| Tank | M | Typ | Národ | Trieda | Poškození | Zkušenosti | Bitev | Vítězství | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T34 | 8 | 900,80 | 499 | 2619 | 48,07% | 902,73 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1071,63 | 724 | 2106 | 46,63% | 1122,29 | |||||
| AMX 13 105 | 10 | 895,94 | 588 | 1644 | 46,65% | 864,26 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 545,15 | 386 | 1374 | 54,22% | 1583,73 | |||||
| KV-85 | 6 | 370,64 | 276 | 1211 | 45,25% | 407,77 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 832,92 | 558 | 1088 | 47,24% | 923,51 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1680,43 | 625 | 957 | 47,23% | 1195,06 | |||||
| IS-3 | 8 | 770,01 | 432 | 911 | 43,91% | 683,02 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 765,32 | 698 | 903 | 47,73% | 750,24 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 934,69 | 365 | 826 | 46,85% | 1014,20 | |||||
| E 75 | 9 | 1045,23 | 467 | 803 | 44,33% | 745,29 | |||||
| IS-7 | 10 | 1414,30 | 573 | 745 | 46,98% | 1007,46 | |||||
| KV-2 | 6 | 715,25 | 439 | 696 | 49,71% | 1156,14 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 848,18 | 436 | 683 | 43,48% | 639,12 | |||||
| T-10 | 9 | 1159,30 | 465 | 637 | 45,68% | 978,18 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 1775,41 | 535 | 626 | 50,64% | 1218,63 | |||||
| Emil II | 9 | 1243,89 | 492 | 599 | 49,75% | 1036,36 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1232,79 | 582 | 566 | 49,82% | 973,37 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 855,22 | 481 | 561 | 47,42% | 609,54 | |||||
| Cobra | 9 | 1208,65 | 631 | 513 | 49,71% | 952,48 | |||||
| G.W. Tiger | 9 | 1062,38 | 450 | 507 | 50,89% | 904,23 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1313,78 | 613 | 460 | 49,78% | 1193,84 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 480,99 | 459 | 438 | 49,77% | 735,66 | |||||
| IS | 7 | 581,10 | 338 | 433 | 47,11% | 595,70 | |||||
| KR-1 | 11 | 2502,81 | 996 | 406 | 57,14% | 1802,07 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 701,64 | 422 | 387 | 43,67% | 419,13 | |||||
| 110 | 8 | 507,10 | 353 | 383 | 41,78% | 311,17 | |||||
| Object 705 | 9 | 774,24 | 394 | 373 | 42,09% | 437,57 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 192,74 | 229 | 368 | 46,47% | 606,51 | |||||
| E 50 | 9 | 830,41 | 447 | 366 | 41,26% | 510,87 | |||||
| Kranvagn | 10 | 1406,78 | 521 | 355 | 44,79% | 897,22 | |||||
| Emil I | 8 | 1211,74 | 483 | 343 | 48,40% | 1364,94 | |||||
| T26E5 Patriot | 8 | 885,97 | 655 | 341 | 47,80% | 902,33 | |||||
| KV-1 | 5 | 299,10 | 253 | 335 | 47,76% | 445,43 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 732,23 | 398 | 329 | 44,38% | 578,60 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 686,16 | 521 | 320 | 50,63% | 867,95 | |||||
| IS-M | 8 | 503,38 | 334 | 320 | 41,88% | 318,94 | |||||
| O-Ho | 8 | 1208,21 | 602 | 313 | 54,63% | 1532,63 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 1307,49 | 462 | 310 | 49,03% | 1294,93 | |||||
| T-28 | 4 | 184,85 | 192 | 305 | 47,21% | 405,02 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1665,02 | 539 | 304 | 46,71% | 1341,61 | |||||
| Maus | 10 | 1396,00 | 573 | 302 | 40,07% | 816,16 | |||||
| Tiger II | 8 | 1051,24 | 482 | 297 | 44,11% | 1092,51 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 819,03 | 338 | 291 | 47,42% | 920,91 | |||||
| Panther | 7 | 379,16 | 305 | 279 | 43,73% | 349,26 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 1139,01 | 490 | 275 | 48,00% | 1284,08 | |||||
| SDT-58 Vlkodav | 9 | 1833,66 | 866 | 273 | 54,21% | 1716,58 | |||||
| Ares 90 C | 11 | 1850,00 | 765 | 270 | 43,33% | 1214,94 | |||||
| 121B | 10 | 1484,64 | 577 | 269 | 45,72% | 1087,74 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 812,55 | 462 | 260 | 43,46% | 502,14 | |||||
| O-I | 6 | 728,49 | 379 | 259 | 47,49% | 1187,30 | |||||
| Rinoceronte | 10 | 1084,26 | 551 | 248 | 43,55% | 580,73 | |||||
| T29 | 7 | 1079,37 | 648 | 239 | 54,81% | 1437,52 | |||||
| T2 Light Tank | 2 | 174,64 | 290 | 236 | 47,03% | 695,44 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1874,48 | 650 | 230 | 52,61% | 1327,36 | |||||
| O-Ni | 7 | 968,92 | 513 | 230 | 57,39% | 1303,11 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 1419,90 | 492 | 224 | 45,98% | 1269,59 | |||||
| Tiger I | 7 | 813,96 | 413 | 223 | 47,09% | 936,70 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 1246,57 | 645 | 220 | 43,18% | 688,40 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 515,81 | 428 | 220 | 51,82% | 1050,45 | |||||
| Object 705A | 10 | 1210,58 | 452 | 219 | 34,25% | 627,77 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1377,12 | 646 | 214 | 52,34% | 1085,80 | |||||
| Leo | 7 | 710,27 | 399 | 212 | 51,89% | 1104,71 | |||||
| Type 3 Chi-Nu Kai | 5 | 346,88 | 336 | 208 | 45,67% | 792,75 | |||||
| T-34-85M | 6 | 641,51 | 477 | 208 | 50,48% | 961,69 | |||||
| Ares 90 | 10 | 1809,25 | 782 | 202 | 49,01% | 1374,08 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 331,52 | 242 | 201 | 41,79% | 316,49 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 778,15 | 639 | 198 | 53,03% | 748,81 | |||||
| M8A1 | 4 | 161,38 | 195 | 198 | 50,51% | 256,89 | |||||
| Taschenratte | 11 | 2897,27 | 1068 | 197 | 55,84% | 1932,78 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 654,95 | 408 | 191 | 46,60% | 666,08 | |||||
| M6 | 6 | 527,68 | 347 | 175 | 49,71% | 686,90 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 374,97 | 359 | 174 | 50,00% | 898,78 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1422,27 | 740 | 172 | 51,16% | 1339,33 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1598,43 | 643 | 164 | 41,46% | 1285,75 | |||||
| Panther II | 8 | 401,94 | 315 | 159 | 40,25% | 250,45 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 700,79 | 400 | 158 | 46,84% | 790,90 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1380,34 | 819 | 154 | 46,10% | 1416,16 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1052,72 | 664 | 147 | 57,14% | 873,74 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 375,28 | 282 | 146 | 45,89% | 588,38 | |||||
| MT-25 | 6 | 236,47 | 296 | 146 | 50,00% | 539,40 | |||||
| IS-2 | 7 | 409,96 | 323 | 144 | 47,22% | 325,14 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 788,05 | 558 | 143 | 37,76% | 585,59 | |||||
| IS-2-II | 8 | 796,99 | 505 | 141 | 42,55% | 707,44 | |||||
| IS-3-II | 9 | 809,35 | 614 | 138 | 43,48% | 463,41 | |||||
| Conqueror | 9 | 1257,47 | 634 | 137 | 49,64% | 995,34 | |||||
| BZ-75 | 10 | 1412,49 | 738 | 137 | 50,36% | 849,52 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 585,98 | 433 | 134 | 45,52% | 645,46 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 852,84 | 634 | 131 | 43,51% | 837,68 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 1911,66 | 783 | 130 | 46,92% | 1344,03 | |||||
| Strv 74 | 6 | 566,99 | 358 | 129 | 51,94% | 1021,03 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 520,25 | 384 | 127 | 53,54% | 807,62 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 628,71 | 331 | 126 | 49,21% | 1103,66 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 931,16 | 514 | 125 | 55,20% | 1228,82 | |||||
