,93%
Remízy104,65%
Přežito bitev6329,30%
Zničeno tanků | Ø1060,49
Poměr zabití / smrtí0,70
Detekováno tanků | Ø1300,60
Průměrné poškození691,19
Obsazování báze | Ø3561,66
Obrana báze | Ø1270,59
Průměrné zkušenosti344,02
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (229)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
KV-856730,83483217351,27%1273,12
IS-38930,7650098845,45%906,93
T-448703,9046147246,40%791,69
M10391447,5664945147,23%1306,88
M18 Hellcat6620,0347644253,17%1116,62
Rhm.-Borsig Waffenträger81308,9244143947,61%1319,88
T-1091373,2568843346,88%1205,23
T-50590,8823141846,65%96,12
Object 70491933,8962640849,75%1701,95
ARL V396489,4034140545,43%772,67
IS7647,6844939046,41%708,18
Type 586390,5634839046,67%579,91
Pz.Kpfw. III/IV5221,7922038748,32%410,08
ISU-15281294,6059637447,86%1361,72
IS-27823,2757434545,51%958,64
1108926,4760534451,16%993,37
SU-1006508,6532033652,98%789,28
G.W. Panther7785,4834730649,67%916,24
SU-1527582,7437830549,18%685,15
T-34-28625,5645430441,78%581,59
Type T-345253,6225329650,34%550,75
KV-15344,9626128243,97%518,56
Sturer Emil7747,6933527745,49%889,00
WZ-111 model 1-491341,2864627646,38%1285,44
T3281012,9665926548,30%1058,23
VK 36.01 (H)6433,0834025945,56%581,29
AMX 12 t6248,3538625548,24%462,09
T-437575,4645124349,38%801,39
FV3046547,6730023645,76%880,09
T297942,8661923442,74%1067,75
T1 Cunningham191,4016423145,45%353,32
Waffenträger auf Pz. IV91379,8846923145,02%1037,15
MT-256143,7326923142,86%169,33
WZ-1317332,3035422846,05%460,77
Jagdpanzer IV6562,3343021853,21%986,23
T376343,9734221349,77%860,08
O-I6524,8335321147,39%749,53
Tiger II81051,6352620944,02%1092,20
SU-855337,5027020455,39%710,81
Cromwell6349,2631620047,00%506,02
Tiger I7819,7160618246,15%947,31
AMX 13 F3 AM6418,2133317846,63%451,16
T-34-17698,9553717755,37%1045,05
AMX ELC bis5224,2121517642,61%509,00
T-345260,3030016149,69%574,02
M66702,1741115955,97%1126,05
O-Ni71142,9853815251,32%1572,40
AMX AC mle. 467685,4444815143,71%820,56
BT-74110,4823814551,03%227,81
T-1506655,0656014549,66%1100,22
AT 77859,3550914157,45%1127,87
AT 86457,8738613638,24%575,70
Type 4 Chi-To6459,8833712940,31%667,89
59-166164,3242712948,06%260,83
Hummel6548,9142612847,66%747,64
SU-86360,3423012841,41%288,66
A-436327,8928712540,80%407,44
VK 30.01 (P)6370,9230612443,55%408,11
M374207,8717012049,17%596,82
VK 30.01 (H)5504,1833111449,12%1187,19
T-284141,4716711357,52%334,09
KV-137334,9335711339,82%269,51
ARL 446424,7528811053,64%611,31
Pz.Kpfw. III Ausf. J471,5313611042,73%26,92
S35 CA5538,9341010954,13%1203,34
M5A1 Stuart493,9215110838,89%44,80
Pz.Kpfw. II Luchs4109,2122110749,53%227,23
T216189,6631810545,71%298,48
AT 25319,5439010450,96%677,65
Churchill I5411,2334710336,89%642,03
SU-85B4291,6621210355,34%689,96
Pz.Sfl. IVc5350,9527110153,47%742,76
Type 3 Chi-Nu5316,693059536,84%643,63
M446595,473979453,19%960,45
