| Tank | M | Typ | Národ | Trieda | Poškození | Zkušenosti | Bitev | Vítězství | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Object 260 | 10 | 2502,11 | 781 | 1521 | 52,07% | 2085,30 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 2098,00 | 756 | 930 | 52,15% | 1878,58 | |||||
| Rinoceronte | 10 | 2451,88 | 740 | 898 | 49,67% | 2034,50 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 1164,75 | 692 | 834 | 52,28% | 1394,12 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 2530,64 | 767 | 734 | 52,32% | 2147,24 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 2159,97 | 623 | 632 | 54,27% | 1743,41 | |||||
| Object 279 early | 10 | 2848,86 | 1027 | 612 | 60,13% | 2077,88 | |||||
| IS-7 | 10 | 2331,95 | 852 | 598 | 59,20% | 2268,40 | |||||
| M60 | 10 | 2330,87 | 744 | 583 | 54,20% | 2228,28 | |||||
| E 100 | 10 | 2573,21 | 922 | 449 | 56,57% | 2246,84 | |||||
| FV1066 Senlac | 8 | 514,46 | 737 | 441 | 51,47% | 841,47 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 2782,85 | 969 | 435 | 56,78% | 2894,11 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1643,98 | 857 | 429 | 55,71% | 2289,41 | |||||
| Black Rock | 11 | 3741,63 | 1112 | 401 | 53,87% | 3021,87 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1908,38 | 850 | 386 | 53,89% | 1941,64 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1795,39 | 586 | 381 | 51,18% | 1322,30 | |||||
| T-62A | 10 | 1981,29 | 682 | 361 | 53,74% | 1832,92 | |||||
| leKpz Borkenkäfer | 11 | 2163,25 | 964 | 331 | 53,17% | 2617,60 | |||||
| STB-1 | 10 | 2439,65 | 897 | 328 | 55,49% | 2340,21 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 3364,31 | 1095 | 328 | 56,71% | 2812,74 | |||||
| Object 705A | 10 | 2384,92 | 760 | 303 | 55,45% | 2029,14 | |||||
| Predatore | 9 | 2789,62 | 1164 | 287 | 59,58% | 3096,12 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 817,26 | 706 | 274 | 51,09% | 1597,33 | |||||
| KR-1 | 11 | 3543,51 | 1120 | 263 | 55,13% | 2924,13 | |||||
| T-103 | 8 | 1642,32 | 755 | 235 | 53,62% | 1977,96 | |||||
| DZT-159 | 9 | 2400,13 | 988 | 234 | 52,14% | 2666,70 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 3203,38 | 1001 | 231 | 55,84% | 2928,57 | |||||
| Concept 1B | 9 | 2787,65 | 1133 | 228 | 56,58% | 2799,84 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1993,81 | 1018 | 226 | 55,31% | 2744,70 | |||||
| CS-63 | 10 | 2400,90 | 863 | 222 | 53,60% | 2175,04 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 2124,12 | 907 | 190 | 47,89% | 2229,79 | |||||
| UDES 03 Alt 3 | 9 | 2460,85 | 1043 | 183 | 60,11% | 2771,05 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1026,85 | 699 | 171 | 55,56% | 1076,22 | |||||
| Prototipo 6 | 8 | 2066,86 | 1057 | 169 | 60,95% | 2385,87 | |||||
| WZ-132 | 8 | 793,99 | 835 | 167 | 58,08% | 1570,69 | |||||
| T110E5 | 10 | 2528,59 | 911 | 167 | 52,10% | 2167,65 | |||||
| XM69 Hacker | 11 | 3230,57 | 1028 | 166 | 54,22% | 2493,59 | |||||
| Object 261 | 10 | 1436,55 | 710 | 164 | 54,88% | 1251,91 | |||||
| Manticore | 10 | 1665,12 | 902 | 157 | 56,05% | 2290,40 | |||||
| CS-67 Szakal | 11 | 2887,25 | 853 | 150 | 41,33% | 2199,25 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 3260,86 | 1100 | 149 | 64,43% | 3048,36 | |||||
| STA-1 | 8 | 1262,93 | 773 | 148 | 46,62% | 1734,24 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 1143,12 | 790 | 147 | 51,70% | 1983,51 | |||||
| Ho-Ri 3 | 10 | 2451,03 | 799 | 147 | 51,02% | 1861,50 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1674,32 | 832 | 145 | 55,17% | 2357,90 | |||||
| T-100 LT | 10 | 1362,05 | 842 | 141 | 51,06% | 1885,33 | |||||
| 212A | 9 | 1195,01 | 695 | 140 | 50,71% | 1008,64 | |||||
| AMX 13 105 | 10 | 2190,05 | 925 | 140 | 55,00% | 3034,04 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 2464,71 | 934 | 139 | 59,71% | 2342,53 | |||||
| ASTRON Rex 105 mm | 8 | 1632,94 | 847 | 139 | 51,80% | 1849,96 | |||||
| Ashigaru | 10 | 2732,85 | 924 | 137 | 59,12% | 2319,09 | |||||
| LT-432 | 8 | 1079,88 | 822 | 136 | 59,56% | 2191,90 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 1889,09 | 993 | 131 | 52,67% | 2683,85 | |||||
| Leopard 120 Verbessert | 11 | 2910,95 | 998 | 131 | 64,12% | 2573,49 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1731,32 | 713 | 127 | 58,27% | 1689,74 | |||||
| Chimera | 8 | 1707,26 | 883 | 127 | 51,18% | 1859,49 | |||||
| Stinger | 10 | 3262,72 | 1011 | 126 | 57,94% | 2740,02 | |||||
| AMX 30 B | 10 | 1992,77 | 720 | 125 | 50,40% | 1828,25 | |||||
| Rheinmetall Panzerwagen | 10 | 1756,30 | 919 | 122 | 61,48% | 2419,15 | |||||
| 114 SP2 | 10 | 2469,53 | 762 | 120 | 48,33% | 1753,11 | |||||
| FV4201 Chieftain Proto | 9 | 2438,55 | 1035 | 116 | 57,76% | 2758,76 | |||||
| Object 257 | 9 | 1964,59 | 930 | 115 | 54,78% | 2066,10 | |||||
| IS-M | 8 | 1346,87 | 764 | 114 | 50,00% | 1844,72 | |||||
| T 55A | 9 | 1852,86 | 934 | 113 | 55,75% | 2039,72 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 2554,45 | 903 | 112 | 58,04% | 2214,32 | |||||
| Type 61 | 9 | 1766,16 | 871 | 110 | 52,73% | 2039,41 | |||||
| E 50 | 9 | 2109,18 | 962 | 110 | 58,18% | 2170,64 | |||||
| Object 140 | 10 | 3279,67 | 1173 | 109 | 67,89% | 3427,23 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 2363,28 | 1110 | 109 | 55,05% | 3144,60 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 1004,31 | 494 | 106 | 47,17% | 1227,05 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 2638,79 | 1111 | 106 | 59,43% | 3047,62 | |||||
| KV-5 | 8 | 1635,36 | 989 | 106 | 52,83% | 2174,95 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 2285,35 | 840 | 105 | 50,48% | 1942,54 | |||||
| Panther II | 8 | 1373,50 | 780 | 104 | 48,08% | 1889,04 | |||||
| WZ-219 | 11 | 2277,29 | 997 | 104 | 54,81% | 2815,74 | |||||
| Type 63 | 8 | 1549,88 | 999 | 104 | 61,54% | 1986,35 | |||||
| IS-3 | 8 | 1346,80 | 799 | 102 | 53,92% | 1629,22 | |||||
| HWK 12 | 8 | 507,05 | 758 | 102 | 52,94% | 856,66 | |||||
| Taschenratte | 11 | 3483,72 | 1151 | 102 | 53,92% | 2576,43 | |||||
| Concept No. 5 | 10 | 2659,71 | 930 | 100 | 56,00% | 2380,87 | |||||
| Executor | 11 | 3299,48 | 1028 | 100 | 57,00% | 2792,20 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1708,74 | 953 | 100 | 61,00% | 2211,47 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 2060,29 | 990 | 100 | 57,00% | 2598,66 | |||||
| T803 | 11 | 2947,11 | 1043 | 99 | 53,54% | 2178,53 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 1609,44 | 819 | 98 | 52,04% | 1785,15 | |||||
| Object 705 | 9 | 2141,47 | 954 | 97 | 56,70% | 2383,08 | |||||
| Buryan | 9 | 2861,63 | 1053 | 96 | 48,96% | 2748,47 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1562,85 | 881 | 93 | 50,54% | 2057,76 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 2739,33 | 1032 | 92 | 64,13% | 2582,55 | |||||
| IMT | 8 | 2061,70 | 1080 | 91 | 61,54% | 2751,92 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 2848,38 | 992 | 87 | 52,87% | 2746,39 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 2662,11 | 936 | 87 | 56,32% | 2476,62 | |||||
| Terrifiant | 9 | 3160,63 | 1168 | 87 | 58,62% | 2923,11 | |||||
| IS | 7 | 1148,50 | 825 | 86 | 60,47% | 1746,78 | |||||
| DBV-152 | 10 | 2852,51 | 772 | 86 | 45,35% | 2061,71 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1546,07 | 849 | 86 | 54,65% | 1795,00 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 2019,68 | 903 | 85 | 56,47% | 2272,39 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 1032,20 | 516 | 82 | 43,90% | 911,12 | |||||
| Conqueror | 9 | 2265,74 | 982 | 82 | 53,66% | 2324,81 | |||||
| AMX 67 Imbattable | 11 | 3130,98 | 958 | 82 | 51,22% | 2414,79 | |||||
| T26E5 Patriot | 8 | 1514,69 | 923 | 81 | 45,68% | 1943,27 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 2002,68 | 1016 | 80 | 65,00% | 2488,50 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 918,73 | 893 | 80 | 61,25% | 2064,46 | |||||
| Kpz. Erich Konzept I | 9 | 2092,60 | 913 | 78 | 57,69% | 2022,55 | |||||
| E 75 | 9 | 2110,97 | 942 | 77 | 53,25% | 2103,06 | |||||
| Grille 15 | 10 | 2675,61 | 811 | 76 | 52,63% | 2133,93 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 2120,87 | 926 | 75 | 52,00% | 2152,87 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 2591,59 | 889 | 75 | 52,00% | 2037,06 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 968,23 | 864 | 75 | 61,33% | 1619,01 | |||||
| BZ-79 | 11 | 3737,36 | 1131 | 73 | 61,64% | 2747,13 | |||||
| Pz.Kpfw. Neu | 11 | 3732,89 | 1123 | 72 | 51,39% | 2765,72 | |||||
| Type 71 | 10 | 2781,82 | 916 | 71 | 46,48% | 2316,49 | |||||
| SU-8 | 6 | 670,70 | 386 | 69 | 49,28% | 888,42 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 2763,07 | 990 | 69 | 62,32% | 2579,14 | |||||
| T30 | 9 | 2773,66 | 1004 | 68 | 52,94% | 2750,70 | |||||
| Jagdtiger Prototype | 8 | 1522,54 | 837 | 67 | 55,22% | 1539,86 | |||||
| Ho-Ri 1 | 9 | 2310,55 | 892 | 64 | 50,00% | 2154,62 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 2749,11 | 1308 | 64 | 62,50% | 3467,59 | |||||
| WZ-111 Alpine Tiger | 8 | 1524,40 | 753 | 63 | 58,73% | 1949,82 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 2773,65 | 921 | 62 | 48,39% | 2521,14 | |||||
| Spähpanzer Ru 251 | 9 | 1058,82 | 722 | 62 | 43,55% | 1458,12 | |||||
| AltProto AMX 30 | 8 | 1969,87 | 1088 | 62 | 62,90% | 2736,63 | |||||
| UDES 16 | 9 | 2050,92 | 966 | 61 | 57,38% | 2342,96 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 1017,79 | 587 | 61 | 45,90% | 1014,22 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 1268,20 | 841 | 60 | 55,00% | 1949,05 | |||||
| BZ-68 | 9 | 2056,25 | 973 | 60 | 63,33% | 2165,64 | |||||
| STK-2 | 11 | 3081,57 | 1066 | 60 | 63,33% | 2200,03 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 2810,00 | 954 | 60 | 50,00% | 2065,74 | |||||
| Type 59 First Warrior | 8 | 1890,48 | 1148 | 60 | 71,67% | 2787,37 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 786,67 | 614 | 58 | 43,10% | 1662,26 | |||||
| M103 | 9 | 2146,59 | 1020 | 58 | 60,34% | 2732,44 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 2682,79 | 961 | 57 | 56,14% | 2531,79 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 2876,84 | 1104 | 56 | 58,93% | 3410,18 | |||||
| Hirschkäfer | 11 | 2871,34 | 943 | 56 | 58,93% | 2152,06 | |||||
| Fauteur | 11 | 3111,85 | 970 | 55 | 47,27% | 2360,39 | |||||
| Gryphon | 10 | 2366,65 | 890 | 54 | 55,56% | 1710,15 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 2837,09 | 919 | 53 | 54,72% | 2344,25 | |||||
| 113 | 10 | 2344,09 | 868 | 53 | 52,83% | 2231,72 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 894,55 | 622 | 53 | 43,40% | 1002,39 | |||||
