Darkfaighter

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 31.03.2023

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev10288000
Průměrný tier7,110,000,000,00
Vítězství475146,18%00,00%00,00%00,00%
Porážky541652,64%00,00%00,00%00,00%
Remízy1211,18%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev201619,60%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø49680,4800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,600,000,000,00
Detekováno tanků | Ø117791,1400,0000,0000,00
Průměrné poškození712,900,000,000,00
Obsazování báze | Ø121951,1900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø24050,2300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti464,360,000,000,00
WN7708,170,000,000,00
WN8805,190,000,000,00
Celkem
Bitev10288
Průměrný tier7,11
Vítězství475146,18%
Porážky541652,64%
Remízy1211,18%
Přežito bitev201619,60%
Zničeno tanků | Ø49680,48
Poměr zabití / smrtí0,60
Detekováno tanků | Ø117791,14
Průměrné poškození712,90
Obsazování báze | Ø121951,19
Obrana báze | Ø24050,23
Průměrné zkušenosti464,36
WN7708,17
WN8805,19
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (207)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
CS-52 LIS 8966,15572103745,42%959,75
ELC EVEN 90 8427,6455758944,99%607,99
Pz.Kpfw. I Ausf. C3200,2631633850,30%891,67
Strv 103B101856,6569432451,85%1287,94
Strv 103-091468,4665029252,40%1249,31
Prototipo Standard B9884,7851323742,19%579,39
UDES 038941,7347923338,20%779,25
T110E4101352,4555923146,75%772,72
Panhard AML Lynx 6x68456,2144021140,28%535,20
Strv 107-12112481,4163920649,03%1569,77
T25/27724,0743019354,92%984,25
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5328,6131918948,15%713,39
AMX 13 757378,0934116834,52%513,02
AMX 12 t6264,8931816148,45%529,64
VK 100.01 (P)8862,4756915849,37%841,04
AMX ELC bis5159,9422115742,68%299,76
Panhard EBR 909527,1546015040,00%516,30
Panhard EBR 10510396,4846914936,24%143,96
T28 Prototype8684,1244114742,18%524,77
M18 Hellcat6358,5930514548,97%456,08
G.W. Tiger (P)8927,9259214553,79%1028,12
T675283,5822414445,14%448,08
Tiger (P)7663,6941813256,82%771,14
VK 30.01 (P)6399,7434812541,60%446,58
P.44 Pantera8717,8446611735,04%624,53
Bat.-Châtillon 12 t8350,0642711741,03%356,28
O-Ho8689,9354810743,93%575,25
Tiger II8792,3551510138,61%617,09
VK 36.01 (H)6484,833399940,40%591,72
IS-3-II9923,616028551,76%658,32
Hummel6507,053878440,48%516,29
G.W. Tiger91048,734898438,10%779,94
Grille5379,212728251,22%677,56
M446567,594558144,44%783,45
Pz.Kpfw. II Luchs483,291717850,00%122,50
VK 16.02 Leopard5156,032567443,24%270,14
Mäuschen9847,975237339,73%460,50
Object 274a 8678,334697032,86%479,47
O-I6590,875116947,83%866,30
Tiger I7407,423746653,03%371,68
BZ-587877,027176657,58%1073,91
CS-5991036,516796346,03%799,40
Achilles6647,114916149,18%1036,28
Strv 81 8821,366826152,46%1011,19
Sturmpanzer II4210,832066065,00%682,64
T309876,344415848,28%559,99
O-I Experimental5364,342905839,66%462,65
P.43 bis6487,984785749,12%757,71
Ikv 90 Typ B7563,394255743,86%557,22
O-Ni7778,215975749,12%832,28
StuG III Ausf. G5365,632375630,36%541,66
KV-37489,254275540,00%347,33
Ikv 1035341,042425442,59%600,91
Type 4 Heavy91408,986125352,83%1158,07
AE Phase I 91070,584085232,69%720,50
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4149,562435056,00%411,73
G.W. Panther7899,456584953,06%1013,21
Panhard AMD 178B6132,492554934,69%73,32
IS-2-II8697,564734843,75%572,93
VK 28.016219,002984755,32%496,10
Maus101746,786974641,30%1193,64
T-1506330,523354634,78%261,01
Škoda T 177440,705074346,51%685,85
Strv S1 81010,006234360,47%1013,50
Type 95 Heavy4274,812154240,48%707,13
Strv K 91022,455884230,95%624,76
M127669,955604050,00%707,65
P.43 ter7805,876033948,72%1119,64
A-205129,662033844,74%226,87
P.435354,813983756,76%903,59
Ikv 65 Alt II6592,733513729,73%777,06
CS-447717,956103748,65%982,51
T-45 2376,764133743,24%1855,70
Ares 90101094,925363633,33%525,43
T-345471,473983441,18%1106,29
Škoda T 256609,914843447,06%982,35
BDR G1 B5439,324033447,06%690,01
AMX 13 105 AM mle. 505303,182803354,55%535,24
DS PZInż5372,843473243,75%590,89
T56 GMC3145,872003148,39%316,64
Light Mk. VIC 293,032603154,84%388,50
AT 86720,235963053,33%1200,84
P26/404240,282722951,72%533,79
14TP4188,392282839,29%391,74
M48A5 Patton101411,706992744,44%860,05
Škoda T 245447,424742661,54%1315,27
Sav m/434210,651932646,15%402,14
