Fernando_PT

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev413659196590
Průměrný tier7,288,788,308,12
Vítězství2012948,66%555,56%9246,94%29650,17%
Porážky2065749,94%444,44%10252,04%28247,80%
Remízy5791,40%00,00%21,02%122,03%
Přežito bitev1213729,34%333,33%4723,98%14724,92%
Zničeno tanků | Ø277510,6780,891280,653470,59
Poměr zabití / smrtí0,951,330,860,78
Detekováno tanků | Ø301460,7380,891640,844790,81
Průměrné poškození830,351.573,891.181,371.082,15
Obsazování báze | Ø116800,2870,78740,382800,47
Obrana báze | Ø191800,4600,001950,992630,45
Průměrné zkušenosti445,08521,44451,17541,27
WN7847,641163,39930,24874,10
WN8986,701565,171176,311096,17
Celkem
Bitev41365
Průměrný tier7,28
Vítězství2012948,66%
Porážky2065749,94%
Remízy5791,40%
Přežito bitev1213729,34%
Zničeno tanků | Ø277510,67
Poměr zabití / smrtí0,95
Detekováno tanků | Ø301460,73
Průměrné poškození830,35
Obsazování báze | Ø116800,28
Obrana báze | Ø191800,46
Průměrné zkušenosti445,08
WN7847,64
WN8986,70
Posledních 24 hodin
Bitev9
Průměrný tier8,78
Vítězství555,56%
Porážky444,44%
Remízy00,00%
Přežito bitev333,33%
Zničeno tanků | Ø80,89
Poměr zabití / smrtí1,33
Detekováno tanků | Ø80,89
Průměrné poškození1.573,89
Obsazování báze | Ø70,78
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti521,44
WN71163,39
WN81565,17
Posledních 7 dní
Bitev196
Průměrný tier8,30
Vítězství9246,94%
Porážky10252,04%
Remízy21,02%
Přežito bitev4723,98%
Zničeno tanků | Ø1280,65
Poměr zabití / smrtí0,86
Detekováno tanků | Ø1640,84
Průměrné poškození1.181,37
Obsazování báze | Ø740,38
Obrana báze | Ø1950,99
Průměrné zkušenosti451,17
WN7930,24
WN81176,31
Posledních 30 dní
Bitev590
Průměrný tier8,12
Vítězství29650,17%
Porážky28247,80%
Remízy122,03%
Přežito bitev14724,92%
Zničeno tanků | Ø3470,59
Poměr zabití / smrtí0,78
Detekováno tanků | Ø4790,81
Průměrné poškození1.082,15
Obsazování báze | Ø2800,47
Obrana báze | Ø2630,45
Průměrné zkušenosti541,27
WN7874,10
WN81096,17
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev55000
Vítězství1730,91%00,00%00,00%00,00%
Porážky3563,64%00,00%00,00%00,00%
Remízy35,45%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1323,64%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø210,3800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø410,7500,0000,0000,00
Průměrné poškození975,310,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti398,290,000,000,00
Celkem
Bitev55
Vítězství1730,91%
Porážky3563,64%
Remízy35,45%
Přežito bitev1323,64%
Zničeno tanků | Ø210,38
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø410,75
Průměrné poškození975,31
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti398,29
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev35000
Vítězství1234,29%00,00%00,00%00,00%
Porážky2160,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy25,71%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1234,29%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø150,4300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,650,000,000,00
Detekováno tanků | Ø90,2600,0000,0000,00
Průměrné poškození672,860,000,000,00
Obsazování báze | Ø421,2000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø10,0300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti322,370,000,000,00
Celkem
Bitev35
Vítězství1234,29%
Porážky2160,00%
Remízy25,71%
Přežito bitev1234,29%
Zničeno tanků | Ø150,43
Poměr zabití / smrtí0,65
Detekováno tanků | Ø90,26
Průměrné poškození672,86
Obsazování báze | Ø421,20
Obrana báze | Ø10,03
Průměrné zkušenosti322,37
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev4000
Vítězství250,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky250,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev250,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,2500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø20,5000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.384,750,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti918,750,000,000,00
