Cukier

clanlogo
Pozice: Záložník
Přijat: 16.07.2022

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev4127818129253
Průměrný tier7,818,287,918,76
Vítězství2015248,82%527,78%5542,64%12147,83%
Porážky2063049,98%1372,22%7155,04%12549,41%
Remízy4961,20%00,00%32,33%72,77%
Přežito bitev1354532,81%422,22%3224,81%7630,04%
Zničeno tanků | Ø330570,80120,67720,561520,60
Poměr zabití / smrtí1,190,860,740,86
Detekováno tanků | Ø260710,63321,782692,093371,33
Průměrné poškození1.126,281.024,22860,841.092,55
Obsazování báze | Ø281460,6800,0080,06960,38
Obrana báze | Ø331700,8000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti439,92580,94558,41584,23
WN71009,92705,68787,88813,07
WN81236,55798,47931,05980,38
Celkem
Bitev41278
Průměrný tier7,81
Vítězství2015248,82%
Porážky2063049,98%
Remízy4961,20%
Přežito bitev1354532,81%
Zničeno tanků | Ø330570,80
Poměr zabití / smrtí1,19
Detekováno tanků | Ø260710,63
Průměrné poškození1.126,28
Obsazování báze | Ø281460,68
Obrana báze | Ø331700,80
Průměrné zkušenosti439,92
WN71009,92
WN81236,55
Posledních 24 hodin
Bitev18
Průměrný tier8,28
Vítězství527,78%
Porážky1372,22%
Remízy00,00%
Přežito bitev422,22%
Zničeno tanků | Ø120,67
Poměr zabití / smrtí0,86
Detekováno tanků | Ø321,78
Průměrné poškození1.024,22
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti580,94
WN7705,68
WN8798,47
Posledních 7 dní
Bitev129
Průměrný tier7,91
Vítězství5542,64%
Porážky7155,04%
Remízy32,33%
Přežito bitev3224,81%
Zničeno tanků | Ø720,56
Poměr zabití / smrtí0,74
Detekováno tanků | Ø2692,09
Průměrné poškození860,84
Obsazování báze | Ø80,06
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti558,41
WN7787,88
WN8931,05
Posledních 30 dní
Bitev253
Průměrný tier8,76
Vítězství12147,83%
Porážky12549,41%
Remízy72,77%
Přežito bitev7630,04%
Zničeno tanků | Ø1520,60
Poměr zabití / smrtí0,86
Detekováno tanků | Ø3371,33
Průměrné poškození1.092,55
Obsazování báze | Ø960,38
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti584,23
WN7813,07
WN8980,38
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev54000
Vítězství1833,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky3361,11%00,00%00,00%00,00%
Remízy35,56%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1425,93%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø270,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,680,000,000,00
Detekováno tanků | Ø490,9100,0000,0000,00
Průměrné poškození1.617,960,000,000,00
Obsazování báze | Ø741,3700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø300,5600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti373,720,000,000,00
Celkem
Bitev54
Vítězství1833,33%
Porážky3361,11%
Remízy35,56%
Přežito bitev1425,93%
Zničeno tanků | Ø270,50
Poměr zabití / smrtí0,68
Detekováno tanků | Ø490,91
Průměrné poškození1.617,96
Obsazování báze | Ø741,37
Obrana báze | Ø300,56
Průměrné zkušenosti373,72
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø11,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození401,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti60,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø11,00
Průměrné poškození401,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti60,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev300000