KV-15476,585092653,85%936,12
Ares 7581055,567832560,00%1246,44
AT 25356,833762462,50%828,15
Strv m/425327,223392352,17%735,72
CS-538425,614792343,48%332,95
S35 CA5441,743412339,13%684,79
B.U.G.I.6358,363512250,00%413,59
Progetto M40 mod. 65101463,957482166,67%1136,40
Type 91 Heavy3135,481512147,62%300,92
T-29 3195,382922142,86%519,70
Sturmpanzer I Bison395,401422070,00%330,92
Rheinmetall Skorpion G 8890,353642040,00%706,53
T3 HMC230,79761942,11%13,05
FV215b (183) 101279,006161957,89%868,74
Challenger7746,163541942,11%766,09
T-284298,133191631,25%769,72
M8A14435,692691631,25%897,62
Cavalier5370,384231662,50%822,51
Škoda T 27 8832,816001637,50%829,80
SU-855533,134271560,00%1153,52
ST vz. 394295,273131546,67%740,47
M5A1 Stuart4207,803271566,67%711,94
M10 RBFM 5590,533911553,33%1191,56
Valentine AT4256,433021471,43%724,95
AT 771383,438921464,29%2273,99
M4A1 Sherman5544,084311346,15%1194,65
VK 30.01 (H)5654,466091384,62%1533,33
Churchill I5783,546651353,85%1744,84
Pz.Kpfw. 38 (t)3230,383641369,23%914,88
Chi-To SP7389,153301338,46%143,93
Object 430U101119,627411346,15%668,44
Type 3 Chi-Nu5518,834481241,67%1173,67
M15/423245,182241145,45%620,07
T1 HMC244,09751145,45%64,32
25TP KSUST II5453,824181145,45%878,37
M10 Wolverine5820,825291154,55%1794,33
SARL 424264,091931127,27%570,40
G.Pz. Mk. VI (e)236,00741145,45%71,40
WZ-111 Alpine Tiger 8816,097661163,64%890,20
BT-74220,002911050,00%648,66
4TP1160,102011050,00%662,76
Type 89 I-Go/Chi-Ro2111,701541060,00%372,77
Super Hellcat 7700,004481030,00%746,47
Type T-345292,44355966,67%736,70
KV-1S6669,56553955,56%1033,93
T-832 81037,56850966,67%1008,69
L6/402200,25210825,00%555,65
Lago4397,88325837,50%1139,65
Strv 746498,63433837,50%611,05
AMX 404145,13378875,00%533,49
Churchill VII6939,63814875,00%1576,18
Löwe 8844,13409837,50%641,89
BT-7 artillery 3224,38343825,00%663,96
113 Beijing Opera 101704,88884862,50%1268,21
MS-11108,86135728,57%333,32
SU-1006567,14388728,57%671,79
M415396,57303728,57%371,96
AMX 13 F3 AM6893,71679757,14%1401,24
Vz. 64 Blesk8257,43230728,57%112,13
Pz.Kpfw. I245,86161714,29%0,00
MKA 2268,00399771,43%1183,17
BT-22126,50179633,33%380,07
ARL 4461060,00479616,67%1801,90
Type 586557,00493650,00%848,54
AMX 383275,67505650,00%998,23
T7 Combat Car 229,00160683,33%261,22
Pz.Kpfw. 35 (t)2129,60271560,00%642,68
Bishop5244,203065100,00%532,10
GSOR the TANK 91069,60346520,00%736,64
M24E2 Super Chaffee 6385,20532540,00%900,62
MTLS-1G14 3297,205885100,00%1345,56
Renault Otsu1106,75305450,00%317,49
40TP Habicha6519,75479450,00%841,11
T-463168,75190425,00%443,50
T1 Heavy5355,00543450,00%557,54
M36 Jackson6807,50341425,00%1032,82
Windhund 81033,7522540,00%807,90
TKS z n.k.m. 20 mm 2187,00239333,33%776,81
M7 Priest3252,332513100,00%718,37
Cromwell B 6195,33495366,67%317,07
Nergal 8551,33517333,33%267,47
Fiat 3000163,50112250,00%125,76
LT vz. 35261,501772100,00%279,93
Renault FT189,00160250,00%346,27
Cromwell6628,50721250,00%1317,53
Type 97 Te-Ke 2183,00265250,00%725,15
M46 Patton91467,00895250,00%1529,58
Somua SAu 404629,50289250,00%2005,21
Somua S353442,505042100,00%1473,05
VK 30.02 (M)6405,50410250,00%538,82
Pz.Sfl. IC 4849,008922100,00%3716,29
VK 168.01 Mauerbrecher 8677,00516250,00%542,38
Caliban 81086,00789250,00%1029,18
Sexton I 396,507320,00%35,20
Dicker Max 627,5010820,00%0,00
AMX ELC 901 6295,505412100,00%826,68
122 TM 81013,008852100,00%1062,39
Vickers Medium Mk. I1289,005551100,00%2305,12
Kolohousenka1114,002751100,00%604,20
Strv fm/211245,005061100,00%1654,36
T1 Cunningham1137,004851100,00%967,61
Renault NC-311142,003841100,00%832,32
Leichttraktor1110,002941100,00%535,41
T-4481455,0011761100,00%2663,68
SU-86436,0027810,00%337,80
SU-76G FT4295,003831100,00%691,94
A-436679,0043110,00%973,59
T-703380,0020910,00%1440,03
FCM 362219,005881100,00%1262,00
Object 4309443,0020110,00%81,86
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 685,0013710,00%0,00
T-34 with L-11 4326,0024210,00%905,60
AMR 35 2393,0022610,00%2533,28
M16/43 Sahariano 3260,0017810,00%439,62
Primo Victoria 80,0041010,00%0,00
Char de transition 60,009210,00%0,00
StuG IV 5539,004851100,00%1218,26
Bretagne Panther 6125,009310,00%0,00
AMX M4 mle. 49 Liberté 81427,0038610,00%1218,15
43 M. Toldi III 3584,0045610,00%3712,55

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 31.03.2023
Pozice: Rekrut
Přijat: 31.03.2023
Opustil klan: 24.12.2024