DanielKings

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 19.05.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev344370167402
Průměrný tier7,380,008,758,86
Vítězství1699149,34%00,00%8550,90%20651,24%
Porážky1706549,55%00,00%8249,10%19648,76%
Remízy3811,11%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev610017,71%00,00%3621,56%9022,39%
Zničeno tanků | Ø242460,7000,001711,024111,02
Poměr zabití / smrtí0,860,001,311,32
Detekováno tanků | Ø410581,1900,001250,753900,97
Průměrné poškození977,250,001.736,831.843,88
Obsazování báze | Ø365361,0600,001891,134591,14
Obrana báze | Ø91140,2600,0000,0010,00
Průměrné zkušenosti497,870,00721,81746,95
WN7968,560,001196,041249,58
WN81192,570,001716,401861,42
Celkem
Bitev34437
Průměrný tier7,38
Vítězství1699149,34%
Porážky1706549,55%
Remízy3811,11%
Přežito bitev610017,71%
Zničeno tanků | Ø242460,70
Poměr zabití / smrtí0,86
Detekováno tanků | Ø410581,19
Průměrné poškození977,25
Obsazování báze | Ø365361,06
Obrana báze | Ø91140,26
Průměrné zkušenosti497,87
WN7968,56
WN81192,57
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev167
Průměrný tier8,75
Vítězství8550,90%
Porážky8249,10%
Remízy00,00%
Přežito bitev3621,56%
Zničeno tanků | Ø1711,02
Poměr zabití / smrtí1,31
Detekováno tanků | Ø1250,75
Průměrné poškození1.736,83
Obsazování báze | Ø1891,13
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti721,81
WN71196,04
WN81716,40
Posledních 30 dní
Bitev402
Průměrný tier8,86
Vítězství20651,24%
Porážky19648,76%
Remízy00,00%
Přežito bitev9022,39%
Zničeno tanků | Ø4111,02
Poměr zabití / smrtí1,32
Detekováno tanků | Ø3900,97
Průměrné poškození1.843,88
Obsazování báze | Ø4591,14
Obrana báze | Ø10,00
Průměrné zkušenosti746,95
WN71249,58
WN81861,42
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev16000
Vítězství425,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1168,75%00,00%00,00%00,00%
Remízy16,25%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev531,25%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø181,1300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,640,000,000,00
Detekováno tanků | Ø80,5000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.966,560,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø80,5000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti368,630,000,000,00
Celkem
Bitev16
Vítězství425,00%
Porážky1168,75%
Remízy16,25%
Přežito bitev531,25%
Zničeno tanků | Ø181,13
Poměr zabití / smrtí1,64
Detekováno tanků | Ø80,50
Průměrné poškození1.966,56
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø80,50
Průměrné zkušenosti368,63
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2000
Vítězství150,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky150,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev150,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození406,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø3216,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti203,500,000,000,00
Celkem
Bitev2
Vítězství150,00%
Porážky150,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev150,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození406,00
Obsazování báze | Ø3216,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti203,50
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství1100,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1100,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø22,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø11,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození2.934,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti1.319,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství1100,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev1100,00%
Zničeno tanků | Ø22,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø11,00
Průměrné poškození2.934,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti1.319,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev135000
Vítězství5842,96%00,00%00,00%00,00%
Porážky7152,59%00,00%00,00%00,00%
Remízy64,44%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3928,89%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø930,6900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,970,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2081,5400,0000,0000,00
Průměrné poškození793,950,000,000,00
Obsazování báze | Ø2972,2000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø3442,5500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti443,660,000,000,00
Celkem
Bitev135
