DavyJohn_16352274

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 21.01.2023

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev228720047
Průměrný tier7,380,000,0010,00
Vítězství1112948,66%00,00%00,00%2348,94%
Porážky1150650,31%00,00%00,00%2451,06%
Remízy2371,04%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev603026,36%00,00%00,00%1225,53%
Zničeno tanků | Ø154860,6800,0000,00240,51
Poměr zabití / smrtí0,920,000,000,69
Detekováno tanků | Ø156800,6900,0000,00270,57
Průměrné poškození895,650,000,001.254,57
Obsazování báze | Ø136310,6000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø107630,4700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti445,030,000,00693,87
WN7866,240,000,00648,77
WN81008,270,000,00824,69
Celkem
Bitev22872
Průměrný tier7,38
Vítězství1112948,66%
Porážky1150650,31%
Remízy2371,04%
Přežito bitev603026,36%
Zničeno tanků | Ø154860,68
Poměr zabití / smrtí0,92
Detekováno tanků | Ø156800,69
Průměrné poškození895,65
Obsazování báze | Ø136310,60
Obrana báze | Ø107630,47
Průměrné zkušenosti445,03
WN7866,24
WN81008,27
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev47
Průměrný tier10,00
Vítězství2348,94%
Porážky2451,06%
Remízy00,00%
Přežito bitev1225,53%
Zničeno tanků | Ø240,51
Poměr zabití / smrtí0,69
Detekováno tanků | Ø270,57
Průměrné poškození1.254,57
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti693,87
WN7648,77
WN8824,69
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev82000
Vítězství3745,12%00,00%00,00%00,00%
Porážky4352,44%00,00%00,00%00,00%
Remízy22,44%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3239,02%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø470,5700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,940,000,000,00
Detekováno tanků | Ø891,0900,0000,0000,00
Průměrné poškození493,020,000,000,00
Obsazování báze | Ø760,9300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø210,2600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti281,010,000,000,00
Celkem
Bitev82
Vítězství3745,12%
Porážky4352,44%
Remízy22,44%
Přežito bitev3239,02%
Zničeno tanků | Ø470,57
Poměr zabití / smrtí0,94
Detekováno tanků | Ø891,09
Průměrné poškození493,02
Obsazování báze | Ø760,93
Obrana báze | Ø210,26
Průměrné zkušenosti281,01
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev318000
Vítězství16953,14%00,00%00,00%00,00%
Porážky13442,14%00,00%00,00%00,00%
Remízy154,72%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev14144,34%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1890,5900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,070,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2000,6300,0000,0000,00
Průměrné poškození1.013,420,000,000,00
Obsazování báze | Ø9232,9000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø11513,6200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti412,450,000,000,00
Celkem
Bitev318
Vítězství16953,14%
Porážky13442,14%
Remízy154,72%
Přežito bitev14144,34%
Zničeno tanků | Ø1890,59
Poměr zabití / smrtí1,07
Detekováno tanků | Ø2000,63
Průměrné poškození1.013,42
Obsazování báze | Ø9232,90
Obrana báze | Ø11513,62
Průměrné zkušenosti412,45
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev100000
Vítězství5252,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky4545,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy33,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev4444,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø690,6900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,230,000,000,00
Detekováno tanků | Ø890,8900,0000,0000,00
Průměrné poškození746,250,000,000,00
Obsazování báze | Ø1911,9100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2262,2600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti330,920,000,000,00
Celkem
Bitev100
Vítězství5252,00%
Porážky4545,00%
Remízy33,00%
Přežito bitev4444,00%
Zničeno tanků | Ø690,69
Poměr zabití / smrtí1,23
Detekováno tanků | Ø890,89
Průměrné poškození746,25
Obsazování báze | Ø1911,91
Obrana báze | Ø2262,26
Průměrné zkušenosti330,92
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (154)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
SU-122-44 71073,05612110649,28%1496,14
E 7591241,74530109749,04%1024,64
Grille 15101124,4439296241,16%579,76
M18 Hellcat6719,4040692553,30%1322,91
IS-381182,6948175447,35%1344,96
T26E4 SuperPershing 8794,6449172050,83%885,65
T-5491244,8551257247,20%1191,39
M40/M438863,2540153248,12%570,68
KV-15481,4134351850,58%989,39
IS-6 81134,6556748349,28%1196,02
KV-856693,4141748149,48%1175,65
AMX 13 909600,9842947047,66%738,43
T-1091125,6544441445,65%917,98
M127816,4734541251,21%1073,14
Object 140101336,7162037847,35%888,08
KV-26825,9444037552,80%1569,57
S-517805,9035036450,82%946,50
Waffenträger auf Pz. IV91641,6249835851,40%1491,44
IS-7101380,1057234643,35%875,60
Rhm.-Borsig Waffenträger81431,9650034553,62%1586,99
Tiger II81062,7548533447,90%1169,36
Object 41681099,7946531548,25%1385,46
T28 Prototype81094,2241930447,04%1084,80
Sturer Emil7839,6838726648,87%1150,32
T25/27686,5240226453,41%945,89
Konštrukta T-34/1007576,7335425942,86%694,26
AMX 50 10081219,7855423453,42%1473,76
ARL 446627,7636722951,97%1069,79
AMX 50 Foch (155) 101580,7966422550,67%1033,82
T-345231,7521921645,37%414,33
M446531,4827321546,51%797,99
A-447644,1739120348,28%861,46
Škoda T 256429,6435620148,26%676,04
SU-1006581,5832319950,25%934,14
Grille5571,2430019249,48%1197,17
Tiger I71062,4948618950,79%1337,34
CS-52 LIS 8976,0763818942,86%952,95
IS7600,7337518251,10%663,03
AMX 50 12091165,5345018242,86%846,03
AMX 13 757655,8150318052,78%1365,46
AMX M4 mle. 457713,4039817951,40%854,96
TNH T Vz. 5191362,7672117846,63%1133,44
Strv S1 81289,1762517748,59%1158,62
122 TM 81047,9365517747,46%953,10
Jagdpanther7841,0538817348,55%1039,95
M10391128,3659617248,26%891,62
Jagdpanzer IV6488,2829916146,58%758,20
T3091421,2451016149,69%1206,97
Škoda T 5091351,8967015446,75%1071,19
Conqueror91439,4972314550,34%1151,59
Nashorn6516,7529014337,76%661,06
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4195,7720713854,35%415,70
AMX 12 t6332,3833613451,49%745,12
AMX 50 B101331,2458813140,46%754,63
SU-1527593,0234012952,71%771,08
T2971198,8456412764,57%1751,17
SU-122A5485,9428212646,83%1020,81
M415283,4119112541,60%228,12
VK 36.01 (H)6565,5640312358,54%955,72
Prototipo 6 81323,6675412251,64%1154,22
A-436499,8034311947,06%848,56
Waffenträger auf E 100101884,2042411844,92%1194,21
Caernarvon8841,9354410742,99%714,82
Bat.-Châtillon Bourrasque 8985,2557910139,60%863,70
Pz.Sfl. IVc5321,1021310045,00%506,12
T-29 3169,881859847,96%416,15
T328650,114209650,00%554,72
Black Prince7656,994239548,42%727,31
T-804123,041579544,21%232,73
SU-855287,872279145,05%461,60
BDR G1 B5288,442449153,85%427,33
Vz. 55101517,137068743,68%962,03
Churchill VII6561,583878650,00%915,47
FV215b (183) 101483,696838647,67%902,82
T-448845,894858239,02%885,08
M374172,841538043,75%375,47
StuG III Ausf. G5372,662677653,95%780,08
AMX ELC bis593,912567450,00%134,17
T-28497,511387243,06%52,22
M53/M559709,294116944,93%493,99
M24 Chaffee5266,943326845,59%719,17
M10 Wolverine5382,093516456,25%786,48
AMX 105 AM mle. 474292,842316460,94%1043,60
AMX 13 105 AM mle. 505348,612656248,39%592,05
Marder 38T4216,551776243,55%336,40
T404273,342596142,62%536,81
M66676,403726040,00%872,01
T1 Heavy5595,383955853,45%1253,89
E 50 Ausf. M101600,228225856,90%1247,80
Churchill I5540,073625747,37%1062,77
Pz.Sfl. IVb4316,382625653,57%1023,08
113 Beijing Opera 101356,177575347,17%893,21
B14244,632325154,90%615,95
Škoda T 245417,452985150,98%1089,09
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5305,392505147,06%640,72
Marder II3141,061464953,06%288,28
TVP T 50/51101223,285784634,78%632,84
T-262109,181734562,22%503,16
XM66F 81220,426024533,33%1062,89
T110E4101021,335694238,10%425,38
SU-182141,411114153,66%740,21
SU-54176,901404139,02%174,55
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.468,212713951,28%104,73
TNH 105/10008866,826763857,89%906,18
AMX 404171,662343568,57%700,79
E 100101117,006243357,58%755,74
Matilda4472,753472860,71%1520,06
TVP VTU Koncept8606,044932544,00%566,15
Lorraine 39L AM3146,481712552,00%362,54
M7 Priest390,631242458,33%234,95
T-46357,781192347,83%76,64
Wespe3152,501752263,64%549,59
T-703124,761812147,62%301,14
ST vz. 394311,582571947,37%941,45
Type 95 Heavy4205,391651833,33%426,88
Achilles61059,786871855,56%2002,27
SU-263208,531671752,94%533,34
SU-76M4125,311591637,50%86,21
T28 Concept 7548,003041637,50%476,77
Panzerjäger I2128,531211553,33%351,21
T56 GMC3159,141731457,14%460,66
Super Conqueror101307,715821428,57%648,94
TS-54 81076,219291471,43%1156,15
MS-1140,091071172,73%261,00
GSOR the TANK 91231,276661145,45%1096,00
T1 Cunningham178,201431050,00%302,10
AT-1233,0085977,78%261,00
T-60273,22108944,44%90,86
T-50-2 6138,78207933,33%76,42
Pz.Kpfw. 38 (t)349,0084825,00%0,00
AMX 38316,7590837,50%0,00
Challenger7828,00527837,50%947,10
Renault FT 75 BS263,33150666,67%344,22
Universal Carrier 2-pdr243,83128666,67%222,70
Sturmpanzer I Bison330,0057520,00%0,00
Strv fm/211108,25211475,00%663,12
Hotchkiss H35261,50127450,00%93,04
LT vz. 383126,0014530,00%240,95
Löwe 81535,67646366,67%1907,95
Char de transition 6330,00386333,33%193,75
LTP 3120,502152100,00%542,21
Valiant 5409,0030820,00%710,81
StuG IV 551,00155250,00%120,29
Fiat 3000163,0012610,00%54,79
Renault Otsu170,003291100,00%321,51
4TP1104,008010,00%245,86
Leichttraktor10,00610,00%0,00
MKA 260,002641100,00%264,10
SMV CC-64 Vipera 81513,007241100,00%1933,40
T-45 2365,005411100,00%2449,34
MTLS-1G14 3214,0015810,00%540,92
Light Mk. VIC 29,001111100,00%261,00
T7 Combat Car 2111,0020910,00%274,61
AMX M4 mle. 49 8563,0031110,00%313,47

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 21.01.2023
Pozice: Vojín
Přijat: 21.01.2023
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 31.12.2022
Opustil klan: 20.01.2023