Vítězství10936,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky18260,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy93,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev8729,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1850,6200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,870,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1750,5800,0000,0000,00
Průměrné poškození1.098,710,000,000,00
Obsazování báze | Ø2070,6900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø3191,0600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti334,000,000,000,00
Celkem
Bitev300
Vítězství10936,33%
Porážky18260,67%
Remízy93,00%
Přežito bitev8729,00%
Zničeno tanků | Ø1850,62
Poměr zabití / smrtí0,87
Detekováno tanků | Ø1750,58
Průměrné poškození1.098,71
Obsazování báze | Ø2070,69
Obrana báze | Ø3191,06
Průměrné zkušenosti334,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev67000
Vítězství3653,73%00,00%00,00%00,00%
Porážky3146,27%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3146,27%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø430,6400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,190,000,000,00
Detekováno tanků | Ø520,7800,0000,0000,00
Průměrné poškození1.168,570,000,000,00
Obsazování báze | Ø2002,9900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1722,5700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti497,900,000,000,00
Celkem
Bitev67
Vítězství3653,73%
Porážky3146,27%
Remízy00,00%
Přežito bitev3146,27%
Zničeno tanků | Ø430,64
Poměr zabití / smrtí1,19
Detekováno tanků | Ø520,78
Průměrné poškození1.168,57
Obsazování báze | Ø2002,99
Obrana báze | Ø1722,57
Průměrné zkušenosti497,90
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev333000
Vítězství16348,95%00,00%00,00%00,00%
Porážky16449,25%00,00%00,00%00,00%
Remízy61,80%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev9929,73%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1520,4600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,650,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2520,7600,0000,0000,00
Průměrné poškození1.000,300,000,000,00
Obsazování báze | Ø1110,3300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø6882,0700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti478,230,000,000,00
Celkem
Bitev333
Vítězství16348,95%
Porážky16449,25%
Remízy61,80%
Přežito bitev9929,73%
Zničeno tanků | Ø1520,46
Poměr zabití / smrtí0,65
Detekováno tanků | Ø2520,76
Průměrné poškození1.000,30
Obsazování báze | Ø1110,33
Obrana báze | Ø6882,07
Průměrné zkušenosti478,23
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev192000
Vítězství9147,40%00,00%00,00%00,00%
Porážky9147,40%00,00%00,00%00,00%
Remízy105,21%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev7639,58%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø940,4900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,810,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1200,6300,0000,0000,00
Průměrné poškození1.783,660,000,000,00
Obsazování báze | Ø1280,6700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø5362,7900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti528,560,000,000,00
Celkem
Bitev192
Vítězství9147,40%
Porážky9147,40%
Remízy105,21%
Přežito bitev7639,58%
Zničeno tanků | Ø940,49
Poměr zabití / smrtí0,81
Detekováno tanků | Ø1200,63
Průměrné poškození1.783,66
Obsazování báze | Ø1280,67