Vítězství5842,96%
Porážky7152,59%
Remízy64,44%
Přežito bitev3928,89%
Zničeno tanků | Ø930,69
Poměr zabití / smrtí0,97
Detekováno tanků | Ø2081,54
Průměrné poškození793,95
Obsazování báze | Ø2972,20
Obrana báze | Ø3442,55
Průměrné zkušenosti443,66
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev5000
Vítězství120,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky480,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev240,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø81,6000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí2,670,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození3.173,600,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø367,2000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti368,000,000,000,00
Celkem
Bitev5
Vítězství120,00%
Porážky480,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev240,00%
Zničeno tanků | Ø81,60
Poměr zabití / smrtí2,67
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození3.173,60
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø367,20
Průměrné zkušenosti368,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (204)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
ELC EVEN 90 8698,78565258351,72%1454,56
SU-100Y 6561,80334229346,66%828,29
FV215b (183) 101710,64499173746,11%1174,45
FV217 Badger102187,93677138754,36%1771,52
Churchill III 5485,20482137250,29%969,19
VK 168.01 (P) 81225,41619120849,75%1423,55
KV-26862,43470115153,52%1628,11
AMX ELC bis5248,10299108947,57%739,01
122 TM 81387,6571291654,91%1685,63
Bat.-Châtillon Bourrasque 81150,3763088451,81%1309,79
K-91101883,9166874652,01%1583,42
AMX 13 909534,0438768246,33%614,63
AMX M4 mle. 49 Liberté 81263,9270168249,85%1532,09
AMX 30 1er prototype9785,9840864648,30%596,69
IS-38829,3540955843,73%818,28
Tortoise91212,8244255645,32%795,39
FV4202 81052,4865752349,52%1384,63
AMX 12 t6209,5427241744,84%340,33
IS-2 shielded 71198,6360640147,13%1520,21
KR-1112864,1699139255,61%2116,02
WZ-111 model 1-491724,5660439150,38%1698,98
AT 158858,2341238643,52%762,52
IS-7102359,0186138152,49%2080,23
KV-856375,1327337545,07%445,79
AMX 13 757251,6830737242,47%284,86
Object 268 Version V 102419,8281035758,82%2026,85
KV-15285,1824735044,29%398,21
IS-3A 81701,0393730053,67%1879,86
KV-37541,1733829447,96%540,02
AMX 30 B101233,3547629243,84%858,00
Caliban 81495,9288124757,49%1797,25
AT 77623,9639324546,53%616,56
T-1506291,2225423446,58%284,62
IS-27745,7340223348,93%873,03
IS7511,2436723242,67%459,87
AT 86386,4130523145,89%484,80
Valentine II 4272,8931723148,48%946,00
BT-7 artillery 3410,6240722352,91%1776,48
StuG III Ausf. G5105,4216721243,87%54,06
1108993,2650221250,47%1085,32
Schwarzpanzer 58 8967,8962421150,71%1237,36
AMX 50 Foch (155) 101836,6355820445,10%1222,02
Lorraine 40 t 81130,0766620254,95%1280,98
Type 586525,4335819947,74%948,22
Lorraine 155 mle. 507596,9335919646,94%608,78
Pz.Kpfw. I Ausf. C3234,8829019258,33%1271,36
AMX 13 F3 AM6426,5025218646,77%475,13
WZ-111 model 6 81615,8689018354,10%1779,33
Object 252U 81543,8286218157,46%1835,61
113101561,6454517949,16%1163,34
T-29 3268,2426717350,29%945,21
KV-1S6231,5022617049,41%225,49
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6673,8747816253,70%1781,79
AMX 50 Foch91461,9261916149,69%1226,79
T-34-17724,0741316048,13%1078,64
T-345136,3020015144,37%134,49
AMX 67 Imbattable112642,2785815152,32%1757,25
AMX 13 57 7902,1966914544,83%1724,39
Crusader696,7018614047,14%79,90
Object 430 Version II91435,8361114053,57%1443,68
Pz.Sfl. IVc5178,6520013648,53%226,34
Lorraine 155 mle. 518605,7336313040,00%465,59
Cruiser Mk. III391,7418612548,80%240,01
T9591824,6674811353,10%1479,90
AT 25286,0428210856,48%577,43
Ares 90101856,4384410257,84%1444,14
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4106,2422210149,50%93,09
Nashorn6157,4819510143,56%72,90
AMX AC mle. 4881148,1358110146,53%1118,73
Type T-345272,472599654,17%643,02
Covenanter560,622159547,37%73,88
SMV CC-64 Vipera 81313,097919557,89%1425,58
STA-2 8959,436249553,68%1232,19
Bat.-Châtillon 12 t8396,843239440,43%452,37
AMX 40473,372199253,26%137,29
T1 Cunningham189,441738653,49%423,66
T-28472,061698453,57%133,10
Ares 8591531,528938160,49%1495,81
BZ-6891796,627927950,63%1640,38
Object 705A102008,836217842,31%1382,25
AMX 50 B102410,798537550,67%1967,87
Marder 38T494,291446845,59%54,91
Bat.-Châtillon 155 559738,794196842,65%529,99
AMX Chasseur de chars 8483,004336845,59%413,03
Alecto4208,102206750,75%439,01
T-127 3531,765116758,21%2237,44
Cromwell6335,022726538,46%392,08
