DG_agrest

clanlogo
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 23.04.2024

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev10608027252
Průměrný tier6,550,006,568,01
Vítězství468144,13%00,00%1348,15%11144,05%
Porážky576054,30%00,00%1348,15%14055,56%
Remízy1671,57%00,00%13,70%10,40%
Přežito bitev8077,61%00,00%27,41%3011,90%
Zničeno tanků | Ø29650,2800,0060,22720,29
Poměr zabití / smrtí0,300,000,240,32
Detekováno tanků | Ø126221,1900,00250,933371,34
Průměrné poškození431,860,00467,07734,23
Obsazování báze | Ø22300,2100,0000,0020,01
Obrana báze | Ø7160,0700,0000,00440,17
Průměrné zkušenosti407,450,00427,63551,04
WN7464,860,00480,97550,73
WN8394,010,00490,46591,17
Celkem
Bitev10608
Průměrný tier6,55
Vítězství468144,13%
Porážky576054,30%
Remízy1671,57%
Přežito bitev8077,61%
Zničeno tanků | Ø29650,28
Poměr zabití / smrtí0,30
Detekováno tanků | Ø126221,19
Průměrné poškození431,86
Obsazování báze | Ø22300,21
Obrana báze | Ø7160,07
Průměrné zkušenosti407,45
WN7464,86
WN8394,01
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev27
Průměrný tier6,56
Vítězství1348,15%
Porážky1348,15%
Remízy13,70%
Přežito bitev27,41%
Zničeno tanků | Ø60,22
Poměr zabití / smrtí0,24
Detekováno tanků | Ø250,93
Průměrné poškození467,07
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti427,63
WN7480,97
WN8490,46
Posledních 30 dní
Bitev252
Průměrný tier8,01
Vítězství11144,05%
Porážky14055,56%
Remízy10,40%
Přežito bitev3011,90%
Zničeno tanků | Ø720,29
Poměr zabití / smrtí0,32
Detekováno tanků | Ø3371,34
Průměrné poškození734,23
Obsazování báze | Ø20,01
Obrana báze | Ø440,17
Průměrné zkušenosti551,04
WN7550,73
WN8591,17
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1090010
Vítězství5045,87%00,00%00,00%440,00%
Porážky5853,21%00,00%00,00%660,00%
Remízy10,92%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2825,69%00,00%00,00%220,00%
Zničeno tanků | Ø400,3700,0000,0030,30
Poměr zabití / smrtí0,490,000,000,38
Detekováno tanků | Ø1711,5700,0000,0050,50
Průměrné poškození1.221,360,000,00623,20
Obsazování báze | Ø640,5900,0000,0070,70
Obrana báze | Ø2682,4600,0000,0020,20
Průměrné zkušenosti699,870,000,00519,70
Celkem
Bitev109
Vítězství5045,87%
Porážky5853,21%
Remízy10,92%
Přežito bitev2825,69%
Zničeno tanků | Ø400,37
Poměr zabití / smrtí0,49
Detekováno tanků | Ø1711,57
Průměrné poškození1.221,36
Obsazování báze | Ø640,59
Obrana báze | Ø2682,46
Průměrné zkušenosti699,87
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev10
Vítězství440,00%
Porážky660,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev220,00%
Zničeno tanků | Ø30,30
Poměr zabití / smrtí0,38
Detekováno tanků | Ø50,50
Průměrné poškození623,20
Obsazování báze | Ø70,70
Obrana báze | Ø20,20
Průměrné zkušenosti519,70

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (141)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Object 703 Version II 8891,1767062447,28%757,21
121B 10708,9256638545,97%341,01
Tiger II8522,7351329540,34%309,71
BT-7485,0317429346,42%104,56
Carro d'assalto P.887430,5542524946,59%354,03
KV-1S6271,5931024942,57%225,11
P.43 bis6274,7131022343,95%260,05
Super Hellcat 7279,6732221742,86%144,22
E 100101143,9463621042,86%647,26
AMX AC mle. 488548,2042219937,19%294,40
T-284155,0216918445,65%259,29
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6236,0031718445,11%338,39
Indien-Panzer8385,2444917839,89%199,37
Leopard Prototyp A9528,3450117646,02%259,05
T-50-2 6236,1435417447,70%417,40
KV-1SA 5367,8238316847,02%563,25
Tiger I7455,7447416744,31%343,18
Leopard 110778,1350616735,93%272,26
Matilda4402,4633516147,20%998,25
KV-15257,4126915343,79%287,34
BZ-587436,8246614851,35%370,16
IS-38775,7852913437,31%569,01
Progetto CC55 mod. 548640,4151413135,88%368,81
O-I6549,0950413151,15%778,14
Crusader6148,6929312934,11%135,38
VK 30.02 (D)7397,4551712853,13%455,08
Progetto C50 mod. 669731,9259612749,61%478,26
T-103 8658,9649112641,27%461,04
Leo7397,3646612147,93%397,53
59-166186,5231711836,44%210,95
T-46379,3212111744,44%107,31
Škoda T 256418,3042911646,55%598,84
IS-5 (Object 730) 8625,0754211546,96%505,28
ARL V396265,7531711143,24%234,74
VK 30.02 (M)6359,3343211152,25%500,88
O-Ho8629,3554510942,20%450,81
AMX AC mle. 467339,5539710647,17%257,79
M24E2 Super Chaffee 6230,8733010448,08%423,36
O-Ni7615,7455210247,06%618,41
IS7501,2944310042,00%412,48
E 759453,0452410041,00%139,22
UDES 14 Alt 58423,964419934,34%186,53
TNH 105/10008476,085069842,86%295,94
M40/M438747,145549652,08%680,83
Emil I8646,475279442,55%461,70
T92 8268,464108731,03%190,85
Pz.Kpfw. III Ausf. J4169,082108653,49%338,33
AMX 65 t8522,275168540,00%323,92
M10 Wolverine5245,102688336,14%263,11
StuG III Ausf. G5256,992378140,74%318,83
LTP 3116,272038144,44%323,67
BZ-1668582,035187937,97%356,54
Type T-345323,113677147,89%735,74
BT-2280,241437045,71%171,44
MS-1170,321186944,93%163,99
VK 28.016226,333826344,44%417,13
Type 3 Chi-Nu5274,873516254,84%623,66
SU-76M489,441306240,32%5,02
Somua SAu 404184,392266248,39%318,61
SDP 40 Zadymka5310,922656145,90%423,29
Panther7719,315745944,07%948,59
M26 Pershing8381,904715942,37%218,71
Pz.Kpfw. II Luchs467,881865942,37%27,43
Covenanter5132,632665947,46%227,38
Pz.Sfl. IC 4131,172105839,66%120,97
Spähpanzer SP I C7275,254725750,88%370,36
Strv m/425222,543105651,79%405,58
AEC Armoured Car5221,242785541,82%219,64
Rinoceronte101128,005995437,04%537,27
Cavalier5209,312805442,59%244,25
Cobra 9695,155565446,30%384,67
VK 30.01 (H)5319,163355147,06%537,87
SU-122A5187,472285141,18%162,89
M415271,503085042,00%210,78
P.435185,802744942,86%229,80
Rheinmetall Panzerwagen10499,584834833,33%224,98
M446316,743714744,68%299,35
Strv 746471,624674553,33%807,51
Škoda T 245217,813034242,86%349,26
Valentine3334,442354141,46%1059,71
TS-54 8565,506003850,00%401,90
S35 CA5187,062333641,67%138,73
Pz.Kpfw. III Ausf. E3260,601783522,86%623,34
Type 586397,374543548,57%569,97
P26/404334,032403348,48%790,89
VK 16.02 Leopard5222,763183333,33%431,95
SU-18263,53803243,75%159,82
Cruiser Mk. IV4199,232683148,39%451,07
AMX 13 (FL 11) 5219,003813141,94%501,77
113 Beijing Opera 10886,935183030,00%359,72
T7 Combat Car 279,071602846,43%196,70
Type 2597 Chi-Ha3150,152052737,04%291,93
VK 45.02 (P) Ausf. A8433,115142751,85%320,69
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5336,224552755,56%675,09
HWK 128238,724862548,00%210,52
T-26264,911162352,17%164,36
StuG III Ausf. B4333,322532245,45%729,58
CS-6310764,245782138,10%275,84
T2 Medium Tank231,331032147,62%60,52
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5300,903282147,62%573,89
Somua S353357,754182075,00%1156,06
T1E6 249,791251936,84%0,00
Ikv 1035199,831441811,11%199,54
Sturer Emil7582,444131844,44%586,88
SU-76G FT4225,592221735,29%235,41
SU-263180,821321735,29%263,60
M127572,245981758,82%665,74
M16/43 Sahariano 3334,884071643,75%749,36
VK 30.01 (P)6501,274331540,00%581,85
Tiger (P)7617,795041428,57%528,21
Strv m/38232,231101330,77%0,00
M15/423319,622151346,15%826,86
Jagdpanzer IV6726,384981346,15%1164,33
Leichttraktor179,231441330,77%140,04
Cruiser Mk. III3127,081951241,67%337,13
A43 BP prototype 6733,927131258,33%1061,28
Renault FT136,20811050,00%82,46
M2 Light236,801081040,00%0,00
Object 283 9506,703971050,00%308,79
Cruiser Mk. II2171,44202944,44%537,85
T1 Cunningham119,1478757,14%136,76
M14/412142,14129742,86%270,31
Convert. Medium Tank T3 3257,57490757,14%727,64
AT-1271,833960,00%24,58
Rheinmetall Skorpion G 892,33449666,67%261,95
Type 3 Ju-Nu6747,00697560,00%1150,98
Patton the Tank 9456,00326520,00%145,26
Vickers Medium Mk. I164,50104475,00%344,75
Renault NC-31159,33128366,67%284,20
Nashorn6401,33370366,67%622,22
Fiat 30001105,008820,00%262,01
Renault Otsu1354,5015120,00%1682,41
Vickers Mk. E Type B2153,502382100,00%715,79
Cruiser Mk. I1225,50223250,00%1076,57
Strv m/31 3472,5022020,00%1144,03
Kolohousenka1242,002121100,00%1243,28
Strv fm/211119,001871100,00%698,81
4TP1122,001541100,00%597,63
Waffenträger auf E 100101454,009241100,00%939,01
Object 25791537,0046510,00%1004,03
VK 45.03 7466,0035610,00%306,37

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 23.04.2024
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 23.04.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 01.08.2023
Opustil klan: 22.04.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 29.12.2022
Opustil klan: 31.07.2023