EHIDE

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 06.09.2024

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev10194000
Průměrný tier6,650,000,000,00
Vítězství491148,18%00,00%00,00%00,00%
Porážky519750,98%00,00%00,00%00,00%
Remízy860,84%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev189618,60%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø69290,6800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,840,000,000,00
Detekováno tanků | Ø113721,1200,0000,0000,00
Průměrné poškození740,510,000,000,00
Obsazování báze | Ø71510,7000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø23830,2300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti450,590,000,000,00
WN7875,820,000,000,00
WN81006,740,000,000,00
Celkem
Bitev10194
Průměrný tier6,65
Vítězství491148,18%
Porážky519750,98%
Remízy860,84%
Přežito bitev189618,60%
Zničeno tanků | Ø69290,68
Poměr zabití / smrtí0,84
Detekováno tanků | Ø113721,12
Průměrné poškození740,51
Obsazování báze | Ø71510,70
Obrana báze | Ø23830,23
Průměrné zkušenosti450,59
WN7875,82
WN81006,74
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3000
Vítězství133,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky266,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev133,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø20,6700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození936,670,000,000,00
Obsazování báze | Ø165,3300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti270,000,000,000,00
Celkem
Bitev3
Vítězství133,33%
Porážky266,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev133,33%
Zničeno tanků | Ø20,67
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození936,67
Obsazování báze | Ø165,33
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti270,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev104000
Vítězství4644,23%00,00%00,00%00,00%
Porážky5855,77%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3432,69%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø500,4800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,710,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1221,1700,0000,0000,00
Průměrné poškození829,770,000,000,00
Obsazování báze | Ø780,7500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø5094,8900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti394,410,000,000,00
Celkem
Bitev104
Vítězství4644,23%
Porážky5855,77%
Remízy00,00%
Přežito bitev3432,69%
Zničeno tanků | Ø500,48
Poměr zabití / smrtí0,71
Detekováno tanků | Ø1221,17
Průměrné poškození829,77
Obsazování báze | Ø780,75
Obrana báze | Ø5094,89
Průměrné zkušenosti394,41
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev96000
Vítězství2728,13%00,00%00,00%00,00%
Porážky6769,79%00,00%00,00%00,00%
Remízy22,08%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1717,71%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø440,4600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,560,000,000,00
Detekováno tanků | Ø850,8900,0000,0000,00
Průměrné poškození576,150,000,000,00
Obsazování báze | Ø2192,2800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1451,5100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti205,860,000,000,00
Celkem
Bitev96
Vítězství2728,13%
Porážky6769,79%
Remízy22,08%
Přežito bitev1717,71%
Zničeno tanků | Ø440,46
Poměr zabití / smrtí0,56
Detekováno tanků | Ø850,89
Průměrné poškození576,15
Obsazování báze | Ø2192,28
Obrana báze | Ø1451,51
Průměrné zkušenosti205,86
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev4000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky4100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø10,2500,0000,0000,00
Průměrné poškození1.084,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti87,500,000,000,00
Celkem
Bitev4
Vítězství00,00%
Porážky4100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø10,25
Průměrné poškození1.084,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti87,50
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (195)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
SU-100Y 6666,0738148650,21%1122,92
FV4202 8797,6154234944,13%946,24
IS-381267,3053734449,71%1513,24
M41 Walker Bulldog8502,1841827750,90%834,14
T-1091333,5754627647,83%1262,88
KV-856606,8735024944,98%910,02
Tiger II8836,8648123647,03%819,69
Rhm.-Borsig Waffenträger8913,7348723344,64%721,39
Sturer Emil7688,2233321544,65%830,43
T-34-856543,1436517448,28%998,50
SMV CC-64 Vipera 81288,0363117240,12%1197,06
IS7825,2144117150,88%1060,30
AMX Chasseur de chars 8517,2747317141,52%441,04
T499527,0150616638,55%483,70
M24 Chaffee5239,0532816557,58%786,61
Type 64 6427,1742115948,43%967,31
T376396,8339215756,69%1058,87
WZ-120-1G FT 8981,6262415752,23%986,32
AE Phase I 91871,9384215551,61%1686,73
T297770,0938014143,26%775,05
E 7591530,4076014044,29%1425,88
Pz.Kpfw. T 25 5489,1142814056,43%1422,27
Object 705A102335,1986613551,85%1791,91
BZ-176 81440,9486313353,38%1474,97
Tiger I7863,5948013151,91%1086,73
M18 Hellcat6352,7628612850,00%453,59
Nashorn6489,3129812446,77%735,88
VK 36.01 (H)6569,1636912347,15%883,37
Bat.-Châtillon Bourrasque 81461,2477312342,28%1714,66
T-345354,8128612246,72%890,56
M22 Locust 3178,0429810750,47%608,23
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4324,9226210548,57%832,47
Jagdtiger91445,6467810547,62%1092,73
Spähpanzer SP I C7511,4760310446,15%840,92
KV-15379,2931510247,06%622,09
VK 28.016321,0434610157,43%850,77
VK 16.02 Leopard5292,042979747,42%858,73
M66552,653939549,47%757,08
Waffenträger auf Pz. IV91340,755349547,37%956,57
M415291,402569455,32%385,62
T675280,772569346,24%464,88
Jagdpanzer E 100101583,926009139,56%923,34
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5352,082758037,50%757,18
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4120,962197951,90%262,69
Pz.Sfl. IVc5338,902607948,10%664,25
KV-26528,683667847,44%770,97
Type T-345326,522807350,68%811,28
KV-1S6421,213447361,64%756,52
M3 Lee4201,552056946,38%577,75
T-284178,112206460,94%510,90
T1 Heavy5498,023816160,66%1061,80
StuG III Ausf. G5414,853135550,91%911,62
Pz.Kpfw. I Ausf. C3150,442545547,27%608,07
M5A1 Stuart4187,152415341,51%460,65
59-166247,262925345,28%484,13
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8858,554465349,06%849,19
Jagdpanther7622,494055147,06%660,77
Churchill III 5421,104045044,00%710,49
ELC EVEN 90 8498,226725044,00%806,71
BT-22104,081844955,10%405,87
Marder 38T4233,421804835,42%367,17
Pz.Kpfw. II Luchs4184,022634656,52%575,89
T-437626,334084645,65%891,57
M48A2 Räumpanzer 81311,398564647,83%1562,76
IS-7101343,386084540,00%816,40
Char Mle. 75 9861,646894454,55%1160,34
IS-6 B 81168,686784450,00%1253,85
Concept 1B 91864,809824459,09%1638,00
AT 25239,302754341,86%335,09
UDES 14 Alt 581278,247464245,24%1739,86
UDES 1691542,837254242,86%1354,10
Ikv 65 Alt II6405,542674141,46%500,10
BT-7 artillery 3148,282014045,00%380,58
A-205108,791933956,41%260,03
Tetrarch 2104,051723948,72%378,56
Strv 103-091358,115873743,24%1011,26
B14244,092423534,29%502,93
M8A14272,032493450,00%588,87
UDES 038667,585573357,58%619,17
SMV CC-567905,286713253,13%1243,96
Emil I8855,037343158,06%880,31
Emil II91687,108953151,61%1498,14
M5 Stuart4160,452813164,52%437,51
T-463105,281652951,72%294,28
Controcarro 1 Mk. 291568,287302944,83%1236,21
DBV-152 101722,765832941,38%893,96
Ferdinand8863,315462958,62%829,85
T2 Medium Tank2135,252312857,14%697,42
E 100101077,824902832,14%484,27
Strv 746692,895622744,44%1171,48
Alecto4229,692742650,00%491,91
Jagdpanzer IV6490,963332528,00%602,56
SDP 58 Kilana81168,486512540,00%1062,85
BT-74127,041542425,00%198,10
Gonsalo 81229,298072454,17%1237,35
121B 101989,137942454,17%1582,51
Controcarro 3 Minotauro102044,357492343,48%1309,31
Spähpanzer Ru 2519502,834712339,13%445,86
Object 277101464,326992240,91%961,59
GSOR 1010 FB 81377,437072142,86%1527,32
Sav m/43499,701452040,00%11,79
Marder II389,111351963,16%201,95
Object 703 Version II 81246,218241947,37%1227,49
Vz. 68 Squall 8639,005181931,58%834,77
T56 GMC3145,221531850,00%338,56