| M-VI-Y | 9 | 1125,82 | 681 | 124 | 41,94% | 873,87 | |||||
| T803 | 11 | 2435,28 | 872 | 122 | 45,08% | 1608,29 | |||||
| Black Rock | 11 | 2488,31 | 924 | 121 | 51,24% | 1635,44 | |||||
| Stinger | 10 | 2202,86 | 784 | 120 | 48,33% | 1475,51 | |||||
| CS-53 | 8 | 580,83 | 474 | 118 | 34,75% | 440,02 | |||||
| Hummel | 6 | 555,16 | 383 | 116 | 43,97% | 723,41 | |||||
| T56 GMC | 3 | 135,11 | 163 | 116 | 46,55% | 265,44 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 557,35 | 365 | 115 | 45,22% | 760,32 | |||||
| BZ-79 | 11 | 1720,69 | 750 | 113 | 44,25% | 907,88 | |||||
| AMX 67 Imbattable | 11 | 2274,17 | 810 | 109 | 48,62% | 1421,21 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1494,07 | 671 | 109 | 41,28% | 1324,78 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 629,81 | 430 | 108 | 50,93% | 557,48 | |||||
| P.43 bis | 6 | 454,62 | 321 | 106 | 44,34% | 614,03 | |||||
| Charioteer | 8 | 881,76 | 577 | 106 | 43,40% | 803,91 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 2394,07 | 885 | 104 | 56,73% | 1923,95 | |||||
| T110E5 | 10 | 1208,73 | 686 | 104 | 42,31% | 707,09 | |||||
| CS-63 | 10 | 1688,16 | 813 | 103 | 56,31% | 1342,62 | |||||
| AT 8 | 6 | 574,12 | 414 | 101 | 68,32% | 1043,77 | |||||
| T-34 | 5 | 314,32 | 292 | 99 | 51,52% | 728,16 | |||||
| M7 | 5 | 130,85 | 188 | 98 | 47,96% | 260,82 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 463,56 | 322 | 94 | 50,00% | 727,85 | |||||
| Grille | 5 | 428,15 | 251 | 94 | 42,55% | 809,06 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 919,30 | 465 | 92 | 39,13% | 440,75 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 644,05 | 412 | 92 | 53,26% | 696,69 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 194,12 | 286 | 91 | 58,24% | 578,27 | |||||
| Caernarvon | 8 | 774,48 | 448 | 90 | 52,22% | 738,17 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 2130,37 | 871 | 90 | 54,44% | 1628,59 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 501,47 | 475 | 88 | 53,41% | 628,54 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1695,44 | 692 | 87 | 51,72% | 1258,41 | |||||
| Type T-34 | 5 | 262,23 | 221 | 87 | 54,02% | 559,65 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 308,73 | 229 | 86 | 40,70% | 525,35 | |||||
| Ferdinand | 8 | 1480,51 | 789 | 86 | 61,63% | 1602,56 | |||||
| Strv 103B | 10 | 2206,36 | 750 | 85 | 52,94% | 1579,65 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 1107,02 | 614 | 85 | 36,47% | 647,35 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 174,09 | 417 | 85 | 54,12% | 224,24 | |||||
| MS-1 | 1 | 84,08 | 131 | 84 | 46,43% | 261,76 | |||||
| BZ-68 | 9 | 900,50 | 687 | 84 | 55,95% | 683,68 | |||||
| BZ-166 | 8 | 678,50 | 584 | 84 | 45,24% | 551,71 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 1650,96 | 811 | 83 | 46,99% | 1396,79 | |||||
| Covenanter | 5 | 101,87 | 170 | 83 | 42,17% | 78,45 | |||||
| Type 58 | 6 | 433,07 | 332 | 82 | 48,78% | 674,93 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 82,44 | 205 | 81 | 59,26% | 179,66 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 758,81 | 504 | 80 | 40,00% | 705,58 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 74,60 | 113 | 80 | 41,25% | 85,89 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 144,51 | 176 | 77 | 42,86% | 244,54 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 837,66 | 529 | 77 | 44,16% | 717,03 | |||||
| CS-67 Szakal | 11 | 1763,36 | 771 | 77 | 49,35% | 1193,91 | |||||
| AT 2 | 5 | 349,83 | 281 | 77 | 50,65% | 720,68 | |||||
| E 100 | 10 | 2166,81 | 865 | 77 | 49,35% | 1716,01 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 398,66 | 315 | 76 | 55,26% | 1088,42 | |||||