| Kampfpanzer 67 | 10 | 2728,04 | 1002 | 52 | 57,69% | 2598,97 | |||||
| XM66F | 8 | 1670,04 | 839 | 52 | 50,00% | 1754,30 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 2094,56 | 980 | 50 | 54,00% | 2633,04 | |||||
| AAT60 | 8 | 1698,78 | 897 | 50 | 56,00% | 1997,86 | |||||
| T-44-100 | 8 | 1909,86 | 1050 | 50 | 58,00% | 2829,71 | |||||
| T32 | 8 | 2171,65 | 1099 | 49 | 57,14% | 3000,21 | |||||
| BV-111 | 11 | 2556,90 | 837 | 49 | 38,78% | 1868,01 | |||||
| T-54 | 9 | 2777,61 | 1099 | 49 | 55,10% | 3699,40 | |||||
| AS-XX 40 t | 11 | 2718,29 | 995 | 48 | 58,33% | 2521,17 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1946,02 | 1039 | 47 | 63,83% | 3138,47 | |||||
| E 77 | 9 | 2556,55 | 1062 | 47 | 48,94% | 2640,25 | |||||
| HWK 30 | 8 | 1198,70 | 841 | 47 | 61,70% | 2468,64 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 1700,78 | 935 | 46 | 58,70% | 2162,91 | |||||
| Chieftain Mk. 6 | 10 | 2306,67 | 843 | 45 | 48,89% | 1685,77 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 1199,56 | 707 | 45 | 51,11% | 1903,33 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 1279,49 | 851 | 43 | 53,49% | 1930,10 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 2734,63 | 1099 | 43 | 69,77% | 2990,23 | |||||
| Maus | 10 | 2528,21 | 944 | 42 | 61,90% | 2115,88 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 1457,26 | 887 | 42 | 61,90% | 2322,68 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 1261,98 | 876 | 41 | 58,54% | 1996,51 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 2119,88 | 915 | 41 | 56,10% | 2190,19 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 2248,98 | 1011 | 41 | 60,98% | 2366,56 | |||||
| Toro | 9 | 1990,78 | 911 | 41 | 56,10% | 1958,45 | |||||
| Vercingétorix | 9 | 1748,83 | 832 | 41 | 53,66% | 1670,17 | |||||
| KV-1 | 5 | 899,98 | 761 | 40 | 72,50% | 2362,32 | |||||
| Ares 75 | 8 | 2180,65 | 1071 | 40 | 47,50% | 3386,97 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 2566,69 | 1062 | 39 | 58,97% | 2916,62 | |||||
| AMX 50 Foch | 9 | 2690,05 | 1102 | 39 | 66,67% | 2719,51 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 788,56 | 812 | 39 | 66,67% | 2347,63 | |||||
| KV-1S | 6 | 970,77 | 805 | 39 | 69,23% | 2196,97 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 2040,76 | 967 | 38 | 47,37% | 3145,44 | |||||
| Ares 90 | 10 | 2526,55 | 842 | 38 | 50,00% | 2113,99 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 2183,63 | 1048 | 38 | 60,53% | 2467,42 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 2148,73 | 1041 | 37 | 62,16% | 2785,13 | |||||
| Ho-Ri 2 | 8 | 1585,11 | 889 | 36 | 61,11% | 2124,03 | |||||
| Panzer 58 Mutz | 8 | 1357,42 | 839 | 36 | 50,00% | 1947,46 | |||||
| LTTB | 8 | 972,23 | 781 | 35 | 54,29% | 1965,05 | |||||
| BZT-70 | 10 | 3925,91 | 1046 | 34 | 50,00% | 2975,66 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 1375,34 | 908 | 32 | 62,50% | 2033,56 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 3024,94 | 962 | 32 | 53,13% | 2830,60 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 2597,06 | 1095 | 31 | 67,74% | 3197,03 | |||||
| Ares 85 | 9 | 2566,55 | 1141 | 31 | 61,29% | 3118,71 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 851,03 | 700 | 30 | 53,33% | 1977,89 | |||||
| 121B | 10 | 2514,97 | 787 | 30 | 36,67% | 1991,53 | |||||
| T-44 | 8 | 2002,62 | 1090 | 29 | 58,62% | 3620,53 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1662,07 | 810 | 29 | 58,62% | 1869,90 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 2563,52 | 1073 | 27 | 59,26% | 3071,53 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 1458,22 | 853 | 27 | 51,85% | 2009,67 | |||||
| Projet Louis | 9 | 1631,67 | 905 | 27 | 48,15% | 2342,65 | |||||
| S-51 | 7 | 864,62 | 482 | 26 | 46,15% | 841,28 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 1295,69 | 971 | 26 | 53,85% | 3861,55 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1605,69 | 943 | 26 | 53,85% | 1923,93 | |||||
| Charioteer Nomad | 8 | 1873,77 | 958 | 26 | 65,38% | 2280,53 | |||||
| T-28 | 4 | 395,32 | 401 | 25 | 56,00% | 1291,08 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 933,52 | 757 | 25 | 60,00% | 2108,30 | |||||
| O-Ho | 8 | 2544,92 | 1041 | 25 | 36,00% | 3366,68 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 753,24 | 628 | 25 | 68,00% | 2747,94 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 2472,04 | 1227 | 25 | 56,00% | 4206,88 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 2696,08 | 1223 | 25 | 48,00% | 2898,30 | |||||
| Vz. 63P | 11 | 2643,46 | 879 | 24 | 41,67% | 1699,75 | |||||
| M46 Patton | 9 | 2466,50 | 1137 | 24 | 66,67% | 3094,18 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 706,92 | 767 | 24 | 54,17% | 2566,34 | |||||
| T29 | 7 | 1951,39 | 1145 | 23 | 69,57% | 3293,37 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1235,17 | 518 | 23 | 34,78% | 767,24 | |||||
| M53/M55 | 9 | 892,04 | 632 | 23 | 47,83% | 635,67 | |||||
| XM57 | 8 | 1968,52 | 971 | 23 | 56,52% | 2004,15 | |||||
| Tortoise | 9 | 2186,13 | 875 | 23 | 43,48% | 1895,84 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 1664,96 | 934 | 23 | 60,87% | 1911,66 | |||||
| Chi-To SP | 7 | 1592,77 | 887 | 22 | 45,45% | 2070,53 | |||||
| BZ-166 | 8 | 1543,00 | 851 | 22 | 50,00% | 2113,68 | |||||
| BZ-58 | 7 | 1623,41 | 961 | 22 | 54,55% | 2379,16 | |||||
| Lätt Stridsfordon 120 | 9 | 2420,27 | 946 | 22 | 59,09% | 2387,55 | |||||
| T28 Concept | 7 | 1164,18 | 739 | 22 | 59,09% | 1819,95 | |||||
| AMX 13 57 GF | 7 | 1597,68 | 1267 | 22 | 63,64% | 4746,18 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 3594,67 | 1050 | 21 | 52,38% | 3382,60 | |||||
| BZ-75 | 10 | 2950,52 | 846 | 21 | 42,86% | 2111,30 | |||||
| LTG | 7 | 847,76 | 727 | 21 | 47,62% | 2014,39 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 878,76 | 615 | 21 | 23,81% | 1555,44 | |||||
| AMBT | 8 | 2163,35 | 1035 | 20 | 55,00% | 2873,01 | |||||
| WZ-132-1 | 10 | 1215,05 | 738 | 19 | 52,63% | 1432,42 | |||||
| FV601 Saladin | 8 | 1782,16 | 990 | 19 | 57,89% | 2392,39 | |||||
| Somua SM | 8 | 1892,74 | 997 | 19 | 57,89% | 2074,85 | |||||
| Kpz. 3 GST Turm | 8 | 1845,11 | 860 | 18 | 44,44% | 1815,15 | |||||
| KJPZ TIII Jäger | 9 | 2511,17 | 1004 | 18 | 55,56% | 2710,91 | |||||
| KV-2 | 6 | 849,41 | 519 | 17 | 47,06% | 1569,33 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 2230,12 | 1149 | 17 | 58,82% | 3597,89 | |||||
| FV4025 Contriver | 11 | 2511,94 | 1200 | 17 | 88,24% | 1889,50 | |||||
| Object 252U | 8 | 2085,29 | 1006 | 17 | 47,06% | 2563,68 | |||||
| Wz. 64GC Bzyg | 10 | 2561,29 | 976 | 17 | 64,71% | 1941,57 | |||||
| P.43 | 5 | 658,44 | 536 | 16 | 62,50% | 1941,33 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 1733,47 | 1032 | 15 | 53,33% | 3835,03 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 2176,80 | 842 | 15 | 53,33% | 2429,97 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 1344,27 | 941 | 15 | 66,67% | 2713,38 | |||||
| VK 75.01 (K) | 8 | 1121,60 | 843 | 15 | 60,00% | 1342,55 | |||||
| VCS 6x6 TS 90 | 9 | 1592,67 | 943 | 15 | 53,33% | 2679,48 | |||||
| Cromwell | 6 | 1147,00 | 692 | 14 | 35,71% | 2376,91 | |||||
| Leo | 7 | 1140,64 | 873 | 14 | 71,43% | 2305,49 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 908,43 | 610 | 14 | 50,00% | 1468,05 | |||||
| T28 | 8 | 1020,57 | 695 | 14 | 50,00% | 959,73 | |||||
| AMX 50 Foch B | 10 | 3393,14 | 1110 | 14 | 64,29% | 3247,36 | |||||
| GSOR 1006 Scheme 7 | 9 | 2347,08 | 893 | 13 | 46,15% | 2368,56 | |||||
| OCP Peacekeeper | 9 | 2643,08 | 1118 | 13 | 61,54% | 3172,06 | |||||
| WZ-132A | 9 | 734,17 | 676 | 12 | 58,33% | 1020,59 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 486,00 | 576 | 12 | 33,33% | 1337,31 | |||||
| Ashbringer | 10 | 3626,17 | 1012 | 12 | 50,00% | 2827,30 | |||||
| Yong Bing | 9 | 1404,83 | 695 | 12 | 41,67% | 883,82 | |||||
| BT-5 | 3 | 438,82 | 433 | 11 | 54,55% | 1086,07 | |||||
| TS-6 | 9 | 1926,09 | 837 | 11 | 54,55% | 1610,54 | |||||
| Chrysler MTC 2TC | 8 | 2227,73 | 940 | 11 | 36,36% | 2236,23 | |||||
| Strv 74 | 6 | 1475,80 | 1116 | 10 | 70,00% | 3980,62 | |||||
| T110E4 | 10 | 2817,50 | 911 | 10 | 60,00% | 2125,30 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 2275,90 | 854 | 10 | 70,00% | 1637,74 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 2266,20 | 763 | 10 | 30,00% | 2031,81 | |||||
| Sentinelle | 9 | 2353,10 | 743 | 10 | 40,00% | 1823,35 | |||||
| O-Ni | 7 | 1144,11 | 698 | 9 | 33,33% | 1398,69 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 2195,33 | 1322 | 9 | 66,67% | 3831,64 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 489,22 | 549 | 9 | 44,44% | 1178,25 | |||||
| TS-54 | 8 | 2148,00 | 1205 | 9 | 66,67% | 2681,48 | |||||
| Cobra | 9 | 2396,67 | 835 | 9 | 33,33% | 2358,56 | |||||
| SPHT | 9 | 2551,11 | 962 | 9 | 44,44% | 2226,01 | |||||
| Strv S1 | 8 | 1136,25 | 723 | 8 | 50,00% | 1191,92 | |||||
| TBT | 9 | 2504,50 | 1023 | 8 | 62,50% | 2150,34 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 1159,38 | 676 | 8 | 37,50% | 1169,39 | |||||
| P.43 bis | 6 | 641,29 | 671 | 7 | 57,14% | 1190,68 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1716,71 | 1070 | 7 | 85,71% | 2343,82 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 1624,71 | 679 | 7 | 28,57% | 1256,94 | |||||
| SFAC 105 | 8 | 1187,00 | 714 | 7 | 42,86% | 919,32 | |||||
| Lorraine 120 Alby | 8 | 2063,00 | 802 | 7 | 28,57% | 2049,46 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 1549,33 | 610 | 6 | 33,33% | 1090,93 | |||||
| Windhund | 8 | 1730,00 | 846 | 6 | 50,00% | 1916,23 | |||||
| Löwe | 8 | 1112,00 | 709 | 5 | 40,00% | 884,78 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 781,20 | 851 | 5 | 80,00% | 2241,40 | |||||
| WZ-120G FT | 9 | 2039,50 | 801 | 4 | 50,00% | 1386,11 | |||||
| Fantôme | 9 | 2355,75 | 1327 | 4 | 100,00% | 2782,73 | |||||
| Hummel | 6 | 688,67 | 584 | 3 | 66,67% | 984,93 | |||||
| Tiger I | 7 | 1529,33 | 1095 | 3 | 66,67% | 2366,86 | |||||
| Chi-Go | 7 | 1560,33 | 677 | 3 | 33,33% | 1802,48 | |||||
| Tiger II | 8 | 1866,00 | 891 | 2 | 50,00% | 1946,49 | |||||
| O-I | 6 | 433,00 | 209 | 2 | 0,00% | 392,33 | |||||
| Object 283 | 9 | 1243,50 | 694 | 2 | 50,00% | 1131,10 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 1214,50 | 795 | 2 | 50,00% | 1163,92 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 2278,00 | 1141 | 2 | 50,00% | 3369,63 | |||||
| Brennos | 8 | 639,00 | 385 | 2 | 0,00% | 358,25 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 579,00 | 399 | 1 | 0,00% | 571,25 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 1523,00 | 603 | 1 | 0,00% | 1353,37 |
Flojdik
Náhodné bitvy
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 28335 | 32 | 175 | 327 | ||||
| Průměrný tier | 9,35 | 10,25 | 10,19 | 10,39 | ||||
| Vítězství | 15436 | 54,48% | 18 | 56,25% | 97 | 55,43% | 179 | 54,74% |
| Porážky | 12495 | 44,10% | 13 | 40,63% | 76 | 43,43% | 142 | 43,43% |
| Remízy | 404 | 1,43% | 1 | 3,13% | 2 | 1,14% | 6 | 1,83% |
| Přežito bitev | 7408 | 26,14% | 10 | 31,25% | 35 | 20,00% | 83 | 25,38% |
| Zničeno tanků | Ø | 29267 | 1,03 | 45 | 1,41 | 175 | 1,00 | 328 | 1,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,40 | 2,05 | 1,25 | 1,34 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 47945 | 1,69 | 59 | 1,84 | 369 | 2,11 | 704 | 2,15 |
| Průměrné poškození | 2.161,88 | 2.881,44 | 2.597,13 | 2.869,97 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 7958 | 0,28 | 6 | 0,19 | 16 | 0,09 | 54 | 0,17 |
| Obrana báze | Ø | 7902 | 0,28 | 0 | 0,00 | 3 | 0,02 | 54 | 0,17 |
| Průměrné zkušenosti | 871,03 | 1.016,06 | 987,20 | 1.012,90 | ||||
| WN7 | 1450,88 | 1692,96 | 1470,91 | 1516,90 | ||||
| WN8 | 2209,23 | 2899,24 | 2452,35 | 2880,92 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 28335 | |
| Průměrný tier | 9,35 | |
| Vítězství | 15436 | 54,48% |
| Porážky | 12495 | 44,10% |
| Remízy | 404 | 1,43% |
| Přežito bitev | 7408 | 26,14% |
| Zničeno tanků | Ø | 29267 | 1,03 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,40 | |
| Detekováno tanků | Ø | 47945 | 1,69 |
| Průměrné poškození | 2.161,88 | |
| Obsazování báze | Ø | 7958 | 0,28 |
| Obrana báze | Ø | 7902 | 0,28 |
| Průměrné zkušenosti | 871,03 | |
| WN7 | 1450,88 | |
| WN8 | 2209,23 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 32 | |
| Průměrný tier | 10,25 | |
| Vítězství | 18 | 56,25% |
| Porážky | 13 | 40,63% |
| Remízy | 1 | 3,13% |
| Přežito bitev | 10 | 31,25% |
| Zničeno tanků | Ø | 45 | 1,41 |
| Poměr zabití / smrtí | 2,05 | |
| Detekováno tanků | Ø | 59 | 1,84 |
| Průměrné poškození | 2.881,44 | |
| Obsazování báze | Ø | 6 | 0,19 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 1.016,06 | |
| WN7 | 1692,96 | |
| WN8 | 2899,24 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 175 | |
| Průměrný tier | 10,19 | |
| Vítězství | 97 | 55,43% |
| Porážky | 76 | 43,43% |
| Remízy | 2 | 1,14% |
| Přežito bitev | 35 | 20,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 175 | 1,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,25 | |
| Detekováno tanků | Ø | 369 | 2,11 |
| Průměrné poškození | 2.597,13 | |
| Obsazování báze | Ø | 16 | 0,09 |
| Obrana báze | Ø | 3 | 0,02 |
| Průměrné zkušenosti | 987,20 | |
| WN7 | 1470,91 | |
| WN8 | 2452,35 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 327 | |
| Průměrný tier | 10,39 | |
| Vítězství | 179 | 54,74% |
| Porážky | 142 | 43,43% |
| Remízy | 6 | 1,83% |
| Přežito bitev | 83 | 25,38% |
| Zničeno tanků | Ø | 328 | 1,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,34 | |
| Detekováno tanků | Ø | 704 | 2,15 |
| Průměrné poškození | 2.869,97 | |
| Obsazování báze | Ø | 54 | 0,17 |
| Obrana báze | Ø | 54 | 0,17 |
| Průměrné zkušenosti | 1.012,90 | |
| WN7 | 1516,90 | |
| WN8 | 2880,92 | |
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:
Globální mapa X
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 14 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 6 | 42,86% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 8 | 57,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 1 | 7,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 5 | 0,36 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,38 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 2 | 0,14 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.227,07 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 556,93 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 14 | |
| Vítězství | 6 | 42,86% |
| Porážky | 8 | 57,14% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 1 | 7,14% |
| Zničeno tanků | Ø | 5 | 0,36 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,38 | |
| Detekováno tanků | Ø | 2 | 0,14 |
| Průměrné poškození | 1.227,07 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 556,93 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VIII
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VI
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev v rotě
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky týmových bitev
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky šarvátek
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 125 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 76 | 60,80% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 48 | 38,40% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 1 | 0,80% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 51 | 40,80% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 109 | 0,87 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,47 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 139 | 1,11 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.611,43 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 109 | 0,87 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 536 | 4,29 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 840,46 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 125 | |
| Vítězství | 76 | 60,80% |
| Porážky | 48 | 38,40% |
| Remízy | 1 | 0,80% |
| Přežito bitev | 51 | 40,80% |
| Zničeno tanků | Ø | 109 | 0,87 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,47 | |
| Detekováno tanků | Ø | 139 | 1,11 |
| Průměrné poškození | 1.611,43 | |
| Obsazování báze | Ø | 109 | 0,87 |
| Obrana báze | Ø | 536 | 4,29 |
| Průměrné zkušenosti | 840,46 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev o opevnění
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 81 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 57 | 70,37% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 24 | 29,63% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 34 | 41,98% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 81 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,72 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 67 | 0,83 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 2.137,56 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 69 | 0,85 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 27 | 0,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 1.079,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 81 | |
| Vítězství | 57 | 70,37% |
| Porážky | 24 | 29,63% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 34 | 41,98% |
| Zničeno tanků | Ø | 81 | 1,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,72 | |
| Detekováno tanků | Ø | 67 | 0,83 |
| Průměrné poškození | 2.137,56 | |
| Obsazování báze | Ø | 69 | 0,85 |
| Obrana báze | Ø | 27 | 0,33 |
| Průměrné zkušenosti | 1.079,67 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen