Finnmann

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 06.10.2021

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev12501000
Průměrný tier5,650,000,000,00
Vítězství602148,16%00,00%00,00%00,00%
Porážky635750,85%00,00%00,00%00,00%
Remízy1230,98%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev316925,35%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø69820,5600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,750,000,000,00
Detekováno tanků | Ø96880,7700,0000,0000,00
Průměrné poškození438,470,000,000,00
Obsazování báze | Ø106600,8500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø85180,6800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti296,850,000,000,00
WN7714,570,000,000,00
WN8656,550,000,000,00
Celkem
Bitev12501
Průměrný tier5,65
Vítězství602148,16%
Porážky635750,85%
Remízy1230,98%
Přežito bitev316925,35%
Zničeno tanků | Ø69820,56
Poměr zabití / smrtí0,75
Detekováno tanků | Ø96880,77
Průměrné poškození438,47
Obsazování báze | Ø106600,85
Obrana báze | Ø85180,68
Průměrné zkušenosti296,85
WN7714,57
WN8656,55
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (222)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
G.W. Panther7604,8236661549,11%612,97
T297766,4040846847,86%862,60
AMX 50 1008714,0135746442,24%560,83
Jagdpanzer IV6493,6232441050,00%806,96
T-29 3376,1734340954,77%1407,82
IS7692,1438339451,27%886,03
StuG III Ausf. G5456,6724833943,95%1030,50
Tiger I7778,3040532548,62%968,39
IS-27601,0435030345,21%593,37
Tiger (P)7656,2636529346,42%685,46
ARL 446510,2031327548,73%813,53
VK 100.01 (P)8680,6741025545,88%587,99
SU-1006532,9130724347,33%814,39
AMX 50 1209783,0642020747,34%548,95
Cromwell6383,3530519846,97%574,55
T-345337,7527516950,30%872,77
M66570,4635616961,54%914,27
AMX M4 mle. 457584,7133016248,15%614,56
BT-7 artillery 3316,3232515152,98%1169,48
O-I6477,7332414651,37%677,48
SU-855378,5118814237,32%693,02
O-Ni7587,7035613943,17%519,95
Type 586406,6231413850,72%659,11
Grille5453,7921613541,48%896,59
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5249,6722413546,67%485,13
Hummel6440,8025513346,62%499,10
KV-856545,9232513346,62%836,93
Comet7410,4532311850,00%481,92
KV-15379,5827511445,61%600,46
VK 30.01 (P)6469,6429211339,82%596,17
T-34-856437,3031211251,79%731,85
T1 Heavy5391,5128611250,89%734,76
SU-85B4238,1420011152,25%512,24
M10 Wolverine5391,3627310859,26%811,96
VK 36.01 (H)6499,633239650,00%731,52
Marder II3166,031499149,45%361,17
G.W. Tiger (P)8664,964519150,55%676,83
Škoda T 245282,612229043,33%586,99
BDR G1 B5364,812518949,44%565,08
Type 3 Chi-Nu5280,082358550,59%632,30
Type T-345339,043008150,62%936,68
Churchill VII6394,663328045,00%469,90
Mäuschen9680,014207945,57%380,36
AMX 12 t6184,322507848,72%296,48
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4201,051667354,79%401,70
O-I Experimental5420,383167254,17%730,23
Crusader6204,462507051,43%474,99
M3 Lee4165,791706650,00%435,21
AMX ELC bis5147,172296645,45%266,12
M75202,972196547,69%550,24
AT 25288,142496552,31%539,14
B14146,382086357,14%346,82
T-437376,813636254,84%452,06