| Black Prince | 7 | 841,09 | 498 | 76 | 51,32% | 1081,64 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 637,12 | 347 | 75 | 48,00% | 1225,45 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 429,74 | 258 | 74 | 45,95% | 851,63 | |||||
| T28 Concept | 7 | 899,81 | 442 | 73 | 47,95% | 1180,62 | |||||
| T67 | 5 | 227,71 | 245 | 72 | 52,78% | 382,92 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 123,61 | 194 | 70 | 44,29% | 127,11 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 557,17 | 436 | 69 | 50,72% | 536,55 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 1466,64 | 748 | 69 | 50,72% | 1109,19 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 114,09 | 178 | 69 | 36,23% | 279,68 | |||||
| Achilles | 6 | 546,59 | 361 | 69 | 40,58% | 706,50 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 185,37 | 187 | 67 | 43,28% | 286,62 | |||||
| M-III-Y | 8 | 1064,86 | 746 | 66 | 53,03% | 1137,65 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 89,91 | 167 | 65 | 61,54% | 487,75 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1183,51 | 681 | 65 | 52,31% | 1249,53 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 233,92 | 188 | 64 | 48,44% | 607,90 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 332,67 | 350 | 64 | 50,00% | 447,26 | |||||
| M-II-Y | 7 | 725,97 | 626 | 63 | 49,21% | 794,49 | |||||
| T-46 | 3 | 76,85 | 131 | 62 | 48,39% | 134,16 | |||||
| CS-59 | 9 | 796,33 | 572 | 61 | 39,34% | 490,14 | |||||
| BZ-58 | 7 | 667,84 | 504 | 61 | 34,43% | 577,16 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 276,85 | 232 | 59 | 52,54% | 636,81 | |||||
| M3 Lee | 4 | 225,34 | 229 | 59 | 55,93% | 768,09 | |||||
| CS-44 | 7 | 511,76 | 482 | 59 | 44,07% | 495,34 | |||||
| Object 277 | 10 | 1694,53 | 733 | 59 | 47,46% | 1244,41 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 327,34 | 279 | 58 | 41,38% | 356,98 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 74,46 | 169 | 57 | 59,65% | 292,69 | |||||
| FV4025 Contriver | 11 | 2198,77 | 830 | 57 | 45,61% | 1260,40 | |||||
| Versuchspanzer 57 | 9 | 2215,05 | 1044 | 56 | 64,29% | 2207,19 | |||||
| Lago | 4 | 281,37 | 268 | 54 | 46,30% | 813,30 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 145,11 | 165 | 54 | 38,89% | 202,60 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 209,22 | 305 | 50 | 54,00% | 459,65 | |||||
| T20 | 7 | 1141,04 | 779 | 49 | 48,98% | 1753,72 | |||||
| T25/2 | 7 | 295,44 | 305 | 48 | 37,50% | 112,34 | |||||
| T-70 | 3 | 129,15 | 164 | 46 | 41,30% | 249,29 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1676,24 | 762 | 45 | 48,89% | 1164,61 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 732,43 | 611 | 44 | 52,27% | 826,12 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 477,12 | 425 | 43 | 60,47% | 562,24 | |||||
| T 55A | 9 | 1150,88 | 674 | 43 | 41,86% | 945,73 | |||||
| Vz. 63P | 11 | 1999,98 | 848 | 41 | 53,66% | 1175,75 | |||||
| T-80 | 4 | 75,55 | 247 | 40 | 52,50% | 126,07 | |||||
| Pz.Kpfw. Neu | 11 | 2343,58 | 922 | 40 | 52,50% | 1485,57 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 584,08 | 385 | 39 | 48,72% | 920,47 | |||||
| Alecto | 4 | 277,62 | 221 | 39 | 43,59% | 572,05 | |||||
| Object 252U | 8 | 1256,95 | 779 | 38 | 50,00% | 1287,62 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 352,97 | 254 | 38 | 28,95% | 439,37 | |||||
| FV229 Contender | 9 | 979,14 | 629 | 37 | 45,95% | 617,44 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 853,11 | 563 | 36 | 33,33% | 543,70 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 1390,74 | 904 | 35 | 60,00% | 1845,30 | |||||
