FInDarzYT

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 02.11.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev64531883130
Průměrný tier7,697,618,078,34
Vítězství299746,44%1055,56%4756,63%6550,00%
Porážky336852,19%738,89%3238,55%6046,15%
Remízy881,36%15,56%44,82%53,85%
Přežito bitev108516,81%211,11%56,02%96,92%
Zničeno tanků | Ø32040,5080,44150,18300,23
Poměr zabití / smrtí0,600,500,190,25
Detekováno tanků | Ø65371,01522,891912,302471,90
Průměrné poškození885,05879,28746,76923,45
Obsazování báze | Ø10930,1700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø9880,1500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti554,56671,56621,51618,82
WN7725,491065,01797,72721,82
WN8900,461178,91711,40771,14
Celkem
Bitev6453
Průměrný tier7,69
Vítězství299746,44%
Porážky336852,19%
Remízy881,36%
Přežito bitev108516,81%
Zničeno tanků | Ø32040,50
Poměr zabití / smrtí0,60
Detekováno tanků | Ø65371,01
Průměrné poškození885,05
Obsazování báze | Ø10930,17
Obrana báze | Ø9880,15
Průměrné zkušenosti554,56
WN7725,49
WN8900,46
Posledních 24 hodin
Bitev18
Průměrný tier7,61
Vítězství1055,56%
Porážky738,89%
Remízy15,56%
Přežito bitev211,11%
Zničeno tanků | Ø80,44
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø522,89
Průměrné poškození879,28
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti671,56
WN71065,01
WN81178,91
Posledních 7 dní
Bitev83
Průměrný tier8,07
Vítězství4756,63%
Porážky3238,55%
Remízy44,82%
Přežito bitev56,02%
Zničeno tanků | Ø150,18
Poměr zabití / smrtí0,19
Detekováno tanků | Ø1912,30
Průměrné poškození746,76
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti621,51
WN7797,72
WN8711,40
Posledních 30 dní
Bitev130
Průměrný tier8,34
Vítězství6550,00%
Porážky6046,15%
Remízy53,85%
Přežito bitev96,92%
Zničeno tanků | Ø300,23
Poměr zabití / smrtí0,25
Detekováno tanků | Ø2471,90
Průměrné poškození923,45
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti618,82
WN7721,82
WN8771,14
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.147,500,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti102,000,000,000,00
Celkem
Bitev2
Vítězství00,00%
Porážky2100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø10,50
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození1.147,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti102,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (140)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
E 75 TS 81061,1969035450,85%1077,24
M4A1 Revalorisé 8890,9856034444,77%915,34
Kanonenjagdpanzer 105 81113,9563232351,08%1128,45
Panther7563,5944425343,48%675,49
Rheinmetall Skorpion G 8894,6453823345,49%736,78
Bat.-Châtillon 12 t8334,4754417944,13%364,22
STA-2 8962,8472117849,44%1212,61
Rhm.-Borsig Waffenträger81154,4956216342,33%926,56
WZ-111 model 6 81153,4473816051,25%1086,31
Bat.-Châtillon 25 t AP91044,6659614942,95%820,52
T-549913,6751114938,26%622,14
Tiger II8732,5343414846,62%630,38
SU-10181086,4554414850,68%1152,34
M10391181,6566314542,76%891,83
Object 26391310,0360514551,03%990,66
50TP prototyp 81146,3573312452,42%1173,60
T-448823,3861612444,35%962,47
T3281269,4673811146,85%1297,95
Panther II8867,9459810943,12%910,78
Object 277101522,7570510741,12%904,37
AMX 13 757391,0150910250,00%638,56
Patton the Tank 91058,4557110145,54%868,49
Object 268 Version 4101420,937059948,48%834,90
M446563,713679738,14%716,06
E 7591331,417219350,54%1045,92
E 100101595,655328643,02%976,28
T297580,444057939,24%452,33
Waffenträger auf Pz. IV91292,376207648,68%931,65
VK 30.02 (M)6350,993897245,83%452,73
AMX ELC bis5226,192656841,18%512,59
T-34-856517,223856350,79%892,11
E 5091209,566616350,79%1011,59
TVP VTU Koncept8899,655796245,16%973,98
AMX 12 t6338,663766248,39%733,66
SU-855347,842046137,70%535,10
Sturer Emil7872,346035655,36%1269,80
Bat.-Châtillon 25 t101072,025395536,36%559,82
Grille 15101232,315405437,04%590,39
Chrysler K 8955,916484641,30%832,45
Konštrukta T-34/1007672,365254447,73%878,64
SU-1006517,593824447,73%675,64
T-437725,004944450,00%1128,03
TS-54 81008,166094445,45%872,72
Nashorn6763,914084339,53%1083,35
UDES 15/16101562,936724235,71%918,55
SU-100M17854,755794050,00%1052,08
Strv 746462,244553842,11%646,39
Škoda T 256579,174993655,56%1083,34
T1 Heavy5384,254103647,22%627,93
Ho-Ri 28829,255313641,67%652,16
Type 95 Ji-Ro6751,734643351,52%1164,26
AMX M4 mle. 49 8889,786303237,50%785,08
Chi-To SP71163,197763154,84%1453,60
TBT 91305,816903148,39%864,73
Excelsior 5237,873403135,48%208,23
121B 101158,576773050,00%713,43
M415323,562492748,15%356,58
ELC EVEN 90 8306,524122737,04%265,81
AMX 404191,812482638,46%510,47
SU-1527801,285352544,00%961,01
Object 140101275,647932564,00%1006,66
Jagdpanther II8576,414262240,91%337,14
T-345555,574532152,38%1435,52
Emil I81273,716362142,86%1266,35
Type 3 Ho-Ni III5660,334222152,38%1527,96
ISU-15281398,437272152,38%1315,73
Prototipo 6 8973,716112142,86%745,67
KV-1S6436,804892055,00%650,92
Panhard AMD 178B6371,166091978,95%1025,31
ST vz. 394336,673981866,67%1115,15
Škoda T 245467,064391827,78%1144,43
BT-7 artillery 3169,762671764,71%604,08
IS7507,945381650,00%519,01
Lago4231,002631643,75%499,74
StuG III Ausf. B4489,132691650,00%1099,31
M127468,472811513,33%293,54
Type 1 Chi-He4268,463091353,85%684,53
Strv m/425465,674081250,00%1010,94
Cromwell B 6563,674301258,33%941,83
Super Hellcat 7239,003281233,33%48,46
Fantôme 9952,007071258,33%800,70
StuG III Ausf. G5632,364081145,45%1309,64
IS-381071,366901145,45%995,99
M2 Medium Tank3237,903341050,00%818,35
T-29 3153,502861050,00%352,73
Škoda T 27 8595,905381050,00%582,02
Heavy Tank No. VI 6731,704351040,00%1118,62
Vz. 58 Medvěd 91230,706271040,00%713,84
SU-122-44 7826,004221050,00%1011,72
Dicker Max 6826,104141070,00%1707,61
Bretagne Panther 6503,704001070,00%820,15
T78 6729,404411030,00%823,36
AMX Canon d'assaut 105 8278,303071050,00%135,20
AMX M4 mle. 49 Liberté 8977,104781050,00%1025,55
SU-76M4256,22368966,67%744,15
M374257,13226837,50%650,80
Hotchkiss EBR7259,75436850,00%374,43
Strv S1 81112,50551862,50%1076,14
Valiant 5681,13602837,50%1309,03
M10 RBFM 5465,88388837,50%638,80
TKS z n.k.m. 20 mm 2182,00416771,43%1060,41
M66423,00511771,43%656,26
T-284133,71157728,57%127,11
Pz.Kpfw. I Ausf. C3139,29205757,14%552,81
M7 Priest3133,17139633,33%82,83
T-50-2 6332,00444666,67%835,56
M3 Lee4122,80295560,00%356,83
Pz.Sfl. IC 4466,00221520,00%1357,19
leKpz M 41 90 mm 8312,0023750,00%240,59
MS-11239,00247450,00%1205,60
Strv m/31 3104,75382475,00%264,12
Marder 38T4158,759340,00%125,43
Tiger 131 6625,25538450,00%797,96
T-34-85M 6366,50406450,00%390,05
Type 97 Chi-Ha3169,3312530,00%314,60
SU-182111,0092333,33%417,50
AMX 38348,33211366,67%239,18
Marder II3108,3394333,33%70,76
KV-15438,33522366,67%878,79
G.Pz. Mk. VI (e)283,6787333,33%224,78
Pz.Sfl. IVc5128,009530,00%0,00
BT-7496,002872100,00%311,17
T-26287,00123250,00%276,30
SU-85B4147,008920,00%111,65
Pz.Kpfw. I216,005120,00%0,00
T18 HMC319,505220,00%0,00
AM 39 Gendron-Somua 227,002572100,00%261,00
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81008,508812100,00%1132,24
Leox 9205,00456250,00%133,28
Strv fm/211245,003771100,00%1580,11
Renault FT126,003610,00%0,00
Panzerjäger I2165,002691100,00%687,18
Pz.Kpfw. III/IV50,001781100,00%261,00
T-109368,007501100,00%295,17
Gabler’s Destroyer 5144,005001100,00%375,19
BT-5369,001591100,00%261,00
T-45 257,003231100,00%261,00
AMX ELC 901 6226,004521100,00%538,43
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6520,005521100,00%850,71
FCM 2C 3331,005131100,00%945,47

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 02.11.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 19.08.2025
Opustil klan: 18.09.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 19.07.2025
Opustil klan: 24.07.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 31.01.2025
Opustil klan: 20.03.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 03.07.2021
Opustil klan: 30.01.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 02.07.2021
Opustil klan: 24.12.2024