DrRedul

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 25.02.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev621000
Průměrný tier5,860,000,000,00
Vítězství28846,38%00,00%00,00%00,00%
Porážky32752,66%00,00%00,00%00,00%
Remízy60,97%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev11919,16%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø2980,4800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,590,000,000,00
Detekováno tanků | Ø4000,6400,0000,0000,00
Průměrné poškození484,960,000,000,00
Obsazování báze | Ø18512,9800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø3830,6200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti400,090,000,000,00
WN7645,110,000,000,00
WN8621,480,000,000,00
Celkem
Bitev621
Průměrný tier5,86
Vítězství28846,38%
Porážky32752,66%
Remízy60,97%
Přežito bitev11919,16%
Zničeno tanků | Ø2980,48
Poměr zabití / smrtí0,59
Detekováno tanků | Ø4000,64
Průměrné poškození484,96
Obsazování báze | Ø18512,98
Obrana báze | Ø3830,62
Průměrné zkušenosti400,09
WN7645,11
WN8621,48
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (51)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
FV224 Chopper7721,274827451,35%691,18
StuG III Ausf. G5488,002964346,51%984,12
Jagdpanther7479,124524168,29%620,38
Churchill VII6475,235104052,50%701,76
GSOR the TANK 9729,975003743,24%472,59
Churchill I5543,373453540,00%978,63
Jagdpanzer IV6540,634283043,33%779,29
VK 30.01 (H)5499,843692544,00%982,06
Pz.Kpfw. III Ausf. J4337,182752245,45%783,75
T-1506516,254202035,00%641,23
M24E2 Super Chaffee 6229,583781947,37%452,96
T-284271,592611752,94%722,38
VK 36.01 (H)6536,403841533,33%693,83
StuG III Ausf. B4504,074261464,29%1358,60
M3 Stuart3292,153091330,77%1025,14
113 Beijing Opera 10739,465981338,46%301,36
ST-II10849,755821241,67%351,02
SU-122A5139,75114128,33%30,07
T26E4 SuperPershing 884,183081127,27%0,00
Kanonenjagdpanzer 105 8263,603061050,00%137,13
AMX 383153,901641050,00%379,84
Matilda4611,604291040,00%1855,56
Tiger I7524,44596955,56%570,08
FV227 Conceiver8391,00585850,00%244,53
AMX 404283,75297837,50%900,03
Pz.Kpfw. III Ausf. E3370,38385862,50%1265,84
KV-15658,38700862,50%1448,07
Type 2597 Chi-Ha3235,00218742,86%625,85
Valentine3498,00339520,00%1646,61
T-34-85M 6308,00298540,00%234,59
M8A14221,40259560,00%472,64
Pz.Kpfw. T 25 5162,0019450,00%121,34
BZ-7510331,75575450,00%142,02
Cruiser Mk. II2191,33192333,33%599,72
Type 97 Chi-Ha3197,3313430,00%412,45
M5A1 Stuart4294,5026120,00%803,39
T-602165,502842100,00%800,17
Cruiser Mk. I10,0032250,00%85,14
M2 Light2541,505492100,00%2556,39
Valentine II 4236,0019510,00%498,30
Fiat 30001243,001801100,00%1228,59
BT-530,001610,00%0,00
T1 Cunningham1183,002791100,00%1247,04
IS-2-II8217,0027810,00%0,00
Renault Otsu1309,0026610,00%1367,49
T6 Medium41396,0010801100,00%3892,04
M14/412614,005331100,00%2680,90
Pz.Sfl. IVc5134,0013810,00%8,63
T-703216,003441100,00%803,83
SU-76M4812,007491100,00%2834,84
Type 95 Ha-Go2282,005101100,00%1494,42

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 25.02.2025