| L-60 | 2 | 82,94 | 245 | 35 | 65,71% | 453,30 | |||||
| KV-3 | 7 | 642,91 | 394 | 34 | 44,12% | 584,98 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 1099,73 | 692 | 33 | 45,45% | 1098,39 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 54,58 | 135 | 31 | 48,39% | 67,96 | |||||
| AMX 40 | 4 | 138,20 | 205 | 30 | 43,33% | 298,93 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 99,17 | 167 | 29 | 48,28% | 328,21 | |||||
| WZ-132 | 8 | 484,00 | 493 | 28 | 53,57% | 685,05 | |||||
| StuG IV | 5 | 282,79 | 234 | 28 | 53,57% | 579,66 | |||||
| P.43 | 5 | 255,15 | 291 | 27 | 51,85% | 544,42 | |||||
| T-45 | 2 | 125,30 | 198 | 27 | 51,85% | 484,22 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1112,00 | 499 | 26 | 42,31% | 985,81 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 494,12 | 421 | 25 | 68,00% | 1317,97 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 146,36 | 182 | 25 | 68,00% | 502,04 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 96,75 | 165 | 24 | 45,83% | 301,45 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 798,92 | 800 | 24 | 70,83% | 1049,30 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 953,92 | 595 | 24 | 66,67% | 1867,97 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 54,74 | 134 | 23 | 43,48% | 27,43 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1654,74 | 970 | 23 | 56,52% | 2046,02 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 449,00 | 366 | 23 | 65,22% | 1090,83 | |||||
| G.W. E 100 | 10 | 966,32 | 700 | 22 | 63,64% | 804,94 | |||||
| S-51 | 7 | 739,19 | 572 | 21 | 42,86% | 778,56 | |||||
| Kampfpanzer 67 | 10 | 1431,76 | 537 | 21 | 23,81% | 742,45 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 105,65 | 132 | 20 | 40,00% | 52,16 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 1580,05 | 615 | 20 | 35,00% | 884,53 | |||||
| T-50 | 5 | 78,15 | 154 | 20 | 25,00% | 0,00 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 700,25 | 703 | 20 | 60,00% | 571,99 | |||||
| Kpz. Erich Konzept I | 9 | 1642,20 | 670 | 20 | 45,00% | 1122,69 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 197,84 | 425 | 19 | 47,37% | 145,56 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 187,11 | 157 | 18 | 38,89% | 444,13 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1552,50 | 887 | 18 | 72,22% | 1389,94 | |||||
| M15/42 | 3 | 287,88 | 204 | 16 | 62,50% | 855,66 | |||||
| P26/40 | 4 | 253,50 | 253 | 16 | 50,00% | 508,12 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 2296,88 | 859 | 16 | 50,00% | 1388,72 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 88,13 | 126 | 16 | 43,75% | 92,55 | |||||
| AMX 38 | 3 | 193,44 | 335 | 16 | 81,25% | 723,56 | |||||
| T-60 | 2 | 54,44 | 152 | 16 | 68,75% | 232,54 | |||||
| TS-60 | 9 | 1699,13 | 669 | 16 | 37,50% | 1210,49 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 73,31 | 159 | 16 | 43,75% | 110,35 | |||||
| T3 HMC | 2 | 114,13 | 122 | 15 | 46,67% | 307,05 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 87,13 | 242 | 15 | 53,33% | 149,10 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 49,43 | 97 | 14 | 35,71% | 0,00 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 73,15 | 135 | 13 | 46,15% | 79,09 | |||||
| T32 | 8 | 487,46 | 376 | 13 | 76,92% | 490,30 | |||||
| Challenger | 7 | 611,23 | 497 | 13 | 61,54% | 811,26 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 462,08 | 586 | 13 | 53,85% | 1358,21 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 713,00 | 580 | 12 | 50,00% | 1039,19 | |||||