SU-76M4216,441496145,90%419,83
Covenanter5145,421975952,54%333,44
BT-7450,291095844,83%52,52
Churchill I5336,882815651,79%598,81
T216272,592415639,29%467,54
Type 1 Chi-He4259,952215540,00%624,53
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4102,241815550,91%171,61
Sturmpanzer II4212,111425440,74%533,39
14TP4176,721685337,74%384,32
VK 16.02 Leopard5193,662555350,94%492,06
T6 Medium4265,322255349,06%477,42
M5A1 Stuart4162,942295244,23%364,33
Alecto4248,132184839,58%458,24
A-20554,281594656,52%167,78
IS-38427,203514647,83%285,81
AT 86358,112724641,30%365,55
ST vz. 394152,241694537,78%238,49
Pz.Kpfw. II2171,732364551,11%697,04
Sav m/434254,932134551,11%588,57
Pz.Kpfw. III Ausf. J480,301604454,55%131,90
Somua SAu 404203,611784450,00%403,93
Strv m/425233,672114351,16%451,04
P26/404234,721974348,84%507,85
M5 Stuart485,001914339,53%0,07
T-50-2 6186,282514348,84%287,55
Pz.Kpfw. 35 (t)290,791214247,62%285,09
M18 Hellcat6346,123194148,78%420,32
Lago4195,771973951,28%498,53
P.435342,952703756,76%859,87
Panzerjäger I294,951243751,35%202,52
Super Hellcat 7297,512803743,24%177,09
BT-2285,081133650,00%240,16
60G FT5310,222033650,00%489,98
SU-76G FT4245,671813342,42%350,04
P.43 bis6422,092703240,63%534,56
Ikv 1035233,751843240,63%294,14
Pz.Kpfw. II Luchs4118,382443271,88%434,34
SU-100M17528,383003240,63%491,86
DS PZInż5461,773623167,74%1106,87
Škoda T 256342,432863046,67%440,06
Valentine AT4174,731523040,00%256,73
Convert. Medium Tank T3 3244,333363056,67%710,61
A-436467,173602955,17%818,13
Type 5 Chi-Ri7425,963092839,29%384,83
Type 4 Chi-To6341,002952860,71%595,10
Pz.Kpfw. 38 (t)354,541042835,71%0,00
T-284262,112022748,15%744,19
T2 Medium Tank2119,191392737,04%400,82
Type 95 Heavy4163,352092665,38%551,52
M24E2 Super Chaffee 6236,193162646,15%452,35
D23102,161212536,00%139,46
1108433,214642462,50%429,74
M2 Medium Tank371,421292454,17%126,60
Renault UE 573203,611502339,13%472,45
T-34 with L-11 4247,743032352,17%688,33
AMX 404261,822352236,36%1034,33
AMX 13 757186,142772245,45%161,38
ARL V396398,552922254,55%654,59
M15/423175,521802152,38%404,05
Sturmpanzer I Bison3165,571282142,86%402,60
VK 28.016178,712422147,62%292,24
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6165,193032157,14%281,32
Matilda4178,652162050,00%325,23
T34 8596,903792050,00%526,62
Ikv 723161,852052060,00%426,06
T-448517,754192035,00%372,88
KV-1SA 5419,403452035,00%649,09
Pz.Kpfw. III/IV5272,532541952,63%689,71
AMX 383119,941531850,00%298,93
VK 45.02 (P) Ausf. A8453,942691838,89%213,33
T-1506246,672491833,33%115,76
Strv m/40L3161,762001747,06%413,10
10TP3154,291891752,94%513,27
Cruiser Mk. II2194,821981735,29%745,00
M8A14366,291911729,41%754,38
M4A1 Revalorisé 8586,653231747,06%489,41
LT vz. 383161,691921662,50%690,81
Ikv 65 Alt II6356,812571656,25%491,63
Pz.Kpfw. III Ausf. E3122,691681656,25%297,81
Cruiser Mk. IV490,001191637,50%12,91
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5290,253761643,75%449,49
Centurion Mk. I8306,132611520,00%85,00
VK 30.02 (M)6386,872631533,33%418,87
M3 Stuart3150,931891450,00%482,20
Renault Otsu193,791501450,00%307,77
