Exploer_CZE_2003

clanlogo
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 11.07.2018

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev514403060
Průměrný tier6,380,009,109,05
Vítězství248648,33%00,00%1033,33%2338,33%
Porážky260150,56%00,00%2066,67%3660,00%
Remízy571,11%00,00%00,00%11,67%
Přežito bitev84416,41%00,00%310,00%1016,67%
Zničeno tanků | Ø30690,6000,00100,33280,47
Poměr zabití / smrtí0,710,000,370,56
Detekováno tanků | Ø48440,9400,00200,67450,75
Průměrné poškození768,860,001.235,001.286,65
Obsazování báze | Ø19020,3700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø6550,1300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti437,580,00626,30684,12
WN7844,800,00442,89579,31
WN81045,680,00755,00857,22
Celkem
Bitev5144
Průměrný tier6,38
Vítězství248648,33%
Porážky260150,56%
Remízy571,11%
Přežito bitev84416,41%
Zničeno tanků | Ø30690,60
Poměr zabití / smrtí0,71
Detekováno tanků | Ø48440,94
Průměrné poškození768,86
Obsazování báze | Ø19020,37
Obrana báze | Ø6550,13
Průměrné zkušenosti437,58
WN7844,80
WN81045,68
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev30
Průměrný tier9,10
Vítězství1033,33%
Porážky2066,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev310,00%
Zničeno tanků | Ø100,33
Poměr zabití / smrtí0,37
Detekováno tanků | Ø200,67
Průměrné poškození1.235,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti626,30
WN7442,89
WN8755,00
Posledních 30 dní
Bitev60
Průměrný tier9,05
Vítězství2338,33%
Porážky3660,00%
Remízy11,67%
Přežito bitev1016,67%
Zničeno tanků | Ø280,47
Poměr zabití / smrtí0,56
Detekováno tanků | Ø450,75
Průměrné poškození1.286,65
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti684,12
WN7579,31
WN8857,22
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2000
Vítězství150,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky150,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev150,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø42,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození137,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti266,000,000,000,00
Celkem
Bitev2
Vítězství150,00%
Porážky150,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev150,00%
Zničeno tanků | Ø10,50
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø42,00
Průměrné poškození137,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti266,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (142)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Rheinmetall Skorpion G 81107,6950944942,98%1014,41
Leo7627,8840330844,48%808,50
E 7591541,8057223049,57%1432,54
Emil II91723,3669816951,48%1570,14
Tiger II81150,6368216651,81%1302,41
Emil I81056,7154916446,95%1065,80
E 100101951,4565116251,85%1495,06
Object 70591524,6569115648,72%1314,54
Strv 746411,5131714345,45%578,92
UDES 14 Alt 581088,9659413545,93%1196,60
Tiger I7844,0656112651,59%1023,91
Strv m/425282,3330112250,82%621,80
Excelsior 5336,7035711652,59%530,10
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5375,2333811553,04%906,70
Spähpanzer SP I C7456,0545310657,55%817,19
IS7905,4442010138,61%1069,09
P.435264,122629454,26%590,15
M374197,451688948,31%498,91
M127665,874258943,82%675,96
Lago4172,971828641,86%309,81
IS-M81403,377897847,44%1562,52
P.43 bis6586,593827546,67%980,52
VK 28.016409,304317152,11%1078,96
Pz.Sfl. IVb4253,542097044,29%610,97
O-I6882,055676352,38%1558,47
M10 RBFM 5619,544745651,79%1273,15
T-34 shielded 5658,805185446,30%1824,89
P.43 ter7760,855454654,35%1261,10
Lorraine 39L AM3127,131194546,67%246,05
VK 36.01 (H)6573,325384465,91%1036,63
Grille5439,073384440,91%759,19
T-29 3226,912284447,73%690,83
AMX M4 mle. 49 Liberté 81225,267994351,16%1431,39
Strv m/40L377,231404047,50%78,35
O-Ni71144,927373961,54%1608,65
KV-1S6810,694223958,97%1467,41
Hummel6649,873853834,21%684,18
Type 95 Heavy4260,732343740,54%708,04
Wespe3141,431423745,95%335,26
WZ-120-1G FT 8763,144363764,86%804,24
Kranvagn102134,786853644,44%1623,77
M7 Priest3146,001453551,43%296,86
Pz.Kpfw. I Ausf. C3275,242983450,00%1235,41
14TP4192,912423250,00%558,93
M4A3E8 Thunderbolt VII 6587,505453256,25%1057,14
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4146,741953158,06%359,77
SU-263143,601363046,67%223,65
Type 3 Chi-Nu Kai 5258,172502941,38%450,13
P26/404143,192752762,96%331,33
25TP KSUST II5487,504392653,85%1087,95
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3103,161442548,00%149,37
VK 16.02 Leopard5407,255212475,00%1375,41
AMX ELC bis5344,672582450,00%1150,59
AMX 105 AM mle. 474307,752032450,00%996,59
M2 Medium Tank3147,701582343,48%358,23
Ikv 723135,181442231,82%134,33
M415406,643242259,09%612,70
O-I Experimental5434,593232250,00%689,70
KV-15573,903182142,86%1072,79
Matilda4272,651992030,00%503,63
T34 8821,503722030,00%625,39
M4A1 Revalorisé 8616,853572040,00%458,39
G.Pz. Mk. VI (e)256,37721926,32%61,95
AMX 404231,182871776,47%915,97
M3 Lee4145,711691747,06%344,50
Pz.Kpfw. II Luchs4258,713711758,82%916,36
BT-7 artillery 3474,414551758,82%2052,11
UDES 169951,815491637,50%610,71
M15/423216,072211442,86%485,05
Primo Victoria 8786,506711450,00%884,26
TKS z n.k.m. 20 mm 2105,001771353,85%448,03
King Tiger (Captured) 7945,234541346,15%975,33
10TP3111,671671258,33%364,71
T1 HMC247,001181241,67%29,38
SU-182129,731031118,18%561,91
Pz.Kpfw. III Ausf. E3109,451451145,45%139,93
M4A1 Sherman5682,89519944,44%1765,21
Pvlvv fm/42246,7875922,22%0,00
T3 HMC216,562490,00%0,00
KV-220-2 5452,89651966,67%840,71
Dicker Max 6683,00302911,11%975,55
T-26G FT276,38119837,50%0,37
Lorraine 40 t 8670,63401850,00%555,55
LT vz. 383126,29179771,43%510,41
Pz.Kpfw. I226,71102757,14%177,06
Renault FT 75 BS2139,171856100,00%897,98
ST vz. 394333,17239650,00%873,97
Cruiser Mk. I140,33124683,33%261,00
AMX 383347,17277616,67%1085,15
Type 89 I-Go/Chi-Ro278,8389633,33%56,69
VK 30.01 (P)6711,50362633,33%940,44
MKA 2138,50171633,33%257,85
Churchill III 5366,33253616,67%467,96
Strv m/382117,00181540,00%282,46
SU-5470,60139560,00%233,24
M4 Improved 5556,60482540,00%1610,69
SU-122A5359,00257520,00%616,15
L-60 2117,40217540,00%458,03
M14/412149,50216475,00%581,97
BT-22126,00164425,00%421,70
Pz.Kpfw. II2179,00502450,00%664,23
Object 705A10863,50863475,00%555,79
Heavy Tank No. VI 6266,25275425,00%129,17
Matilda Black Prince 5491,00500475,00%1244,47
Terrifiant 91812,50857450,00%1297,68
LT vz. 352194,333563100,00%1142,39
T1 Cunningham119,33123333,33%0,00
Renault Otsu160,335530,00%10,95
Hotchkiss H352161,6711930,00%571,70
VK 75.01 (K) 8407,33343333,33%152,85
StuG IV 5343,673493100,00%919,43
Vickers Medium Mk. I139,501442100,00%264,10
Kolohousenka135,5071250,00%76,78
Renault NC-31115,00104250,00%84,37
7TP2177,00277250,00%572,81
MS-1170,002312100,00%376,67
Panzerjäger I2420,005002100,00%2516,24
Type 91 Heavy3164,50153250,00%442,01
FCM 362250,00370250,00%1086,86
T-127 371,508320,00%0,00
TS-5 82418,5013182100,00%2700,45
Somua SM 8899,5033920,00%544,56
Strv fm/21172,001771100,00%386,16
Fiat 300010,001810,00%0,00
Renault FT1166,002241100,00%963,26
M22208,002561100,00%996,74
Vickers Medium Mk. III3362,004551100,00%1621,23
Leichttraktor1220,006361100,00%1425,30
Sav m/434216,002731100,00%593,03
T-2620,006410,00%0,00
AT-1247,003621100,00%261,00
T2 Medium Tank20,001371100,00%261,00
M3G FT30,004810,00%0,00
M446985,008841100,00%1941,90
Panhard AMD 178B650,0011510,00%0,00
T6 Medium40,009310,00%0,00
FV225 Collector 91112,0032610,00%650,30
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61277,008661100,00%4371,06
Pz.Sfl. IC 4636,0027310,00%1554,99
Cromwell B 6836,0024410,00%1503,69
Valiant 50,003141100,00%261,00
ELC EVEN 90 8552,009410,00%678,58

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 11.07.2018
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 11.07.2018
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 18.01.2018
Opustil klan: 21.06.2018