| Valentine AT | 4 | 194,25 | 320 | 12 | 66,67% | 542,29 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 84,50 | 202 | 10 | 50,00% | 180,59 | |||||
| T-26 | 2 | 87,10 | 185 | 10 | 70,00% | 459,21 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 75,30 | 106 | 10 | 50,00% | 289,48 | |||||
| T-34 with L-11 | 4 | 225,70 | 262 | 10 | 40,00% | 478,47 | |||||
| VK 168.01 Mauerbrecher | 8 | 547,10 | 374 | 10 | 50,00% | 468,97 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 583,30 | 254 | 10 | 10,00% | 282,65 | |||||
| T77 | 8 | 1059,40 | 454 | 10 | 30,00% | 919,65 | |||||
| Ho-Ri 2 | 8 | 435,33 | 445 | 9 | 44,44% | 232,91 | |||||
| FCM 36 | 2 | 82,22 | 127 | 9 | 22,22% | 105,81 | |||||
| M14/41 | 2 | 247,13 | 137 | 8 | 12,50% | 735,29 | |||||
| 4TP | 1 | 172,38 | 146 | 8 | 37,50% | 666,51 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 510,88 | 517 | 8 | 50,00% | 1367,36 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 617,63 | 520 | 8 | 50,00% | 744,43 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 116,75 | 331 | 8 | 87,50% | 261,00 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 476,13 | 303 | 8 | 50,00% | 556,91 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 368,75 | 419 | 8 | 75,00% | 792,27 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 126,13 | 135 | 8 | 25,00% | 262,28 | |||||
| Chi-To SP | 7 | 922,25 | 713 | 8 | 75,00% | 1034,72 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 662,75 | 739 | 8 | 62,50% | 955,28 | |||||
| Ares 85 | 9 | 1468,13 | 1014 | 8 | 75,00% | 1402,84 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 131,14 | 302 | 7 | 71,43% | 712,60 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 92,14 | 197 | 7 | 85,71% | 439,25 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 110,14 | 124 | 7 | 42,86% | 333,66 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 107,43 | 166 | 7 | 42,86% | 52,02 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 686,14 | 606 | 7 | 57,14% | 604,27 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 126,83 | 213 | 6 | 50,00% | 435,20 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 105,17 | 147 | 6 | 50,00% | 189,59 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1016,83 | 686 | 6 | 50,00% | 1004,93 | |||||
| K-91-PT | 9 | 1006,83 | 445 | 6 | 33,33% | 559,66 | |||||
| Löwe | 8 | 1115,67 | 598 | 6 | 16,67% | 1054,87 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 78,40 | 144 | 5 | 40,00% | 97,32 | |||||
| KV-1SA | 5 | 653,40 | 494 | 5 | 20,00% | 1173,05 | |||||
| T-116 | 3 | 100,00 | 158 | 5 | 60,00% | 341,79 | |||||
| T-50-2 | 6 | 0,00 | 166 | 5 | 40,00% | 20,94 | |||||
| Valiant | 5 | 543,40 | 380 | 5 | 20,00% | 1017,14 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 317,00 | 461 | 4 | 50,00% | 1105,62 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 1139,75 | 501 | 4 | 25,00% | 404,69 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 194,25 | 271 | 4 | 50,00% | 705,14 | |||||
| Windhund | 8 | 1370,00 | 624 | 4 | 25,00% | 1260,99 | |||||
| HWK 30 | 8 | 130,75 | 263 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 161,00 | 329 | 3 | 66,67% | 786,47 | |||||
| M2 Light | 2 | 155,67 | 235 | 3 | 66,67% | 667,64 | |||||
| AMR 35 | 2 | 120,67 | 202 | 3 | 33,33% | 274,23 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 314,33 | 236 | 3 | 0,00% | 204,92 | |||||
| Ashbringer | 10 | 2082,33 | 682 | 3 | 33,33% | 1039,69 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1431,33 | 520 | 3 | 0,00% | 1006,16 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 128,00 | 150 | 2 | 50,00% | 541,30 | |||||