T404336,722681850,00%722,51
Valentine AT4279,282801866,67%907,50
Achilles6216,222981838,89%96,63
Strv 103B101939,887981770,59%1380,38
KV-220-2 5535,417791758,82%1014,44
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2116,763241770,59%609,84
M3 Stuart3149,062031637,50%387,74
Ikv 723145,631741631,25%183,62
Pz.Kpfw. 38 (t)3194,692291643,75%590,93
UDES 15/16101784,066691637,50%1207,51
SDP 57 Gowika7825,885041637,50%751,57
SU-263127,131571668,75%354,19
Birch Gun4188,941911643,75%507,90
Matilda Black Prince 5288,693021656,25%652,64
Type 98 Ke-Ni3141,201721540,00%367,52
AMX 38388,731201520,00%36,10
Covenanter5212,872231533,33%451,43
Caernarvon Action X 81076,877911546,67%1088,21
Lago4304,713181442,86%871,20
Sexton II3111,141771471,43%454,79
M2 Medium Tank3202,862421442,86%689,47
T3 HMC2154,501781457,14%597,38
T1 Cunningham150,15821323,08%38,15
Kranvagn101380,316771346,15%808,12
Cruiser Mk. IV4152,381731338,46%246,59
Cruiser Mk. III3182,852321361,54%918,53
AMBT 81137,237311361,54%1100,13
Pz.Kpfw. 35 (t)2159,502301040,00%679,34
Type 91 Heavy3113,701271030,00%125,63
AT-1250,1176933,33%0,28
Projekt ION 81144,56607933,33%662,93
VK 30.01 (P)61370,11912966,67%2665,52
E 77 91305,56647933,33%765,02
Progetto M35 mod. 46 81265,33818977,78%1605,38
Strv m/40L3424,13264862,50%1781,70
Type 95 Ha-Go283,50161850,00%196,16
60TP Lewandowskiego101341,63536825,00%679,95
T-262105,13166875,00%565,06
BDR G1 B5179,38191837,50%64,05
Stuart I-IV3264,86431757,14%1136,90
SU-18291,8698728,57%300,96
Type 2597 Chi-Ha3192,86161714,29%522,86
Universal Carrier 2-pdr2121,29156757,14%393,84
Lorraine 40 t 8869,00670757,14%931,60
Pvlvv fm/42268,33206666,67%265,60
Renault UE 57379,00166650,00%87,58
AT 86972,33765683,33%2178,74
T-62A10874,83386633,33%363,31
HWK 128224,5022260,00%77,82
M47 Iron Arnie 8726,83600650,00%606,25
Super Hellcat 7430,67426633,33%335,53
T-50-2 6622,80574580,00%2257,59
M2 Light2159,75232450,00%547,48
Vickers Mk. E Type B2145,00161425,00%457,50
Ikv 1035197,75360450,00%297,88
Panzerjäger I2330,75276450,00%1233,24
SDP 44 Burza61383,509564100,00%3269,61
Tiger (P)71214,50791450,00%1943,48
Pz.Kpfw. I270,00181450,00%147,15
DZT-159 91200,00620425,00%712,42
M22115,00191333,33%332,28
Type 97 Te-Ke 282,671683100,00%397,45
SU-76M4160,67178366,67%429,29
Loyd Gun Carriage2242,67196366,67%1672,64
Renault R35246,6780333,33%0,00
Type 63 8723,33516333,33%446,94
TOG II* 6414,003363100,00%615,19
D1254,503042100,00%261,00
Object 261101686,009692100,00%1453,70
G.Pz. Mk. VI (e)244,001322100,00%261,00
Grille 15101102,508812100,00%740,23
Object 283 91153,0039920,00%752,66
XM57 8964,50619250,00%617,54
M24E2 Super Chaffee 6109,0021020,00%0,00
SU-855123,006510,00%0,00
D23660,0012911100,00%4773,56
Leichttraktor1202,002501100,00%1118,50
MS-1199,002051100,00%561,46
SU-5447,001151100,00%261,00
Renault FT AC2229,003231100,00%1143,85
SU-100M17790,009651100,00%1239,70
XM551 Sheridan10871,0036510,00%575,06
GSOR the TANK 91162,008671100,00%985,02
KJPZ TIII Jäger 92055,009921100,00%1508,07
T-29 399,0011610,00%60,24
Rheinmetall Skorpion G 8416,0037110,00%111,35
56TP 81438,0057810,00%1548,94
L-60 2190,0027510,00%916,99
Type 5 Ka-Ri 8959,0026310,00%523,70
ShPTK-TVP 100 8879,009051100,00%823,27

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 06.09.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 06.09.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 25.02.2017
Opustil klan: 22.12.2018
Pozice: Vojín
Přijat: 09.05.2015
Opustil klan: 31.05.2015
Pozice: Rekrut
Přijat: 01.07.2015
Opustil klan: 06.07.2015
Pozice: Vojín
Přijat: 02.06.2015
Opustil klan: 29.06.2015
Pozice: Rekrut
Přijat: 05.04.2015
Opustil klan: 06.05.2015
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 17.07.2015
Opustil klan: 21.11.2015
Pozice: Rekrut
Přijat: 13.07.2015
Opustil klan: 13.07.2015
Pozice: Rekrut
Přijat: 27.11.2016
Opustil klan: 19.12.2016
Pozice: Rekrut
Přijat: 08.01.2017
Opustil klan: 28.01.2017
Pozice: Rekrut
Přijat: 27.01.2019
Opustil klan: 24.05.2019