DastanYesentayev

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 11.06.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev30300015
Průměrný tier6,090,000,008,07
Vítězství137645,41%00,00%00,00%960,00%
Porážky161753,37%00,00%00,00%426,67%
Remízy371,22%00,00%00,00%213,33%
Přežito bitev62320,56%00,00%00,00%426,67%
Zničeno tanků | Ø12230,4000,0000,0030,20
Poměr zabití / smrtí0,510,000,000,27
Detekováno tanků | Ø17810,5900,0000,0090,60
Průměrné poškození480,700,000,00848,93
Obsazování báze | Ø34681,1400,0000,00352,33
Obrana báze | Ø6550,2200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti378,230,000,00718,80
WN7532,670,000,00669,06
WN8537,880,000,00880,57
Celkem
Bitev3030
Průměrný tier6,09
Vítězství137645,41%
Porážky161753,37%
Remízy371,22%
Přežito bitev62320,56%
Zničeno tanků | Ø12230,40
Poměr zabití / smrtí0,51
Detekováno tanků | Ø17810,59
Průměrné poškození480,70
Obsazování báze | Ø34681,14
Obrana báze | Ø6550,22
Průměrné zkušenosti378,23
WN7532,67
WN8537,88
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev15
Průměrný tier8,07
Vítězství960,00%
Porážky426,67%
Remízy213,33%
Přežito bitev426,67%
Zničeno tanků | Ø30,20
Poměr zabití / smrtí0,27
Detekováno tanků | Ø90,60
Průměrné poškození848,93
Obsazování báze | Ø352,33
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti718,80
WN7669,06
WN8880,57
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (124)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T-1506415,5930920647,09%520,08
KV-15296,7625717243,60%374,68
KV-37386,2729714345,45%254,69
IS-38580,5646612236,89%334,37
T-28472,0512211641,38%18,62
KV-1S6266,002818248,78%273,05
53TP Markowskiego8701,234337732,47%480,83
M3 Lee4181,031596838,24%377,68
T328978,556246744,78%914,72
IS7420,204436045,00%337,80
TNH 105/10008789,235936046,67%717,98
Covenanter577,761595945,76%58,02
50TP Tyszkiewicza91035,296595844,83%698,10
Matilda4198,532015356,60%457,98
Type 578659,305115044,00%433,04
T207570,065064942,86%597,34
60TP Lewandowskiego101259,845484932,65%601,49
40TP Habicha6454,194054835,42%562,87
Pz.Kpfw. II Ausf. G381,391644656,52%193,66
T-46387,051104337,21%91,95
Type 689751,195654242,86%361,44
Caernarvon8790,466453956,41%807,18
Super Hellcat 7405,033393831,58%275,27
M1039885,704393737,84%504,72
Škoda T 256460,474023641,67%594,29
Black Prince7747,586453638,89%817,48
T1 Heavy5239,832523658,33%363,78
Object 2579853,144483633,33%485,25
T297855,507633470,59%1118,79
Durchbruchswagen 24125,441693447,06%145,38
Strv m/425621,704553351,52%1741,15
Strv 746547,644903345,45%822,90
Pz.Kpfw. III Ausf. E3122,911723357,58%307,10
Vz. 44-17891,386843262,50%1331,57
VK 30.02 (M)6453,344103237,50%557,19
Tiger I71158,008183148,39%1421,76
VK 30.01 (H)5282,292763148,39%480,28
45TP Habicha7403,693252931,03%214,03
AMX M4 mle. 457954,866372853,57%1297,59
M2 Medium Tank3121,441462744,44%239,20
M66484,964692548,00%552,03
Pz.Kpfw. II267,601492552,00%120,79
T-804155,121762544,00%373,41
P.43 bis6746,355152365,22%1402,40
Vickers Medium Mk. III3149,701642343,48%370,20
Type 4 Ju-To7810,836342360,87%918,53
122 TM 8763,705192347,83%625,99
Škoda T 245672,953572152,38%2060,54
Churchill VII6371,005412161,90%575,58
25TP KSUST II5294,653742060,00%625,88
Fantôme 9681,905022055,00%494,10
ARL 446760,116091952,63%1272,49
AMX ELC bis5624,325561957,89%2442,63
VK 36.01 (H)6664,335851855,56%987,36
KV-856220,891831833,33%68,71
Cruiser Mk. IV4198,442261855,56%521,08
Cruiser Mk. III361,001131844,44%41,08
T-703205,562431883,33%844,19
Panther7832,066241747,06%1154,02
Type 7110874,415921747,06%385,18
AMX ELC 901 6150,713291758,82%284,69
BDR G1 B5762,064891643,75%1352,07
T57 Heavy10889,934211526,67%312,23
P.435447,363541435,71%951,18
Leo7454,364161428,57%424,75
KV-48350,214921435,71%103,05
VK 20.01 (D)429,921271346,15%59,31
ST vz. 394927,803741040,00%3615,50
Lago4597,904651040,00%1879,73
AMX 404417,103771050,00%1504,84
T-29 388,301551060,00%217,01
AMX 65 t8920,11539933,33%811,36
B14504,50486862,50%1432,98
Vickers Medium Mk. II2114,71128785,71%579,70
P26/404707,14417728,57%1605,35
M2 Light238,14107728,57%0,00
T-60246,57117757,14%132,57
T-50-2 6230,29196728,57%304,98
Strv m/40L3261,17231633,33%638,67
Conqueror9734,17410633,33%308,54
Type 3 Ju-Nu6182,17332633,33%0,85
FV215b (183) 10780,50480650,00%388,31
14TP4304,40272540,00%830,38
GSOR the TANK 9285,60249520,00%0,00
Black Prince II 7879,40704580,00%1084,93
FV230 Canopener10773,75529450,00%352,37
FV227 Conceiver8873,25746450,00%918,91
Vickers Medium Mk. I150,3392366,67%226,22
Renault FT175,009030,00%170,58
Renault Otsu162,67168366,67%233,41
LT vz. 3831015,00628366,67%6968,36
M15/423304,67252333,33%737,26
Leichttraktor186,33146333,33%167,81
MS-1178,33141333,33%168,95
Somua S353374,33333333,33%971,33
FV224 Chopper7681,00680366,67%788,18
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 693,33229333,33%0,00
Pz.Kpfw. 558541,3334530,00%154,35
Tiger 131 61240,67656333,33%1818,93
AMX M4 mle. 49 Liberté 8432,33601333,33%190,23
Strv m/382466,00404250,00%2006,21
Renault NC-311103,509020,00%311,28
Churchill I560,50236250,00%93,83
T-26254,501582100,00%269,56
T698662,50537250,00%661,38
FV229 Contender91004,509032100,00%751,36
Windhund 80,008020,00%0,00
M24E2 Super Chaffee 6121,5014720,00%27,34
FCM 2C 3488,50668250,00%1586,74
Strv fm/2110,00110,00%0,00
T1 Cunningham189,002461100,00%563,49
Pz.Kpfw. 35 (t)20,002131100,00%261,00
50TP prototyp 8615,005021100,00%616,08
Vickers Mk. E Type B2553,0030810,00%2209,36
Type 2597 Chi-Ha3188,0014710,00%417,21
AT-120,001041100,00%261,00
T2 Medium Tank2140,009110,00%464,10
FCM 3620,001151100,00%261,00
Panhard AMD 178B60,0023310,00%0,00
Pz.Sfl. IC 472,0017310,00%0,00
Type 5 Ka-Ri 81377,0021010,00%874,73
Type 63 81110,009411100,00%1356,43
Caernarvon Action X 80,009610,00%0,00
Chi-Go 7307,0023310,00%72,90

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 11.06.2026