Obrana báze | Ø5362,79
Průměrné zkušenosti528,56
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (256)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
ISU-15281308,13452315850,13%1417,24
IS-381319,34515279351,49%1689,00
E 25 7840,95434264549,79%1201,39
Tortoise91579,01562180051,28%1288,05
Progetto M35 mod. 46 8999,73501177547,21%1051,60
G.W. E 100101312,74453159548,78%1077,57
T110E3101931,12475144647,79%1455,64
G.W. Tiger91279,83393130348,04%1290,22
Ferdinand81346,59426117149,96%1538,73
G.W. Tiger (P)81287,84411111049,91%1772,97
Jagdpanther7820,6035195449,16%1135,74
M1271438,4942187250,46%2163,24
Jagdtiger91593,4248083649,52%1403,39
Object 70491726,6651065849,39%1497,42
G.W. Panther71369,4941358247,42%1907,95
Strv 103B101536,4444458047,41%911,00
T9591840,0053254050,00%1605,37
T2971139,7548347051,91%1744,11
AMX 50 Foch91390,2648742151,07%1103,62
M7 Priest3492,7921532744,65%1472,14
M4151036,4232531648,73%1935,57
Leopard 1101383,5656631552,70%939,03
T26E4 SuperPershing 8904,8247131350,48%1135,16
StuG III Ausf. G5347,6222130543,28%607,75
Strv 103-091252,4142530442,11%847,71
Controcarro 1 Mk. 291372,4953830350,50%1070,24
AT 77858,0643230250,33%1057,46
T2881466,8561929746,46%1724,15
AMX 13 757452,4539729146,39%794,33
AMX AC mle. 4881061,5441928449,65%1059,74
Tiger II8980,0241228144,13%1105,62
IS7924,9447726754,68%1354,07
Jagdpanzer IV6541,8829326445,45%896,12
Grille 15101260,2842325142,63%684,59
Tiger I7603,1934524644,31%622,12
Conqueror91056,5546324041,67%729,55
M53/M559897,8951124052,92%769,25
Waffenträger auf Pz. IV91343,3756223447,86%998,17
AT 1581017,1847023348,07%997,70
T3281226,7854122945,41%1507,08
Hummel61024,2032822848,25%1658,24
SU-1527824,1535522349,78%1220,18
Controcarro 3 Minotauro101611,1051722344,84%940,06
Strv 107-12111638,1560821350,23%858,64
Type 6891326,7357320448,04%1020,63
Sturer Emil7770,2336020351,72%1034,37
Conqueror Gun Carriage101020,6844519752,79%794,66
Type 5781019,1149216745,51%951,30
Object 26391151,0849116646,99%816,41
VK 36.01 (H)6612,8237416350,92%1054,70
T-50-2 6313,4834916250,62%724,70
FV4004 Conway91167,9650315852,53%920,54
FV38059869,7449315643,59%712,83
AT 86659,1835315252,63%1182,05
Vz. 64 Blesk8472,3238614946,98%582,16
SU-10181005,2355814852,70%1027,46
Ikv 90 Typ B7740,1639914653,42%1027,43
SMV CC-678937,3843714639,04%837,11
SDP 58 Kilana81130,0347814540,69%1027,82
FV3046757,9233213751,82%1375,41
40TP Habicha6500,3031413544,44%782,44
O-I6621,4337513550,37%1023,12
Object 268101848,3141313440,30%1257,72
UDES 038671,5933712941,09%459,47
Ikv 65 Alt II6692,1335312842,19%1219,76
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5345,2724412441,94%727,76
FV4005 Stage II101215,9441612138,02%627,38
M10391289,1845411846,61%1168,00
M40/M4381477,5341711740,17%1671,08
VK 100.01 (P)8947,5855911543,48%828,25
AMX ELC bis5262,0426111447,37%713,24
M66539,2833511250,89%737,96
AMX 50 Foch B101251,2446311250,00%733,26
AMX 50 12091162,6354310741,12%818,22
T25 AT7787,5340110739,25%928,59
Jagdpanzer E 100101594,3241110743,93%1017,57
45TP Habicha7662,0845210343,69%726,67
A-205123,1720910250,98%256,99
Churchill I5397,1433310150,50%806,08
SDP 44 Burza6689,2936210151,49%1151,81
T1 Cunningham1174,382539955,56%1175,92
AMX 12 t6375,923189748,45%869,39
T-116 3103,631589744,33%220,54
Type 4 Ju-To71061,295519149,45%1337,63
FV2078739,134019044,44%692,08
Bishop5514,392808948,31%1176,26
Charioteer8852,954038845,45%723,84
E 7591211,917408762,07%1093,35
Emil I8894,664428350,60%866,87
SDP 57 Gowika7897,244948357,83%1182,69
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4277,662238248,78%596,14
Archer5460,112618042,50%929,87
T-34-856532,133567954,43%988,39
SU-1006654,723877956,96%1122,94
Pz.Kpfw. III Ausf. J4156,041967944,30%214,00
Nashorn6847,124047451,35%1588,54
Rhm.-Borsig Waffenträger8946,054697450,00%825,83
WZ-131G FT6445,642697342,47%565,85
25TP KSUST II5345,972927160,56%802,38
Challenger7818,604577055,71%1095,34
Black Prince7695,094026842,65%781,91
Achilles6482,162676839,71%628,47
M36 Jackson6673,334156750,75%1164,77
Pz.Kpfw. II2104,551946546,15%261,23
Leichttraktor1136,291846541,54%465,11
IS-7101713,805076544,62%1224,96
60G FT5475,322776550,77%976,98
T-345418,022806442,19%1053,85
SU-130PM 81054,595796454,69%988,30
E 100101266,154986248,39%819,17
FV217 Badger101653,054836253,23%1076,36
T207682,685215955,93%932,06
Ikv 1035278,972705950,85%551,27
Crusader 5.5-in. SP7726,263225844,83%1063,80
SU-100M171173,535715754,39%2014,28
T698903,605865752,63%1079,63
SU-76G FT4420,043125658,93%1109,90
AMX AC mle. 467634,573735655,36%750,91
Škoda T 177552,044435541,82%899,01
Caernarvon8746,785265440,74%598,31
SU-855371,412475160,78%863,50
53TP Markowskiego8661,275125149,02%572,21
AMX 50 10081118,986295149,02%1129,58
KV-15398,502815050,00%685,71
Marder II3248,862104951,02%719,89
ARL 446641,044054740,43%999,73
AMX 13 105 AM mle. 505417,722674753,19%806,17
Tiger (P)71062,214804731,91%1316,20
GSR 3301 Setter7181,623964744,68%176,48
SDP 40 Zadymka5683,383264062,50%1463,83
T92 HMC101113,684294045,00%756,08
Mäuschen91188,486414047,50%859,59
Matilda4466,413023754,05%1323,10
VK 28.016394,765433740,54%972,58
Spähpanzer SP I C7568,245403743,24%943,85
SMV CC-567602,503513644,44%609,95
Somua SAu 404213,861683647,22%422,03
Super Conqueror101269,285513644,44%716,84
M4A3E8 Sherman6602,064843447,06%1027,74
O-I Experimental5420,032803444,12%594,99
ARL V396325,581913333,33%316,34
Type 3 Ju-Nu61133,267563154,84%1982,88
SU-76M4160,301643043,33%221,27
Mitsu 1085542,483332955,17%969,07
MS-11159,791712842,86%764,70
Wespe3272,711922835,71%949,34
BDR G1 B5483,252662835,71%815,47
Manticore10395,045042842,86%218,25
T-284252,962192653,85%698,98
Churchill VII6404,653212638,46%478,86
Ares 758728,856092657,69%733,59
M4A1 Sherman5301,203012548,00%674,74
Crusader6264,422942437,50%525,15
M5 Stuart461,961782462,50%204,66
Valentine3244,911972240,91%710,65
T-463103,861482147,62%248,78
M5A1 Stuart4247,192502152,38%793,87
M374215,191512152,38%631,02
M2 Light2238,452842050,00%1054,95
SU-54180,301592050,00%302,69
FV215b 10713,003712050,00%380,88
S35 CA5431,152582045,00%777,90
M3 Stuart395,631561942,11%144,56
Semovente M415275,322031952,63%440,71
Renault UE 573183,682371952,63%470,12
Loyd Gun Carriage2119,471471947,37%694,96
Object 268 Version 410779,784221844,44%312,33
TKS z n.k.m. 20 mm 234,761041735,29%1,62
Marder 38T4336,762171747,06%733,95
Super Hellcat 7469,003701758,82%615,58
VK 30.02 (D)7759,066881668,75%1233,47
Pz.Kpfw. III Ausf. E3147,312321631,25%229,77
Panzerjäger I2134,401671566,67%503,41
M3G FT3292,272761580,00%1013,34
Patton the Tank 91186,074451540,00%995,40
AT-12139,141581450,00%462,06