BT-7 artillery 3143,852029447,87%395,81
AMX 404161,091899142,86%417,27
T71 DA7300,903328947,19%405,72
T1 Heavy5375,894368851,14%653,07
A-447541,443718846,59%640,40
T-50-2 6319,203328844,32%695,17
SU-122A5447,472908748,28%1061,16
O-Ho8724,764738446,43%599,28
BDR G1 B5528,774498450,00%1031,09
M415309,193178344,58%322,09
KV-371192,307498253,66%1764,86
M3 Lee4240,803148148,15%769,40
Object 43091320,694458141,98%1105,50
AMX AC mle. 488532,973437934,18%289,68
StuG III Ausf. G5401,094187858,97%983,63
T675339,223807847,44%612,71
T-46395,311357744,16%177,96
M5 Stuart4106,382107744,16%71,25
T92 8233,473767638,16%137,27
Grille5375,363317345,21%648,68
M75144,592847048,57%333,39
Lorraine 155 mle. 507776,963587040,00%801,37
O-I Experimental5436,313476755,22%784,63
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5223,393106749,25%390,30
Covenanter5154,252436553,85%374,71
Type 5 Chi-Ri7389,273636450,00%434,41
Nashorn6462,223456437,50%548,68
Crusader6197,563366251,61%442,50
SU-100M17815,453766248,39%997,23
Pz.Sfl. IVb4195,371825950,85%465,24
M24 Chaffee5183,592785846,55%435,30
Somua SAu 404123,692285848,28%142,26
A-20575,381905641,07%27,07
KV-48815,623975532,73%702,13
Alecto4165,112755450,00%292,86
KV-26489,484905459,26%815,03
M4A1 Sherman5311,022695127,45%542,17
Pz.Kpfw. III Ausf. E395,061285141,18%51,06
Bishop5361,943875162,75%772,50
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4259,803444957,14%629,59
B14229,173544858,33%600,80
Type 2597 Chi-Ha3129,921744837,50%214,94
VK 30.01 (D)6282,672344630,43%269,12
Sturmpanzer II4219,861794440,91%481,79
Pz.Kpfw. I Ausf. C3133,123584362,79%625,60
Type 95 Heavy4121,521744254,76%269,88
VK 16.02 Leopard594,522554238,10%13,71
AMX 105 AM mle. 474259,543364160,98%940,89
Marder 38T4210,632144052,50%421,21
SU-54222,361823948,72%388,44
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.491,892743850,00%134,32
T-262113,541383748,65%408,55
M8A14186,493223756,76%371,38
Vickers Medium Mk. III3114,811483650,00%264,92
MS-1198,641393644,44%326,78
Renault UE 573101,721703633,33%63,89
IS-710840,614253336,36%333,94
Pz.Kpfw. II289,281753243,75%155,14
T1 HMC2103,611173154,84%492,02
Pz.Kpfw. 38 (t)3143,231553158,06%434,01
Valentine3168,611893135,48%367,11
Marder II3190,292303145,16%418,91
Leichttraktor158,001623056,67%156,80
SU-263137,001283050,00%230,95
Matilda4352,003862955,17%986,67
Chrysler K GF 8602,694322937,93%417,75
SU-76M4147,321672850,00%256,86
M10 RBFM 5423,702942737,04%574,45
AMX 383116,191742653,85%256,20
Sexton II3164,562222560,00%674,06
Tiger (P)7648,784282356,52%741,65
Birch Gun4203,092792356,52%632,75
KV-1S6284,482182339,13%261,53
Type 5 Ke-Ho4233,682152240,91%588,02
AMX M4 mle. 457207,672612138,10%1,70
T25/27742,436022152,38%1006,40
M3 Stuart3125,451372020,00%236,71
LT vz. 38368,701502025,00%0,39
T404186,403192055,00%361,89
Grant4150,001541838,89%208,20
Type 97 Chi-Ha3225,891891838,89%585,57
SU-182232,781681861,11%1576,17
M2 Medium Tank3223,892921855,56%880,70
T56 GMC3113,392011838,89%145,31
Cruiser Mk. IV471,331251855,56%138,39
Type 1 Chi-He4199,592961747,06%428,88
Type 98 Ke-Ni3165,061741747,06%515,21
Sturmpanzer I Bison3117,181261735,29%166,73
Vickers Mk. E Type B2102,811381643,75%238,09
T-34-856255,441891637,50%178,06
BT-2274,471031533,33%91,21
T-703114,071441533,33%170,69
Lorraine 39L AM3202,072301457,14%630,01
M7 Priest3184,921811361,54%518,58
AT-1293,461011330,77%123,74
D23128,251621250,00%298,52
Cruiser Mk. III3154,581611241,67%508,79
Pz.Kpfw. II Ausf. G3115,171981266,67%434,41
Renault FT AC287,001841145,45%124,36
Universal Carrier 2-pdr2163,361511136,36%467,71
VK 20.01 (D)4142,641351127,27%166,54
Vickers Medium Mk. I1152,402081060,00%774,22
WZ-1209682,902671020,00%372,11
Chi-Ni2131,89143944,44%458,22
Renault Otsu1166,33231944,44%669,02
T3 HMC298,11162944,44%218,65
Valentine AT4207,67319966,67%608,34
Somua S353111,22144944,44%75,34
Hotchkiss H35237,38119850,00%74,14
Stuart I-IV3266,13305875,00%1334,55
Pvlvv fm/42252,13106837,50%18,34
Cruiser Mk. I188,00113837,50%188,90
M3G FT3292,63236850,00%840,47
SARL 424333,13211837,50%971,74
Vickers Medium Mk. II2104,57112742,86%285,01
Panther7274,29190714,29%126,99
Cruiser Mk. II280,86175728,57%85,39
Type 95 Ha-Go2105,6792633,33%216,93
M2 Light281,67167650,00%164,87
Churchill VII6170,17270650,00%110,35
G.Pz. Mk. VI (e)255,5091650,00%164,63
VK 30.02 (M)6268,17241616,67%187,34
SU-76G FT4130,00141540,00%21,32
Super Hellcat 7337,40307540,00%220,36
43 M. Toldi III 393,201975100,00%426,37
Renault NC-31143,00100450,00%85,14
Panzerjäger I2126,7585450,00%303,51
AMX 13 105 AM mle. 505416,25317425,00%676,37
Type 4 Heavy9358,7529740,00%16,67
T2 Medium Tank2176,25261475,00%1020,63
Pz.Kpfw. I291,25184450,00%240,20
T-116 390,50176425,00%0,00
T-29 3247,00274450,00%730,26
D1268,00145366,67%274,05
AMX 13 757222,67394366,67%415,36
Crusader 5.5-in. SP7158,67173333,33%0,00
Hotchkiss EBR7144,33264333,33%10,29
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6386,0021430,00%254,58
Renault FT10,00168250,00%83,60
14TP4167,50166250,00%418,34
Ikv 72350,5092250,00%103,72
Wespe3247,002992100,00%869,54
Loyd Gun Carriage20,0041250,00%89,84
Panhard AMD 178B6194,009120,00%60,25
M24E2 Super Chaffee 6192,50302250,00%322,75
T7 Combat Car 235,509820,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 254,004102100,00%261,00
Kolohousenka10,003110,00%0,00
LT vz. 352227,006931100,00%1402,30
Pz.Kpfw. 35 (t)2181,002641100,00%1132,39
Renault FT 75 BS283,001421100,00%491,05
T-602205,002881100,00%1112,98
Convert. Medium Tank T3 3152,0011910,00%192,77
Light Mk. VIC 20,001111100,00%261,00
LTP 376,003341100,00%348,25

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 12.12.2022
Pozice: Rekrut
Přijat: 12.12.2022
Opustil klan: 24.12.2024