| Renault FT | 1 | 30,50 | 89 | 2 | 50,00% | 83,60 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 27,50 | 56 | 2 | 0,00% | 0,90 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 33,50 | 102 | 2 | 50,00% | 143,15 | |||||
| T3E2 Medium Tank | 3 | 245,00 | 314 | 2 | 50,00% | 805,06 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 285,00 | 364 | 2 | 50,00% | 734,08 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 148,50 | 335 | 2 | 100,00% | 437,59 | |||||
| Valentine II | 4 | 214,00 | 485 | 2 | 100,00% | 686,92 | |||||
| Saryuda | 9 | 1197,00 | 691 | 2 | 50,00% | 833,97 | |||||
| FCM 2C | 3 | 275,50 | 485 | 2 | 100,00% | 784,50 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 377,00 | 503 | 2 | 100,00% | 1118,21 | |||||
| Chi-Go | 7 | 1517,00 | 807 | 2 | 50,00% | 1824,39 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 43,00 | 218 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| 14TP | 4 | 222,00 | 300 | 1 | 100,00% | 870,62 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 840,00 | 965 | 1 | 100,00% | 664,58 | |||||
| Strv m/31 | 3 | 39,00 | 146 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| KV-1 shielded | 5 | 327,00 | 254 | 1 | 0,00% | 311,35 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 72,00 | 111 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 840,00 | 280 | 1 | 0,00% | 485,55 | |||||
| Strv S1 | 8 | 2164,00 | 679 | 1 | 100,00% | 2356,75 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 198,00 | 158 | 1 | 0,00% | 269,01 | |||||
| Vz. 62 Jasan | 9 | 2722,00 | 1400 | 1 | 100,00% | 2949,64 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 194,00 | 671 | 1 | 100,00% | 1122,90 | |||||
| AMX 13 57 | 7 | 215,00 | 248 | 1 | 0,00% | 92,01 |
Don_Lonso
Náhodné bitvy
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 46943 | 0 | 122 | 446 | ||||
| Průměrný tier | 7,88 | 0,00 | 10,73 | 9,85 | ||||
| Vítězství | 22401 | 47,72% | 0 | 0,00% | 73 | 59,84% | 230 | 51,57% |
| Porážky | 23939 | 51,00% | 0 | 0,00% | 47 | 38,52% | 213 | 47,76% |
| Remízy | 603 | 1,28% | 0 | 0,00% | 2 | 1,64% | 3 | 0,67% |
| Přežito bitev | 9787 | 20,85% | 0 | 0,00% | 30 | 24,59% | 95 | 21,30% |
| Zničeno tanků | Ø | 27338 | 0,58 | 0 | 0,00 | 94 | 0,77 | 297 | 0,67 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,74 | 0,00 | 1,02 | 0,85 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 48168 | 1,03 | 0 | 0,00 | 134 | 1,10 | 610 | 1,37 |
| Průměrné poškození | 936,66 | 0,00 | 2.020,76 | 1.488,70 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 26861 | 0,57 | 0 | 0,00 | 7 | 0,06 | 15 | 0,03 |
| Obrana báze | Ø | 9039 | 0,19 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 500,91 | 0,00 | 923,33 | 692,15 | ||||
| WN7 | 797,94 | 0,00 | 1095,41 | 932,48 | ||||
| WN8 | 942,20 | 0,00 | 1479,83 | 1196,50 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 46943 | |
| Průměrný tier | 7,88 | |
| Vítězství | 22401 | 47,72% |
| Porážky | 23939 | 51,00% |
| Remízy | 603 | 1,28% |
| Přežito bitev | 9787 | 20,85% |
| Zničeno tanků | Ø | 27338 | 0,58 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,74 | |
| Detekováno tanků | Ø | 48168 | 1,03 |
| Průměrné poškození | 936,66 | |
| Obsazování báze | Ø | 26861 | 0,57 |
| Obrana báze | Ø | 9039 | 0,19 |
| Průměrné zkušenosti | 500,91 | |
| WN7 | 797,94 | |
| WN8 | 942,20 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Průměrný tier | 0,00 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 122 | |
| Průměrný tier | 10,73 | |
| Vítězství | 73 | 59,84% |
| Porážky | 47 | 38,52% |
| Remízy | 2 | 1,64% |
| Přežito bitev | 30 | 24,59% |