Lago4171,622111361,54%486,94
T1 HMC2199,081821369,23%1298,21
Grille5757,693071361,54%1786,47
T-45 266,921181338,46%51,45
Type 95 Heavy4274,00155128,33%668,55
AMX M4 mle. 457881,425051250,00%1100,24
Valentine AT4345,832511258,33%1046,44
Type 7110968,503751233,33%338,06
AMX 65 t8597,504021250,00%525,06
T56 GMC3296,002211154,55%965,13
T404250,092471154,55%548,26
M24 Chaffee5216,093461163,64%699,80
AE Phase I 9824,185061145,45%539,35
Pz.Sfl. IVc5262,602071060,00%556,38
M24E2 Super Chaffee 6238,202911020,00%346,35
BT-7 artillery 3202,801871040,00%585,66
Birch Gun4212,44173933,33%544,01
T7 Combat Car 243,33116955,56%163,24
Char de transition 6862,33496955,56%1283,55
KV-26266,63295862,50%367,06
Panhard AMD 178B6154,25351862,50%354,08
Type 97 Chi-Ha3197,14235771,43%802,00
Sturmpanzer I Bison3175,57125742,86%400,83
Lorraine 39L AM3134,5776714,29%168,95
Tiger 131 6564,29385757,14%817,25
AMX 13 F3 AM6904,17263633,33%1041,33
Cruiser Mk. III3184,00159616,67%780,98
AEC Armoured Car5331,83193616,67%431,33
KV-1SA 5666,67395650,00%1118,26
AMX 13 (FL 11) 5313,50286650,00%892,95
Škoda T 245283,80262560,00%777,63
T-262132,80226560,00%641,88
T3 HMC253,4063520,00%0,00
SU-85B4372,20252560,00%882,17
Pz.Sfl. IC 4330,60146520,00%675,65
ISU-122S 7280,20229540,00%93,30
Light Mk. VIC 281,2597425,00%152,58
P26/404154,009530,00%138,81
AMX 404151,6713530,00%320,54
Type 97 Te-Ke 2357,00367366,67%2385,32
Cruiser Mk. I1124,33136366,67%617,68
Alecto4122,338430,00%62,94
Black Prince II 7442,005263100,00%536,02
Lorraine 40 t 8786,00369366,67%838,96
Kolohousenka149,00119250,00%77,53
Strv m/40L3111,50208250,00%218,01
B14299,00171250,00%669,59
T-50522,00136250,00%101,20
T-109357,0018520,00%30,42
VK 30.02 (M)6483,5043220,00%559,45
SU-122A5249,00179250,00%380,16
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5252,0023520,00%327,91
Windhund 81005,50567250,00%789,90
MKA 2176,50200250,00%524,47
LTP 3106,009620,00%232,96
Valiant 5545,0020420,00%844,27
Pz.Kpfw. II Ausf. D 257,50141250,00%89,49
Somua SM 8252,5027820,00%0,00
M4A1 Revalorisé 8783,5019320,00%562,12
Type 64 6292,5030920,00%374,55
Vickers Medium Mk. I10,00691100,00%261,00
Fiat 30001156,004621100,00%936,05
Renault NC-3110,00910,00%0,00
SU-1824,00951100,00%261,00
Cruiser Mk. II20,001610,00%0,00
Renault FT AC2110,0012310,00%171,76
IS-6 81419,0010321100,00%1637,82
Indien-Panzer8211,007051100,00%261,00
Gabler’s Destroyer 5140,003471100,00%363,54
GSOR the TANK 91118,0022310,00%818,48
MTLS-1G14 3241,0012210,00%643,53
T1E6 229,001910,00%0,00
Tetrarch 20,003410,00%0,00
SU-100Y 6396,003481100,00%586,59
AMX ELC 901 6237,0015910,00%302,28
StuG IV 51192,0028710,00%2450,74
M10 RBFM 5241,0010310,00%169,96
43 M. Toldi III 3213,004311100,00%1219,20
Chi-Go 70,0015910,00%0,00
Fantôme 9359,0017010,00%26,82

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Záložník
Přijat: 16.07.2022
Pozice: Záložník
Přijat: 16.07.2022
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 21.09.2017
Opustil klan: 03.10.2017
Pozice: Záložník
Přijat: 09.12.2017
Opustil klan: 02.12.2018
Pozice: Vojín
Přijat: 27.01.2015
Opustil klan: 17.03.2015
Pozice: Vojín
Přijat: 25.03.2015
Opustil klan: 01.06.2015
Pozice: Vojín
Přijat: 23.11.2017
Opustil klan: 06.12.2017
Pozice: Vojín
Přijat: 23.11.2017
Opustil klan: 07.12.2017
Pozice: Vojín
Přijat: 08.04.2014
Opustil klan: 15.01.2015