Celkem
Bitev4
Vítězství250,00%
Porážky250,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev250,00%
Zničeno tanků | Ø10,25
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø20,50
Průměrné poškození1.384,75
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti918,75
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev219000
Vítězství8739,73%00,00%00,00%00,00%
Porážky12858,45%00,00%00,00%00,00%
Remízy41,83%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev6730,59%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø990,4500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,650,000,000,00
Detekováno tanků | Ø830,3800,0000,0000,00
Průměrné poškození618,160,000,000,00
Obsazování báze | Ø1050,4800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1910,8700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti333,870,000,000,00
Celkem
Bitev219
Vítězství8739,73%
Porážky12858,45%
Remízy41,83%
Přežito bitev6730,59%
Zničeno tanků | Ø990,45
Poměr zabití / smrtí0,65
Detekováno tanků | Ø830,38
Průměrné poškození618,16
Obsazování báze | Ø1050,48
Obrana báze | Ø1910,87
Průměrné zkušenosti333,87
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev6000
Vítězství583,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky116,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev466,67%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø20,3300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.134,330,000,000,00
Obsazování báze | Ø305,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti612,830,000,000,00
Celkem
Bitev6
Vítězství583,33%
Porážky116,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev466,67%
Zničeno tanků | Ø20,33
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození1.134,33
Obsazování báze | Ø305,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti612,83
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (151)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
UDES 0381133,77481295647,87%1128,65
O-I6669,14399226552,14%1122,63
ISU-15281101,09476203047,68%1001,12
Object 70491340,24475175746,90%900,30
IS-38964,34497164550,21%992,04
O-I Experimental5517,58346162051,11%975,81
T-34-856459,12331150050,07%764,93
Super Hellcat 7871,25444142749,54%1236,10
T-34-85M 6618,31376138748,59%919,52
M446704,08406134650,00%1223,30
Cromwell6408,59328133947,65%646,37
T376366,39334110350,95%949,67
M40/M4381177,59524102551,80%1379,69
T-1091075,8956595949,11%900,47
FV4202 8852,8547775147,40%1029,44
M53/M5591303,2455774350,47%1333,65
SU-1006658,6636573453,27%1104,45
Ikv 65 Alt II6608,6833472247,23%996,30
T-5491009,0553468343,78%818,24
Rhm.-Borsig Waffenträger81058,9252768347,29%904,53
T-448840,5054866745,58%1003,88
IS7616,3638058249,48%675,39
M41 Walker Bulldog8400,3639256646,29%506,31
Charioteer81165,6747754248,34%1162,21
Type 4 Heavy91154,3949953145,76%900,78
Centurion Mk. 7/191082,4354351247,46%901,78
AMX M4 mle. 49 8971,0152749647,98%1080,14
Strv 103B101403,5453249545,25%779,91
FV4004 Conway91202,9151845247,79%902,30
Strv 103-091211,2148642248,58%903,70
O-Ni7932,5345537147,44%1120,32
LHMTV8436,4140836446,70%605,18
Centurion Mk. I8774,0750436351,24%925,20
Challenger7843,0244534647,98%1042,87
O-Ho81135,7650634151,03%1195,18
T499492,5544830048,67%527,01
IS-M8908,3949226642,11%901,75
UDES 14 Alt 58974,6561225245,24%1001,28
SU-1527740,7635723448,72%905,11
M127614,4635323148,05%694,09
Waffenträger auf Pz. IV91285,9363623048,70%905,84
Ikv 1035267,6122222648,67%474,26
KV-137341,0431821838,99%276,45
SDP 58 Kilana81016,4559421748,85%905,99
T71 CMCD7383,3632421650,46%702,63
LTTB8288,1537620837,02%222,98
Type 64 6397,9437018846,28%871,26
M24 Chaffee5156,7522218349,18%340,27
VK 100.01 (P)8958,9855818245,60%907,65
VK 45.02 (P) Ausf. A81100,4070316944,38%1122,65
Comet7654,3548515643,59%901,03
Type 5781266,4175815552,26%1269,97
T-437644,7443615448,70%909,06
Strv m/42-57 Alt A.2 6626,7839715052,00%1059,59
GSOR 3301 AVR FS9354,8245914738,78%222,09
Tiger (P)7795,7555514351,75%913,48
T-345195,4220213747,45%319,03
Ho-Ri 281016,3258013741,61%902,66
Type 95 Ji-Ro6876,0256713555,56%1548,10
Ares 758784,0951812449,19%763,56
StuG IV 5376,8523011740,17%740,69
VK 16.02 Leopard5406,8536811450,88%1372,47
Crusader6128,8019310645,28%149,96
M-III-Y8973,685659944,44%946,06
Type 5 Chi-Ri7676,074989448,94%900,33
Type 95 Heavy4176,681828543,53%377,36
Achilles6609,804278560,00%1108,62
GSR 3301 Setter7340,904508345,78%554,16
Škoda T 256534,124668154,32%910,34
Leo7671,465578141,98%903,79
T207815,086947857,69%1240,81
SU-855300,242047541,33%436,93
A-205124,152337544,00%198,80
SU-130PM 81338,196887553,33%1319,44
Nashorn6604,964637255,56%938,14
M18 Hellcat6640,644036950,72%944,38
Sturer Emil7721,124886855,88%923,70
M415202,002016648,48%156,29
FV4005 Stage II10865,525076243,55%411,98
T297841,575725851,72%910,01
Covenanter5191,862225850,00%488,15
Type 6891332,677635752,63%1085,72
AMX 12 t6378,664425349,06%940,02
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5415,023505050,00%1040,72
SDP 44 Burza6782,895364751,06%1281,67
SU-100M17788,655274647,83%914,47
SDP 57 Gowika71018,736104447,73%1257,97
M-II-Y7962,366804240,48%1046,93
Black Prince7905,447113644,44%1086,01
Pz.Kpfw. II Luchs4130,831773644,44%250,97
Type 4 Ju-To7811,156823458,82%952,12
Ikv 90 Typ B7388,912303330,30%243,26
T-34-2G FT7928,366263351,52%1239,01
T28 Concept 7772,364473351,52%922,72
AT 25424,592523246,88%834,12
VK 30.01 (P)6731,074233060,00%1313,54
AMX AC mle. 467782,406363066,67%1137,50
Leichttraktor1239,803892552,00%1436,16
Chi-To SP71051,086012552,00%1138,57
M10 Wolverine5395,762942552,00%750,13
Pawlack Tank6769,725952548,00%1055,37
Pz.Kpfw. 38 (t)357,001202339,13%0,80
Jagdpanther7807,395762347,83%1015,90
IS-7101535,224932330,43%897,93
T25/27962,176512352,17%1281,89
Pz.Kpfw. II Ausf. G363,671612147,62%68,93
Type 91 Heavy349,401152040,00%18,47
BT-7467,941791855,56%157,78
T92 HMC101211,118021866,67%1114,36
VK 30.02 (M)6726,506261855,56%1254,70
M3 Stuart355,061951675,00%261,00
Type 4 Chi-To6580,385361656,25%1045,76
T1 Heavy5455,503281618,75%601,11
FV215b (183) 101455,315351637,50%776,97
Strv 746600,136281580,00%1188,25
Cruiser Mk. IV495,801241533,33%31,23
StuG III Ausf. G5437,852791361,54%933,22
ARL V396655,854591353,85%1088,25
AMX 13 757635,003871233,33%1032,87
WZ-131G FT6672,085481258,33%1149,46
Type 3 Ju-Nu6963,756131250,00%1185,16
T25 AT7882,507041070,00%1238,11
T-50-2 6519,603531040,00%1328,60
Type 89 I-Go/Chi-Ro250,88147850,00%79,13
CS-538898,43530742,86%933,15
Bat.-Châtillon 12 t8309,33310616,67%224,99
Indien-Panzer8944,80701560,00%1142,61
Object 277101414,20482560,00%960,58
Tetrarch 2183,00299540,00%786,57
Vickers Medium Mk. I163,25115450,00%153,56
Pz.Kpfw. 35 (t)2239,75258450,00%1295,32
M2 Light2115,75272475,00%474,41
Cruiser Mk. III373,25187450,00%148,95
T1 Cunningham153,33192366,67%275,34
M661392,3311173100,00%3004,92
BT-22124,00215366,67%581,05
Pz.Kpfw. II2125,67207366,67%501,24
T-45 223,00122250,00%91,43
A46 6254,50270250,00%546,47
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8444,00619250,00%377,74
M10 RBFM 5755,505372100,00%1783,57
Strv fm/21142,001501100,00%261,00
Renault Otsu1496,007881100,00%4085,69
SU-85B4312,002111100,00%855,84
Centurion Action X101510,0010341100,00%1201,57
M24E2 Super Chaffee 6346,003501100,00%850,17
Strv S1 82702,0061210,00%3336,99
FV1066 Senlac 80,0018110,00%0,00
ISU-122S 7763,0033910,00%785,36
Valiant 5349,004511100,00%765,28
M4A1 Revalorisé 80,0011910,00%0,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 20.11.2016
Opustil klan: 21.03.2025
Pozice: Vojín
Přijat: 20.11.2016
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 05.09.2016
Opustil klan: 16.11.2016