Universal Carrier 2-pdr287,431061435,71%112,63
T-116 3174,932521450,00%643,40
Vickers Medium Mk. II2119,081461338,46%368,98
Type 97 Te-Ke 283,851571338,46%146,12
Type 2597 Chi-Ha3144,851551346,15%342,31
T-45 2140,621701338,46%432,06
MS-1129,421021275,00%261,00
AT-12125,251041233,33%268,99
AMR 35 2170,501881233,33%549,36
Pz.Sfl. IC 4223,582091250,00%494,52
Strv fm/21171,551661136,36%136,73
Chi-Ni2109,551691145,45%366,72
Strv 746258,092461127,27%169,90
T-262111,641071145,45%344,76
Valentine3162,551451136,36%302,20
O-Ho8166,363011127,27%3,10
M3G FT3157,271411145,45%262,60
Renault FT AC2105,271261163,64%355,61
S35 CA5189,821871163,64%349,14
Löwe 8720,823981145,45%564,90
Strv m/382109,801821050,00%313,75
T207166,202031020,00%1,74
P.43 ter7481,703391040,00%514,85
Type 97 Chi-Ha3202,902611060,00%664,84
T-463161,901851060,00%687,38
SU-182166,001141050,00%939,75
Cruiser Mk. III3219,701781040,00%878,19
Matilda Black Prince 5326,103021050,00%660,39
L6/402189,67257955,56%703,34
Vickers Medium Mk. III3124,67242988,89%520,77
MKA 2239,78313955,56%874,02
M16/43 Sahariano 3322,78327955,56%818,34
TKS z n.k.m. 20 mm 296,13188875,00%525,44
M22130,00163837,50%432,47
B.U.G.I.6463,88260812,50%506,10
Pawlack Tank6227,38187825,00%57,59
Rheinmetall Skorpion G 8654,13347850,00%472,74
Patton the Tank 9812,13517837,50%485,54
Valiant 5395,13342837,50%571,11
LT vz. 352172,86276771,43%925,72
D1268,71174757,14%206,06
Leichttraktor178,43136757,14%266,11
Cruiser Mk. I1139,86136728,57%482,84
Pz.Kpfw. II Ausf. G3132,14234771,43%518,87
T-703240,00249771,43%1012,48
Hotchkiss H35239,33155666,67%215,78
T-127 3196,00190633,33%492,03
Chrysler K 8482,83311616,67%210,43
Type 64 6397,67396650,00%760,44
T1 Cunningham120,6075540,00%0,00
7TP2161,20206560,00%575,30
Vickers Mk. E Type B2167,00182580,00%813,87
Pvlvv fm/42241,40183560,00%236,28
Type 91 Heavy3265,00215540,00%761,32
Panzerwagen 39 3185,40331560,00%822,27
Type 89 I-Go/Chi-Ro299,80131540,00%173,98
Object 283 9562,00453560,00%480,09
Fantôme 9990,40915580,00%982,02
Vickers Medium Mk. I1147,50227475,00%961,93
Kolohousenka142,005440,00%3,10
M2 Light2133,00175475,00%564,03
Type 3 Ju-Nu6430,75336450,00%477,00
Achilles6401,50261425,00%385,02
Renault FT119,671423100,00%261,00
Stuart I-IV330,67136366,67%227,75
P.44 Pantera8314,33400366,67%330,58
T3 HMC280,00129333,33%86,90
AMX 50 B10507,33581333,33%59,05
Renault R35264,0094333,33%22,10
4TP161,50134250,00%110,20
Renault NC-311117,50179250,00%507,08
SDP 44 Burza6263,508920,00%128,15
T-60257,50100250,00%82,26
Gabler’s Destroyer 5149,003072100,00%386,54
Black Prince II 7639,0033020,00%547,98
L-60 291,503222100,00%525,33
T1E6 251,00105250,00%89,84
Type 63 8491,5026220,00%191,81
SU-100Y 6211,0012220,00%44,27
Fiat 30001338,005061100,00%2659,47
FCM 3620,001331100,00%261,00
T3E2 Medium Tank 3139,008510,00%284,33
Light Mk. VIC 2150,0010010,00%591,53
T7 Combat Car 20,001610,00%0,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 06.10.2021
Pozice: Rekrut
Přijat: 06.10.2021
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 23.07.2020
Opustil klan: 12.09.2020