Object 25791713,827946543,08%1601,54
AT-FV230 Breaker112801,719746558,46%2020,23
SU-130PM 81662,926576446,88%1545,95
BZ-16681101,036816243,55%1156,20
Jagdpanzer IV6236,032186134,43%135,77
A-447815,084416149,18%1164,77
A-436468,463005742,11%697,58
FV230 Canopener101906,617985646,43%1164,68
T-50567,021685538,18%2,54
Ares 90 C111733,637175450,00%1135,85
M5A1 Stuart4133,962285050,00%291,14
Bat.-Châtillon 155 5810750,565515052,00%530,30
M5 Stuart4131,512264940,82%125,66
T25 AT7962,985654843,75%1164,29
Object 70591826,506484854,17%1743,62
Marder II361,111554544,44%28,88
Chieftain Mk. 6 101587,116754542,22%1015,34
Sav m/434200,142344456,82%471,09
AMX 50 12091568,248294254,76%1503,68
MTLS-1G14 3245,122984250,00%922,49
TKS z n.k.m. 20 mm 2137,932074062,50%800,59
Excelsior 5345,152843938,46%452,64
Type 95 Heavy4132,581813847,37%247,95
Ares 7581300,558383847,37%1490,52
P26/404230,512823743,24%451,21
AMX 38331,111083743,24%32,48
Maus102272,038803745,95%1611,27
Vz. 60S Dravec 102056,416583748,65%1225,42
AMX AC mle. 467790,894423748,65%960,75
M22 Locust 349,192243759,46%173,06
Type 91 Heavy341,691183652,78%133,68
BZ-5871174,637583545,71%1482,22
Vickers Medium Mk. I192,381843450,00%344,34
StuG IV 5300,562263450,00%587,56
Somua SM 81046,916603447,06%902,34
Loyd Gun Carriage253,88973345,45%126,19
T-70360,061893234,38%2,84
AMR 35 2309,973393250,00%1586,94
T56 GMC356,31832934,48%0,00
M8A1458,191012725,93%0,06
Panhard AMD 178B6310,672632744,44%650,28
T-46388,232142669,23%374,20
T-34-856257,712542458,33%386,77
ARL V396534,503452441,67%741,49
43 M. Toldi III 388,081982450,00%296,19
Patton the Tank 91205,135822334,78%891,68
M3 Stuart3132,332082152,38%390,13
SU-263107,451672045,00%96,31
Valentine AT4114,941721855,56%194,56
TS-54 81276,288171844,44%1311,25
Super Hellcat 7496,113361844,44%464,53
Matilda4128,821781741,18%94,24
S-517709,713681747,06%786,09
Sturmpanzer I Bison340,47901741,18%13,12
AT-1277,441281662,50%239,86
T3 HMC271,811161650,00%134,79
Löwe 81314,258891662,50%1661,58
Renault FT177,531351533,33%201,08
SU-18297,731321546,67%402,05
L-60 2116,712161442,86%477,39
T-60243,852161338,46%0,90
T28 Concept 7833,234371338,46%855,87
Panzerjäger I281,501421233,33%47,44
S35 CA5692,834311241,67%1243,22
M18 Hellcat6330,923421233,33%318,17
SDP 58 Kilana81934,0010401181,82%2357,61
Renault R35235,45881127,27%2,31
T-116 3156,912471136,36%443,13
T-50-2 6419,823291136,36%766,74
Pz.Kpfw. II Luchs493,601461010,00%65,36
M36 Jackson6503,205171070,00%859,42
G.Pz. Mk. VI (e)230,80871050,00%116,26
MS-1178,67131933,33%164,71
T-262111,67213933,33%378,95
Cruiser Mk. IV491,44196944,44%56,69
Universal Carrier 2-pdr233,6768922,22%0,30
IS-2-II8735,56440966,67%830,42
AMX 50 10081694,881009862,50%2375,41
Type 2597 Chi-Ha363,5797714,29%0,00
Windhund 81160,29668757,14%1180,55
M4A3(76)W Sherman 61111,86507742,86%1949,86
Ikv 103553,00159633,33%0,00
SDP 57 Gowika71317,33743650,00%2180,71
M2 Light288,40184540,00%104,88
T1 HMC281,6085540,00%201,52
Vickers Medium Mk. III312,40148560,00%168,56
Somua SAu 404806,40482560,00%2398,54
P.435258,00278475,00%702,42
Pz.Kpfw. I277,50220475,00%337,21
T26E3 Eagle 7 7839,75627450,00%1114,47
Kolohousenka177,679930,00%132,32
Vickers Medium Mk. II243,33128366,67%239,18
M15/423367,00327333,33%987,89
Hotchkiss H35213,001413100,00%261,00
SDP 44 Burza61356,67773333,33%3235,40
Renault FT AC20,0046333,33%0,00
G.W. Panther7442,33394333,33%230,99
T-34 with L-11 4298,67458366,67%998,10
KV-1SA 5699,33539333,33%1316,85
Char Futur 4 92758,6714923100,00%3148,45
Hummel6909,50582250,00%1294,71
Vickers Mk. E Type B2213,50237250,00%894,66
Ikv 723454,006532100,00%1602,01
Leichttraktor150,001682100,00%261,00
Convert. Medium Tank T3 3269,005432100,00%906,17
Object 777 Version II 91854,0011872100,00%1838,31
Char de transition 6630,50438250,00%877,17
Fiat 3000191,003651100,00%485,11
D2358,005410,00%0,00
L6/40280,003691100,00%277,43
T2 Medium Tank20,001321100,00%261,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro2160,002181100,00%711,90
SU-76M476,004810,00%0,00
Crusader 5.5-in. SP7180,0025110,00%0,00
Black Prince II 7895,008941100,00%1069,90
Lago M38 3346,0021910,00%615,41
M24E2 Super Chaffee 6324,0029410,00%618,74

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 19.05.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 12.11.2025
Opustil klan: 13.11.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 12.04.2023
Opustil klan: 11.11.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 12.04.2023
Opustil klan: 24.12.2024