| Zničeno tanků | Ø | 94 | 0,77 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,02 | |
| Detekováno tanků | Ø | 134 | 1,10 |
| Průměrné poškození | 2.020,76 | |
| Obsazování báze | Ø | 7 | 0,06 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 923,33 | |
| WN7 | 1095,41 | |
| WN8 | 1479,83 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 446 | |
| Průměrný tier | 9,85 | |
| Vítězství | 230 | 51,57% |
| Porážky | 213 | 47,76% |
| Remízy | 3 | 0,67% |
| Přežito bitev | 95 | 21,30% |
| Zničeno tanků | Ø | 297 | 0,67 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,85 | |
| Detekováno tanků | Ø | 610 | 1,37 |
| Průměrné poškození | 1.488,70 | |
| Obsazování báze | Ø | 15 | 0,03 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 692,15 | |
| WN7 | 932,48 | |
| WN8 | 1196,50 | |
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:
Globální mapa X
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VIII
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VI
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev v rotě
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky týmových bitev
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 202 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 99 | 49,01% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 103 | 50,99% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 73 | 36,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 111 | 0,55 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,86 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 147 | 0,73 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 972,25 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 824 | 4,08 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 998 | 4,94 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 492,26 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 202 | |
| Vítězství | 99 | 49,01% |
| Porážky | 103 | 50,99% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 73 | 36,14% |
| Zničeno tanků | Ø | 111 | 0,55 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,86 | |
| Detekováno tanků | Ø | 147 | 0,73 |
| Průměrné poškození | 972,25 | |
| Obsazování báze | Ø | 824 | 4,08 |
| Obrana báze | Ø | 998 | 4,94 |
| Průměrné zkušenosti | 492,26 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky šarvátek
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 94 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 37 | 39,36% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 53 | 56,38% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 4 | 4,26% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 27 | 28,72% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 57 | 0,61 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,85 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 56 | 0,60 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 814,49 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 182 | 1,94 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 6 | 0,06 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 362,97 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 94 | |
| Vítězství | 37 | 39,36% |
| Porážky | 53 | 56,38% |
| Remízy | 4 | 4,26% |
| Přežito bitev | 27 | 28,72% |
| Zničeno tanků | Ø | 57 | 0,61 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,85 | |
| Detekováno tanků | Ø | 56 | 0,60 |
| Průměrné poškození | 814,49 | |
| Obsazování báze | Ø | 182 | 1,94 |
| Obrana báze | Ø | 6 | 0,06 |
| Průměrné zkušenosti | 362,97 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev o opevnění
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen