| Tank | M | Typ | Národ | Trieda | Poškození | Zkušenosti | Bitev | Vítězství | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KV-1 | 5 | 607,53 | 519 | 91 | 50,55% | 1237,83 | |||||
| KV-1S | 6 | 577,34 | 514 | 59 | 40,68% | 841,64 | |||||
| T-28 | 4 | 526,32 | 497 | 19 | 73,68% | 1869,74 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 318,11 | 326 | 18 | 44,44% | 663,65 | |||||
| Škoda T 40 | 6 | 579,43 | 544 | 7 | 28,57% | 921,41 | |||||
| BT-5 | 3 | 433,00 | 354 | 6 | 33,33% | 986,82 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 272,00 | 111 | 1 | 0,00% | 600,36 |
Denh_26
Náhodné bitvy
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 201 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Průměrný tier | 5,07 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vítězství | 96 | 47,76% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 102 | 50,75% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 3 | 1,49% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 59 | 29,35% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 164 | 0,82 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,15 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 141 | 0,70 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 557,21 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 134 | 0,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 171 | 0,85 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 492,07 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN7 | 939,40 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN8 | 1108,78 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 201 | |
| Průměrný tier | 5,07 | |
| Vítězství | 96 | 47,76% |
| Porážky | 102 | 50,75% |
| Remízy | 3 | 1,49% |
| Přežito bitev | 59 | 29,35% |
| Zničeno tanků | Ø | 164 | 0,82 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,15 | |
| Detekováno tanků | Ø | 141 | 0,70 |
| Průměrné poškození | 557,21 | |
| Obsazování báze | Ø | 134 | 0,67 |
| Obrana báze | Ø | 171 | 0,85 |
| Průměrné zkušenosti | 492,07 | |
| WN7 | 939,40 | |
| WN8 | 1108,78 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Průměrný tier | 0,00 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Průměrný tier | 0,00 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Průměrný tier | 0,00 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:
Globální mapa X
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VIII
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VI
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev v rotě
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky týmových bitev
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky šarvátek
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev o opevnění
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen